Mainīt pasauli: jauna paaudze DeFi konsensā – OKExDeFi apaļais galds

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē decentralizētu finansējumu. 

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu #OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai apspriestu viņu DeFi progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Gordonu Gao, WaykiChain līdzdibinātāju un izpilddirektoru. Gao ir atbildīgs par WaykiChain biznesa modeļa izstrādi un stratēģiskiem lēmumiem.

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

Jay Hao: WGRT, viens no pēdējiem IEO projektiem OKEx Jumpstart, ir WaykiChain decentralizētās nodrošinājuma un aizdevuma platformas pārvaldības un kapitāla marķieris. Ikviens uzskata, ka tā ir svarīga decentralizētās ekonomiskās sistēmas sastāvdaļa, tāpēc būtu lieliski par to uzzināt sīkāk. Vai varat īsi iepazīstināt ar tās lomu visā WaykiChain ekosistēmā?

Gordons Gao: WGRT ir četri burti. Viņi iestājas par WaykiChain pārvaldības tiesībām un dārgumiem. 

Kā norāda nosaukums, WGRT turētājiem jāuzrauga visa nodrošinājuma un aizdevumu sistēma, un viņiem ir pienākums pārvaldīt sistēmu. Viņiem ir tiesības izteikt priekšlikumu vai balsot par dažu sistēmas parametru modificēšanu, piemēram, procentu likmi, likvidācijas likmi utt., Un viņiem ir kopīgas visas sistēmas priekšrocības. Viņi ir gluži kā akcionāri. Tātad visi sistēmas saņemtie procenti un daļa soda naudas tiks izmantoti WGRT pārstrādei otrreizējā tirgū. Tas nozīmē, ka WGRT īpašnieki sadalīs peļņu, ko nes ekosistēmas labklājība. Tā ir WGRT loma.

Džejs Hao: Vai esat viens no pirmajiem DeFi projektiem Ķīnā, vai esat pamanījuši atšķirības starp DeFi atbalstītājiem Ķīnā un citos reģionos?

Gordons Gao: Jā, ir dažas atšķirības. 

Dažos citos reģionos, īpaši Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, viņus vairāk interesē ražu pelnošie produkti, jo viņu valstīs viņu krājkonta procentu likme ir gandrīz nulle vai pat negatīva. Ķīnā cilvēki interesējas par DeFi piedāvātajām investīciju iespējām, jo ​​Ķīnā ir ļoti stingra politika attiecībā uz ārvalstu valūtu un ārvalstu aktīviem – tāpēc cilvēkiem ir ierobežota iespēja ieguldīt globālajos aktīvos. Tāpēc es tam ticu "sintētiskais aktīvs" nākamajos mēnešos Ķīnā būs DeFi pasaulē.

Jay Hao: Ko jūs cerat, ka centralizētie spēlētāji, piemēram, OKEx, darīs, lai atvieglotu DeFi telpu?

Gordons Gao: Es domāju, ka apmaiņa, piemēram, OKEx, var palīdzēt DeFi, vai ne? 

Pirmkārt, es domāju, ka OKEx var pārtraukt centralizēto tiltu, lai savienotu dažādas publiskās blokķēdes, darbojoties kā šķērsķēžu tilts. Jo OKEx ir ļoti laba uzticamība. Tātad, mēs uzticamies OKEx, jo tas nedarīs kaut ko sliktu. Tas ir bijis zīmols gadiem ilgi, vai ne? Un tas pārvalda daudz lietotāju aktīvu. Cilvēki var uzticēties, ka šis tilts darbojas kā ķēdes tilts starp dažādiem publiskiem blokķēdēm. To es domāju, ka OKEx spēj.

Arī OKEx var piesaistīt vairāk lietotāju decentralizētajai pasaulei. Attiecībā uz OKEx, es domāju, ka OKEx produkti ir lietotājam draudzīgi, it īpaši dažiem jauniem kriptogrāfijas lietotājiem. Varbūt viņu pirmais solis kriptogrāfiskajā tirdzniecībā ir ar OKEx, centralizētu biržu. Tad OKEx var būt dažādu DeFi produktu priekšgals un palīdzēt decentralizētajai pasaulei iegūt vairāk lietotāju.

Tās ir manas domas.

Džejs Hao: Iesakiet vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni – un kāpēc?

Gordons Gao: Es domāju, ka Defi ir gaiša nākotne. Es izmantotu vārdu "spilgti" jo DeFi ir jaunais biznesa modelis, vai ne? Ja mēs novērtējam biznesa modeli, mēs faktiski varam aplūkot trīs lietas. Mums ir trīs jautājumi. Pirmais ir tas, vai tas ir biznesa modelis, kas var radīt vērtību sabiedrībai. Otrs jautājums ir par to, vai šis biznesa modelis var uzlabot efektivitāti. Trešais jautājums ir par to, vai šis biznesa modelis var samazināt izmaksas. Uzdodiet cilvēkiem šos trīs jautājumus, aplūkojot nozari. 

DeFi tas ir finanses. Pats finansējums nerada nekādu vērtību sabiedrībai, tāpēc atbilde uz pirmajiem jautājumiem ir nē.

Apskatīsim otro jautājumu – vai tas var uzlabot efektivitāti. Jā tieši tā. Tradicionālajās finansēs mēs to ciešam. Norēķini un likvidācijas notiek ļoti lēni, ja veicat pārrobežu pārskaitījumus. Mums vajag divas vai trīs dienas! DeFi pasaulē, kad veicat tirdzniecību vai darījumus, tas notiek ļoti ātri. Darījums un norēķins ir veikts dažu sekunžu laikā. Tātad tas var uzlabot finanšu darbību efektivitāti.

Trešais ir tas, ka jūs varat samazināt izmaksas, izmantojot DeFi. Aizmirstiet par Ethereum gāzes maksu un nāciet uz WaykiChain. Darījuma izmaksas ir ļoti zemas, un cilvēkiem nav nepieciešams daudz starpnieku, lai darījums notiktu. Viņi vēlas maksāt tikai darījuma maksu un maksu par gāzi, un viss tiks darīts. Tas ir DeFi pienākums. Aplūkojot DeFi, tas var samazināt izmaksas un uzlabot efektivitāti.

Tātad, ja es izmantotu vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni, es domāju, ka tas būtu “gaišs”.

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta un saīsināta.

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu & DeFi:

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors 

OKEx oficiālais

Kredīts mūsu #OKExDeFi apaļā galda viesim:

Gordons Gao, līdzdibinātājs un izpilddirektors @WaykiChain

https://twitter.com/gordongao11

https://www.linkedin.com/in/gordonhanggao/

WaykiChain

https://twitter.com/wayki_chain

https://www.linkedin.com/company/waykichain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me