Kā OKEx padara revolucionāru aprēķinu revolucionāru, izmantojot jauno vienotā konta sistēmu

Jauns kriptogrāfijas tirdzniecības rīks jaunai kriptogrāfijas paradigmai

OKEx ir apņēmies ievērot principu, ka lietotāji ir pirmie. Tāpēc mēs pārkāpjam esošās tehniskās vājās vietas un uzlabojam maržas aprēķināšanas modeli, cenšoties lietotājiem piedāvāt novatorisku jaunu tirdzniecības sistēmu: vienotus kontus.

OKEx vienotā konta sistēma ir sadalīta trīs režīmos:

  • Vienkāršs tirdzniecības režīms
  • Vienas valūtas maržas režīms
  • Vairāku valūtu rezerves režīms

Katrs no šiem režīmiem atbilst dažādu lietotāju tirdzniecības vajadzībām un ļauj veikt tirdzniecību ar dažādu riska līmeni. Mērķis ir, lai lietotāji varētu viegli pielāgot savu tirdzniecības pieredzi atkarībā no instrumentu veida, ar kuriem viņi vēlas tirgoties, un riska, ko viņi vēlas uzņemties.

Trīs kontu režīmi OKEx jaunajā vienotā konta sistēmā

Iesācēji lietotāji var izvēlēties vienkāršo tirdzniecības režīmu, kas neatbalsta sviras tirdzniecību. Kā tāds tas izolē risku jauniem lietotājiem un atvieglo tirdzniecību tūlītējos tirgos un pirkšanas iespējas. Lietotāji, kuriem ir zināma tirdzniecības pieredze, var izvēlēties vienas valūtas maržas režīmu, savukārt pieredzējuši lietotāji var izmantot vairāku valūtu maržas režīmu.

Papildus tirdzniecības kontu vienkāršošanai un nodrošinājuma koplietošanas atbalstīšanai vienotā konta sistēma ļauj reāllaikā veikt norēķinus arī par atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecību – ļaujot lietotājiem izņemt peļņu pēc pozīciju slēgšanas, negaidot ikdienas norēķinus pulksten 8:00 pēc UTC. Šī jaunā funkcija ievērojami uzlabo kapitāla izmantošanu.

Vienotie konti, paskaidrots

Jāuzsver, ka Vienotais konts nav vienkārši dažādu tirdzniecības kontu apvienojums vienā galvenajā kontā. Drīzāk tas ir milzīgs uzlabojums starpvalstu valūtu tirdzniecības elastībā, kā arī tirgojamo pozīciju mērogā.

Tehnisko ierobežojumu un sarežģītu aprēķinu dēļ dažādu produktu līniju konti OKEx tirdzniecības platformā iepriekš bija neatkarīgi, un bija sešas galvenās kontu kategorijas: finansēšanas konti, spot konti, nākotnes konti, maržas konti, pastāvīgo mijmaiņas kontu un opciju konti. . Tā kā maržas katram konta veidam nevarēja sadalīt, kapitāla izmantošanas līmenis bija zems.

Ar jauno vienotā konta sistēmu OKEx tagad atbalsta visu veidu tirdzniecību vienā kontā – novēršot nepieciešamību pārskaitīt līdzekļus starp vairākiem kontiem un samazinot lietotāju darbību sarežģītību..

Vienas valūtas maržas režīms tirdzniecības darbības vienā kontā izvieto tajā pašā norēķinu valūtā; vairāku valūtu maržas režīms konvertē aktīvus dažādās valūtās USD vērtībā, un šajā kontā tiek ievietoti visi tūlītējās un atvasināto finanšu instrumentu veidi visās valūtās..

