Pirmais gads kā OKEx CSO – Alysa Xu: trīs tendences pārveidos ekonomiku

OKEx galvenā stratēģijas vadītāja Alysa Xu vēstule par godu viņas pirmajai jubilejai OKEx

Cienījamie OKEx lietotāji,

Pirms gada, 2019. gada 1. aprīlī, tā bija diena, kad es pievienojos OKEx, un mana pilna laika kriptogrāfijas brauciena sākums. Ir vērts izpētīt kriptovalūtu potenciālu. Neskatoties uz daudzajiem negaidītajiem izaicinājumiem katru dienu notiekošo sacensību laikā, mana kriptogrāfijas apņēmība ir neskarta, jo es ļoti ticu visai nozarei un OKEx.

Pagājušajā gadā daudz kas notika kriptogrāfiskajā telpā. Tirgus atlēca no lāču tirgus apakšas. Vairāk apmaiņu mēģināja izmantot kriptogrāfijas atvasinājumus. Sāka parādīties decentralizētā finansēšana (DeFi). OKEx kļuva arī par integrētāku kriptovalūtas apmaiņu, optimizējot savus produktus, uzņēmumus, zīmolu un talantu attīstības stratēģijas. Mēs ieguldījām, lai uzlabotu savas tehnoloģijas un produktus, vienlaikus veicinot sabiedrības izaugsmi, vertikālo integrāciju un globalizāciju. Papildus tirgus likviditātes attīstīšanai mēs arī dažādojām piedāvājumus, izmantojot četras galvenās biznesa līnijas, proti, fiat gateway, kriptovalūtu tirdzniecību, kriptogrāfijas aktīvu pārvaldību un OKEx akadēmiju, kas apmierina dažādas mūsu lietotāju vajadzības dažādos tirdzniecības braucienu posmos. Es bieži saku, ka mums ir daudz kartīšu uz augšu un mēs ejam uz priekšu savā tempā. Sākot ar 2019. gada 4. ceturksni, mēs esam paātrinājuši savu produktu inovāciju un jaunu uzņēmumu attīstību. Pirmajos 2020. gada mēnešos mūsu paziņotie produkti un pasākumi patiešām ir vadošie nozarē.

Tomēr 2020. gads ir neparasts laiks. COVID-19 pandēmija ir izdarījusi smagu triecienu pasaules ekonomikai. Koronavīrusa bloķēšanas laikā visā pasaulē ir mazinājusies gan pieprasījuma, gan piedāvājuma puse. Vispasaules likviditātes krīzes ietekmē pasaules akciju, obligāciju un izejvielu rādītāji 2008. gada finanšu satricinājuma laikā ir pat zem vidējā līmeņa. Kriptonauda saskaras arī ar draudiem, ko rada ekonomikas ietekme. 12. martā Bitcoin redzēja zibspuldzi, kas gandrīz piespieda Antminer S9 kalnračus slēgt. Arī kriptogrāfijas tirgus ierobežojums kādreiz sasniedza zemāko USD 120 miljardu USD līmeni, tuvu tam 2018. gada beigās. Šāds melns gulbis ir kompensējis optimismu par Bitcoin maijā samazināšanos uz pusi. Tāpēc daudziem var rasties jautājums, kur kriptogrāfijas tirgus nonāks tālāk.

Paredzams, ka plaši izplatītais vīruss mazinās izaugsmi vismaz līdz 2020. gada 3. ceturksnim, un globālā recesija šķiet neizbēgama. Atveseļošanās notiks līdzās stimulu plāniem, ko ieviesušas pasaules valdības, taču tas prasa zināmu laiku. ASV akciju tirgus, ko atbalsta akciju atpirkšana un dividenžu sadale 10 gadus, vairs nebūs vērojama. Desmitiem tūkstošu uzņēmumu ir ārkārtīgi svarīgi pārdzīvot krīzi un veikt pareizas izmaiņas.

Trīs galvenās tendences ietekmēs postkoronavīrusu ekonomiku

Es uzskatu, ka tur, kur ir izaicinājumi, ir arī iespējas. Kad vecais līdzsvara stāvoklis ir salauzts, tiek izveidots jauns līdzsvara stāvoklis. Kamēr paradigma mainās, neraugoties uz starptautisko tirgu pārveidošanu, parādās noteiktas tendences.

1. Tehnoloģijas virzīs ekonomikas izaugsmi, un digitālā ekonomika uzņemsies vadību

Šajā laikmetā paātrinās tehnoloģiju pārveidošana. Jauns tehnoloģisko izgudrojumu vilnis, tostarp 5G tehnoloģija, mākslīgais intelekts, lielie dati, blokķēdes un lietu internets, mūs ir sasniedzis jau agrāk. Jo īpaši ar blokķēdes tehnoloģiju var pamatot sociālo kreditēšanas sistēmu, kas palīdz samazināt ekonomiskās un sociālās izmaksas.

