OKEx turpina DeFi žetonu sarakstus, izsludina jaunu Elite komandas tirdzniecības konkursu: iknedēļas atjaunināšana

Šonedēļ OKEx mēs turpinājām atbalstu decentralizētai finansēšanai, tikai šonedēļ uzskaitot četrus DeFi žetonus. Mēs arī sākām vairākus reklāmas konkursus un viktorīnas, dodot dalībniekiem iespēju laimēt OKB – OKEx platformas vietējo marķieri. Turklāt mēs piedalījāmies nozares pasākumos un sākām vēl vienu OKEx Elite Team Trading konkursu ar 150 000 USDT balvu fondu.

Konkursi un viktorīnas šonedēļ

OKExAlts piedzīvojums

Par mūsu atklāšanas kārtu "OKExAlts piedzīvojums" kampaņu, mēs rīkojam "Uzminiet Altcoin" konkurss, kurā lietotāji katru dienu var uzvarēt OKB, uzminot altcoin, kuram ir augstākais izmaiņu procents 24 stundu laikā OKEx USDT-margin swap tirgū.

Lietotāji var piedalīties konkursā Guess the Altcoin līdz 17. augustā līdz pulksten 9:00 pēc UTC.

OKEx Memes konkurss

OKEx Memes konkursa otrajā kārtā lietotājiem ir vēl viena iespēja atbrīvot savu radošumu. Šī akcija paliks aktīva līdz 15. augustam plkst. 15.59 UTC, un lietotāji varēs piedalīties, izveidojot un augšupielādējot ar altcoin saistītās memes un iesniedzot tos pārskatīšanai.

Viktorīna OKExAlts

OKEx Alts viktorīna darbojas mūsu oficiālajā Twitter kontā katru nedēļas nogali līdz augustam! Lietotājiem jāievēro oficiālie paziņojumi un iespēja katru nedēļas nogali dalīties 30 OKB fondos.

Ierobežota izdevuma OKEx200K NFT + 1000 ASV dolāru dāvana (paplašināta)

Lielā pieprasījuma dēļ mēs paplašinājām OKEx200K akciju (kuru mēs sākām, sasniedzot 200 000 sekotāju Twitter) un divkāršojām ierobežotā daudzuma NFT (t.i., neuzliesmojamus žetonus) līdz 2000. Šī akcija ilgs līdz 16. augustam, un lietotāji var piedalīties, sekojot līdzi šos noteikumus.

OKEx Elite komandas tirdzniecības konkurss

OKEx Elite Team Trading konkurss norit veiksmīgi, un 12. augustā plkst. 16:00 pēc UTC konkursā tika reģistrēti tirdzniecības apjomi 136 miljoni USD. Ja jūs esat lielākais tirgotājs un jums ir tas, kas nepieciešams, lai konkurētu ar labākajiem, varat sākt tirdzniecību šeit, lai iegūtu 150 000 USDT balvu fonda daļu.

Tirdzniecības stratēģijas konkurss

Pievienojieties mūsu Tirdzniecības stratēģijas konkursam, daloties savās tirdzniecības idejās, lai laimētu darījuma maksas atlaides karti 50 ASV dolāru apmērā! Uzziniet vairāk par konkursu.

Jauni saraksti

Aave (Aizdot)

OKEx šonedēļ uzskaitīja Aave (LEND), ļaujot lietotājiem 11. augustā noguldīt LEND un sākt tirdzniecību 12. augustā. Aave, kas iepriekš bija pazīstams kā ETHLend, ir DeFi projekts, kas izstrādāts kā ar brīvības atņemšanu nesaistīts naudas tirgus protokols..

Jūs varat sākt tirdzniecību ar LEND tūlīt vai uzzināt vairāk par sarakstu.

Protons (XPR)

Protons (XPR) tagad ir pieejams tirdzniecībai vietnē OKEx. Proton nodrošina drošu, pārbaudītu identitātes kontu, kas integrēts finanšu norēķinu slānī. Tās lietotājiem nav koplietot privātās atslēgas ar trešajām personām, vienlaikus ļaujot ikvienam autentificēt savu identitāti, izmantojot publiskās atslēgas.

