OKEx atbilde uz koronavīrusu: atjauninājums trīs mēnešus COVID-19 pandēmijā

Kad marts – kas daudziem šķiet mūžīgs mēnesis – tuvojas beigām, mēs vēlējāmies informēt sabiedrību par to, kā mēs kā uzņēmums esam tuvojušies COVID-19.

Ģeogrāfiski mūsu reģistrētā galvenā mītne atrodas Maltā, un mūsu operāciju birojs strādā ārpus Honkongas. Mums ir arī komandas locekļi, kas atrodas citās valstīs visā pasaulē.

Uzņēmuma mērogā mēs sākām reaģēt uz vīrusu janvāra vidū.

Kopš 30. marta jo īpaši Honkongā ir novērota COVID-19 infekciju atdzimšana. Atbildot uz to, pilsēta ir pievilkšana sociālās norobežošanās pasākumi un smagāku karantīnas pasākumu izskatīšana vieglākos gadījumos.

Cīņa pret vīrusu Āzijā nav beigusies, savukārt liela daļa pasaules tikai sāk mobilizēties.

Šajos neskaidrajos laikos mēs domājam, ka ir svarīgāk nekā jebkad agrāk būt pārskatāmam un dalīties informācijā, pieredzē un padomos, lai saglabātu sevi un apkārtējos drošībā un veselībā.

Kā OKEx reaģē uz koronavīrusu? Kad atbilde pirmo reizi tika īstenota?

Kad vīrusa uzliesmojums sākās Āzijā, mēs visos globālajos birojos ieviesām darbu no mājas. Atkal tas notika janvāra vidū, tieši pirms ķīniešu Jaunā gada sākuma.

Mēs arī ieviesām ikdienas veselības pārskatus, lūdzot mūsu gandrīz 1000 darbiniekiem sekot līdzi un reģistrēt savu veselības stāvokli mūsu uzņēmuma komunikācijas sistēmā. Šis solis ir mēģinājums pārliecināties, ka mūsu komanda katram gadījumam saņem nepieciešamo atbalstu un medicīnisko aprūpi.

Mēs priecājamies paziņot, ka līdz šim neviens OKEx darbinieks nav inficējies ar vīrusu – un mēs ceram to saglabāt.

Turklāt, tāpat kā daudziem (iespējams, lielākajai daļai) citu uzņēmumu, mūsu vīrusu reaģēšanas politika ietver bez darba pārtraukšanu ar darbu saistītos ceļojumos.

Kas ir OKEx vīrusu pārvaldības grafiks?

Šajā brīdī mums nav konkrēta laika grafika – tas būs atkarīgs no situācijas attīstības.

Piemēram, līdz pagājušajai nedēļai mūsu biroji Honkongā bija daļēji atvērti saskaņā ar vietējiem likumiem un vadlīnijām. Ja darbinieki uzskatīja, ka ir jāieiet birojā, viņiem tika nodrošinātas maskas, dezinfekcijas un sanitārijas līdzekļi, un birojs tiek regulāri dezinficēts.

Lai blīvums būtu zems, katrai nodaļai tika lūgts atļaut birojā vienlaikus strādāt ne vairāk kā 30 procentiem tās komandas locekļu.

Tomēr šajā posmā mēs joprojām esam piesardzīgi. Sākot ar pagājušo nedēļu, uzņēmums atgriezās pie simtprocentīgas darba no mājām politikas, ņemot vērā neseno vīrusa attīstību vietējā un pasaules mērogā.

Vai vīruss ietekmē uzņēmējdarbību??

Īsā atbilde ir nē. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma tehnoloģisko orientāciju, mūsu ikdienas darbība patiešām nav traucēta. Mums ir paveicies, ka varam attālināti pārvaldīt sapulces un uzdevumus.

Tā kā OKEx darbaspēks pēc būtības ir decentralizēts un tagad pilnībā attālināts, mēs vienmēr cenšamies pieļaut elastību, lai darbinieki varētu veikt savus uzdevumus atbilstoši lielāka uzņēmuma redzējumam, bez pārāk daudz mikropārvaldības.

Mēs sazināmies tērzēšanas sarunās un departamentos regulāri rīkojam videozvanus, lai visi būtu vienā un tajā pašā lapā.

Vai komanda ir kaut ko iemācījusies no pārejas?

No cilvēka viedokļa viena no OKEx pamatvērtībām ir tā, ka vienotība ir spēks – un mēs pēdējos pāris mēnešos esam vērojuši, kā šī vērtība tiek spēlēta. OKEx kopienā mēs palīdzam viens otram, neskatoties uz mūsu fizisko nošķiršanu.

Piemēram, darbinieki tiek aicināti paust savas komandas un vadības vajadzības, piemēram, medicīnas preces, pārtiku, maskas utt., Un līdzstrādnieki var piedāvāt palīdzību, kad vien iespējams.

Biznesa ziņā drīz pēc tam, kad mēs esam īstenojuši darbu no mājām, komandas ir sapratušas nepieciešamību izveidot iknedēļas zvanus – ideālā gadījumā ar video palīdzību -, lai būtu informēti par otra darbu un progresu..

Līdz šim lielākajai daļai no mums tas darbojas labi, jo mēs labāk iepazināmies un apzināmies viens otra darbu. Regulāras pārbaudes arī uzlabo sadarbību starp departamentiem.

Visvairāk trūkst bez biroja vides?

Kopumā uzņēmuma atmosfēra joprojām ir pozitīva, un cilvēki ir pateicīgi par elastību. Lai gan mēs esam tehnoloģiju uzņēmums, mums ir vajadzīgs zināms laiks, lai pielāgotos jaunai, bezkontakta darba videi.

Lai arī mums nav jāatrodas birojā, lai paveiktu darbu – jeb mēs tehniski varam strādāt pie klēpjdatoriem no jebkurienes vietas -, daudzi cilvēki noteikti ir pauduši, ka jūt kontaktu trūkumu ar kolēģiem, piemēram, klātienē. sejas iesaistīšanās sapulču laikā.

Parasti tikšanās klātienē ir noderīgas, lai varētu uzreiz nolasīt viens otra reakciju. Sākumā dažreiz mums bija nepieciešams nedaudz ilgāk, nekā atrodoties birojā, lai sazinātos un saņemtu kolēģu atbildi.

18. martā OKEx izpilddirektors Džejs Hao uzrakstīja sabiedrībai vēstuli par to, kā firma ir reaģējusi uz vīrusu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me