OKEx bākas programma – pirmā apmācība ar Džeju un Leniksu: kopsavilkums

Pārejot uz OKEx Beacon programmas otro nedēļu, mūsu seši pieņemtie mentori jau ir satikuši savus mentorus, OKEx izpilddirektoru Jay Hao un finanšu tirgu direktoru Lennix Lai. Papildus ikdienas sadarbībai ar OKEx komandu, abi vadītāji ir piedalījušies arī 30 minūšu mentoringa sesijā Telegram.

Zemāk ir apkopoti interesanti un izpratnes temati, kas tika apspriesti sesijas laikā.

Phillip Taffley: Vai jūs varat sniegt kādu informāciju par to, kāpēc pastāv augsta korelācija starp Bitcoin cenu un citiem kriptogrāfijas aktīviem, un vai jūs uzskatāt, ka korelācija nākotnē atšķirsies?

Lenikss: Tradicionālo finanšu pasaule un kriptogrāfijas pasaule kļūst arvien tuvāk. Pēc vairāku gadu attīstības mēs šobrīd izmantojam līdzīgu finanšu un ekonomikas teoriju kriptogrāfisko aktīvu tirdzniecībai, kā arī lielākā daļa kriptogrāfijas biržu pieņem līdzīgus KYC un AML standartus kā tradicionāla finanšu iestāde. Es uzskatu, ka ir divi faktori: 1) BTC ir faktiskā visu altkoīnu tirdzniecības un norēķinu valūta 2) BTC ir konsekventa dominance kripto tirgū.

Filips Taflijs: Skatoties YouTube videoklipus par cilvēku Bitcoin cenas analīzi, viņi mēdz izmantot tendenču līnijas un slīdošos vidējos rādītājus, lai apspriestu cenu cenu. Viņi runā par griestu cenām utt.

Cik uzticama ir šī informācija? Vai tie ir labi analīzes rīki? Vai arī ir sarežģītāki analīzes rīki, lai novērtētu, kas varētu notikt ar cenu?

Lenikss: Tāpat kā ar visiem tehniskajiem rādītājiem, kurus TA tirgotāji plaši izmanto FX, akcijās, izejvielās un kriptogrāfijā, es domāju, ka TA galvenokārt atspoguļo tirgus noskaņojumu. Tas nodrošina zināmu prognozēšanas jaudu, kā arī troksni. Laba tirdzniecības stratēģijā, kas balstīta uz TA, būtu jāietver spēcīga atpakaļpārbaude ar vēsturiskiem datiem, kas jāapsver ilgākā laika posmā.

Ņikita Ermakovs: Saskaņā ar Fidelity nesen veikto pētījumu 36% respondentu – 279 iestādes ASV un Eiropā – jau tagad ir ieguldīti digitālajos aktīvos.

“Šie rezultāti apstiprina tendenci, ko mēs redzam tirgū, uz lielāku interesi par digitālajiem aktīviem un to pieņemšanu kā jaunu ieguldāmo aktīvu klasi,” komentēja Fidelity Digital Assets prezidents Toms Džesops..

Runājot par to, kā šie institucionālie investori faktiski iegulda? Vai jūs varat sniegt citus piemērus bez Fidelity un citiem brīvības atņemšanas dienestiem? Kādus pakalpojumus uzņēmumi, kas strādā kriptogrāfijā (ieskaitot kriptogrāfijas biržas), var sniegt šādiem investoriem? Kādus pakalpojumus OKEx piedāvā finanšu iestādēm?

Lenikss: Institucionāls ir liels domēns – tas ir augstas frekvences tirdzniecības, kvantu / patentētu veikalu apvienojums, lai apdrošinātu fondus, pensijas un ģimenes birojus. Mēs redzam prop. veikals / HFT, iespējams, atvērs kontu un virzīsies tieši uz biržu. Pensiju / ģimenes fondi joprojām ievēro piesardzību saistībā ar kriptogrāfiju atbilstības un normatīvo apsvērumu dēļ. Tirgus infrastruktūra kļūst labāka – salīdzināmi. Tagad mums CME ir regulēta birža, lai piedāvātu atvasinātos finanšu instrumentus (nākotnes līgumus un iespējas) Bitcoin. Un mums ir bankas atbalstīti glabātāji.

Filips Taflijs: Kādas ir jūsu domas par Goldman Sachs, kas sludina, ka Bitcoin nav aktīvu klase?

Lenikss: Es uzskatu, ka institucionālo klientu interese par kriptogrāfiju ir liela. Un nenoteiktība mūsdienu ekonomikā ir vēl viens reklāmas stimuls kriptogrāfijai. Tomēr dažiem no viņiem ir labi uzrakstīti investīciju mandāti, ka kriptogrāfija / bitcoin NAV viņu ieguldījumu sfērā. Tas prasītu vairāk laika. Ja paskatās uzmanīgi, GS apgalvoja, ka Bitcoin rada naudas plūsmu, peļņu, diversifikācijas priekšrocības vai nespēja ierobežot inflāciju.