Sadalījuma starpības aprēķins

Lai labāk saprastu, kā OKEx vienoto kontu funkcija var padarīt efektīvāku tirdzniecību un kapitāla izmantošanu, sadalīsim konkrētu piemēru. Aplūkojot mantoto OKEx tirdzniecības sistēmu, pieņemsim, ka lietotāja pastāvīgā mijmaiņas konta atlikums ir 3 BTC un viņš ieņem garo pozīciju BTC mūžīgajā mijmaiņas darījumā ar monētām ar sākotnējo starpību 1 BTC un nerealizētu 2 BTC pieaugumu. ; tajā pašā laikā lietotāja spot kontā ir aktīvu atlikums 1 BTC. Šeit sniegts lietotāja nākamo darbību sadalījums un iegūto kapitāla izlietojuma salīdzinājums, izmantojot mantoto tirdzniecības sistēmu un jauno vienotā konta sistēmu OKEx:

Piezīmes
Tirdzniecības prasības Lietotājs vēlas ilgi turpināt BTCUSD ar monētām marķēto ceturkšņa nākotni ar 10x sviru.
Cena Kad BTC marķiera cena ir 10 000 USD.
Ar OKEx mantoto tirdzniecības sistēmu Maksimālais līgumu skaits, kurus varētu ilgi atvērt, ir 1000 līgumu.

Sākotnējā starpība * sviras * cenas cena / nominālvērtība uz līgumu = 1 BTC * 10x * 10 000 USD / 100 USD = 1 000 līgumi

Ar OKEx jauno vienoto kontu sistēmā Ja lietotājs izvēlas vienas valūtas rezerves režīmu, lietotāja konta atlikums būtu 4 BTC (3 BTC + 1 BTC). Tikmēr nerealizētajā mūžīgajā mijmaiņas peļņā būtu 2 BTC.

Faktiskā starpība BTC valūtas kontā ir 5 BTC. BTC valūtas aktīvu atlikums + peļņa / zaudējumi – starpība = 4 BTC + 2 BTC – 1 BTC = 5 BTC

Maksimālais līgumu skaits, ko var atvērt, ir 5000 līgumu. Sākotnējā starpība * sviras * cenas cena / nominālvērtība vienam līgumam = 5 BTC * 10x * 10 000 USD / 100 USD = 5 000 līgumi

Secinājums Izmantojot Unified Account sistēmu, lietotāja kapitāla izmantošanas līmenis pieaug par 5x

Turklāt saskaņā ar mantoto tirdzniecības sistēmu peļņu un zaudējumus starp dažādām kontu kategorijām nevar kompensēt. Piemēram, zaudējumus lietotāja piesaistītajā kontā nevar kompensēt ar viņa pastāvīgā mijmaiņas konta peļņu. Tas rada zaudējumus radošiem kontiem lielāku likvidācijas risku.

Saskaņā ar jauno vienotā konta sistēmu OKEx, katra konta peļņu un zaudējumus – un pat pozīcijas dažādās norēķinu valūtās – var kompensēt, un uzcenojums tiek dalīts. Šīs funkcijas ievērojami samazina pozīcijas likvidēšanas risku.

Visbeidzot, vairāku valūtu maržas režīmā ar automātiskās aizņemšanās funkciju, ja USD vērtībā ir pietiekama rezerve, lietotāji var tirgot atvasinātos finanšu instrumentus ar nepietiekamu atlikumu šajā valūtā. Piemēram, ja lietotājam ir USD 500 pārsniegums, viņš vai viņa var atvērt pozīciju BTC līgumā ar monētām, iepriekš nepērkot BTC. Tas vēl vairāk uzlabo tirdzniecības vieglumu.

Vienoto kontu konkurences priekšrocības

Kaut arī citas nozīmīgas kriptovalūtu biržas ir atzinušas šķērsmargināšanas priekšrocības, tās parasti atrisina pieprasījumu pēc šīs funkcijas, nodrošinot ārpusbiržas kredītlīnijas vai nodrošinājumus ar kredītiem – galvenokārt riska pārvaldības sarežģītības un apmaiņas tehnisko problēmu dēļ..

OKEx ir viena no pirmajām lielākajām kriptogrāfijas valūtas maiņām, kas profesionāliem tirgotājiem dod iespēju baudīt tādus pašus portfeļa maržas ieguvumus, kādi būtu ar galvenajiem brokeriem. OKEx pieļauj pretēju pozīciju starpības kompensēšanu, kas parasti tiek piedāvāta tikai augstākā līmeņa klientiem tradicionālajā finanšu pasaulē.

