OKEx iknedēļas atjauninājums: 8. februāris - 14. februāris

Šeit ir viss, ko šonedēļ nevajadzētu palaist garām par OKEx

OKChain testnet & OKExDex palaists

Mūsu pašu blokķēde OKChain & OKExDex, decentralizētā apmaiņa ir tikko uzsākta. OKT būs OKChain vietējais marķieris, 100% ģenēzes bloka tiks piesaistīti OKB īpašniekiem.

Visi lietotāji tiek aicināti izjust OKChain iespējas. Lietotāji, kas piedalās, var saņemt arī bezmaksas OKT testnet monētas!

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039635351-OKChain-Testnet-Now-Live

OKChain AMA kopā ar Jay Hao

Mēs esam veikuši AMA sesiju, lai visi varētu jautāt par OKChain, OKDEX un citiem. Gadījumā, ja jūs to nokavējāt, pārbaudiet zemāk esošo saiti, lai izlasītu atbildes uz visiem pārsteidzošajiem jautājumiem.

Sīkāka informācija: https://twitter.com/JayHao8/status/1226878259347873795

Informācija par OKEx Jumpstart x HyperDAO (HDAO) marķiera izpārdošanu

Ar prieku paziņojam, ka HyperDAO (HDAO) būs mūsu 10. marķiera pārdošanas projekts OKEx Jumpstart un tiks uzsākts 2020. gada 25. februārī (UTC). OKBelievers ekskluzīvo kvotu sesija tiks atvērta plkst. 04:00 (UTC), un OKTraders privilēģiju sadales sesija tiks atvērta plkst. 05:00 (UTC)..

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039127232-OKEx-Jumpstart-x-HyperDAO-HDAO-Token-Sale-Details?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&[e-pasts aizsargāts] _officia

RavenCoin (RVN) tagad ir pieejams

Ar prieku paziņojam, ka RavenCoin (RVN) tagad ir iekļauts OKEx sarakstā. RVN ir protokols, kura pamatā ir Bitcoin koda dakša un kas paredzēts, lai atvieglotu tirgojamu uz blokķēdi balstītu aktīvu vienkāršu izdošanu un pārvaldību.

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039818371

OKEx x Ravencoin (RVN) – RVN Giveaways deponēšana ar jaunu reģistrēšanās bonusu

Lai atzīmētu Ravencoin iekļaušanu sarakstā, mēs esam sagatavojuši depozītu & jauns reģistrēšanās ekskluzīvs bonuss jums visiem. Lietotājiem ar neto depozīta summu virs 1500 RVN ir tiesības pievienoties akcijai.

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039412172?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&utm_campaign = new-listing-double-bonus-to svinēt

Tirdzniecības pāru izslēgšana – 8. partija

Mēs pastāvīgi uzraugām uzskaitīto projektu darbību. Daži projekti tiks svītroti no plkst. 18:00, 18. februārī (UTC), jo tie neatbilst mūsu iekļaušanas kritērijiem. Ietekmēto aktīvu izņemšana tiks slēgta no 1. marta pulksten 06:00 (UTC).

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039753411-Delisting-of-Trading-Pairs-8th-Batch?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&utm_campaign = paziņojums-mēs pastāvīgi uzraugām

Nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu cenu limitu noteikumu pielāgošana

Lai labāk aizsargātu lietotāju intereses & Lai uzlabotu riska pārvaldības kontroli, mēs pielāgosim cenu ierobežojuma noteikumus nākotnes līgumiem & mūžīgie mijmaiņas darījumi.

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039317072?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&utm_campaign = paziņojums, lai labāk aizsargātu lietotājus-i

OKEx Pool ierobežota laika piedāvājums – IOST likme dubultai peļņai

Lai atbalstītu IOST kopienu, mēs uzsāksim akciju “Stake IOST Double Yield”. Viens lietotājs var baudīt dubultu ienesīgumu par maksimālo ieguldījumu summu 6 miljoni IOST.

Sīkāka informācija: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039638411?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&utm_campaign = okexpool-labas ziņas!

