OKEx Earn iegūst UNI un YFI, kamēr MixTrust Mining nāk Jumpstart

OKEx iknedēļas atjauninājums sniedz pārskatu par katru nedēļu organizētajām akcijām, konkursiem, sludinājumiem un diskusijām.

Šonedēļ OKEx turpinājās mūsu populārā OKEx Jumpstart Mining iniciatīva ar vēl diviem daudzsološiem DeFi protokoliem: MixTrust un Flamingo. Tikmēr OKEx Earn pievienoja Uniswap un ilgojas.finansu lietotājiem, lai nopelnītu pasīvus ienākumus ar augstu ienesīgumu un lielāku elastību.

Mūsu DeFi ekosistēma šonedēļ atzinīgi novērtēja arī trīs jaunus marķierus, tostarp AVAX, ANW un INX, kā arī USD USD maržinātos pastāvīgos mijmaiņas darījumus AVAX.

Turklāt mēs rīkojam vairākas akcijas, lai jūs varētu iegūt papildu atlīdzības OKB vietnē OKEx Earn, kā arī DIA žetonus, SRM žetonus un daudz ko citu..

Visbeidzot, mēs aicinām jūs pieskaņoties mūsu OKExDeFi apaļā galda sērijas pirmizrādei, kurā mūsu izpilddirektors Džejs Hao sarunājas ar universālā tirgus piekļuves (UMA) līdzdibinātāju Hartu Lamburu. mūsu YouTube kanāls.

Jauni Jumpstart Mining projekti

Mēs atzinīgi vērtējām vēl divus daudzsološus DeFi projektus OKEx Jumpstart: MixTrust un Flamingo.

MixTrust (MTX)

MixTrust ir decentralizēts sintētisko aktīvu emisijas protokols, kura pamatā ir Ethereum, un tas nodrošina decentralizētu starpķēžu tirdzniecības platformu, vienmērīgu aktīvu sintēzi, decentralizētus starpķēžu darījumus un ķēdes starpķēžu kreditēšanu.

OKB īpašnieki tagad var likt savus OKB, lai iegūtu MTX žetonus, un var spēlēt bez maksas bez bloķēšanas perioda vai minimālās likmes. Uzziniet vairāk par MTX projektu un sāciet spēlēt tūlīt.

Flamingo (FLM)

Flamingo ir savietojams, pilnas kaudzes decentralizēts finanšu protokols, kas veidots uz Neo blokķēdes. FLM ir Flamingo pārvaldības zīme, un tā tiks pilnībā izplatīta sabiedrībai, pamatojoties uz dalību.

FLM ieguve sākās 25. septembrī no plkst. 13:00 pēc UTC. Turētāji pretī var likt OKB, lai iegūtu FLM žetonus. Uzziniet vairāk par FLM projektu un sāciet spēlēt tūlīt.

UNI & YFI: Jauni OKEx Earn papildinājumi

OKEx Earn ir pabeigta integrācija ar yearn.finance (YFI) un Uniswap (UNI), ļaujot lietotājiem likt žetonus, lai nopelnītu augstas ienesīguma pasīvos ienākumus. Lietotāji var likt USDT, DAI un USDC marķierus YFI ķēdes protokolā vai abonēt UNI ar pieejamiem pāriem, tostarp ETH – USDT, ETH – USDC, ETH – DAI un ETH – WBTC, izmantojot OKEX Earn.

Akcijas

Nopelniet dubultā, izmantojot OKEx Earn

Akcijas laikā vienkārši noklikšķiniet uz "Reģistrēties" poga šajā lapā un abonējiet jebkuru OKEx Earn nopelnīto produktu, lai sadalītu 50 000 OKB atlīdzības fondu, baudot augstu lauksaimniecības ražu. Atlīdzības tiks sadalītas pēc principa “pirmais, pirmais, pirmais, pirmais, pirmais un pirmais”.