Vīrusa uzliesmojums maina mūsu darba, tērēšanas un izklaides veidus. Vēl svarīgāk ir tas, ka tīkla trafika un vērtība, ko rada papildu prasības, kas migrētas no bezsaistes uz tiešsaistes, vēl vairāk paātrinās kriptogrāfijas ekonomikas popularizēšanu.

2. Kriptogrāfijas tirgus izbaudīs ilgāku buļļu ciklu un atsitīsies ātrāk nekā tradicionālie tirgi

Tā kā kriptogrāfijas tirgus ir mazāks, tā likviditāte ir salīdzinoši jutīga pret kapitāla ieplūdi. Turklāt dažas kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin un Ether, pēc atkāpšanās no 2017. gada augstākajiem līmeņiem palielinās no zemākā līmeņa līdz saprātīgam vērtēšanas līmenim. Kaut arī gandrīz nulles vai nulles likmes vide, visticamāk, saglabāsies, investori nākamajā ciklā pievērsīsies kriptovalūtu, kas kļūs par populāru ieguldījumu mehānismu, lielam atdeves potenciālam.

Atskatoties uz Bitcoin vēsturi, tas tika izveidots 2009. gada sākumā, apmēram pusgadu pēc finanšu krīzes 2008. gadā, un to sāka tirgot tikai 2010. gadā, bet vēlāk sekoja citi kriptogrāfijas aktīvi. Tāpēc visu kriptogrāfijas tirgu līdz šim nekad nav pārbaudījusi pasaules finanšu krīze. Pašreizējā lejupslīde ir vislielākais izaicinājums, kāds jebkad ir bijis kriptogrāfijā, taču es uzskatu, ka galu galā tas nostiprinās visas kriptogrāfijas ekonomikas izredzes.

2020. gada sākumā es to paredzēju 1) 20% pasaules mājsaimniecību kriptovalūtas līdz gada beigām sadalītu savā ieguldījumu portfelī; 2) Kripto atvasinājumu tirdzniecības apjoms dubultotos un 3) DeFi publiskās ķēdes bāzes lietojumprogrammas varētu strauji attīstīties. Neskatoties uz drūmo tirgu, esmu pārliecināts, ka kriptogrāfijas atvasinājumi un DeFi arī turpmāk pievērsīs vislielāko uzmanību. Pēc šīs pandēmijas Bitcoin kļūs par galveno aktīvu veidu. Tas ir tikai laika jautājums, kad etalona kriptogrāfija piesaistīs ieguldījumus no 20% vai vairāk mājsaimniecībām visā pasaulē.

3. Globālais izaicinājums radīs jaunus nozares līderus

Pēc katras krīzes parādās jauni nozares līderi. Es ceru, ka pandēmija un ekonomikas lejupslīde rosinās resursus un kapitālu pāriet uz drošu patvērumu. Fizisku ierobežojumu dēļ ātri tiks pieņemts izplatīts biznesa modelis. Tiešsaistes koordinācija un kopīgi darbinieki starp firmām būs mūsu radarā. Jauna biznesa organizācija klusi veidojas.

Uzņēmējiem vienmēr jāpaliek inovāciju priekšgalā un jānosaka galvenās tendences. Viņiem ir ne tikai jāidentificē riski, bet arī jānosaka praktiski mērķi, lai pielāgotos izmaiņām. Kā teica Pīters Drukers, kurš tiek cienīts kā mūsdienu vadības tēvs, “Vislielākās briesmas turbulences laikā nav turbulence – tas ir rīkoties saskaņā ar vakardienas loģiku.”

SARS uzliesmojuma laikā 2003. gadā 500 Alibaba darbinieki bija spiesti strādāt mājās, taču viņu pakalpojumi netika ietekmēti. Galu galā viņiem izdevās pārdzīvot krīzi un izveidot Taobao, lielāko Ķīnas tiešsaistes tirgu, kas vairāk nekā 10 gadus vadīja lielo Ķīnas e-komercijas vilni.

Šajā kritiskajā laikā vairāk nekā 1000 OKers no daudziem pasaules malām arī spēja sadarboties tiešsaistē un sasniedza 30% efektivitātes pieaugumu. Stratēģiju, pasākumu, tehnoloģiju un kapitāla ziņā mēs esam ļoti labi sagatavojušies uzņēmējdarbības un talantu paplašināšanai. Es uzskatu, ka 2020. gads būs pagrieziena punkts OKEx un visai blokķēdes nozarei.

