OKEx palaiž Jumpstart Mining, pievieno COMP, lai nopelnītu, un uzskaita 6 DeFi žetonus

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām.

Šonedēļ OKEx mēs uzsācām visu laiku pirmo OKEx Jumpstart likviditātes ieguves projektu ZYRO, un līdz šim kopējā iesaistītā vērtība bija vairāk nekā 100 miljoni OKB. Mēs arī atbalstījām sadaļu OKEx Earn ar jaunu produktu pasīvo ienākumu gūšanai ar Compound protokolu, savukārt OKEx Pool tika pievienots Waves staking service.

Arī mūsu DeFi ekosistēma šonedēļ paplašinājās ar sešiem jauniem marķieriem, tostarp SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN un REP, kā arī maržinālo tirdzniecību, uzkrājumus un pastāvīgos mijmaiņas produktus 16 DeFi žetoniem..

Turklāt jaunās C2C aizdevuma optimizācijas pieļauj divas jaunas nodrošinājuma iespējas un trīs dienu aizņemšanās termiņu. Visbeidzot, pārbaudiet mūsu YouTube kanālu par ceturto OKExAlts dāvanu un atkārtoti apmeklējiet mūsu pēdējo DeFi sarunu ar Luis Cuende, Aragonas līdzdibinātāju.

OKEx Jumpstart kalnrūpniecības projekts Nr. 1: ZYRO

Mēs uzsācām savu pirmo OKEx Jumpstart likviditātes iegūšanas projektu – Zyro.finance (ZYRO) – nākamās paaudzes protokolu automatizētai likviditātei, kas balstīts uz augstas veiktspējas publisko blokķēdi Zilliqa.

Lietotāji tagad var likt savu OKB raktuvei ZYRO un izbaudīt bez maksas izvietošanu bez bloķēšanas perioda, bez minimālās likmes un augstas ienesīguma. Lietotāji var uzzināt vairāk par ZYRO projektu un sākt spēlēt tūlīt.

Savienojums: jauns papildinājums OKEx Earn

Nesenā OKEx Earn paplašināšanās ļauj lietotājiem gūt pasīvus ienākumus, izmantojot populāro DeFi projektu Compound, nemaksājot pārmērīgas gāzes maksas.

Noguldot BAT, DAI, ETH, USDC, USDT vai ZRX, lietotāji to var nopelnīt aizdevuma procentus un ierobežota laika COMP marķiera prēmiju.

Viļņi Staking

OKEx Pool oficiāli uzsāka Waves Staking pakalpojumu, nodrošinot elastīgu spēles periodu ar līdz 5,36% gada ienesīgumu. Uzzināt vairāk par noteikumiem un detaļām.

Akcijas

OKExAlts 4. YouTube video dāvana

Skatieties mūsu ceturto #OKExAlts video kad mēs iepazīstinām jūs ar četriem biežāk sastopamajiem altkoīnu veidiem: drošības žetoni, lietderības žetoni, DeFi pārvaldības žetoni un apmaiņas žetoni.

Jūs varat arī abonēt mūsu YouTube kanāls, patīk videoklips un ievērojiet apraksta lodziņā iekļautos noteikumus, lai ievadītu mūsu ierobežotā laika USDT 100 dāvanu. Akcija ilgs līdz 23. septembra plkst. 23:59 UTC.

OKEx India P2P DeFi izloze

Ar vairākiem DeFi projektiem, kas tika parādīti OKEx, mēs paplašinājām P2P DeFi izlozes zīmēšanas akciju. Pabeidziet P2P darījumu šodien, lai dalītu balvu fondu USD 355 000 Indijas rūpiju vērtībā USDT! Skatiet informāciju un pievienojieties šeit līdz 20. septembrim. 

Balsojiet par savu iecienīto OKEx kapuci

Balsojiet par savu iecienīto OKEx kapuci, lai būtu iespēja laimēt OKB un uzvarējušo OKEx kapuci. Nodod savu balsi 14. septembrī pirms pulksten 14:00 pēc UTC.

Jauni sludinājumi šonedēļ

OKEx šonedēļ uzskaitīja sešus jaunus DeFi žetonus, tostarp SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN un REP, kā arī maržinālo tirdzniecību, uzkrājumus un pastāvīgos mijmaiņas produktus 16 DeFi žetoniem..