Guillaume Girard: Ko jūs pēdējā laikā uzskatāt par stablecoīnu, galvenokārt Tether, eksplozīvo pieaugumu? Un vai jūs domājat, ka tās ir tiešas 12. marta avārijas sekas?

Lenikss: 12. marta avārija bija visas pasaules riska samazināšanās, reaģējot uz krasu avāriju kapitāla tirgos. Bitcoin joprojām tiek uzskatīts par augsta riska alternatīvu aktīvu, un tāpēc BTC tirgotāji bija masveida izkraušanas procesa upuri. Pēc tam Bitcoin un kapitāla tirgus korelācija bija ievērojami augstāka.

Es joprojām domāju, ka Bitcoin būtiski atšķiras no akcijām / obligācijām / precēm. Bitcoin var nodrošināt zināmu patvēruma vai riska ierobežošanas efektu pret globālo makro; bet acīmredzot ne visi.

Ņikita Ermakovs: Vai jūs uzskatāt, ka jauni produkti, kas vērsti uz privātiem ieguldītājiem, kas iegulda akcijās / indeksos (ar vieglāku piekļuvi, nevis bankas vai brokera izmantošanu) – piemēram, Revolut vai Robinhood – palēninās cilvēku interesi ieguldīt kriptogrāfijā?

Lenikss: Institucionālā līdzdalība visā platformā ir jauka izaugsme. Mēs redzam 7x pieaugumu klientu skaita un skaita ziņā 1,5 gadu laikā. Es domāju, ka Robinhood / Revolut dara labu darbu, veicinot kriptogrāfiju. Mums šobrīd ir nepieciešama adopcija, un adopcija izriet no izglītības.

Antuāns Maks: Tātad, pieņemsim, ka es tirgoju spot un margin. Kādas ir tirgotāju priekšrocības, piemēram, nākotnes līgumi un iespējas?

Džejs: Produkti, piemēram, nākotnes līgumi un opcijas, ir gan finanšu instrumenti, kas palīdz īstenot jūsu tirdzniecības stratēģiju, gan nodrošina lielākus aizņemto līdzekļu īpatsvarus, gan kā maržu ir nepieciešami mazāk līdzekļu. OKEx nākotnes līgumi ir vieni no pirmajiem mūsu platformas tirgū laistajiem produktiem, un mūsdienās tie ir kļuvuši par lielāko tirgu visos kriptogrāfisko atvasinājumu tirgos. Šobrīd mēs piedāvājam 9, četru nedēļu, ceturkšņa un divu ceturkšņu nākotnes līgumus ar 9 galvenajiem digitālajiem aktīviem, lai izpildītu dažādas tirdzniecības prasības, piemēram, hedžēšanu, arbitrāžu utt..

Starp citu, opcijām: tas ir svarīgs rīks, jo tie dod tirgotājiem lielāku daudzpusību un lielisku iespēju ierobežot savu risku. Tāpat kā nākotnes līgumi, arī ar opciju līgumiem tirgotāji nākotnē var noteiktā datumā pirkt vai pārdot vienošanos par pamataktīvu par norunātu cenu. Tomēr atšķirībā no nākotnes līgumiem opcijas dod pircējam vai pārdevējam tiesības nevis pienākumu pirkt vai pārdot datumā.

Dmytro Sokoliuk: Ko jūs domājat par kriptogrāfiju savā dzīvē, kā tas jūs ir ietekmējis? Kas jums nepieciešams, lai gūtu panākumus kriptogrāfijā? Ko veiksme nozīmē jums? Nav grūti runāt par ieguvumiem, bet kā ir ar kārdinājumiem un pārbaudījumiem? Kā saglabāt mieru?

Džejs: Es domāju, ka kriptogrāfijai nav robežu, tā ir beznacionāla. Es esmu patiess kriptoticētājs un aizraujos ar to. Es uzskatu, ka ir jābūt optimistam, jābūt neatlaidīgam, radošam, lai gūtu panākumus kriptogrāfijā. Kas attiecas uz panākumiem, katram ir atšķirīgs viedoklis par to. Man personīgi, mīlēt to, ko darāt, un būt optimistam par nākotni, tas jau ir panākums. Es tagad priecājos, ka strādāju OKEx. Meditācija uztur mani mierīgu un palīdz radošāk domāt. Un arī peskatāra diēta mani uztur veselīgu.

Antuāns Maks: Es patiešām dalos mīlestībā pret kriptogrāfiju un organizēju tikšanās, kur es dzīvoju Hošiminā, un bieži vien uzdodu šo jautājumu: jūsuprāt, kas būs visgrūtākais globālās kriptogrāfijas pieņemšanai?

Džejs: Blokķēdes būtība ir neuzticama. Tā kā tā būs pieejama vairāk cilvēku, kuriem nav banku, izvēle, tas mainīs mūsu ieguldījumu veidus, maksājumus un vienādranga finanšu darbības.

Dmytro Sokoliuk: Pagaidām es daru dažādas darbības kriptogrāfijā: tulkošana, rakstu rakstīšana, video veidošana. Lūdzu, iesakiet: kādā veidā man vajadzētu pārvietoties, lai nākamajos gados atrastu nišu, kur es varētu strādāt no mājām? Varbūt tā ir tehniskā puse vai kāda cita? Kāds ir jūsu padoms? Paldies.

