Kas yra Decred (DCR)? Viskas, ką reikia žinoti

Kas yra Decred?

Decred yra decentralizuota „blockchain“ platforma, kuri buvo paleista 2016 m. Vasario 8 d. Jos tikslas yra būti atvira, progresyvi savarankiško finansavimo platforma, paremta jos bendruomene.

Kaip ir daugelis kitų decentralizuotų kriptovaliutų, „Decred“ naudoja kriptografiją, kad užtikrintų operacijas savo tinkle ir taip pat kontroliuotų naujų monetų sukūrimą sistemoje. Ji turi viešąją knygą, kurioje įrašomos visos operacijos.

„Decreds“ kūrėjai teigia, kad technologija yra paprasta naudoti, leidžianti vartotojams gauti, siųsti ir išgauti skaitmeninę valiutą keliais paspaudimais. „Decred“ taip pat pateikia keletą komandų eilutės įrankių, leidžiančių pritaikyti vartotojo patirtį.

Skaitmeninė valiuta bando įrodyti tikrąją decentralizacijos prasmę savo kriptovaliuta, nekontroliuojama jokios jėgos.

Decred yra kelių pagrindinių bitkoinų kūrėjų vizija, kurie svajojo apie visiškai decentralizuotą valiutą, kurioje nėra vietos, kur ją galėtų užgrobti ir kurioje dominuotų grupė žmonių.

Visų idėja yra sveikintina. Ir kalnakasiai, ir naudotojai turi tą pačią teisę prisidėti prie bendruomenės ir padėti jai augti. Bendromis pastangomis jie matė, kaip bendruomenė auga nuo žemės iki tos vietos, kur ji yra šiandien, o už pasiekimus jie skolingi dalyvaujant kiekvienam bendruomenės nariui.

„Decred“ vyksta daug kas, tačiau svarbu žinoti, kas tai yra ir kokia platformos technologija, kad galėtume iki galo suprasti jos veiklą.

Demystifikuojantis Decred

„Decred“ yra bendruomenėje veikianti atviro kodo kriptovaliuta. Jis sukurtas su įmontuota valdymo sistema, skirta spręsti centralizacijos konfliktus, vykstančius „Bitcoin“ sistemoje, taip pat spręsti kasdienes tragedijas decentralizuotose kriptovaliutose. Sistema naudoja tiek Darbo įrodymas (PoW) ir Akcijos įrodymas sutarimo protokolas.

Naudodamas unikalią hibridinę sistemą, sujungdamas „PoW“ ir „PoS“, „Decred“ gali sukurti patikimą valiutą. Tai leidžia visiems pasaulio žmonėms dalyvauti projekte, neatsižvelgiant į tai, ar jie turi brangios kasybos įrangos, ar ne.

Decredo konsensuso algoritmai

Algoritmais siekiama leisti vartotojams susitarti dėl „blockchain“ būsenos. Yra dvi strategijos, kaip pasiekti sutarimą dėl decentralizuoto tinklo.

Darbo įrodymas (PW): Tai tik atlygis už darbą, kurį investuojate į sistemą. Šis žingsnis reikalauja skaičiavimo galios sprendžiant kriptografinius galvosūkius. Kiekvienam sprendimui sukuriamas naujas blokas. Taigi kuo daugiau įdėsite darbo, tuo didesnis atlygis jums bus.

Dalies įrodymas (PoS): Tai gauna atlygį už tai, ką tu priklausai. Tam reikia kurį laiką laikyti savo monetas nepaliestas, kad įrodytumėte, jog esate suinteresuotas asmuo. Kuo daugiau monetų statysite, tuo daugiau jūsų atlygis.

„Decred“ įdiegta hibridinė „PoW / PoS“ sistema leidžia kalnakasiams sukurti naujus blokus, o suinteresuotosios šalys balsuoja, kad patikrintų kalnakasių sukurtus blokus. Todėl sutarimo sudarymo procesas yra subalansuotas su kalnakasių ir suinteresuotųjų šalių indėliu į ekosistemą.

Tokiu būdu hibridinė konsensuso sistema yra stabili ir saugi, todėl bet kurios vienos šalies, dominuojančios „Decred’s blockchain“, šansas bus nulis.

Be to, „Decred“ pateikia nekeičiamus operacijų maišos, atskirdamas operacijų parašus nuo likusių operacijos duomenų. Tai panašu į tai, ką pasiekia „SegWit“ Bitcoin. Decred taip pat naudoja Schnorr parašai, taip pat turi galimybę pasirašyti sandorius ne grandinėje. Šios savybės daro „Decred“ žingsniu priekyje „Bitcoin“.

