Geriausios „Binance“ monetų piniginės, į kurias turėtumėte atsižvelgti

„Binance Coin“ (BNB) yra ERC20 pagrindu sukurta kriptovaliuta, kuri skatina visas operacijas „Binance“ biržoje. BNB savo savininkams siūlo įvairias „Binance“ ekosistemos galimybes, tokias kaip siūlymai, mainai, įtraukimas į sąrašą, investavimas į ICO ir išskaičiavimas iš sandorių mokesčių. Yra įvairių būdų, kuriais galima laikyti BNB. Šiame straipsnyje mes pristatysime geriausias „Binance Coin“ pinigines, kurias galite pasirinkti.

„Binance“ monetų piniginės

Šaltinis: TokenClub.co

„Nano S“ knyga

„Ledger Nano S“ piniginės svetainė: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s 

„Ledger Nano S“ piniginės tipas:  Daugiavaliuta, aparatinė piniginė

Lengva naudoti: Sunku – reikalinga sudėtinga konfigūracija

Saugu: Labai saugus

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ yra aparatinė piniginė, sukurta siekiant užtikrinti visišką kriptografinių lėšų saugumą. Tai atrodo kaip USB diskas, kurį galima prijungti prie nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio per USB prievadą. „Ledger“ turi du šoninius mygtukus operacijai patvirtinti ir OLED ekraną. Ji taip pat įdiegė kriptografinę procedūrą, kuri patikrina prietaiso vientisumą įjungus.

Pirmą kartą sukonfigūravus „Ledger“, norint apsaugoti piniginę, reikės pasirinkti PIN kodą. Po to bus sukurta 24 žodžių atkūrimo frazė, kurią galėsite panaudoti susigrąžinti savo lėšas, jei pamestumėte piniginę.  

„Ledger“ yra viena saugiausių „Binance Coin“ piniginių pramonėje, nes ji įgyvendina įvairius saugumo protokolus ir kriptografines procedūras, o visos jūsų monetos saugomos neprisijungus. Paslauga palaiko daugybę monetų ir žetonų, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Stratis“, „Dash“, „Zcash“, „Dogecoin“, „Litecoin“, „Ripple“, „Monero“ ir, žinoma, „Binance“ monetas..

image4 2

Šaltinis: toshitimes.com

Trezoras

„Trezor“ piniginės svetainė: https://trezor.io/ 

„Trezor“ piniginės tipas:  Daugybė valiutų, aparatinė įranga, suderinama su OS X (10.8 ir naujesnė versija), „Windows“ (7 ir naujesnė versija), „Linux“ ir „Android“ įrenginiais.

Naudojimo paprastumas: Sunku

Saugu: Saugu

Kaina: Mokama

„Trezor“ buvo pirmoji kada nors sukurta „Bitcoin“ aparatinės įrangos piniginė, kuri yra žinoma dėl savo aukščiausių saugumo funkcijų, kurios apsaugo jūsų BNB monetas nuo virtualios ir fizinės vagystės. Tai, be abejo, yra viena geriausių „Binance Coin“ piniginių, jei norite turėti kuo didesnį saugumą.

„Trezor“ yra nedidelis įrenginys su mygtukais ir OLED ekranu, kurį galima prijungti prie kompiuterio per USB prievadą. Taip pat galite pasiekti ir valdyti savo lėšas naudodami „Google Chrome“ ir „Trezor Bridge“.

Pirmą kartą jungiant įrenginį, jo OLED ekrane yra PIN kodas, sudarytas iš devynių skaitmenų, ir jums reikės įvesti tą patį PIN kodą spustelėdami kompiuterio ekraną, prie kurio esate prisijungę. Šis kodas generuojamas atsitiktinai kiekvieną kartą, kai pasiekiama „Trezor“, ir jis užtikrina, kad jūsų lėšos vis tiek yra saugios net jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas kenkėjiška programa.

Įvedus PIN, bus sukurta 24 žodžių atkūrimo pradžia, kuri bus naudojama piniginei atkurti. Norint papildomai apsaugoti, 24 žodžių sėkloje galima pridėti dar vieną slaptafrazę. Dėl aukštų saugumo standartų tai yra viena geriausių „Binance“ monetų piniginių.

