Kas yra saugos žetonai?

Kas yra saugumo žetonai?

Apsaugos žetonai veikia kaip investicinės sutartys, kai pirkėjas numato būsimą pelną iš dividendų, pajamų dalies ar rinkos vertės padidėjimo. Apsaugos žetonai skiriasi nuo naudingų monetų keliais būdais. Pagrindinis skirtumas tarp šių žetonų yra tas, kad saugumo monetos laikosi griežtų nurodymų, kas gali įsigyti šias monetas ir jų perleidimą.

Saugumo ir naudingumo žetonas

Šiuo metu kriptografinėje erdvėje yra dviejų tipų žetonai – saugos žetonai ir naudingieji žetonai. Svarbu išmokti šių dviejų žetonų tipų skirtumus. Taip pat turėtumėte suprasti, kad kai kurie atpažinimo ženklai pradedami naudoti kaip saugos žetonai per savo ICO, tačiau vėliau po platformos kūrimo jie tampa naudingaisiais žetonais.

Daugelis investuotojų teikia pirmenybę saugumo žetonams, nes monetos laikosi SEC teisinių apribojimų. Apsaugos žetonai yra tiesioginis investuotojų ir įmonių noro naudoti „blockchain“ pagrindu paremtą sutelktinio finansavimo sistemą, atitinkančią dabartinius SEC IPO reikalavimus. Šios taisyklės apima „Pažink savo klientą“ (KYC) protokolų įgyvendinimą. KYC įstatymai reikalauja, kad visi investuotojai, prieš dalyvaudami sutelktinio finansavimo renginyje, atskleistų savo tapatybę.

Saugos žetonų privalumai

Apsaugos žetonai suteikia dalyviams skaidresnę investavimo patirtį. Startuoliai, siūlantys saugumo žetonus, privalo pateikti investuotojams gausybę teisinės reikalingos informacijos, tokios kaip įmonės buvimo vieta, finansinės ataskaitos, verslo tikslai ir valdymas. Visi vertingi duomenys, kad būtumėte tikri prieš investuodami. Nors komunalinių paslaugų ženklų investicijos gali suteikti šią informaciją, šiuo metu jų teisiškai neprivaloma.

Be to, yra keletas naudingų žetonų teikėjų, suklastojusių pateiktą informaciją, pasekmių pavyzdžių. Šie įstatymai suteikia vertingą apsaugą visoms dalyvaujančioms šalims, ir daugelis kriptografinėje erdvėje mano, kad jie yra kritiški siekiant sustabdyti sukčiavimą ir paskatinti plačią kriptografijos priėmimą.

Sukčiavimas „Cryptospace“ per „Bloomberg“

Sukčiavimas „Cryptospace“ per „Bloomberg“

Dėl nereguliuojamos kriptotvarkos pobūdžio kosmose yra nemažai apgavikų. Šie asmenys grobia naujų investuotojų abejones ir nuogąstavimus siekdami pelno. Vienas tyrimas apgaulingų ICO skaičių 2017 m. sudarė aštuoniasdešimt procentų. Atsižvelgiant į apgaulingos veiklos mastą kriptografijos rinkoje, nenuostabu, kad investuotojai ieško saugesnės alternatyvos status quo.

Didelio masto investuotojai

Saugumo žetonai pritraukia daugiau didelio masto investicijų, nes jiems taikomi tokie investuotojus ginantys teisės aktai kaip 1933 m. Vertybinių popierių įstatymas ir 3 skyrius 1924 m. Vertybinių popierių biržos įstatymas. Šios apsaugos priemonės yra būtinos siekiant užkirsti kelią apgaulingai veiklai rinkoje. Šis papildomas saugumas suteikia saugesnį sandorį tiek investuotojams, tiek korporacijoms, norinčioms pasinaudoti „blockchain“ lėšų rinkimo strategijomis.

Daugiau saugumo jūsų korporacijai

Vartotojai nėra vieninteliai, kurie naudojasi saugos žetonais. Verslas, nusprendęs siūlyti apsaugos žetonus, įgyja pasitikėjimo žinodamas, kad vėliau jiems nebus taikomi teisiniai ar finansiniai padariniai, atsirandantys dėl jų ICO. Jų žetonai atitinka SEC taisykles, todėl įmonė gali veikti labiau pasitikėdama.