OKEx šifrēšanas musonu sezona – 1. nedēļa

OKEx šifrēšanas musonu sezonas laikā OKEx lietotāji Indijā četru nedēļu laikā var sadalīt balvu fondu seruma (SRM) vērtībā 50 000 ASV dolāru vērtībā. Lai ievadītu, jums ir jāveic P2P tirdzniecība, un jūs varat kopīgot SRM žetonus no balvu fonda atbilstoši savam tirdzniecības apjomam. Reģistrēties šajā lapā un uzziniet vairāk par akcijas noteikumiem.

OKExDefiScoop palaišanas viktorīna Nr. 1

Mūsu jaunā #OKExDeFiScoop sērija pakalpojumā YouTube ir visu lietu #DeFi galamērķis. Pirmā epizode sākās kopā ar mūsu partneri Celo. Tagad mēs piešķiram 10 USDT 10 uzvarētājiem.

Lai iekļūtu, noskatieties videoklipu, atbildiet uz jautājumiem šeit un ievērojiet noteikumus, lai uzvarētu!

Turiet OKB & Tirdzniecības DIA

Jaunie lietotāji tagad var turēt vismaz 10 OKB un veikt spot tirdzniecību vismaz 50 DIA, lai būtu iespēja dalīties ar 20 000 DIA balvu fondu. Lai iegūtu balvas, reģistrējieties un uzziniet vairāk par noteikumiem un detalizētu informāciju līdz 30. septembra pulksten 15:59 pēc UTC laika.

OKEx TGIF: paldies Dievam, ka tas lido!

Balsojiet par žetonu, kas, jūsuprāt, visvairāk pieaugs šajā nedēļas nogalē, laikā no 26. līdz 27. septembrim, un daliet balvu fondu līdz 100 USD. Pievienojieties šim notikumam mūsu vietnē.

Jauni saraksti šonedēļ

OKEx šonedēļ uzskaitīja trīs jaunus DeFi marķierus, ieskaitot AVAX, ANW un INX, kā arī USD USD maržinātos pastāvīgos mijmaiņas darījumus AVAX.

Lavīna (AVAX)

Mēs esam uzskaitījuši AVAX spot tirdzniecību līdzās AVAX maržas tirdzniecībai, uzkrājumiem un USDT maržinātiem pastāvīgajiem mijmaiņas darījumiem OKEx. Tagad jūs varat sākt tirdzniecību ar AVAX ar līdz 75x lielāku kredītplecu.

Enkura neironu pasaule (ANW)

Anchor Neural World veido decentralizētu pakalpojumu ekosistēmu, kas galvenokārt ir saistīta ar tādu pakalpojumu ieviešanu, kuru pamatā ir mākslīgais intelekts un mašīnmācīšanās. Jūs varat skatīt detalizētu informāciju par sarakstu un sākt tirdzniecību ar ANW / USDT, sākot no 10. septembra plkst. 10:00 pēc UTC.

Ieskata protokols (INX)

Insight Protocol izsniedz INX marķierus, lai aktivizētu uz lietotāju orientētu atlīdzības ekosistēmu. Pirmais marķieru izsniegšanas mērķis ir tokenizēt pakalpojumu dalībnieku datu vērtību un ap marķējumu izveidot Insight Protocol ekosistēmu. Otrs mērķis ir padarīt Insight Protocol pakalpojumu pieejamāku lietotājiem, reklāmdevējiem un ieinteresētajām personām. Skatiet informāciju par sarakstu un sāciet tirdzniecību.

OKEx pasākumos

Gaidāmais notikums: OKExDeFi AMA sērija – dHedge

25. septembrī mēs parunāsim ar Henrik Andersson, dHedge (DHT) līdzdibinātāju, oficiālais telegrammas kanāls. Pievienojieties mums plkst. 13:00 pēc UTC, lai piedalītos tiešraidē par sintētisko tirdzniecību, kas nav saistīta ar brīvības atņemšanu.

OKExDeFi apaļā galda sērija ar universālu piekļuvi tirgum (UMA)

Šajā apaļā galda sanāksmē mēs uzaicinājām UMA līdzdibinātāju Hartu Lamburu dalīties savā ieskatā par decentralizēto finanšu līgumu spēku. Abonējiet mūsu YouTube kanāls priekš pirmizrāde 25. septembrī.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me