Be „Binance Coin“, „Trezor“ taip pat palaiko įspūdingą skaičių kriptovaliutų, įskaitant „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Monero“, „Zcash“ ir daugelį kitų..

Piniginę taip pat galima naudoti kartu su tokiomis programomis kaip „Multibit HD“, „Mycelium“ ir „TREZOR“ piniginė.

„Binance“ monetų piniginės

Šaltinis: bitcoinexchangeguide.com

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginės svetainė: https://guarda.com

„Guarda“ piniginės tipas:  Daugiavaliuta, mobilioji, darbalaukio piniginė

Lengva naudoti: Lengva

Seifas: Saugu

Kaina: Laisvas

„Guarda“ piniginė sukurta siekiant pasiūlyti lengvai naudojamas kriptografinių duomenų saugojimo paslaugas neatsisakant saugumo. „Guarda“ yra su laisvės atėmimu nesusijusi ir daugelį turtų turinti piniginė, siūlanti paslaugas daugeliui skirtingų skaitmeninio turto vartotojų. 

Ši piniginė bus labai naudinga „Binance Coin“ (BNB) turėtojams, norintiems saugiai saugoti savo skaitmeninį turtą. Tai ne tik leis jums lengvai tvarkyti savo BNB monetas, bet ir padės jums gauti, siųsti ir keistis šiomis monetomis. Be to, „Guarda“ komanda dirba visą parą, kad išspręstų vartotojų problemas per klientų palaikymo tarnybą. 

Kadangi „Guarda“ yra kelių valiutų piniginė, vartotojai, be kitų, galės laikyti kitas kriptovaliutas, įskaitant XRP, „Litecoin“ (LTC), „Bitcoin“ (BTC), „Bitcoin Gold“ (BTG) ir „Ethereum“ (ETH). Kai kuriuos ERC-20 skaitmeninius išteklius taip pat palaiko ši kriptografinė piniginė. 

„Trustpilot“ duomenimis, apie 85% „Guarda“ vartotojų tvirtino norėdami turėti puikią ar puikią patirtį naudodamiesi programa, tik 9 procentai vartotojų teigė, kad jie turėjo blogą patirtį. 

„Binance Coin“ vartotojai gali pasirinkti daugybę paslaugų ir sprendimų, kurie atitiktų visus jų poreikius. Be to, naudodamiesi „Guarda“ internetinėmis paslaugomis, žmonės galės tvarkyti savo skaitmeninį turtą kiekviename norimame įrenginyje. 

Jei turite abejonių dėl „Guarda“, visada galite susisiekti su jais šiuo adresu: [apsaugotas el. paštu]

Patikėkite piniginę „Binance“ monetų piniginės

„Trust Wallet“ svetainė: https://trustwallet.com/ 

Patikimos piniginės tipas:  Mobilus, suderinamas su „Android“ ir „iOS“

Lengva naudoti: Vidutinis

Saugu: Saikingas

Kaina: Laisvas

„Trust Wallet“ yra patogi mobiliosios piniginės programa, kurią galima naudoti norint išsaugoti ir tvarkyti visus „Ethereum blockchain“ išduodamus žetonus. Piniginę galima nemokamai atsisiųsti „Google Play“ parduotuvėje ir „Apple App Store“.

Patikima piniginė gali būti naudojama laikyti beveik visus ERC-20 ir ERC-223 žetonus, tokius kaip Ether (ETH), Binance Moneta (BNB), Ethereum Classic (ETC), OmiseGO (OMG), Qtum (QTUM), Maker (MKR) ), Augur (REP), VeChain (VEN), ICON (ICX), Aeternity (AE), 0x (ZRX) ir daug daugiau.

Kalbant apie saugumą, „Trust“ piniginė neturi prieigos prie vartotojo ar piniginės duomenų ir privačių raktų savo serveriuose nesaugo. Raktai niekada nepalieka jūsų naudojamo įrenginio. Norint naudoti „Trust Wallet“, nereikia jokių KYC procedūrų ar registracijos. Ši „Binance“ šifravimo piniginė taip pat gali būti naudojama kaip mobilioji žiniatinklio naršyklė 3.0, leidžianti pasiekti visas „Ethereum“ pagrįstas „dApps“.

