Nākamā līmeņa kopienas: Decentralizētas autonomas pārvaldības jauns laikmets

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē decentralizētu finansējumu.

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai pārrunātu viņu DeFi progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Aragonas dibinātāju un izpilddirektoru Luisu Kuendu. 

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

Džejs: Es dzirdēju par interesantu decentralizētu autonomas organizācijas produktu tiešraidē Ethereum mainnet – Aragonas tiesā. Šķiet, ka Aragonas tiesa darbojas kā instruments vienkāršākai koordinācijai un strīdu izšķiršanai DAO ietvaros. Vai varat pastāstīt vairāk par to, kas ir Aragonas tiesa un tās nozīme?

Luiss Kuendē: Tātad būtībā DAO ir gudri līgumi. Viņi ir lieliski, bet ļoti statiski. Dienas beigās tie ir datora kodi – un datori nezina visu, kas notiek cilvēka smadzenēs. Viedie līgumi var noteikt, vai jūsu bilance ir virs vai zem noteikta skaitļa, taču viņi nevar pateikt, vai jūs ievērojat cilvēktiesības, piemēram, brīvību, privātumu vai jebkuru citu.. 

Tātad šodien trūkst DAO, kas ir subjektīvais elements, kas pastāv pasaules tiesību sistēmās, ko izpilda tiesas – un tāpēc mēs izveidojām šo decentralizēto tiesu. Izmantojot šo decentralizēto tiesu, DAO var izveidot savu “konstitūciju”, un, ja kāds to neievēro, kāds var sākt strīdu un vērsties tiesā vai sodīt pusi, kas to neievēro. Tas ļauj daudzām lietām, jo ​​tūkstošiem cilvēku var piekļūt jaunai subjektivitātes pasaulei. 

Tas ir ļoti līdzīgs reālās pasaules tiesai. Atšķirība ir tāda, ka Aragonas tiesā zvērinātie ir anonīmi un tos ekonomiski stimulē, izmantojot kaut ko līdzīgu likmju pierādīšanai. Tātad tas šajā ziņā ir atšķirīgs, bet patiesībā process ir ļoti līdzīgs. 

Otra atšķirība ir tā, ka lietas, kas šobrīd atrodas Aragonas tiesā, ļoti atšķiras no tām, kuras jūs izskatāt tradicionālajā pasaulē. Piemēram, mēs aplūkojam tādas vienkāršas lietas kā satura moderēšana. Mēs izskatām šādas lietas: vai šis finansēšanas priekšlikums atbilst šim nelielajam dokumentam par to, kuras dotācijas varētu saņemt naudu no šīs DAO? Nav tā, ka jūs varētu iesūdzēt farmācijas uzņēmumu vai kaut ko tamlīdzīgu. 

Otra svarīgā lieta ir tā, ka Aragonas tiesā tā ir pilnībā ierobežota atbildība.

Džeja Hao: Ko jūs cerat, ka centralizētie spēlētāji, piemēram, OKEx, var darīt vairāk, lai atvieglotu DeFi telpu?

Luiss Kuendē: Man ir ierosinājums – proti, sākt DAO un dot OKB īpašniekiem iespēju pārvaldīt kaut ko, kas, jūsuprāt, ir vērtīgs. Es uzskatu, ka DeFi spēks ir kopiena, tāpēc es ar nepacietību gaidu pirmo centralizēto apmaiņu, kas uzsāk DAO un sava veida ražas audzēšanas programmu ar dažiem žetoniem. Es domāju, ka tas būs neticami. 

Džejs Hao: Daži no agrīnajiem spēlētājiem kriptogrāfiskajā telpā, piemēram, mēs, joprojām ļoti skaidri atceras DAO uzbrukumu 2016. gadā. Datorurķēšana mums lika pārdomāt decentralizētu autonomo organizāciju attīstību. Ko var uzzināt no šī incidenta, kas varētu palīdzēt veidot DAO nākotni?

Luiss Kuendē: Acīmredzot, kad mēs pieņēmām lēmumus 2016. gadā, bija pagājuši daži mēneši pēc DAO uzlaušanas. Tātad viena lieta, ko mēs gribējām uztvert nopietni, bija drošība. 

Tātad, šodien DeFi jūs varat redzēt, ka protokolos ir simts miljoni dolāru aktīvu pārvaldībā stundas laikā bez revīzijām. Mēs veiktu daudz kodu revīziju, drošības auditu, drošības fona revīzijas un ļoti lēni attīstītu savu aktīvu pārvaldību. Ja šodien redzat Aragonu, pēc diviem gadiem mainnet, pārvaldībā esošie aktīvi pēdējā laikā ir ļoti pieauguši. Tas ir, iespējams, pirms 4 miljoniem USD pirms gada līdz 150 miljoniem USD šodien. 

Ja paskatās uz žetoniem, kas nodrošināti Aragonā, kuru pārvalda Aragona vai DAO, mēs skatāmies uz miljardiem dolāru. Šajos mēnešos DAO ir novērojusi parabolisko pieaugumu, taču, lai nokļūtu šeit, bija vajadzīgi gadi. Tātad, es domāju, ka daudz revīziju un mūsu uzmanība drošībai patiešām atmaksājās.

Džejs Hao: Viens pēdējais jautājums ir ļoti vienkāršs – iesakiet vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni. Un kāpēc?

Luiss Kuendē: Stresa dēļ, jo jums jābūt 24 stundas diennaktī. Ja dodaties atvaļinājumā uz vienu nedēļu un atgriežaties, viss ir mainījies.

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu & DeFi:

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors 

OKEx oficiālais

Kredīts mūsu OKExDeFi apaļā galda viesim:

Luiss Kuendē, dibinātājs & CEO @Aragon

https://twitter.com/licuende

https://www.linkedin.com/in/luisivancuende/

Aragona

https://twitter.com/AragonProject

https://www.linkedin.com/company/aragonproject/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me