Lai labāk izprastu tirdzniecības priekšrocības, izmantojot OKEx vienoto kontu, mēs apskatījām līdzīgas tirdzniecības iespējas divās galvenajās konkurentu biržās – Binance un FTX. OKEx ir nepārprotama kapitāla efektivitātes priekšrocība un instrumentu dažādība, kurus var dalīt ar rezervi.

Runājot par aizņemamo valūtu veidiem, OKEx atbalsta visas atbilstošās valūtas maiņas vietas. Savukārt Binance atbalsta tikai BUSD, BTC un ETH kā nodrošinājumu USDT aizņemšanai. Tikmēr FTX atbalsta tikai aizņemšanos USD. Turklāt Binance pieprasa, lai lietotāji nodod ķīlu priekšā, lai noteiktu aizdodamo aktīvu apjomu.

OKEx vienotie konti atbalsta maržas sadali starp tūlītējo tirdzniecību, tirdzniecību ar svirām, nākotnes darījumiem, pastāvīgiem mijmaiņas darījumiem un opcijām. No otras puses, FTX atbalsta to pašu funkciju tikai USD denominētos nākotnes līgumos un mijmaiņas darījumos, savukārt Binance atbalsta aktīvus tikai kā nodrošinājumu, lai aizņemtos USDT kā rezervi, lai piedalītos nākotnes darījumos..

Turklāt FTX pēc noklusējuma izmanto tikai savstarpēju piesaistīšanu – tas nozīmē, ka, atverot izolētas rezerves pozīciju, lietotājiem sākumā ir jāizveido apakškonts un jāpiešķir noteikts nodrošinājums.

Salīdzinot apmaiņu

Tirdzniecība uz vietas

Piezīmes
Tirdzniecības prasības Lietotājam ir 100 USDT un 20 000 UNI, un viņš vēlas iegādāties 100 LTC ar USDT.
Cena UNI cena ir 3 USDT, un LTC cena ir 100 USDT.
Tirdzniecība OKEx Automātiskā aizņēmuma režīmā vairāku valūtu vienotajos kontos lietotājs var samaksāt 10 000 USDT, lai nopirktu 100 LTC tieši, izmantojot LTC / USDT pāri, kas rada 9 900 USDT saistības. (9 900 USDT saistības ir bezprocentu aizņemšanās limita robežās, tāpēc procenti netiks maksāti.)
Tirdzniecība ar Binance / FTX Lietotājs pārdotu 3300 UNI līdz 9 900 USDT un pēc tam nopirktu 100 LTC ar 10 000 USDT, par ko jāmaksā divas darījumu maksas.

Secinājums

OKEx nodrošina efektīvāku risinājumu ar mazākām transakcijas maksām.

Atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecība

Piezīmes
Tirdzniecības prasības Lietotājam ir 20 ETH un viņš vēlas veikt ilgtermiņa BTC mūžīgos mijmaiņas darījumus ar 2x sviru.
Cena Pozīcijas atvēršanas brīdī BTC cena ir 20 000 USDT un ETH cena 500 USDT.

Konkrētā brīdī (T1) BTC cena ir 20 000 USDT, un ETH cena ir 300 USDT.

Tirdzniecība OKEx Vairāku valūtu automātiskās aizņemšanās režīmā 20 ETH kā aktīvi var nodrošināt 10 000 USD nodrošinājumu, jo ETH svara attiecība ir 100% OKEx. Tādēļ lietotājs var atvērt a 20 000 USD mūžīgā mijmaiņas pozīcija ar 2x sviru.

Pie T1 20 ETH kā nodrošinājuma vērtība samazinājās līdz 6000 USD. Uzturēšanas starpības koeficients (vai MMR) ir samazinājies līdz 30% (6000/20 000), un tas joprojām ir krietni augstāk minimālā prasība 0,5%.