Tie, kurie nori papildomo saugumo, gali suaktyvinti daugybę saugos funkcijų, pvz., Biometrinių žymenų autentifikavimo sistemas, kuriose naudojamas PIN ir pirštų atspaudų nuskaitymas.

image5 4

Šaltinis: medium.com

Atominė piniginė „Binance“ monetų piniginės

„Atomic Wallet“ svetainė: https://atomicwallet.io/ 

Atominės piniginės tipas: Suderinamas su „Windows“, „macOS“, „Ubuntu“, „Debian“, „Fedora“, „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis.

Lengva naudoti: Intuityvi ir patogi sąsaja

Saugu: Saikingas

Kaina: Laisvas

„Atomic Wallet“ yra decentralizuota piniginės programa, palaikanti kryžminį ir skaidrų kriptovaliutos keitimą ir nevaldanti jokių privačių raktų. Piniginė pasižymi atominės apsikeitimo funkcija, leidžiančia vartotojams paslėpti kriptografijas neišeidama iš piniginės. Integruodami „ShapeShift“ ir „Changelly“ papildinius, vartotojai taip pat gali atlikti prekybą tradiciškiau.

„Atomic“ palaiko daugiau nei 300 kriptovaliutų (įskaitant „Zcash“) ir yra suderinama su „Windows“, „MacOS“, „Ubuntu“, „Debian“ ir „Fedora“ operacinėmis sistemomis. Mobiliojo ryšio vartotojai taip pat turi „Android“ ir „iOS“ versijas. „Atomic“ yra viena geriausių BNB piniginių, jei taip pat norite prekiauti ir laikyti kelias kriptografijas.

image3 3

Šaltinis: finder.com

„Coinomi“ piniginė

„Coinomi“ piniginės svetainė: https://www.coinomi.com/en/ 

„Coinomi“ piniginės tipas:  Daugybė valiutų, „Android“, „iOS“ ir „Desktop“.

Naudojimo paprastumas: Draugiškas vartotojui

Seifas: Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Coinomi“ yra populiari mobilioji kriptografinė piniginė, kuri taip pat palaiko BNB saugojimą. Tai leidžia saugoti 500 kitų kriptografijų, įskaitant „Zcash“, „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Piniginę 2014 m. Sukūrė ekspertų komanda, turinti „įrodytą„ Fintech “, kriptovaliutų ir verslumo patirtį“. Iš pradžių tai buvo mobili „iOS“ ir „Android“ piniginė, tačiau 2018 m. Pabaigoje komanda taip pat išleido „Desktop“ versiją.

„Coinomi“ turi įmontuotą biržą, leidžiančią jums prekiauti BNB su kitu jums priklausančiu skaitmeniniu turtu. Paslauga taip pat yra unikali, nes ji apima vieno paspaudimo kryžminio mokėjimo procesą. Žvelgiant iš saugumo perspektyvos, jis įgyvendina įvairias saugumo priemones, tokias kaip išplėstinė privatumo ir atkūrimo slaptafrazė.

Norint pasiekti piniginę, nereikia KYC proceso ar IP susiejimo. „Coinomi“ serveriai užmaskuoja jūsų IP adresą, kad anonimizuotų visas užklausas. Visi privatūs raktai saugomi vietoje jūsų įrenginyje, o tai reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate savo lėšas.

Tai puiki „Binance Coin“ piniginė, nes ji turi ne tik „ShapeShift“ / „Changelly“ integraciją, bet ir leidžia įsigyti kriptografiją su „fiat“.

Apibendrinant

Ieškodami geriausių „Binance Coin“ piniginių, turite atsižvelgti į keletą funkcijų, tokių kaip saugumas, privataus rakto valdymas, tolesnė plėtra, klientų palaikymas ir patogumas. Atsižvelgiant į jūsų poreikius ir naudojimą, yra įvairių laikymo variantų, kurie gali atitikti jūsų pageidaujamos „Binance Coin“ piniginės reikalavimus.

A Beginner’s Guide To Binance Coin (BNB)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me