Džejs: Ir labi zināt, ka arī jūs strādājat pie # crypto. Izglītība ir labs virziens, joprojām ir liela daļa cilvēku, kuri nav dzirdējuši vai nepārzina žargonu.

Virdžīnija Mijesa Mārtina: Nozarē, kas joprojām ir sākusies, pēc diviem gadiem vēl ir jāatrod radošums un jauni biznesa modeļi ekonomikā, mēs dzīvojam dziļā transformācijā, radoša vadība ir būtiska, vai mēs nākamajos 5 gados redzēsim pavērsiens decentralizēto finanšu un izmantojamības vēsturē Blockchain un daži dziļi maina sabiedrību?

Džejs: Man patīk, ka jūs esat izvirzījis lielisku tēmu – digitālo pārveidi un pārmaiņas cilvēku mijiedarbībā pandēmijas laikā. Mēs sākam visu nodot ciparu formātā un līdz ar to veidot lietas neuzticamākā veidā. Tas atbilst blokķēdes atribūtiem!

Blokķēdes un kriptogrāfijas pasaulē ļoti tiek uzsvērts neuzticības līmenis. Lai gan es teicu, ka man nav kristāla lodītes, pasaule man saka, ka finanšu decentralizācija kļūs arvien populārāka dažādu tautu vidū, lai cīnītos par finanšu iekļaušanu.

Jebkura veida jaunu tehnoloģiju parādīšanās, ja tirgus to uzreiz nepieņem, drīz nonāks aizdomu un nolieguma liktenī. Pieņemšana un masveida pieņemšana prasa laiku, un tāpēc katram no mums, kas strādā blokķēdes nozarē, jāuzņemas atbildība par sabiedrības izglītošanu un pēc iespējas labāk jācenšas adoptēt. Un regulējums ir vēl viens galvenais izaicinājums, mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai izpildītu vietējos noteikumus.

Iepazīšanās ar apmācāmajiem

Gijoms Žirards

Gijumejs sāka interesēties par kriptogrāfiju 2017. gadā un cenšas pārvarēt plaisu starp tradicionālajiem finanšu un digitālajiem aktīviem savā turpmākajā karjerā. Pašlaik viņš ir biznesa skolas students, kurš studē finanses Francijā. Viņš ir arī KryptoSphere, pirmās studentu apvienības Francijā, kas specializējas blokķēdē un kriptovalūtās, digitālo aktīvu vadītājs, kurā ir vairāk nekā 100 biedru 6 biznesa un inženierzinātņu skolās visā valstī..

Virdžīnija Mijesa Martina

Konsolidēts biznesa profesionālis tehnoloģiju nozarē, vairāk nekā 25 gadus vadot starptautisku uzņēmējdarbību daudznacionālām korporācijām un MVU. Virdžīnijai ir plašas zināšanas un pieredze kā direktore mārketinga, pārdošanas, finanšu un operāciju, komandu vadības, stratēģisko un taktisko plānu, tirgus attīstības, kā arī zīmola pozicionēšanas segmentos..

Kopš 2018. gada viņa ir iesaistījusies blokķēdes ekosistēmā un kriptovalūtās vietējā un starptautiskā līmenī. Šajā periodā viņa ir apmācījusi vairāk nekā 500 cilvēku dažādās iestādēs, universitātēs, uzņēmumos un skolās. Viņa ir sniegusi konferences vairāk nekā 800 cilvēkiem un ir blokķēdes nozares starptautisko žurnālu rakstniece un redaktore, kas pieder dažādām sieviešu grupām tehnoloģiju jomā visā pasaulē.

Viņa ir Eada Biznesa skolas MBA absolvente, trenere, uzņēmēja, vecākā vadības konsultante un asociācijas Blockchain Catalunya viceprezidente..

Dmytro Sokoliuk

Dmytro ir uzņēmējs no Ukrainas. Viņš ir arī satura veidotājs, kas specializējies tulkošanā, rakstīšanā, video un mēmu veidošanā. Viņš sāka savu kriptogrāfijas braucienu 2017. gadā un kopš tā laika ir aizrautīgi mācījies par kriptogrāfiju. Pagājušajā mēnesī Dmytro ieguva trešo vietu #TradewithOKEx konkursā.

Filips Taflijs

Filips ir strādājis dažādās nozarēs gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Kopš COVID-19 epidēmijas ir mainījusies uzņēmējdarbības veida maiņa, viņš ir ieguvis aizvien lielāku interesi par kriptogrāfijas nozari. Pēc padziļinātu pētījumu veikšanas viņš redz eksponenciālās izaugsmes potenciālu nākotnē, ko blokķēde var piedāvāt daudzās dažādās nozarēs, un viņš uzskata, ka tas radīs revolūciju pasaulē. Filips vēlas nostiprināties šajā nozarē, kas viņam ļaus strādāt šīs revolūcijas priekšgalā.

Šis skaidrojums skaidrības labad ir rediģēts.

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me