Kas yra nuosavas kapitalo finansavimas?

Kapitalo sutelktinis finansavimas įvyksta, kai privačios įmonės pritraukia kapitalą iš visuomenės parduodamos vertybinius popierius. Šios finansinės priemonės gali būti akcijos, konvertuojami vekseliai, pajamų dalys, skolos ir žetonai. Šiandien akcijų sutelktinis finansavimas yra svarbi pasaulinių finansų rinkų dalis, nes jis suteikia MVĮ ekonomiškesnę strategiją didinti kapitalą, palyginti su tradiciniais IPO..

Įdomu tai, kad akcijų sutelktinis finansavimas yra gana nauja investavimo priemonė. Prezidentas Obama įgalino sutelktinį kapitalo finansavimą dar 2011 m., Kai pasirašė JOBS įstatymą, tačiau tik pastarieji penkeri metai išpopuliarėjo. Viena iš priežasčių, kodėl taip ilgai užtruko kolektyvinis finansavimas iš akcijų, yra ta, kad iki 2016 m. Gegužės mėn..

Kaip veikia kapitalo sutelktinis finansavimas?

Kapitalo sutelktinis finansavimas pagal savo funkciją labai panašus į populiarią sutelktinio finansavimo svetainę, Kickstarter. Iš esmės investuotojai ieško privačių firmų, kurios atitiktų jų kriterijus. Suradus tinkamą investiciją, investuotojas apsilanko finansavimo portalo svetainėje, kuri suteikia galimybę susipažinti su galimybe ir jos detalėmis. Čia investuotojai gali ištirti įvairias įmonės nuosavo kapitalo investavimo galimybes.

Skirtingai nuo „Kickstarter“, investuotojai negauna ankstyvos prieigos prie produkto ar paslaugos už savo indėlį. Vietoj to, investuotojai į akcijų sutelktinio finansavimo kampanijas siekia gauti pelno už savo dalyvavimą. Daugeliu atvejų investuotojai už savo investicijas gauna akcijas, teises ir kitas privilegijas.

„Kickstarter“ per pagrindinį puslapį

„Kickstarter“ per pagrindinį puslapį

Svarbu suprasti, kodėl akcijų sutelktinis finansavimas suteikia verslininkams skirtingų galimybių, palyginti su akcijų prekyba akcijų rinkose. Pirma, kapitalo sutelktinio finansavimo įmonės yra privačios įmonės ir daugeliu atvejų – startuoliai. Anksčiau IPO buvo vienintelė sutelktinio finansavimo forma, kuria įmonė galėjo užsiimti. Tokia praktika daugeliui verslininkų apribojo MVĮ patekimą į rinkas..

Daugeliui bendrovių paprasčiausiai trūko finansavimo, kad būtų galima patenkinti didžiulius finansinius ir teisinius reikalavimus, reikalingus pirminiam viešam akcijų siūlymui (IPO) surengti. Savo ruožtu tik didžiausios įmonės galėjo gauti finansavimą, reikalingą sėkmingai pradėti IPO. Taigi tyrimai rodo, kad IPO ir toliau mažėja, nes dabar yra prieinamesnių galimybių.

Be to, ši praktika taip pat paliko investuotojus. Daugelis IPO yra atviri tik akredituotiems investuotojams. Akredituoti investuotojai uždirba mažiausiai 200 000 USD per metus arba gali parodyti daugiau nei 1 milijoną USD turto. Pažymėtina, kad jūsų turtas neturi apimti jūsų namų. Kaip jūs galite įsivaizduoti, ši sistema jūsų vidutiniams investuotojams paliko neužtikrinti pelningiausių investicijų.

Nuosavo kapitalo sutelktinio finansavimo nauda

Dėl to, kad išaugo nuosavo kapitalo sutelkimo finansavimo platformos, dabar visi gali naudotis šiomis vertingomis galimybėmis. Iki internetinio sutelktinio finansavimo platformų augimo investuotojai daugiausia buvo rizikos kapitalo ir angelų investuotojai. Tai buvo vieninteliai asmenys, kurie turėjo lėšų tiek investuoti dideles sumas, tiek laukti privalomo uždarymo laikotarpio, kol gauna grąžą.