Virziens (SWRV)

Swerve Finance ir Curve dakša, kas 100% pieder sabiedrībai. Tam ir vienkāršs 33 000 000 krājumu, kas pilnībā pieder turētājiem, likviditātes nodrošinātāju kopienai un lietotājiem. Ja turētāji nodrošina likviditāti Swerve, viņi saņem ySWRV žetonus, kurus var piesaistīt Swerve DAO, lai nopelnītu $ SWRV.

Atlekšanas žetons (BOT)

Bounce mērķis ir piedāvāt dažāda veida izsoles privātpersonām un projektiem. BOT ir platformas Bounce.finance pārvaldības marķieris ar likviditātes palielināšanas mehānismu BOT marķiera ražošanai.

SUN (SUN)

SUN ir sociālais eksperiments, kas koncentrējas uz TRON DeFi potenciālu. Paredzēts kā būtiskākais Bitcoin ekvivalents TRON tīklā, SUN piedāvā nulles VC ieguldījumus, nulle PE ieguldījumus, bez iepriekšējas ieguves vai rezerves komandai, un to pilnībā pārvalda kopiena, izmantojot atvērtā koda viedos līgumus. Skatiet informāciju par sarakstu.

Numeraire (NMR)

Numerai piedāvā jaunu kriptogrāfisko marķieri Numeraire, ko var izmantot jaunā izsoles mehānismā, lai pārspīlēšanu padarītu ekonomiski neracionālu. Izsoles mehānisms noved pie līdzsvarotas cenu noteikšanas uzvedības, kas atklāj racionālu datu zinātnieku pārliecību par savu modeļu spēju labi darboties ar jauniem datiem. Izsoles mehānisms dod arī dabiskus argumentus par Numeraire žetona ekonomisko vērtību.

Melone (MLN)

Melone ir Ethereum balstīts protokols decentralizētai ķēdes aktīvu pārvaldībai. Tas ir protokols, lai cilvēki vai organizācijas varētu pārvaldīt savu un citu cilvēku bagātību pielāgojamā un drošā vidē. Melone dod ikvienam iespēju izveidot, pārvaldīt un ieguldīt pielāgotos ieguldījumu ķēdēs.

Augur (REP)

Augur ir neuzticams, decentralizēts orākuls un platforma prognožu tirgiem. Augura prognožu tirgu rezultātus izvēlas lietotāji, kuriem ir Augura dzimtās reputācijas žetons. Šie lietotāji liek zīmi par faktisko novēroto iznākumu un pretī saņem no tirgiem norēķinu maksu.

Maržas tirdzniecība, uzkrājumi un USDT maržināti pastāvīgie mijmaiņas darījumi

Mēs turpinām nodrošināt lielāku elastību mūsu globālajiem lietotājiem, pievienojot pastāvīgus mijmaiņas līgumus, maržas tirdzniecību un ietaupījumus 16 daudzsološiem DeFi žetoniem – RSR, WNXM, BAL, STORJ, BTM, LRC, ZIL un BTT, JST, REN, TRB, KSM, BAND, YFV, SWRV un SUN – visi nodrošina līdz pat 75x lielāku sviru.

Produktu jauninājumi

C2C aizdevuma atjauninājumi

Mēs ieviesām divus C2C aizdevuma pakalpojuma atjauninājumus, pievienojot BCH un LTC kā nodrošinājuma iespējas un jaunu trīs dienu aizņemšanās termiņu. Pieredze pavisam jauns aizņemšanās veids šodien visā DeFi un CeFi platformās ar OKEx.

Opciju tirdzniecība apturēta sistēmas uzturēšanas dēļ

Lai optimizētu mūsu pakalpojumu un uzlabotu lietotāju tirdzniecības pieredzi, OKEx veica sistēmas uzturēšanu 9. septembrī plkst. 9:00 pēc UTC..

OKEx pasākumos

Iepriekšējais notikums – OKExDeFi apaļā galda galds: Aragona

Šajā apaļā galda, mēs uzaicinājām Luisu Kuendu, viena no visizcilākajiem projektiem DAO telpā Aragon, līdzdibinātāju, lai dalītos ieskatos par Aragonas pašreizējiem un turpmākajiem sasniegumiem.

Abonējiet mūsu oficiālais YouTube kanāls pilnajai epizodei un citiem videoklipiem no mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me