OKEx pievieno jaunu platformu jauninājumiem DeFi tirdzniecības padomi un žetonus

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām

Šonedēļ OKEx mēs ieviesām dažādas optimizācijas un jauninājumus, vienlaikus palielinot DeFi telpu ar jauniem ierakstiem. Šonedēļ mēs arī ieviesām DeFi tirdzniecības padomi, lai palīdzētu lietotājiem sekot līdzi DeFi žetoniem, jo ​​mēs uzskaitījām deviņus jaunus: OM, BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII un TRB. Turklāt jaunu optimizāciju, piemēram, tās, kas pabeigtas stop order funkcionalitātei, mērķis ir atvieglot tirgotājus, kuri meklē uzlabotus rīkus, lai izpildītu savas tirdzniecības stratēģijas.

Jaunas funkcijas

Pārtraukt pasūtījumu optimizāciju

Šonedēļ mēs pabeidzām trīs stop-order optimizācijas – OCO Order, Position Stop Order un Trigger Order – dodot lietotājiem papildu elastību, lai sasniegtu savus tirdzniecības mērķus. Trīs optimizācijas ir īsumā paskaidrotas zemāk esošajā infografikā.

DeFi tirdzniecības padome

DeFi Tirdzniecības padome ir tirdzniecības paneļa papildinājums, un tajā tiek parādīti populāri DeFi žetoni visos spot, margin un perpetual swap tirgos. Dēlis būtībā ļauj lietotājiem ātri filtrēt un salīdzināt uzskaitītos DeFi žetonus.

OKChain Testnet jaunināšana

OKChain Testnet V0.11.0 ir šeit, un jaunākā versija atbalsta OpenDEX-Desktop v0.0.2, kā arī vietējo mezglu paziņojumu ieviešanu.

Tagad testnet lietotāji var saņemt paziņojumus par tirgus jaunumiem, tehniskās analīzes rādītājiem (piemēram, K-line) un darījumu ierakstiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lietotāji var izlasīt pilnu pārskatu.

Jauni sludinājumi šonedēļ

OKEx šonedēļ uzskaitīja deviņus jaunus DeFi žetonus – BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII, TRB un OM – ar OM saraksta dāvanu 200 000 žetonu vērtībā.

Joslu protokols (BAND)

Band Protocol ir drošs un pielāgojams decentralizēts orākuls, kas publiskajās blokķēdēs kalpo kā 2. slāņa protokols.

TIKAI (JST)

JUST ir decentralizēta stablecoin platforma, kas darbojas uz TRON blokķēdes. Ievietojot JST žetonu, lietotāji var balsot par tīkla specifikācijām un pārvaldības iniciatīvām, tostarp par stabilitātes maksu, nodrošinājuma likmēm, aktīviem, kurus atļauts izmantot kā nodrošinājumu utt..

REN (REN)

Ren Project ir ekosistēma privātai un sadarbspējīgai likviditātei decentralizētajos finansos. Tas ļauj lietotājiem pārsūtīt žetonus nulles zināšanās, neuzticami apmainīties starp blokķēdēm un tirgoties tumšā baseinā.

Rezerves tiesības (RSR)

Rezerves tiesības (RSR) ir rezerves protokola lietderības marķieris, kas ir Ethereum stabilā monētu platforma. Rezerves protokols ietver divu marķieru modeli: RSR lietderības marķieri un RSV stablecoin, kuru kā nodrošinājumu nodrošina aktīvu grozs.

Yearn.finance (YFI)

Yearn.finance ir decentralizēta finanšu platforma, kuras mērķis ir veidot produktus, balstoties uz kopējo likviditātes nodrošināšanu, tirdzniecību ar svirām, automatizētu mārketingu un citiem.

Nexus Mutual (wNXM)

Nexus Mutual izmanto Ethereum spēku, lai cilvēki varētu dalīties riskos kopā bez apdrošināšanas sabiedrības nepieciešamības. 