Nėra užrakto laikotarpio

Visų pirma, investuotojai, kurie dalyvavo privataus kapitalo sutelktiniame finansavime prieš įgyvendinant 2016 m. Reglamentus, turėjo laukti, kol galės naudotis savo lėšomis nustatytą uždarymo laikotarpį, panašiai kaip IPO. Per šį laiką investuotojai negalėjo prekiauti ar išsigryninti savo investicijų. Dėl šios uždarymo investuotojai patyrė didelių nuostolių. Laimei, naujieji reglamentai atvėrė duris antrinei šių finansinių priemonių prekybai per alternatyvias prekybos sistemas (ATS). Tokiu būdu ATS suteikia rinkai labai reikalingą likvidumą.

Be akivaizdaus finansinio pelno, kurį pateikia akcijų sutelktinis finansavimas, yra daugybė kitų priežasčių, kodėl įmonė laikytųsi šios strategijos. Viena vertus, įmonės sulaukia stiprios investuotojų prekės ženklo paramos. Kiekvienas jūsų įmonės investuotojas veikia kaip jūsų įmonės prekės ženklo ambasadorius. Kadangi šiems investuotojams reikia sėkmės, kad gautumėte pelną, jie dažnai uoliai skleis žinią apie jūsų verslą ir produktus.

Daugiau valdymo

Taip pat yra vadybinių aspektų, dėl kurių akcijų sutelktinis finansavimas tampa patrauklesne galimybe apsvarstyti. Pirma, verslininkas, pritraukiantis kapitalą sutelkiant kapitalą, visiškai kontroliuoja pasiūlymą. Verslininkas gali pasirinkti vertinimas, kiek pritraukti kapitalo, ką parduoti, kiek parduoti ir už kokią kainą. Jie netgi gali nurodyti minimalų finansavimo tikslą, kad įmonė gautų pakankamai paramos planams įgyvendinti. Palyginimui, bendrovė, vykdanti IPO, vertinama pagal savo investuotojo sąlygas.

Laikykis protingo

Be abejo, visam šiam lankstumui tenka ir naujų pareigų. Akcijos sutelktinio finansavimo srityje sėkmę mato tik tos įmonės, kurios gali pagrįstai įvertinti ir įvertinti sąlygas. Investuotojai ieško puikių galimybių su minimalia rizika.

Sutelktinio finansavimo taisyklės ir taisyklės

Yra keletas pagrindinių reikalavimų, kuriuos įmonė pirmiausia turi atitikti prieš pradėdama nuosavo kapitalo finansavimo kampaniją. Pirma, įmonė turi būti privati ​​nuosavybė ir nėra įtraukta į vertybinių popierių biržą visame pasaulyje. Antra, visi investuotojai turi įrodyti savo tapatybę ir tai, kad jiems yra daugiau nei 18 metų. Be to, daugelyje nuosavo kapitalo finansavimo kampanijų yra numatytos ribos, kiek asmuo gali investuoti, atsižvelgdamas į savo pajamas ir grynąją vertę..

Sutelktinio finansavimo taisyklės

Šiuo metu kiekvienas regionas turi savo kapitalo sutelktinio finansavimo taisykles. JAV yra dvi pagrindinės akcijų sutelktinio finansavimo kampanijų rūšys – „Crowdfunding Regulation“ ir „A +“. Abi priemonės suteikia MVĮ efektyvesnę ir pigesnę alternatyvą nei IPO organizavimas.

Reglamento sutelktinis finansavimas

Reglamento sutelktinis finansavimas leidžia įmonėms surinkti iki 1,07 mln. USD per metus. Šiuo metu šios įmonės gali pradėti nemokamai kaupti kapitalą, pateikusios C formą SEC. Svarbu tai, kad jei įmonė siekia surinkti daugiau nei 107 000 USD, nepriklausomas CPA turi peržiūrėti bendrovės finansinius duomenis per pastaruosius dvejus finansinius metus.

A taisyklė+

A taisyklė+ įmonės gali surinkti iki 50 mln. USD per metus. Bendrovės, kurios siekia eiti šiuo keliu, pirmiausia turi atlikti pastarųjų dvejų finansinių metų finansinį auditą. Be to, norėdami sukurti 1-A formą, jie turi samdyti vertybinių popierių advokatą. Ši forma turi būti pateikta SEC kvalifikacijai gauti. Deja, kvalifikacijai atlikti gali prireikti šiek tiek laiko. Vidutiniškai tai trunka 3-5 mėnesius.

Svarbu tai, kad įmonės negali surinkti lėšų per šį laikotarpį, tačiau jos gali rinkti informaciją investuotojams, kad geriau įvertintų investuotojų jaudulį. Ši praktika vadinama „vandenų išbandymu“ ir tai yra galinga priemonė, leidžianti įmonėms gauti vertingą rinkos atsiliepimą prieš oficialiai pradedant sutelktinio finansavimo strategiją..