Mēs esam gatavi nākotnei

Sakarā ar mūsu sistēmas arhitektūras un servera veiktspējas ierobežojumiem pagātnē mums bija problēmas ar sistēmas aizkavēšanos un pasūtījumu grāmatas aizkavēšanos. Šī pieredze lika mums ieguldīt vairāk laika un budžeta nekā vienaudžiem, lai uzlabotu mūsu IT sistēmu veiktspēju un produktu pieredzi. Es ar lepnumu saku, ka mūsu centieni ir atmaksājušies. 2019. gada 26. oktobrī mēs bijām vienīgā kriptogrāfijas birža, kas ārkārtējās tirgus nestabilitātes laikā necieta no aizkavēšanās un zibspuldzes. Melnās ceturtdienas laikā, 2020. gada 12. martā, mūsu sistēma panāca nulles atgūšanu visām kriptovalūtām, neskatoties uz minimālu laika nobīdi. Neviens no mūsu lietotājiem ar tīro peļņu nebija spiests slēgt savas pozīcijas.

Sabiedriskās komunikācijas trūkums ierobežoja nepiederīgo izpratni par OKEx pagātnē. Mēs iemācījāmies mācību un esam sākuši vairāk saziņas, izmantojot dažādus kanālus. Pēdējā gada laikā mēs ar Džeju Hao katru dienu esam sazinājušies un sazinājušies ar mūsu lietotājiem Twitter un Weibo, kā arī daudzas intervijas un AMA sesijas, lai informētu par savu darbu OKEx, kā mēs cenšamies panākt savu produktu drošību, stabilitāti un uzticamību. pakalpojumiem, kā arī to, kā mēs virzāmies uz priekšu inovāciju jomā.

Pateicoties mūsu produktu komandas milzīgajiem centieniem patstāvīgi attīstīt USDT nodrošināto nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu, opcijas, akcijas, C2C aizdevumus, publisko ķēdi un tā tālāk, lai mēs tagad varētu kļūt par vienas pieturas aģentūru izcilas kvalitātes kriptovalūtas produkti.

Paldies mūsu klientu apkalpošanas dienestam, starptautiskajai verifikācijas komandai un institucionālajām klientu komandām par to, ka viņi pie pirmās iespējas vienmēr reaģē uz klientu vajadzībām. Komandas, kuras augstu vērtē profesionalitāti un efektivitāti, vienmēr ievēro mūsu rīcības kodeksu, lai novērstu visas mūsu lietotāju problēmas.

Pateicoties mūsu mārketinga, operāciju un biznesa attīstības komandām, mēs sazināmies ar globālajiem tirgotājiem tālāk nekā jebkad agrāk un piedāvājam pakalpojumus, kas ir vairāk lokalizēti lietotājiem ar dažādu izcelsmi..

Pateicoties mūsu funkcionālajām komandām par nepārtrauktu mūsu iekšējās vadības sistēmu pilnveidošanu, liekot stabilu pamatu mūsu turpmākajai izaugsmei.

Jautājums, uz kuru es pirmajos dienesta mēnešos atbildēju visvairāk, bija “kāpēc jūs izvēlējāties OKEx?” Es ar lielu pārliecību atbildēju: “OKEx ir uzņēmums ar vislabākajiem pamatiem kriptogrāfijas telpā”. Varbūt daudzi sākumā nesaprot, bet es domāju, ka arvien vairāk cilvēku man piekrīt.

Uz priekšu, neskatoties uz vētru

Sākot no tradicionālā finanšu sektora līdz kriptogrāfijas telpai, sākot no fintech pētniecības un uzsākot inkubāciju, katrs karjeras solis man rada jaunus izaicinājumus produktu, biznesa un vadības zināšanu ziņā. Pievienošanās OKEx ir vissvarīgākā izvēle, ko jebkad esmu izdarījis. Mana pārliecība ir stingra, un manas ambīcijas ir augstas. Es esmu cieši pārliecināts, ka kriptogrāfijas tirgus apjoms būs triljoni dolāru. Turklāt mūsu mērķis ir pārveidot OKEx par vairāku miljardu dolāru lielu uzņēmumu. Patiešām, es strādāju ar uzņēmēju domāšanas veidu OKEx. Neskatoties uz visām grūtībām, es nekad nenožēlošu piedzīvoto, ja vien tie ir labi darbi uzņēmumam un nozarei.

Liels paldies mūsu lietotājiem par atbalstu un motivāciju. Mēs turpināsim sasniegt izcilību.

Liels paldies mūsu vienaudžiem. Mēs turpināsim sevi pilnveidot un virzīsim nozari uz jaunām virsotnēm.

Liels paldies visiem kripto telpas ieguldītājiem, tostarp plašsaziņas līdzekļiem, pētniekiem, izstrādātājiem, drošības nodrošinātājiem un investīciju firmām. Es ceru, ka mēs turpināsim visu nozari pacelt citā līmenī.

Esmu pateicīgs, ka devos pārsteidzošā ceļojumā kriptogrāfiskajā telpā ar OKEx. Neskatoties uz gaidāmo vētru, mēs pārvarēsim un kļūsim stiprāki.

Ar cieņu,

Alysa Xu

Galvenais stratēģiskais vadītājs, OKEx

2020. gada 1. aprīlis

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me