OKEx izpilddirektora saruna: Pēcpusēja samazināšana – kā novērtēt Bitcoin tirgu

Beidzot Bitcoin trešo reizi ir samazinājies uz pusi. Es zinu, ka daudzi no jums vēlas uzzināt, vai BTC cena virzīsies uz augšu vai uz leju. Spriežot pēc iepriekšējiem stāstījumiem, tas pieaugs vidējā termiņā un ilgtermiņā, bet strauji samazināsies neilgi pēc uz pusi. Šodien es vēlos dalīties savos uzskatos par galvenajiem ķēdes un tirgus datiem, lai novērtētu tirgus noskaņojumu un cenu ietekmi.

Ienirstam iekšā.

1. Unikālās aktīvās adreses

Viens no visefektīvākajiem ķēdes rādītājiem, lai novērtētu tīkla darbības vispārējo līmeni un Bitcoin novērtēšanu, ir unikālās adreses. Tas parāda, cik daudz adrešu ir piedalījušās, nosūtot vai saņemot darbības blokķēdē.

Pēc pusi samazināšanas laikā nepārtraukts unikālās adreses pieaugums ir kritisks, lai noturētu BTC ralliju. Lielāks skaits varētu norādīt, ka tīklā darījumus veica vairāk lietotāju, tādējādi tiek iegūts augstāks novērtējums un augstāka BTC cena. Tomēr pēc kritiena 10. maijā unikālo aktīvo adrešu skaits nebija ievērojami pieaudzis, kas varētu izskaidrot, kāpēc BTC cena tagad ir aptuveni 8 000 USD.

2. Hash likme un tīkla grūtības

Vēl viena norāde, kas jāpievērš uzmanībai pēc pusi, ir hash likme un grūtības. Tā kā uz pusi tiek samazināta kalnraču atlīdzība no 12,5 BTC līdz 6,25 BTC, sagaidāms, ka pieaugs spiediens uz kalnrūpniecības rentabilitāti, neskatoties uz to, ka gan hash līmenis, gan grūtības gandrīz līdz pusei sasniedza visu laiku augstāko līmeni. Tas, vai kalnrači ir gatavi sadalīt savu skaitļošanas jaudu tīklā, ir izšķirošs BTC cenas rādītājs. Ja viņi ir pārliecināti, cena pieaugs vai otrādi.

Nav pārsteidzoši, ka jaukšanas ātrums 12 stundas pēc uz pusi ir samazinājies par 15% dažu veco kalnrūpniecības mašīnu (iespējams, Antminer S9) izslēgšanas dēļ. Runājot par to, cik ilgs laiks vajadzīgs, lai atgrieztos pašreizējā līmenī, tas ir atkarīgs no cenu izmaiņām. Ja tas strauji pieaug, tad arī visa tīkla jaukšanas ātrums ātri atjaunosies.

3. HODLer neto pozīcijas maiņa

Es ļoti apbrīnoju HODLers – viņi ir patiesie Bitcoin ticīgie, viņi tic kriptogrāfijai, kad neviens cits to nedara. Tāpēc viņu nostāja par BTC cenu, iespējams, ir vēl viens galvenais rādītājs investoriem, lai novērtētu tirgu pēc pusi, it īpaši no vidēja termiņa perspektīvas, jo BTC uzkrāšanās un samazināšana varētu tieši atspoguļot HODLers un vaļu noskaņojumu..

Glassnode dati rāda, ka BTC HODLer neto pozīcija ir bijusi pozitīva astoņas nedēļas pēc kārtas pirms pusi samazināšanas. Tā kā šī tendence turpinās, es domāju, ka HODLers arī uz pusi samazināsies īsu laiku.

4. Biržas tirdzniecības apjoms

Sociālais elements ir unikāla kriptogrāfijas tirgus sastāvdaļa, tas norāda, kā kopiena redz Bitcoin pēcpusē. Šī nevienmērīgā informācijas ainava varētu stiprināt investoru tieksmi pieņemt lēmumus par tirdzniecību, pamatojoties uz viņu noskaņojumu.

Kad BTC tirgus tiek gaidīts kā bullish tirgus, no biržām tirgū ienāks vairāk investoru. Tomēr BTC bilances bilance tikko ir sasniegusi zemāko līmeni 6 mēnešos, un tuvākajā nākotnē mēs negaidām lielu apjomu (tāpat kā FOMO notika 2017. gadā). Kā atspoguļots BTC cenā, tirgotāji nav tik pozitīvi, kā paredzēts arī īstermiņā.

5. MVRV attiecība & NVT signāls

MVRV koeficients palīdz prognozēt BTC cenu, sakot mums, vai aktīvs ir pārvērtēts vai nepietiekami novērtēts pašreizējā tirgus ierobežojumā, dalot tirgus vērtību (MV) ar realizēto vērtību (RV). Ja MVRV ir no 0 līdz 1, tad tirgus ir vidēji nenovērtēts.

Tikai 4 dienas pirms uz pusi, Santiment dati parādīja, ka BTC MVRV koeficients bija 0,99. Kā ir ar šodienu? Bitcoin MVRV koeficients ir lielāks par 1, neskatoties uz tā samazināšanās tendenci pēc uz pusi, kas norāda uz nedaudz pārspīlētu un pārvērtētu.

Cits rādītājs arī atklāj, ka tagad Bitcoin tirgus ir pārvērtēts. NVT signāls attiecas uz tīkla vērtību pēc kopējā darījumu apjoma USD pēdējās 24 stundas. Tirgotājiem, kas apsver īstermiņa pirkumu, modelis liek domāt, ka pastāv iespēja gūt ātru peļņu, pamatojoties uz realizēto cenu un 200 nedēļu vidējo.

Pašlaik NVTS ir lejupejoša tendence.

Tātad, ko jūs domājat? Dalieties savās domās par BTC cenu pēc pusi samazināšanas periodā ar mums!

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me