Alysa Xu: dažas domas par kriptogrāfijas ekosistēmu

Key Takeaways

1. Bitcoin ir antifragils.

2. Ethereum ir nepietiekami novērtēts.

3. Metjū efekts attiecas uz kriptogrāfijas apmaiņu.

。。。

2020. gads ir nenoteiktības un nepastāvības gads. COVID-19 epidēmija aprīlī joprojām virmo Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, kamēr mēs turpinām liecināt par tādiem vēsturiskiem mirkļiem kā negatīvā naftas cena un QE bezgalība.

Tomēr bloku ķēdes nozare ir sasniegusi ievērojamus sasniegumus, tostarp Ķīna paziņoja par savu jauno nacionālo digitālo valūtu DCEP, kriptogrāfijas pieņemšanas paātrināšanu un vairāk publisku ķēžu uzsākšanu utt.

Šodien es vēlos dalīties ar jums savās domās par Bitcoin, Ethereum un apmaiņu ar ekosistēmas attīstību.

Bitcoin antifragilitāte

“Tas, kas tevi nenogalina, padara tevi stiprāku" ir lieliska Bitcoin ilustrācija. Neskatoties uz tā dibinātāja identitāti, tas joprojām ir noslēpums un cieš no Mt. Gox hack, globālie noteikumi, strauji kritumi, cietās dakšas utt., Bitcoin joprojām ir kriptogrāfijas karalis, par kuru visi sapņo iegūt.

  • Bitcoin hashrate ir sasniedzis 110EH / s ar miljoniem aktīvo adrešu, katru dienu veicot darījumus miljardu ASV dolāru vērtībā;

Avots: https://www.oklink.com/btc Avots: https://coinmetrics.io/ Avots: https://coinmetrics.io/

  • Bitcoin tagad ir likumīgs un neierobežots vairāk nekā 50% pasaules valstu;

Avots: http://coin.dance/poli

  • Tradicionālāki tirgus investori ir sākuši tirgot Bitcoin. No šodienas Grayscale jau ir ieguvis ~ 311 000 BTC, kas veido 1,7% no visas BTC apgrozības. Daudzi tehnoloģiju giganti arī apsver iespēju ieguldīt Bitcoin nākotnes līgumos, piemēram, Renaissance Technologies Medallion Funds.

Avots: https://grayscale.co/

Bitcoin ir tas, ko Nasims Talebs dēvēja par “antifragile”, ka tas spīd svārstību un svārstību laikā. Bitcoin unikālā iezīme liek tam attīstīties ekonomiskās lejupslīdes laikā, lai attīstītos par kaut ko labāku un spēcīgāku.

Tuvojoties trešajai pusei, daudzi cilvēki ir noraizējušies par to, vai BTC cena palielināsies notikuma dēļ un vai viņiem būtu jāiegulda BTC. Apskatīsim uz pusi samazinošo vēsturi: pirmajā puslaikā 2012. gada 28. novembrī Bitcoin tirgoja tikai USD 12,3; 4 gadus vēlāk otrajā puslaikā 2016. gada 9. jūlijā tas pieauga līdz 650,6 USD, lai gan pirms uz pusi samazinājās no iepriekšējā augstākā līmeņa. Ņemiet vērā, ka šobrīd jau ir iegūti vairāk nekā 87% BTC.

Tātad, ko tas nozīmē? Runājot par tirgus noskaņojumu, tirgus ir gandrīz sagremojis cerības pirms uz pusi, tāpēc pusi samazināšanas laikā mēs, iespējams, neredzēsim ārkārtas cenu svārstības, bet darījumi ar sāniem.

Pēc uz pusi samazināšanās BTC pieprasījums un piedāvājums pāriet uz jaunu stabilizatoru, un globālā likviditāte pakāpeniski atslābināsies, kas ietekmēs tirgu un liks BTC cenai pieaugt, parasti aptuveni 6 mēnešu laikā pēc pusi, ja atsaucaties uz iepriekšējie dati par pusi.

Kad pasaule no jauna definē drošā patvēruma nodrošināšanu, plūdmaiņā brauc jaunie kriptogrāfi. Bitcoin dzimis pēc pēdējās ekonomiskās krīzes un pēdējo 10 gadu laikā ir izveidojis stabilu ekoloģisko pamatu ar patiesu ieguldījumu vērtību un pielietošanas scenārijiem. Tas arī dod tirgotājiem bagātākas atvasināto finanšu instrumentu iespējas un turpinās piesaistīt kapitālu kriptogrāfijas tirgum. Es iesaku mums rūpīgi sekot tirgum 2020. gada nākamajā pusē, jo notiks vēl daudz lielisku lietu.

Nepietiekami novērtētais Ethereum & Tās ieguldījums DeFi attīstībā

Ethereum tiek uzskatīts par lielo brāli pēc Bitcoin. Aplūkojot tā ķēdes datus, ekosistēmas attīstību un sabiedrību, es domāju, ka tirgus nopietni nenovērtē ETH vērtību.