Kas yra nekilnojamojo turto sutelktinis finansavimas?

Svarbu tai, kad kapitalo sutelktinio finansavimo platformos užleido vietą naujam investavimo į komercinį nekilnojamąjį turtą būdui, nekilnojamojo turto sutelktiniam finansavimui. Nekilnojamojo turto sutelktinis finansavimas apima grupę investuotojų, kurie kiekvienas įneša pinigų į konkretų nekilnojamojo turto sandorį. Svarbu tai, kad ši strategija sumažina investuotojų įtraukimo ribą ir suteikia nekilnojamojo turto savininkams galimybę naudotis pasauliniu kapitalu. Pastaraisiais metais ši praktika išpopuliarėjo, ypač nuo to laiko, kai buvo įdiegta „blockchain“ technologija.

Kaip veikia nekilnojamojo turto sutelktinis finansavimas

Daugumoje nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo sandorių vystytojas arba patyręs nekilnojamojo turto specialistas nustato investavimo galimybę. Šis nekilnojamojo turto specialistas gali nuspręsti, kad nenori finansuoti viso projekto. Šis sprendimas gali būti dėl lėšų trūkumo ar noro panaudoti kitų žmonių finansavimą projektui užbaigti. Bet kokiu atveju profesionalas atvers galimybę investuotojams.

Pagrindiniai žaidėjai

Bet kurioje sutelktinio finansavimo nekilnojamojo turto srityje yra trys pagrindiniai dalyviai. Visos sutelktinio nekilnojamojo turto investicijos prasideda nuo rėmėjo. Rėmėjas yra asmuo ar įmonė, kuri nustato, planuoja ir prižiūri investicijas. Jų atsakomybė gali apimti turto pirkimą, reikalingų darbų organizavimą, finansavimo organizavimą ir galimo turto pardavimo tvarkymą. Savo darbams rėmėjai reikalauja tam tikros dalies uždirbto pelno.

Sutelktinio finansavimo platforma

Antrasis pagrindinis bet kokio sutelktinio finansavimo nekilnojamojo turto sandorio komponentas yra platforma. Pagalvokite apie šias platformas kaip tarpininką tarp investuotojų ir rėmėjų. Jų pagrindinis tikslas yra susieti investuotojus ir rėmėjus. Jie taip pat yra atsakingi už lėšų surinkimą iš investuotojų. Kartu su šia užduotimi kyla daugybė kitų pareigų, tokių kaip standartų tikrinimas, garantavimas, kad investuotojai laikosi investavimo reikalavimų, reklamos sandoriai potencialiems investuotojams ir reguliavimo klausimų sprendimas.

„StartEngine“ nuosavo kapitalo finansavimas per pagrindinį puslapį

„StartEngine“ nuosavo kapitalo finansavimas per pagrindinį puslapį

Investuotojas

Investuotojas yra paskutinė dėlionės dalis. Investuotojas prekiauja savo lėšomis tam tikros formos pajamų paskirstymui iš turto generuojamo pelno. Be to, jie gaus proporcingą išmoką už bet kokį galimą pelningą turto pardavimą. Kai kuriais atvejais tam tikros balsavimo teisės yra sandorio dalis. pavyzdžiui, šios teisės galėtų apimti tai, ar priimti pasiūlymą dėl turto.

Nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo privalumai

Yra keletas pagrindinių privalumų, realizuotų įgyvendinant nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo strategijas. Viena vertus, yra daug didesnis grąžos padidėjimo potencialas, palyginti su kitomis pagrindinėmis turto klasėmis. Be to, investuotojai gauna prieigą prie turto, kuris kitu atveju jiems gali būti nepasiekiamas. Toks sutelktinis nekilnojamasis turtas yra puikus būdas diversifikuoti savo portfelį.

Svarbu tai, kad sutelktinio kapitalo nekilnojamojo turto platformos dažniausiai orientuojasi į konkretų turtą. Tai prieštarauja investiciniams nekilnojamojo turto trestams (REITs), kuris gali būti susijęs su milijardais nuosavybės. Taigi sutelktinio finansavimo investuotojai į nekilnojamąjį turtą gali mėgautis investicijomis į vieną turtą teikiamais pranašumais be finansinės rizikos ir faktiškai tapdami nuomotoju. Galų gale šie investuotojai gauna geriausią iš abiejų pasaulių. Jie gauna pajamas ir tikslinę vienkartinę grąžą be didesnės rizikos.