Unikalumas operacijose „Decred“ platformoje yra operacijų galimybė pasibaigti po tam tikro laikotarpio. Visi sandoriai pateikiami su jų galiojimo pabaigos laukais, kuriuos užpildžius, operacija negali būti įtraukta į blokų grandinę pasiekus tam tikrą bloko aukštį. Tai patvirtinus, vėluojama patvirtinti operacijas automatiškai.

Sunaikinta (DCR) moneta

DCR yra oficiali moneta Decredo tinklas. Nors tai nėra bitkoino šakutė, ji siekia būti geresnė kriptovaliuta nei bitkoinas kasdienėms operacijoms atlikti; greitesnis ir ypač nevaldomas žmonių grupės.

Decred (DCR) turi maksimalus tiekimas iš 21 000 000 (21 mln) monetos.

Decred yra kriptovaliuta. Kasybos „Decred“ ar bet kuri kita kriptovaliuta yra orientuota į tris dalykus:

  • Buhalterijos paslaugų teikimas tinklui.
  • Tinklo saugumo ir stabilumo užtikrinimas.
  • Naujų monetų įvedimas į sistemą.

Kaip pradėti monetų kasybą

Kasyba yra techniškai „kalama“ jūsų valiuta. Kasybos procesui reikalingi du dalykai: programinė įranga, kuri arba atskirai kasa, arba jungia jus prie baseino, kuriame sujungiate išteklius su kitais kalnakasiais. Jums taip pat reikia atnaujinto aparatūros įrenginio, kurį norite išgauti, kuo aukštesnė jo konfigūracija, tuo daugiau uždirbate iš kasybos.

Decredo komanda turi savo oficialų kalnakasį, vadinamą „GoMiner“. Galite atsisiųsti „GoMiner“ savo OS čia.

Decred savo svetainėje taip pat išvardija du neoficialius kalnakasius CCMiner, ir SGMiner. Šiuos du galima naudoti „Windows“ OS ir galima atsisiųsti čia.

Pastaba: Kiekvienai programinei įrangai reikalingi aparatūros reikalavimai, todėl prieš paleisdami bet kurį kalnakasį į savo kompiuterį, svarbu perskaityti instrukcijas, kad būtų išvengta žalos ir vertingos informacijos praradimo..

„Decred“ suderinamos kriptovaliutų piniginės

Kaip ir kiekviena kita kriptovaliuta, „Decred“ saugoma piniginėje. Šios piniginės yra lyginamos su realiomis piniginėmis. Galimų variantų nėra daug, tačiau oficiali „Decred“ piniginė privertė komandą reguliariai dirbti ir ją galima naudoti visose pagrindinėse operacinėse sistemose. Galite atsisiųsti Decrediton piniginė „Windows“, „MacOS“, ir a „Linux“ vienetas.

Taip pat yra a galimybė internetinė piniginė. Galima pasiekti lengvai sukonfigūruojamą piniginę čia.

Išėjimas yra patogi naudoti, kelių kriptovaliutų, saugi, trečiųjų šalių darbalaukio piniginė, kurią galite naudoti, kad apsaugotumėte, tvarkytumėte ir keistumėtės „Decred“ monetas. Galite atsisiųsti „Exodus“ savo operacinei sistemai čia.

Kur įsigyti Decred (DCR)

Kriptovaliuta jums priklauso ne tik jas kasant; juos taip pat galite įsigyti iš kriptovaliutos, kurioje jie yra išvardyti. Bitcoin ir Doge galima iškeisti į Decred; jį taip pat galima įsigyti naudojant „fiat“.

Decred yra įrašytas į Bittrex, Poloniex, FEX, Upbit, Kriptopija, Zhaobi, „BleuTrade“, Tux birža, ir Bisq.

Šiose platformose taip pat galite turėti bet kurią kitą kriptovaliutą, kurią iš karto pasikeitėte į „Decred“: „ShapeShift“, Flyp, Godex, Monetų perjungiklis, „Evercoin“, ir Changenow.

Taip pat galite įsigyti „Decred“ su „fiat“ „LiteBit“ (EUR) ir Monetos puodelis (AUD).

Kainų analizė

„Decred“ kaina buvo nuo pat pradžių iki 2017 m. Kovo mėn., Kai ji siekė 16 USD. Nuo tada jis nuolat augo. Decredas yra mažas – 0,42 USD, o didžiausias – 121,70 USD. Rašymo metu Decredas yra 63,11 USD.

Decredo ateities planas

Bendruomenė turi daug ateities planų. Tai apima suinteresuotosioms šalims skirtos veiklos įgyvendinimą DAO (decentralizuota autonominė organizacija), decentralizuota plėtros lėšų kontrolė, žaibo tinklo diegimas, privatumo tinkle gerinimas ir kt..

PoS balsavimo sistema turės teigiamą poveikį sprendimų, priimamų decentralizuotai, raidai. Todėl vartotojai balsuos už patobulinimus, kurie teigiamai paveiks DCR monetų vertę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me