Naudingumo žetonai

Naudingieji žetonai atlieka tam tikrą platformos tikslą. Be to, jie nemoka investuotojams jokių dividendų ar pajamų dalies už monetos laikymą. Puikus gerai žinomos naudingos monetos pavyzdys yra „Ethereum“. Liepos mėn. SEK nutarė kad „Ethereum“ (ETH) nėra vertybinis popierius. Vienas vyresnysis SEC pareigūnas pareiškė, kad „Ethereum“ buvo saugumas per pradinį monetų siūlymą (ICO), tačiau dabartiniu statusu tai yra naudingumo žetonas.

Howie testas

Ne visada lengva nustatyti, ar moneta yra saugos ar naudingumo žetonas. Taip pat svarbu nepamiršti, kad SEC gali pakeisti savo kalbą ir ateityje net laikyti naudingumo žetonus kaip saugumo įstatymus. Nepaisant rinkos neapibrėžtumo, galite naudoti Howie testą, kad patikrintumėte žetono padėtį daugeliu atvejų.

  • Ar investuojate pinigus?
  • Ar tikitės pelno už savo investicijas??
  • Ar investuojate į bendrą įmonę?
  • Ar jūsų pelnas bus gautas iš rengėjo ar trečiosios šalies pastangų?

Jūsų tyrinėjamas raktas yra saugos ženklas, jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai. Be to, jei pelnas, gautas iš investicijos, visiškai nepriklauso nuo jūsų, yra didelė tikimybė, kad atitinkamas raktas patenka į saugumo įstatymų reikalavimus. „Howie“ testas atsirado Aukščiausiojo teismo byloje SEC prieš W. J. Howey Co. SEC teigė, kad Floridos „Howie“ kompanija pažeidė vertybinių popierių įstatymus, kai neįregistravo žemės investicijų sutarties su SEC. Sandoris apėmė investuotoją, kuris nupirko pusę nenaudojamos įmonės žemės, kad likusią savo žemę galėtų išplėtoti į daugiau citrusinių augalų laukų..

SEC vadovas Jay Clayton per „Wallstreet Journal“

SEC vadovas Jay Clayton per „Wallstreet Journal“

Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad investuotojai neturėjo „žinių, įgūdžių ir įrangos, reikalingos citrusinių medžių priežiūrai ir auginimui“, todėl jie veikė kaip spekuliantai. Kitaip tariant, jie investavo į žemę tikėdamiesi pelno iš kažkieno pastangų.

SEC nustatė, kad investicijos buvo skirtos ne į žemę, o į galimybę pasidalinti būsimos didelės citrusinių vaisių įmonės pelnu. Howie testas veikia, kai jis taikomas kriptovaliutoms, tačiau atsižvelgiant į tai, kad žetonai keičiasi, ne visas monetas galima tiksliai apibrėžti naudojant šią techniką.

Saugos žetonų trūkumai

Taip pat yra keletas trūkumų, kuriuos suteikia saugos žetonai. Pagrindinė tokio tipo žetonų kliūtis yra sumažėjęs likvidumas. Negalite išsiųsti saugos žetono bet kam, nesilaikydami KYC protokolų. Šie apribojimai papildo jūsų lėšų rinkimo reikalavimus dar vienu operacijų lygiu.

Bendrovėms reikia visiško skaidrumo, kad būtų galima organizuoti vertybinių popierių monetų siūlymą (SCO). SEC reikalauja, kad kompanijos, norinčios priimti SCO, turėtų daug informacijos, įskaitant išsamią finansinę atskaitomybę. Organizacija šimtu procentų pritaria tik toms griežtoms gairėms besilaikančioms įmonėms.

Saugesnis variantas

Apsaugos žetonai užpildo labai reikalingą nišą kriptomarkete. Šių ženklų teikiamas papildomas skaidrumas turėtų padėti paskatinti didesnes investicijas. Nors daugelis mėgsta daugelio decentralizuotos ekonomikos platformų teikiamą anonimiškumą, didieji investuotojai siekia stabilumo, kurio reikalauja esamos dabartinės finansų sistemos. Saugos žetonai puikiai atlieka šią užduotį.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me