Ethereum bija pirmais, kurš izstrādāja viedos līgumus, kā arī žetonus, DApps un DeFi. Viņi ir ķēdes lietojumprogrammu pionieri. Saskaņā ar Dune Analytics datiem viedo līgumu skaits Ethereum 2020. gada martā ir sasniedzis 1 971 632, ar 75% pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi un sasniedzot rekordaugsto līmeni – 1 500 000 – 2018. gada novembrī. Vidējais viedo līgumu skaits vietnē publiskā ķēde 2019. gadā bija 670 000.

Ethereum ir apvienojis savus resursus arī DeFi lietojumprogrammu izstrādei. Teorētiski DeFi var realizēt katru funkciju, ko tradicionālās finanses var piedāvāt blokķēdē, un nesen mēs jau esam redzējuši, ka uzņēmumi tirdzniecības, aizdevumu, atvasināto instrumentu un maksājumu vajadzībām DeFi izlaiž savus stablīnus..

Avots: https://www.theblockcrypto.com/

2019. gadā DeFi attīstījās pilnā ātrumā un gada beigās bija divkāršojis savu izaugsmi līdz USD 870 miljoniem. Tas turpināja spīdēt 2020. gadā un gada sākumā salauza USD 1,2B. Saskaņā ar Messari publicētajiem pētījumu datiem Ethereum stablecoin tirgus vērtība reģistrēja 95,38% pieaugumu līdz USD 6,25B un ir ieņēmusi 80% no ikdienas tirdzniecības vērtības.

Tomēr DeFi tirgus ir samazinājies kopš hakeru skandāliem un globālās likviditātes krīzes martā. Pašlaik tā saskaras ar divām problēmām:

1. Hakeru uzbrukumi: Neatkarīgi no tā, vai tas ir Uniswap vai Lendf.Me, viņu koda stiprināšana cīņai pret hakeriem ir ārkārtīgi svarīga.

2. Sistēmas drošība: Līdzīgi tradicionālajam finanšu tirgum, dažādas iestādes savijas arī DeFi uzņēmumus, kas var izraisīt ķēdes reakciju, ja vienam no viņiem tiek uzbrukts. Tāpēc DeFi ekosistēmai būtu jāizveido riska pārvaldības mehānisms, lai tiktu galā.

DeFi ir kā Bitcoin, viņi abi agrīnā attīstības stadijā saskaras ar daudzām krīzēm un izaicinājumiem, pirms tos varēja plaši pieņemt. Papildus ķēdes aktīviem DeFi ir jāizdomā veidi, kā fiziskos aktīvus iekraut ķēdē, lai nākotnē realizētu lielākas pieņemšanas vērtības.

Kripto apmaiņas attīstība

Ir pagājuši 10 gadi kopš pirmā kripto piedzimšanas, un kripto apmaiņas skaits dienu no dienas ar intensīvām sacensībām ir pieaudzis. Es uzskatu, ka apmaiņa virzās uz šādiem virzieniem:

1. Tirgu turpinās vadīt dažas galvenās biržas, 2. un 3. līmeņa biržām konkurējot par izdzīvošanu;

2. Galvenās apmaiņas veidos spēcīgāku un labāku ekosistēmu, lai integrētu visaptverošus pakalpojumus saviem lietotājiem;

3. Centralizētas apmaiņas joprojām ir norma, DEX spēlējot panākumus, lai papildinātu viens otra attīstību;

4. No globālā tirgus viedokļa top biržas tiks definētas atkārtoti, parādoties jauniem tirgiem, piemēram, Indonēzijas un Krievijas tirgiem, kur vietējās biržas veido gandrīz 50% tirgus.

Uzņēmumā OKEx mēs cenšamies labāk apkalpot esošos lietotājus, kā arī paplašināties uz jauniem tirgiem, lai apkalpotu jaunus klientus. Mēs vēlamies būt globalizētāki un galu galā – vienas pieturas kriptogrāfijas tirgus lietotājiem.

Mēs saprotam lietotāju dažādās vajadzības pēc kriptogrāfijas tirdzniecības un aktīvu pārvaldības, tāpēc mēs vēlamies izveidot visaptverošu ekosistēmu un platformu, lai lietotāji varētu orientēties tirgū, izmantojot mūsu uzlabotos, novatoriskos produktus. Tajā pašā laikā mēs turpināsim paplašināt savu klātbūtni visā pasaulē, lai apmierinātu jauno lietotāju vajadzības, tostarp lokalizējot mūsu produktus, lai apmierinātu viņu dažādos tirdzniecības paradumus un vajadzības, lai konkurētu ar vietējā tirgus konkurentiem..

Veidosim kopā pasauli bez robežām.

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me