#OKExCustServ atkārtojums: OKEx izpilddirektors Džejs Hao jūsu rīcībā

25. maijā mūsu izpilddirektors Džejs Hao dienu kļūst par klientu apkalpošanas galveno vadītāju Twitter lai uzzinātu, ko mūsu lietotāji patiesi domā par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Izmantojot godīgas atsauksmes, OKEx var turpināt pilnveidoties un piedāvāt vislabāko lietotāja pieredzi katram lietotājam.

Vai nokavējāt tērzēšanu? Izlasiet mūsu kopsavilkumu zemāk, lai redzētu, ko Džeja atbildēja!

Contents

1. Kāpēc jūsu birža nenodrošina Livechat tirgotājiem?

OKEx pašlaik nenodrošina tiešraides tērzēšanas pakalpojumus, tāpēc es šeit čivinu, tērzējot ar jums;), Jūs varat arī pievienoties OKEx telegrammu grupai:

2. Jūsu lietotne neļāva man izveidot seifu (es tagad izmantoju jūsu tīmekļa mobilo versiju).

Lai uzzinātu par seifa pakalpojumiem, lūdzu, skatiet šeit: https://www.okex.com/wallet

2. Es nezinu, vai tas ir nepieciešams, bet daudziem lietotājiem ir bijis daudz jautājumu par pasūtījumu veidiem un citiem skaitļiem vietnē #OKExFutures, kuru es viņiem mācu, bet es domāju, ka vislabāk būs ievietot nelielu paskaidrojošu rindkopu, kad jūs virziet kursoru pie retākām funkcijām.

Tā ir priecīga problēma, ka mūsu lietotāji ir tik ieinteresēti mūsu produktos! Vispirms varat viņiem ieteikt mūsu #OKAcademy, lai atrastu paskaidrojumus par pasūtījumu veidiem un skaitļiem – https://bit.ly/2X0CuHN

Mēs veidosim vairāk izglītojošu infografiku & vids par tirdzniecību nākamajos mēnešos.

3. Es ļoti gribētu redzēt $ ETH un / vai $ BCH par iespējām. Ja iespējams, $ XRP (@E_user_L)

Es tikko runāju ar OKEx produktu komandu, un mēs nolēmām nākamā mēneša sākumā pievienot $ ETH opcijas. Pārējais būs atkarīgs no tirgus reakcijas. Sekojiet līdzi.

4. Ja es esmu izpilddirektors, es labprātāk liktu pirkt stop orderi un pārdot stop stop rīkojumu, lai novērstu lielus zaudējumus, nevis stop limit order (@jazieph)

Drīz mēs piemērosim visaptverošu jauninājumu mūsu pieturas limitam & apturēt tirgus pasūtījumus, kas ļaus jums ērtāk izvietot apturēšanas rīkojumus, lai novērstu lielus zaudējumus vai vieglāk iegūtu peļņu.

5. Ja es būtu izpilddirektors, es darītu tirdzniecību vienkāršāku. Es apvienošu visus nākotnes produktus vienā USDT kontā, kas samazinātu laiku aktīvu pārskaitīšanai no konta uz citu. Ļoti viegli un efektīvi lietojams un kontrolējams, jo īpaši jauniem lietotājiem (@E_user_L)

Lielisks ieteikums! Mēs to apsveram. Sekojiet līdzi.