Populiariausios sutelktinio finansavimo svetainės

Dabar, kai gerai suprantate, kas yra sutelktinis akcijų paketo finansavimas ir kaip tai naudinga visai rinkai, esate pasirengę ištirti kai kurias populiariausias platformas, teikiančias šias paslaugas. Svarbu tai, kad daugelis šių bendrovių dabar naudoja „blockchain“ technologiją, kad sumažintų bendras išlaidas, reikalingas valdant ir įgyvendinant jų nuosavo kapitalo finansavimo koncepcijas..

„SeedInvest“

„SeedInvest“ buvo įkurta 2012 m. ir paleista 2013 m. Platforma yra unikali tuo, kad turi griežtesnę priėmimo politiką. Šį galingą įrankį gali pasiekti tik būsimose būsimose technologijų pramonės įmonėse pasirinkti naujokai. Konkrečiai, įmonė turi spręsti „blockchain“, papildytos realybės, 3D spausdinimo, dirbtinio intelekto, robotikos ar kosmoso technologijas. Svarbu tai, kad „SeedInvest“ išrankumas pasiteisino, nes įmonė iki šiol sėkmingai padėjo surinkti pinigų daugiau nei 150 įmonių.

Mikroventūros

Ostino sutelktinio finansavimo platforma Mikroventūros Į rinką įžengė 2009 m. Bendrovė savo nišos rinkoje daugiausia dėmesio skiria tik vėlyvojo etapo įmonėms. „Late Stage“ įmonės yra firmos, kurios, tikimasi, bus paskelbtos per ateinančius porą metų. Šios įmonės paprastai yra gerai žinomos šio sektoriaus dalyvės. Pavyzdžiui, per „Microventures“ galite investuoti į „SpaceX“, „Lyft“, „Pinterest“ ir „Robinhood“. Svarbu tai, kad įmonė leidžia prisijungti tik akredituotiems investuotojams, nes kiekviena investicija svyruoja nuo 5000 USD iki 50000 USD.

„WeFunder“

„WeFunder“ Į rinką atėjo 2011 m. Ši San Franciske įsikūrusi įmonė atsirado iš „Y Combinator“ greitintuvo programos. Svarbu tai, kad „Y Combinator“ padėjo pradėti kai kurias sėkmingiausias įmones iki šiol. Šios įmonės apima tokias kompanijas kaip „Coinbase“ ir „Airbnb“. Be to, dėl to, kad „WeFunder“ yra viena iš seniausių platformų rinkoje, bendrovė dalyvavo rašant JOBS įstatymą su Obamos administracija.

Finansuojamas

Finansuojamas į rinką atėjo 2012 m. gegužės 22 d. kaip atlygio principu grįsta investicinė priemonė. Investuotojai įkeitė lėšas mainais į išankstinius užsakymus. 2012 m. Įmonė perėjo prie tikros nuosavybės sutelktinio finansavimo strategijos. Pažymėtina, kad šiuo metu „Fundable“ akcijų sutelktinio finansavimo įrankiai yra prieinami tik akredituotiems investuotojams.

„StartEngine“

„StartEngine“ į rinką atėjo 2014 m., siekdamas suteikti daugiau lankstumo verslininkams erdvėje. Skirtingai nei didžioji konkurencijos dalis, „StartEngine“ yra laisvesnė, kokio tipo įmonės ir investuotojai gali naudoti jos paslaugas. Taigi investuotojai, investuodami į platformą, turi naudoti šiek tiek daugiau kruopštumo. Svarbu tai, kad „StartEngine“ pademonstravo savo sugebėjimus sėkmingai surinkusi 10 mln. USD per a savarankiškai rengia STO 2018 m.

Nuosavo kapitalo finansavimas – ateitis šiandien

Šiandien akcijų sutelktinis finansavimas yra pagrindinė priemonė, kuria startuoliai naudojasi norėdami patekti į kapitalo rinkas. Todėl galite tikėtis, kad šis sutelktinio finansavimo stilius padidės dėl mažesnių išlaidų ir efektyvesnio verslo modelio. Laimei, „blockchain“ technologija ir toliau racionalizuoja visą akcijų sutelktinio finansavimo procesą. Jei tendencijos išliks, akcijų sutelktinis finansavimas ateinančiais dešimtmečiais turėtų aplenkti akcijų rinką kaip pagrindinę sutelktinio finansavimo strategiją..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me