OKEx izpilddirektora saruna: kāpēc jums nevajadzētu baidīties no kriptogrāfijas valūtām

Kopš Bitcoin dzimšanas pirms 10 gadiem lielākā daļa cilvēku ir skeptiski izturējušies pret šo jauno tehnoloģiju un tās vērtību. Tajā pašā laikā valdības visā pasaulē ir mēģinājušas ieviest noteikumus par kriptogrāfiju, savukārt tradicionālie tirgus investori, piemēram, Vorens Bafets, joprojām neņem vērā tā nozīmi. Kāpēc viņi atsakās pieņemt kriptogrāfiju?

Es uzskatu, ka galvenais iemesls ir tas, ka viņi daudzos veidos baidās no kriptogrāfijas.

1. Jūs nesaprotat Kā tas strādā

Ja vien jūs neesat tāds kriptogrāfijas entuziasts kā es, mēs saprotam, kā tūkstošiem kriptovalūtu, kas tur rada lielāko daļu neskaidrību. Bet palieciet ar mani šeit – lai saprastu kriptogrāfiju, vispirms ir jāizmet visi uzskati par tradicionālo finanšu sistēmu un jāpieņem šī pavisam jaunā tehnoloģija un tās decentralizētā vienādranga digitālā nauda.

Nedrošība un pārpratumi ir galvenie iemesli, kas neļauj cilvēkiem uzticēties kriptonauda, ​​it īpaši, ja plašsaziņas līdzekļi mīl atspoguļot rūgtus stāstus par to, ka daži no mums zaudē nestabilo tirgu. Galu galā, kas pārdod labāk nekā blabing par “Bitcoin burbulis”? Fakts ir tāds, ka lielākā daļa cilvēku vienkārši nesaprot, kā darbojas kriptogrāfija, tāpēc kritizē to kā nevērtīgu, riskantu ieguldījumu vai “nelegālu naudu”.

Mēs dzīvojam milzīgas informācijas pasaulē, un mums ir grūti šķirot patiesās un nepatiesās. Tāpēc pašiem veikt pētījumus un pārbaudīt informāciju ir svarīga prasme izdzīvot. Pirms jūs nonākat pie secinājuma, ka “Bitcoin ir krāpšana”, varbūt varat mēģināt izlasīt Satoshi balto grāmatu vai google meklētājā esošo tehnoloģiju, lai par to vairāk saprastu. Zināšanu meklēšana katru reizi, kad nāk jauns izgudrojums, palīdz jums panākt pārējo pasauli. Kas zina, ko jūs iegūsiet šajā procesā?

2. Jūs domājat, ka kriptogrāfijai nav patiesas vērtības

Esmu dzirdējis diezgan daudz cilvēku, kas apgalvo, ka kriptogrāfijai nav patiesas vērtības salīdzinājumā ar zeltu, ka galu galā kriptogrāfijas trakums lēnām izmirs un viss, kas jums paliks, būs bezvērtīgi skaitļi ekrānā.

Man to pašu var apgalvot, ka arī zelts vai fiat nauda kādreiz varētu būt nevērtīga, ja mēs pārstājam tiem ticēt. Zeltam ir patiesa vērtība, jo tam ir sen izveidojusies vēsture, trūkums un ka tas ir izturīgs un gandrīz neiespējams kalts. Bet vai kriptogrāfija nepārbauda arī visas šīs rūtiņas? Neskatoties uz īso 10 gadu vēsturi, arī kriptogrāfijas ir maz (Bitcoin skaits samazinās ik pēc 4 gadiem, samazinot pusi), daudz izturīgāks, jo jums nav burtiski tos nēsāt apkārt (karsts / auksts maks veiks triku) , un to noteikti nav iespējams veidot tā decentralizētā rakstura dēļ?