6. Excel tirdzniecības datu lapa grāmatvedības vajadzībām ir atklāti sakot, patiešām briesmīga. Mana pieredze liecina, ka skaitļi bija “kodēti”, kas nozīmē, ka skaitļi nav formatēti kā skaitļi. Otrkārt, pirkšanas / pārdošanas dati tiek atspoguļoti atsevišķās rindās. Piemēram, ja es nopirku 10 ēterus, tad tiek atspoguļotas 20 rindas, kas parāda + ETH un – USDT, un katru reizi darījumu secība nenotiek hronoloģiskā secībā, tas nozīmē, ka man ir saskaņot konkrētu + ETH tirdzniecību ar citu – USDT tirdzniecību no varbūt 3 rindām agrāk. Treškārt, es esmu pārliecināts, ka daži tirdzniecības dati netiek atspoguļoti, tāpēc man ir jāintegrē skaitļi no iepriekšējās rindas (marķiera atlikums, pārdoti marķieri) un nākamajā rindā, lai iegūtu datus par šo konkrēto darījumu. Parasti es uzskatu, ka izveidotās Excel lapas ir grūti izmantot, un, pirms es varu veikt grāmatvedību, tām ir nepieciešams daudz pielāgot. Šajā kontekstā es domāju, ka Binance Excel lapas ir daudz vieglāk pārvaldīt, jo pirkšanas summa / cena / darījuma maksa tiek glīti atspoguļota vienā rindā par vienu darījumu. Man nav vajadzīgas nekādas atlīdzības, tikai cerot, ka OKEx to varēs uzlabot, jo tas man ir radījis daudzas problēmas (@ puppystabber69)

Esmu pierakstījis jūsu padomu. Mūsu produkts & tehniskā komanda turpinās tirdzniecības datu optimizāciju, lai tā būtu lietotājam draudzīgāka. Strādājot pie tā tagad.

7. Kāpēc jūs, puiši, nodalījāt kontus speciāli nākotnes tirdzniecībā, tas jaunajiem tirgotājiem rada neskaidrības par to, ko darīt un kurp doties tālāk. Es domāju, ka vislabāk būs vienkārši apvienot tos vienā kontā un varbūt izmantot tikai vienu USDT vai BTC.

Paldies par komentāru. Šī izstrādājuma dizaina mērķis ir palīdzēt mūsu lietotājiem labāk izprast pieejamos tirdzniecības rīkus. Tomēr mēs strādājam pie konta atdalīšanas vienkāršības uzlabošanas, lai padarītu to arī lietotājam draudzīgāku. Sekojiet līdzi.

8. Vislabāk būs ievietot nelielu paskaidrojošu rindkopu, kad virzīsit kursoru pie neparastām funkcijām.

Paldies par padomu! Mums ir maz "i" ikonas blakus dažiem terminiem, piemēram, Apmainīt, parādot skaidrojumus, kad uz tā ir novietots kursors. Bet es zinu, ka ar to nepietiek visiem.

Vajadzības gadījumā, lūdzu, skatiet kreiso sānu joslu – papildu informācija.

9. Būtu laba ideja pievienot kriptogrāfiju" tāpat kā jums "nopirkt kriptogrāfiju" iezīme … piemēram, trešā puse

@SATOS_EU Tātad ieguldītāji var pārdot savu kriptogrāfiju un pārskaitīt uz saviem bankas kontiem. (Protams, kyc2 vai 3 obligāti.

Noteikti ir vērts to izpētīt, labs ieteikums!

10. Tāpēc es esmu bijis jūsu tirdzniecības noskaņojumu lietotājs lietotnē, lielisks. Bet es ļoti vēlētos, lai jūs uzlabotu tā funkcionalitāti. Sakiet, ka ikdienas darījumos # BTC, # eth, # xrp utt. & varbūt arī partnerība vai sociālās tirdzniecības integrācija palīdzēs

Thx pēc jūsu padoma, šobrīd mēs piedāvājam lietotājiem dažādotus tirdzniecības datus, tostarp BTC garo / īso devu, nākotnes darījumus, tirdzniecības apjomus utt.; pārbaudiet: https: //www.okex.com/markets/futures-data/btc-usd-quarterly.

Turklāt mēs nepārtraukti palielinām noskaņojumu un indeksu, ko varam piedāvāt, lai labāk palīdzētu tirgotājiem pieņemt lēmumu (pievienota jaunā tirdzniecības datu lapa, kuru mēs sāksim sākt).

Sociālajai tirdzniecībai mūsu komanda jau ir iesaistījusies, un es drīz reģistrēšos ar viņiem.

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me