OKEx Beacon Program Grad pievienojas OKEx kā lietotāju izaugsmes pārvaldnieks Krievijā, NVS

OKEx Beacon programma ir iniciatīva, kuras mērķis ir sniegt talantīgiem cilvēkiem mentoringa un attīstības iespējas bloku ķēdes un kriptogrāfijas nozarē.

Pirmais Eiropas programmas posms, kas sākās jūnijā, un sešiem mentējam bija ekskluzīva iespēja mācīties no mentoriem, kuru sastāvā bija OKEx vadītāji un citi profesionāļi, tostarp:

  • Džejs Hao, OKEx izpilddirektors
  • Lennix Lai, OKEx finanšu tirgu direktore
  • Metjū Ārons, apraides Crypto 101 dibinātājs
  • Lindsija Džū, CNBC kriptogrāfijas tirgotāju partnerību direktore

Mentētie programmas laikā apmeklē trīs meistarklases, kā arī iknedēļas mentoringa sesijas Telegram. Pēc programmas pabeigšanas atlasītajiem apmācāmajiem tiek piedāvātas pilna laika iespējas OKEx.

Nesen mēs sarunājāmies ar Ņikitu Ermakovu, kurš tika izvēlēts no pirmās mentējamās partijas, lai pievienotos OKEx, lai uzzinātu vairāk par šo kriptogrāfijas ceļojumu, domām par Beacon programmu, OKEx tirgus potenciālu Krievijā un daudz ko citu..

Sveiks, Nikita. Vai varat īsi dalīties ar mums savā kriptogrāfiskajā ceļojumā, ieskaitot dalību OKEx Beacon programmā un jauno lomu OKEx?

Ņikita Ermakovs: Kripto telpā es strādāju kopš 2017. gada. Pirms tam es biju Pekinas universitātes maģistra grāda students un veicu pētniecības projektu Neo Smart Economy.

Līdztekus darbam Ķīnā, kas ir viens no dinamiskākajiem kriptogrāfijas tirgiem, esmu sniedzis konsultēšanas pakalpojumus daudziem Krievijas kriptogrāfijas projektiem, tostarp apmaiņai, seifiem un stabilizētiem izstrādājumiem..

Es pirmo reizi biju satikusi dažus OKEx komandas dalībniekus Vjetnamā notikušā pasākuma laikā, un, Twitter vietnē ieraudzot Bākas programmas paziņojumu, es nolēmu piedalīties un mācīties no nozares profesionāļiem..

Pēc Beacon programmas mani uzaicināja pievienoties OKEx saimei kā lietotāju izaugsmes vadītājam Krievijā un NVS tirgū. Pašlaik es esmu iesaistījies, lai sazinātos ar Krievijas projektiem, kriptogrāfijas kopienām, tirgotājiem un ietekmētājiem, lai ieviestu OKEx tirdzniecības platformu un produktus.

Vai varat ar mums dalīties dažos līdzņemšanas pasākumos un gūt labumu no savas Bākas programmas pieredzes?

Ņikita Ermakovs: OKEx Beacon ir viena mēneša izglītības programma, kas aptver dažādas tēmas kriptogrāfijas un digitālo aktīvu telpā.

Lennix Lai, OKEx finanšu tirgu direktore, bija mana mentore, kura vadīja mūsu mazo starptautisko grupu. Viņš mums palīdzēja saprast pārmaiņas pasaules ekonomikā, tostarp decentralizētu finansēšanu, stabilo naudas pieaugumu, tokenomiku un aktīvu digitalizāciju.

Es pats kā ekonomists varu pilnībā novērtēt kriptogrāfijas nozares ietekmi nākotnē, un es priecājos, ka Leniksam un citiem mentoriem ir vienādi uzskati.

Pēc jūsu domām, kādas ir neizmantotās OKEx iespējas Krievijas tirgus ziņā?

Ņikita Ermakovs: Ar desmitiem daudzsološu blokķēdes projektu, tūkstošiem talantīgu bloku ķēdes izstrādātāju un miljoniem aktīvu kriptogrāfijas lietotāju Krievija un NVS ir viens no aktīvākajiem un svarīgākajiem kriptogrāfijas nozares tirgiem.

Ir bezgalīgi daudz Telegram kanālu, kur cilvēki kriptogrāfijas platformās, projektos un žetonos apspriež jaunākās ziņas un iespējas. Tirgotāji un lietotāji aktīvi meklē informāciju, kas viņiem var dot priekšrocības šajā strauji augošajā un nepārtraukti mainīgajā tirgū.

Kaut arī OKEx ir laba reputācija Krievijas tirgū kā uzticama un profesionāla platforma, es redzu arī sīvu konkurenci no citiem globālajiem kriptogrāfijas spēlētājiem. Es uzskatu, ka ar ilgstošiem centieniem OKEx var nostiprināt savas pozīcijas Krievijā un iekarot vienas no aktīvākajām un pieredzējušākajām kopienām kriptogrāfijas telpā.

Kuri ir daži galvenie aspekti, uz kuriem apmaiņa jākoncentrē, lai saglabātu atbilstību un turpinātu augt?

Ņikita Ermakovs: Es uzskatu, ka kriptogrāfijas nozare pēc savas būtības ir bez robežām. Tātad apmaiņai ir jāveido vietējie mezgli, jāatbalsta vietējie bloku ķēdes projekti, jāattīsta vietējie līderi un tirgotāju kopienas katrā valstī.

Es domāju, ka jebkuras platformas atslēga ir pakalpojumu turpināšana starptautiskajos tirgos, savienošana ar daudzsološiem projektiem un pasaules līmeņa pakalpojumu sniegšana klientiem..

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me