Atšķirība starp zeltu, fiat un kriptogrāfiju ir tā, ka pēdējos nevar fiziski turēt un izmantot. Var būt diena, kad arī fiat zaudē savu vērtību, aplūkojot Venecuēlu un tās 9585,5% hiperinflācijas līmeni (no 2019. gada decembra). Zelts un fiat ir vērtīgi, jo mēs viņiem uzticamies. Mēs ticam, ka viņiem ir reāla vērtība, ko mēs varam izmantot, lai fiziski un digitāli tirgotos ar vēlamo. Tāpat mēs ticam, ka kriptogrāfijai ir patiesa vērtība un tā slēpjas tajā uzticamība un bez uzticības, bez cenzūras uzskaites sistēma, kuru maz ticams, ka sasniegs valūtas.

Jūs varat domāt par kriptogrāfiju, piemēram, izmantojot kredītkartes vai tiešsaistes banku, kas izņem darījuma fizisko aspektu. Kad pirmo reizi tika ieviesti digitālie darījumi, arī mēs bijām skeptiski, taču, tā kā sabiedrība kļūst arvien digitalizēta, tagad ikviena makā ir vismaz 3 kredītkartes, un kurš nemīl lietot Apple Pay?

3. Valdībā mēs uzticamies

Vēl viena izplatīta bailes no kriptogrāfijas ir tā, ka tās neizdod neviena uzticama iestāde, bankas vai valdība, un cilvēki bieži ir neērti un nedroši, ja viņu aktīvi nav nevienas valdības aizsardzībā. Saskaņā ar nesen veikto Crypto.com un The Economist aptauju 54% respondentu teica, ka viņi uzticētos valdības emitētām digitālajām valūtām. Bet vai tas nav tas, kas ir lieliski par kriptogrāfiju, ka tas ir pilnībā decentralizēts un neviens to nevar manipulēt? Neaizmirsīsim, ka fiat valūtas kontrolē centrālās bankas, kuras, iespējams, varētu ietekmēt arī politiskas struktūras un valdības.

Tā kā kriptogrāfija turpina paātrināties, dažas valdības arī ir sākušas izpētīt un emitēt savas digitālās valūtas, piemēram, Ķīnas Tautas banka šonedēļ paziņoja par DECP izlaišanu. Arī Igaunija, Japāna, Palestīna, Krievija un Zviedrija vēlas uzsākt savu nacionālo kriptogrāfiju. Iespējams, tas varētu iedibināt jūsu ticību kriptogrāfijai?

4. Kriptogrāfija ir pārāk svārstīga

Jā – kriptogrāfija ir nestabils ieguldījums. to cena var dramatiski paaugstināties vai pieaugt tikai dažu minūšu laikā, piemēram, pēkšņais Bitcoin cenas kritums martā, samazinoties zem 4000 USD 2 dienu laikā. Tomēr "nav pūļu, nav rezultātu", tas arī aizrauj mūs ieguldīt, jo tas ir risks, kuru vērts uzņemties. Ņemiet par piemēru slaveno Bitcoin, ja paskatās uz tā cenu vēsturi, jūs būtu pamanījuši, ka pastāvīga svārstība ir norma, tāpat kā tradicionālais akciju tirgus. Pēc pēdējā martā notikušā slaida Bitcoin šodien jau ir pieaudzis līdz 7000 ASV dolāriem, un sagaidāms, ka cena pieaugs, kad tas maijā samazināsies uz pusi un kļūs mazāk. Nepastāvība nav dēmons, kad pirms ieguldīšanas pats veicat pētījumu un vienmēr pieturaties pie sava riska ierobežojuma.

Kripto ir finanšu nākotne

Mēs virzāmies uz bezskaidras naudas digitālu pasauli, kas krasi maina mūsu ikdienas dzīvi, un kriptonauda ir viens no virzītājfaktoriem. Kāpēc jāierobežo sevi ticēt šai revolucionārajai tehnoloģijai ar ievērojamu potenciālu izaugsmi?

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me