YFII (YFII)

YFII ir yearn.finance dakša ar tādu pašu pamatā esošo modeli un funkcionalitāti.

Tellor (TRB)

Tellor ir orākuls, kas izveido sistēmu, kurā puses var pieprasīt ārpus ķēdes datu punkta vērtību, un kalnrači sacenšas, lai pievienotu šo vērtību ķēdes datu bankai, kurai var piekļūt visi Ethereum viedie līgumi.

Mantra DAO (OM)

Mantra DAO ir kopienas pārvaldīta DeFi platforma, kas koncentrējas uz dalību, kreditēšanu un pārvaldību. Tas izveido kopienas pārvaldītu, pārredzamu un decentralizētu Web 3.0 ekosistēmu.

Lai atzīmētu sarakstu, mēs sadarbojāmies ar OM, lai piedāvātu 200 000 OM dāvanu. Lai piedalītos, izlasiet akcijas informāciju šeit.

Akcija ilgs līdz 1. septembra plkst. 10:00 pēc UTC laika. Varat sākt tirdzniecību OM tagad vai uzziniet vairāk par sarakstu.

Polkadot: Maržinālā tirdzniecība, uzkrājumi, DOTUSDT mijmaiņa

DOT un DOT / USDT pastāvīgo mijmaiņas darījumu starpības tirdzniecība un uzkrājumi oficiāli sāka darboties OKEx vietnē un API, sākot no 7. augusta plkst. UTC 25. augustā..

Polkadot ir sadalīts protokols, kas ļauj blokķēdes tīkliem darboties nevainojami. Jūs varat sākt izmantot DOT maržas tirdzniecību un mūžīgos mijmaiņas darījumus vai uzzināt vairāk par šiem produktiem.

Iepriekšējie konkursi

OKExElite tirdzniecības konkurss sagrauj kopējo tirdzniecības apjoma rekordu

Mēnesi ilgais konkurss piesaistīja rekordlielu interesi – 8082 dalībnieki veidoja 231 komandu, radot vēsturisku 703 658 154 USD nosacītu tirdzniecības apjomu..

Sistēmas jaunināšana

OKEx opciju un mijmaiņas darījumu sistēmas uzturēšana tika veikta 25. augustā.

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums: OKEx CELO Ask-Me-Anything & Atdot

27. augustā Markus Franke un Juldy no CELO komandas cLabs pievienojās mums OKEx India Telegram grupā uz nakti ar jautājumiem par viņu projektiem.

Ekskluzīvs CELO žetonu dāvinājums tagad notiek līdz pulksten 23:59. IST 28. augustā.

OKExDeFi apaļā galda 8

OKEx DeFi apaļā galda 8 mūsu izpilddirektors Džejs Hao runāja ar Aani dibinātāju un izpilddirektoru Stani Kulechovu un ienāca DeFi saliekamības un kriptokreditēšanas jauninājumos..

Abonējiet mūsu oficiālais YouTube kanāls pilnajai epizodei un citiem videoklipiem no mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas.

OKEx sarunas: Kripto tirdzniecības infrastruktūras nobriešana 2020. gadā

Pirmajā Krievijas Fireside tērzēšanas sarunā, kas notika 28. augustā, mūsu biznesa attīstības vadītājs Niko Dekarhanovs runāja ar Michael Alefirenko, Velvet Formula dibinātāju un izpilddirektoru; Andrejs Dronins, tirdzniecības līderis AMT Capital; un Ivans Grigorevs, berlber Blanc biznesa attīstības direktors, par kriptogrāfijas tirdzniecības infrastruktūras attīstību.

Pārbaudiet pilnu video šeit.

Gaidāmais notikums: OKExDeFi AMA sērija: Balancer (BAL)

28. augustā mēs parunāsimies ar Fernando Cervigni Martinelli, Balancer Labs izpilddirektoru un līdzdibinātāju. Pievienojieties mums no pulksten 12:00 līdz 13:00 pēc UTC, lai piedalītos tiešraidē par šo programmējamās likviditātes protokolu.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me