OKEx & MakerDAO AMA

Iepazīstināt starp mums ekosistēmas partnerību & MakerDAO & ekskluzīva DSR likme vietnē OKExPool, mēs 14. februārī 10:00 (UTC) rīkosim AMA ar viņu vadošo Chao Pan. Iesniedziet savus jautājumus zemāk esošajā saitē un dodiet iespēju laimēt 20 DAI!

Sīkāka informācija:

Ravencoin AMA

Vai jums ir jautājumi par gaidāmo RavenCoin sarakstu? Mēs 18. februārī 10:00 (UTC) rīkosim AMA ar viņu galveno Ravencoin izstrādātāju Tronu Bleku. Iegūstiet iespēju laimēt 5 USDT, apkopojot savus jautājumus šeit:

OKEx X Gunbot partnerība: baudiet 50% atlaidi

Vai esat apnicis pats rīkoties ar kriptogrāfisko tirdzniecību? Izmēģiniet automatizēto tirdzniecību ar mūsu jaunāko partneri Gunbot, kurš šobrīd piedāvā 50% atlaidi jaunajiem Gunbot lietotājiem no OKEx.

Sīkāka informācija: Oficiālā Gunbot vietne un Gunthy kopienas forums

OKEx Jumpstart: HyperDAO $ HDAO viktorīna

Mēs esam jauninājuši Jumpstart noteikumus! Pabeidziet viktorīnu http://bit.ly/2SlsYNc lai pārliecinātos, ka esat gatavs pārdošanai, un iegūstiet iespēju laimēt 5 USD!

Sīkāka informācija:

Viktorīna OKEx HyperDAO pēc AMA

Vai jums ir jautājumi par mūsu 10. marķiera pārdošanu, HyperDAO? Mēs rīkosim vairākas AMA kārtas ar viņu līdzdibinātāju un stratēģijas vadītāju Jayden Wei, & Līdzstrādnieks un operāciju vadītājs Raiens Angs mūsu ierēdnī & drīzumā sadarbojamies ar Telegram grupas! Tikmēr nepalaidiet garām iespēju pievienoties viktorīnai pēc AMA, lai laimētu 5 USDK!

Viktorīnas saite:

http://bit.ly/2w7OInb

OKEx Valentīndienas dāvanas

Izplatiet mīlestību un izrādiet savu atzinību saviem mīļajiem! Ar ko jūs pavadāt Valentīna dienu? Parādiet savu datumu un savu unikālo mīlas stāstu saitē, lai laimētu 10 USDK!

Pievienojieties šeit:

Iepriekšējais notikums:

Balss – EOS galvenais notikums (13. februāris)

OKEx Pool vadītāja Alīna Jao ir vadījusi Voice 2020 EOS debijas pasākumu. Paldies, ka pievienojāties mums kopā ar daudziem EOS nozares līderiem!

Bitcoin ieguves stāvoklis & Spēle uz zibens (11. februāris)

Mēs ļoti labi pavadījām jūs vakar, kad Quentin Issele Coinscrum tīkla pasākumā dalījās ar mūsu jauno produktu komplektu. Sekojiet jaunumiem, lai redzētu, kurā pasākumā mūsu finanšu komanda piedalīsies nākamajā!

Notikumi:

Blockchain Economy (21. – 22. Februāris)

OKEx Financial Team ar prieku satiekas Stambulā, Turcijā. Nāciet iepazīties ar Lennix Lai, Phil Glover & Kventins Isele nākamnedēļ Blockchain Economy!

Atbildiet šeit:

https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/index.html?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociālais&utm_campaign = event-okex-financial-team-is-excited-to

Konferenču apmaiņa (5. – 6. Marts)

Mēs piedalīsimies konferenču apmaiņas pasākumā. Nāciet iepazīties ar Fila Glovera-AVP finanšu tirgiem 5. martā Amsterdamā!

Atbildiet šeit: Kriptogrāfijas apmaiņas konference Amsterdam – konferences apmaiņa

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me