OSC randa daug Gerald Cotten ir QuadrigaCX sukčiavimo / vagystės įrodymų

Praėjo daugiau nei metai nuo populiarios Kanados biržos „QuadrigaCX“ išnykimo. Nepaisant tokio laiko, naujos išvados vis dar išleidžiami aplink savitą įvykių grandinę, kurioje dingo 215 milijonai dolerių – iš viso tai reiškia daugiau nei 75 000 klientų akcijas.

Geras

Nors Geraldo Cotteno ir „QuadrigaCX“ veiksmai, be jokios abejonės, yra kriptovaliutų industrijos pūtimas, svarbu prisiminti seną posakį „nedažyk plačiu teptuku“..

OSC, laimei, tai pripažino ir skyrė laiko užtikrinti, kad savo pranešime skaitytojai nesmerktų viso sektoriaus.

„Neteisingas elgesys, kurį atskleidėme„ Quadriga “atžvilgiu, apsiriboja„ Quadriga “ir neturėtų būti suprantamas kaip taikomas visai kriptografinio turto platformos pramonei. Tinkamai vykdoma prekyba kriptografiniu turtu yra teisėtas ir svarbus mūsų kapitalo rinkų komponentas. Mes ir toliau esame pasiryžę dirbti su šia pramone skatindami naujoves. Finansinės naujovės visada buvo labai svarbios mūsų ekonomikos sveikatai ir kapitalo rinkų konkurencingumui. “

Blogas

Dabar pereiname prie blogo. Po išsamaus tyrimo OSC nustatė, kad „QuadrigaCX“ veikė kaip „Ponzi“ schema po „šiuolaikinių technologijų sluoksniu“. Manoma, kad šią „Ponzi“ schemą organizuoja velionis „QuadrigaCX“ įkūrėjas Geraldas Cottenas.

Be to, dėl biržos naudojamo saugojimo modelio, OSC mano, kad „QuadrigaCX“ nuosekliai pažeidė vertybinių popierių įstatymus.

„… Kai„ Quadriga “išlaikė savo klientų kriptografinio turto saugojimą, kontrolę ir valdymą ir klientams teikė turtą tik gavusi prašymą atsiimti – tai reiškė, kad klientų teisės į„ Quadriga “turimą kriptografinį turtą yra vertybiniai popieriai arba išvestinės finansinės priemonės.

Iki šiol daugelis tų, kuriuos paveikė „Cotten“ sukeltas žlugimas, liko tikintis, kad bus rasti pamesti raktai nuo jo kriptografinių piniginių. Taip nutiko dėl įsitikinimo, kad šiose piniginėse yra didžioji dalis trūkstamų lėšų. Deja, OSC nurodė, kad tai klaida. Veikiau didžiąją dalį trūkstamų lėšų lėmė neteisėta „Cotten“ prekyba.

 „Buvo plačiai spėjama, kad didžioji dalis investuotojų nuostolių atsirado dėl to, kad kriptografinis turtas dingo ar buvo nepasiekiamas dėl„ Cotten “mirties. Mūsų vertinimu, taip nebuvo. Įrodymai rodo, kad didžiąją dalį 169 milijonų dolerių vertės turto trūkumo lėmė „Cotten“ apgaulingas elgesys, kuris buvo kelių formų.

Jei tai nebuvo pakankamai blogai, OSC pripažįsta, kad dėl aplinkybių („QuadrigaCX“ bankrotas ir „Cotten“ mirtis) yra labai mažai galimybių kreiptis.

Finansinis suskirstymas

Savo ataskaitoje OSC pažymi, kad „QuadrigaCX“ klientams skolinga maždaug 215 mln. Jie pateikia tokį suskirstymą, išaiškindami, kur dingo pinigai.

 • 115 mln
 • Prarado Geraldas Cottenas vykdydamas neteisėtus „QuadrigaCX“ sandorius
 • 46 mln
  • Susigrąžintos lėšos, dabar valdomos patikėtinio
  • 28 mln
   • Prarado Geraldas Cottenas vykdydamas neteisėtus sandorius išorės biržose
   • 23 mln
    • Įvairūs nuostoliai dar turi būti apskaityti
    • 2 milijonai dolerių
     • Geraldo Cotteno pavogtos lėšos jo gyvenimo būdui finansuoti
     • JAV dolerių
      • Veiklos nuostoliai
      • Manoma, kad velionis Geraldas Cottenas neteisėtai pasisavindamas ar neteisėtai prekiaudamas yra tiesiogiai atsakingas už prarastą kliento lėšų apytiksliai 145 mln. USD.

       Įspėjimo žodžiai

       Per visą savo ataskaitą OSC nesumenkina žodžių kreipdamasis į įmones, vis dar veikiančias „blockchain“ pramonėje. Kreipkitės į OSC, kad sužinotumėte, ar pagal dabartinius įstatymus reikia registracijos..

       Jie kelis kartus aiškiai pažymi, kad vertybinių popierių įstatymai taikomi daugeliu atvejų, net jei prekiaujamas turtas nėra vertybiniai popieriai. Lemiamas veiksnys priklauso nuo to, kaip mainai vykdo šį turtą.

       „Platformai paprastai netaikomi vertybinių popierių įstatymai, jei pagrindinis kriptografinis turtas, kuriuo prekiaujama, nėra vertybinis popierius ar išvestinė finansinė priemonė, o po operacijos klientui nedelsiant pristatomas kriptografinis turtas … Priešingai, jei platforma išlaiko valdymą ir platformoje prekiaujamo kriptografinio turto kontrolei gali būti taikomi vertybinių popierių įstatymai “.

       Nors šis skirtumas gali būti nedidelis, jis yra svarbus. OSC ragina Kanados mainus siekti ir nustatyti, kur jiems taikomos reguliavimo gairės.

        „Platformų operatoriai turėtų žinoti, kad, atsižvelgiant į jų verslo modelį, jiems gali tekti užsiregistruoti OSC ir jie turėtų imtis atitinkamų veiksmų, kad atitiktų Ontarijo vertybinių popierių įstatymus. Platformos turėtų peržiūrėti savo veiklą, kad užtikrintų, jog turi tvarkos tvarkyti. riziką klientams ir kad jie tiksliai atskleidžia klientams pagrindinę informaciją apie savo veiklą “.

       OSC

       Ontarijo vertybinių popierių komisija (OSC) yra reguliavimo institucija, kurios užduotis yra užtikrinti sąžiningą ir skaidrią rinką. Tai daroma sukuriant ir vykdant įstatymus, susijusius su vertybiniais popieriais Ontarijo provincijoje.

       Generalinis direktorius Grantas Vingoe šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

       Mike Owergreen Administrator
       Sorry! The Author has not filled his profile.
       follow me