Jūs varat sākt tirdzniecību ar XPR tūlīt vai uzzināt vairāk par šo sarakstu.

Aragona (ANT)

Aragona (ANT) tagad ir oficiāli iekļauta OKEx sarakstā. Projekts ļauj lietotājiem izveidot un pārvaldīt organizācijas, kas pastāv kā viedie līgumi, kas nosaka ieinteresētās personas un viņu tiesības un privilēģijas. ANT ir Aragon Network pārvaldības marķieris, kas nodrošina infrastruktūru un pakalpojumus platformas lietotājiem.

Jūs tagad varat uzzināt vairāk par šo sarakstu vai sākt tirgoties ar ANT vietnē OKEx.

Serums (SRM)

OKEx lietotāji tagad var tirgot serumu (SRM) vietnē OKEx un viņiem ir iespēja laimēt daļu no 30 000 SRM balvu fonda. Seruma mērķis ir kļūt par pirmo pasaulē pilnībā decentralizēto atvasināto instrumentu biržu ar neuzticamu tirdzniecību starp ķēdēm.

Jūs varat uzzināt vairāk par iekļaušanu sarakstā vai sākt tirdzniecību ar SRM tūlīt.

Sistēmas jauninājumi

Vieta & maržas tirdzniecības sistēmas jaunināšana

Šonedēļ visos tirgos (ieskaitot galddatoros, mobilajās lietotnēs un API) notika plānotā spot un maržas tirdzniecības sistēmas jaunināšana. Jaunināšana tika veiksmīgi pabeigta 13. augustā.

Polkadot starpība & mūžīgas mijmaiņas darījumu apturēšana

Polkadot kopiena nobalsoja par DOT x100 sadalījuma plāna pieņemšanu 27. jūlijā. Saskaņā ar oficiālo paziņojumu DOT nodošana stāsies spēkā 18. augustā, un DOT sadalīšanas plāns tiks uzsākts 21. augustā. Jūs varat lasīt vairāk par šo atjauninājumu šeit.

Opciju tirdzniecība ir apturēta

Opciju tirdzniecība šodien, 14. augustā, tika pārtraukta plkst. 8:30 pēc UTC sistēmas uzturēšanas nolūkā, lai optimizētu mūsu pakalpojumus un uzlabotu lietotāju tirdzniecības pieredzi. Jūs varat uzzināt vairāk par šo šeit.

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums: OKEx AMA – kriptogrāfijas nākotne Indijā

Par OKEx jaunā biznesa sākšanu – P2P tirdzniecību Indijā – paziņoja AMA laikā 4. augustā. Jūs varat skatīties šo video lai uzzinātu vairāk par kriptovalūtu tirgu Indijā un OKEx plāniem un mērķiem, kopā ar mūsu finanšu tirgu direktori Lennixu Lai un P2P India vadītāju Keerthan Shetty.

OKEx DeFi apaļais galds 5

7. augustā Jordānija Momtazi, galvenais līdzstrādnieks Synthetix, pievienojās mūsu OKEx Defi 5. apaļā galda diskusijai “Aktīvu sintēze: pavisam jauns ceļš uz tokenizētiem reālās pasaules aktīviem”. Daži galvenie diskusiju punkti ietver reālos aktīvus Synthetix, DAO Trio un centralizētos DeFi spēlētājus. Jūs varat skatīties pilns video šeit.

OKEx DeFi apaļais galds 6

OKEx DeFi apaļā galda sanāksmē 14. augustā mūsu izpilddirektors Džejs Hao runāja ar izpilddirektoru Gordonu Gao & WaykiChain līdzdibinātājs, lai pārrunātu WaykiChain & WGRT mērķis ir mainīt DeFi pasauli ar # 3tokenmechanism. Abonējiet mūsu ierēdni YouTube vairāk sērijas OKEx Defi apaļā galda epizodēm.

Sekojiet OKEx ieslēgšanai

Vidējs: https://medium.com/@OKEx

Telegrammu grupa (angļu valodā):

Telegrammu grupa (krievu valodā):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me