Tirdzniecība ar Binance Starpnozaru režīmā lietotājam ir jāiemaksā 20 ETH kā ķīla, lai aizņemtos 5500 USDT, jo ETH aizdevuma un vērtības attiecība ir 55% no Binance. Tādēļ lietotājs drīkst atvērt tikai 11 000 USD mūžīgā mijmaiņas pozīcija ar 2x sviru.

Pie T1 LTV koeficients ir samazinājies līdz 91% (5500/20/300), kas pārsniedz biržas 85% likvidācijas zvanu. Tādējādi 20 ETH kā nodrošinājums būs likvidēts.

Tirdzniecība FTX 20 ETH aktīvu ķīla ir 9000 USD, jo FTX tā svara attiecība ir iestatīta uz 90%. Tādēļ lietotājs var atvērt 18 000 USD mūžīgā mijmaiņas pozīcija ar 2x sviru.

Pie T1 maržas koeficients ir samazinājies līdz 30% (20 * 300 * 90% / 18 000), bet tas ir joprojām virs minimālās uzturēšanas rezerves prasības 3% apmērā.

Secinājums OKEx kapitāla efektivitāte un fondu drošība ir pārāka par konkurentu biržām.

Tirdzniecības stratēģiju īstenošana, izmantojot vairākus instrumentus

Piezīmes
Tirdzniecības prasības Turot 0,5025 BTC un 10 000 USDT, lietotājs vēlas ieviest arbitrāžas stratēģiju, ilgojoties BTC / USDT nodrošinātajam ceturkšņa līgumam ar 2x sviru un saīsinot BTC mūžīgo mijmaiņas darījumu ar monētām ar 2x sviru.

Tāpēc lietotājam ir BTC garā pozīcija 20 000 USDT saskaņā ar BTC ceturkšņa līgumu un īsā pozīcija 20 000 USD jeb 1,005 BTC saskaņā ar mūžīgo mijmaiņas darījumu..

Cena Pozīcijas atvēršanas brīdī BTC ceturkšņa līguma cena ir 20 000 USDT, un BTC pastāvīgā mijmaiņas darījuma cena ir 19 900 USD.

Pie T2 BTC ceturkšņa līguma cena ir 9 000 USDT, un BTC pastāvīgā mijmaiņas darījuma cena ir 8500 USD.

Tirdzniecība OKEx T2 laikā BTC ceturkšņa līguma nerealizētie zaudējumi ir 11 000 USDT. Nominālvērtība * līgumu skaits * līgumu reizinātājs * (cena par cenu – atvērtā cena) = 0,01 USD * 100 * 1 * (9 000 USDT – 20 000 USDT) = -11 000 USDT

Nerealizētais BTC pastāvīgā mijmaiņas darījuma pieaugums ir 1,3479 BTC. vai 11 457 USD. Nominālvērtība * līgumu skaits * līgumu reizinātājs * (1 / cena par cenu – 1 / atvērta cena) = 100 USD * 200 * (1/8500 USD – 1/19 900 USD) = 1,3479 BTC

Tā kā peļņu un zaudējumus var kompensēt, nepastāv risks tikt likvidētam kādā no pozīcijām, un šī arbitrāžas stratēģija varētu gūt 457 USD peļņu.

Tirdzniecība ar Binance T2 laikā BTC ceturkšņa līgums par Binance radītu 11 000 USDT zaudējumus un tiktu likvidēts. Arbitrāžas stratēģija neizdevās.
Tirdzniecība FTX FTX nenodrošina BTC līgumu ar monētu starpību, lai īstenotu iepriekš minēto stratēģiju.
Secinājums OKEx nodrošina drošākas arbitrāžas iespējas un plašāku iespējamo stratēģiju klāstu.

Vienotā konta sistēma OKEx pašlaik ir beta testēšanas režīmā – lietotājiem tā ir pieejama, izmantojot demo tirdzniecību. Tuvākajā nākotnē jaunā tirdzniecības sistēma tiks ieviesta visiem OKEx lietotājiem. Sekojiet OKEx mūsu oficiālajos sociālo mediju kanālos, lai sekotu jaunumiem.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me