Kripto pasīvo ienākumu gūšana no OKEx: ietaupījumi, iemaksa vai C2C aizdevums

Izpratne par to, cik daudz naudas jums jāuzkrāj un kā palielināt savus aktīvus, varētu būt sarežģīts uzdevums. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs blokķēdes tehnoloģijā, pārejat no parastās bankas vai cenšaties izkļūt no kriptofobijas globālā drūmuma vidū, šeit ir īss darba sākšanas ceļvedis, kas palīdzēs jums saprast, kā palielināt pasīvos ienākumus OKEx.

Veidi, kā nopelnīt pasīvos ienākumus OKEx

Saglabāšana ir visizplatītākais veids, kā uzkrāt bagātību, neatkarīgi no tā, vai tā ir tradicionālā banku darbība vai kriptogrāfiskā telpa. Šeit, OKEx, jūs varat vienkārši noguldīt rezerves kriptonauda savā Maka iekšpusē, lai nopelnītu papildus pat bez tirdzniecības vai tad, kad tirgus nepietiek. Izmantojot mūsu pievienotās vērtības uzkrājumu pakalpojumu, procenti tiks uzkrāti katru dienu, sākot no otrās iemaksas dienas, tāpēc jūs varat vienkārši sēdēt un gaidīt, kamēr peļņa nonāks jūsu kabatā. Pašlaik maržas tirdzniecībai uzkrājumos mēs atbalstām kopumā 32 aktīvus bez minimālās depozīta prasības un ir ļoti elastīgi izņemšanai.

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši miets kā būtībā vienkāršākais un viens no drošākajiem variantiem papildu ienākumu gūšanai, kur lietotāji tiek mudināti ilgtermiņā turēt monētas, lai iegūtu augstāku ienesīgumu, kad beigsies likmes periods. Lai piedalītos OKEx Pool, vienkārši izvēlieties iemaksas periodu, pirms pakalpojuma abonēšanas pārbaudiet to paredzamo ienesīgumu un ielieciet monētas ieguves / uzkrāšanas kontā. Pēc tam jūs saņemsiet regulāras ienesīguma likmes, kas noteiktas attiecīgajos iesaistītajos aktīvos. Vai arī jūs varat abonēt jauno Termiņnoguldījums pakalpojumu monētu likmēm no viena mēneša līdz trim mēnešiem ar atšķirīgu atdevi attiecīgajos iesaistītajos aktīvos. Vai zinājāt, ka, piedaloties likmju sagatavošanā, jūs piedalāties arī mūsu virsmezglu vienprātības mehānismos un tiksit apbalvots par jūsu konta dalību, lai nodrošinātu vienprātību, balsotu par izmaiņām un apstiprinātu darījumus ķēdē.?

Jūs varat arī aizdot savu kriptogrāfiju OKEx, kā arī gūt pasīvus ienākumus. Mūsu jaunākais C2C aizdevums ir atvērts tirgus, kurā aizņēmēji un investori var vai nu ņemt, vai arī dot aizdevumus ar ideālām procentu likmēm, aizdevuma periodu, kā arī pietiekamu pārredzamības un drošības pakāpi. Pašlaik mēs pieņemam Bitcoin (BTC) kā nodrošinājumu un Tether (USDT) kā aizdevuma valūtu (nākotnē tiks atbalstīti vairāk aktīvu). Tas nozīmē, ka aizņēmēji var izlaist savu BTC un uzņemties USDT, lai atbalstītu viņu tirdzniecības stratēģijas un finanšu vajadzības, savukārt investori var izmantot savu USDT, lai nopelnītu pasīvus ienākumus ar labām procentu likmēm.

Tātad, ko man vajadzētu izvēlēties?

Ja vēlaties izvēlēties tradicionālāku taupīšanas plānu, dodieties uz Uzkrājumi – viss, kas jums jādara, ir noguldīt savus līdzekļus Maka kontā, un jūs varat tos izņemt, kad vien nepieciešams. Tomēr nopelnīto procentu summa acīmredzami mainīsies atkarībā no jūsu rīcībā esošo monētu skaita.

Staking noteikti ir vēl viena droša iespēja pasīvo ienākumu palielināšanai – jo ilgāk jūs spēlējat, jo vairāk jūs nopelnāt, vai ne? Teorētiski tas ir uzticams līdzeklis periodisku izmaksu saņemšanai, netērējot laiku, lai sasniegtu savu piesaistīto aktīvu tirgu, jūs varētu atvēlēt laiku arī citiem ieguldījumiem. Neskatoties uz augstāku ienesīgumu nekā uzkrājumi, jūs, iespējams, vēlēsities pārbaudīt savu iesaistīto aktīvu ROI, pirms apņematies izlemt, vai tas ir jūsu vērts. Tas jo īpaši attiecas uz šūpoles tirgotājiem, jo ​​jūsu aktīvi tiks bloķēti un nevarēsit izņemt naudu līdz brīdim, kad beigsies likmes periods (ja jūs izvēlējāties likmi uz noteiktu laiku).

Priekš C2C aizdevums, jūs parādāt savu mīlestību sekot kriptogrāfijas tirgotājiem, maksimāli izmantojot savus kriptogrāfijas resursus. Lai samazinātu nodrošinājuma vērtības krituma risku (t.i., BTC cenu šeit), mūsu C2C aizdevuma platforma jau ir izveidojusi trauksmes līmenis un likvidācijas līmenis atšķirīgai aizdevuma un vērtības attiecībai, lai jūs varētu bez bažām aizdot savas rezerves monētas. Ja nodrošinājuma vērtība tomēr nokrītas zem likvidācijas līmeņa un aizņēmējs joprojām nespēj palielināt nodrošinājuma summu, sistēma slēgs pozīciju, lai atmaksātu jums pamatsummu, procentus un kavētos soda procentus, kas nozīmē, ka jūs varēsiet iekasēt jūsu pamatsumma neatkarīgi no nodrošinājuma vērtības krituma.

Secinājums

Neatkarīgi no tā, kādu ietaupīšanas veidu vēlaties, jūs varat būt drošs, ka mums ir izveidota sarežģīta riska pārvaldības sistēma, kas nodrošina jūsu nopelnīto aktīvu drošību. Palieliniet pasīvos ienākumus šodien OKEx!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me