Jautājiet man jebko ar OKEx izpilddirektoru Jay Hao – Atkārtojums

Diemžēl jūs to nokavējāt – mūsu angļu telegrammas grupā mēs rīkojām tiešraides tērzēšanas sesiju ar jautājuma uzdošanu jebko (AMA) ar OKEx izpilddirektoru Džeju Hao (t.me/okexofficial_en) 29. augustā. Mūs ļoti iespaido vairāk nekā 3000 sekotāju proaktīva līdzdalība. Visa AMA pasākuma laikā mēs apkopojām simtiem jautājumu no mūsu lietotājiem no visas pasaules.

Kad telegramma debija Džejam, AMA sesija koncentrējās uz mūsu nākotni un mūžīgo mijmaiņu, taču mēs arī esam priecīgi saņemt un atbildēt uz dažiem jautājumiem par OKB, sarakstu, mūsu jauninājumiem un turpmāko attīstību. Tiem, kuriem tas pietrūka vai kuri vēlējās vēlreiz apskatīt aizraujošo Q&Tā kā mēs jums esam sagatavojuši šo atbilžu kopsavilkumu uz visiem 25 jautājumiem, kurus Džejs izvēlējās no mūsu kopienām.

Contents

Par Džeju, mūsu izpilddirektoru

Džejs ir tehnoloģiju veterāns un pieredzējis nozares līderis. Pirms OKEx viņš koncentrējās uz blokķēdes virzītām lietojumprogrammām video tiešraides straumēšanai un mobilajām spēlēm. Pirms ķerties pie blokķēdes nozares, viņam jau bija 21 gadu ilga pieredze pusvadītāju nozarē, izstrādājot plašu UVLED, ASIC, FPGA, multimediju kodeku klāstu, kā arī multimediju procesoru sarežģītu sistēmu uz mikroshēmas (SOC). un bezvadu sakaru sistēmas. Viņš ir arī atzīts līderis ar veiksmīgu pieredzi produktu vadībā.

Kā OKEx izpilddirektors un pārliecināts par blokķēdi Jay paredz, ka tehnoloģija novērsīs darījumu barjeras, paaugstinās efektivitāti un galu galā būtiski ietekmēs pasaules ekonomiku. Viņš uzskata drošību, inovāciju un uzticamību par trim OKEx pīlāriem. un viņš ir apņēmies platformu, kā arī nozari novest pie cita izrāviena.

Jautājumi & Atbildes – visas oriģinālās

Lai saglabātu dialoga patiesumu, mēs neslīpējām 25 atlasītos jautājumus un Džeja atbildes. Jautājumi ir iedalīti četrās daļās: atvasinājumi, OKB, saraksts, kā arī jauninājumi un attīstība.

1. Atvasinātie instrumenti – nākotnes līgumi, pastāvīgais mijmaiņas darījums & Vairāk

Vai būs kāda atlaide nākotnes / mijmaiņas pozīcijas maksai (procentiem), ja kāds turēs $ OKB? (Twitter lietotājs: @TweetRamyz)

Mums patiešām ir atlaides programma OKB īpašniekiem. Visi OKB īpašnieki, veicot tirdzniecību ar OKEx, saņem maksas atlaides. Dažādas diskonta likmes dažādiem līmeņiem, jo ​​augstāks līmenis, jo lielāka atlaide.

Mūsu nākotnes tirgum nav noteikta pozīcijas maksa.

Pastāvīgajam mijmaiņas darījumam tiek piemērota “finansēšanas maksa”, kas ir galvenā mijmaiņas darījumu sastāvdaļa, kas palīdz stabilizēt bāzi ar spot indeksu. Pastāvīgā mijmaiņas darījuma finansēšanas biežums ir 3 reizes dienā. Finansēšanas maksu neuzņemas OKEx, bet tā vietā jūsu līguma partneris. Es atvainojos, taču mēs nevaram piedāvāt nekādas atlaides finansējuma maksai.

Kā darbojas Okex finansējums? Un kāda ir nākotnes unikalitāte un mūžīga citiem? (Twitter lietotājs:@ Ganbatt30810469)

Ar finansējumu es uzskatu, ka jūs atsaucaties uz mūžīgo mijmaiņas finansējumu? Mūsu vietnē ir ļoti detalizēts ievads par mūsu pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirdzniecību, uz kuru varat atsaukties: https://support.okex.com/hc/en-us/sections/360003039191-Perpetual-Swap-Trading

Kas padara OKEx unikālu, labu jautājumu. OKEx ir vispilnīgākā ekosistēma un produktu komplekts tirgū. Tirgotāji var tirgot fiat-to-token, spot, nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un pat izmantot OKEx PiggyBank, lai meklētu dažādus ienesīguma līmeņus..

Papildus tam mums ir plašāks uzskaitīto digitālo aktīvu klāsts un sarežģītāka riska pārvaldības sistēma, kas palīdz lietotājiem droši rīkoties ar visiem darījumiem.

tuvākajā nākotnē kādu plānu Okex plāno darīt ar okb likšanu, kreditēšanu vai kaut ko līdzīgu? Ko jūs domājat par nākotnes līgumu par jaunu iespēju aizņemties USD, nevis monētu vai žetonu? (Twitter lietotājs:@ BchTr2)

Tas ir ļoti labs jautājums.

Staking- Mēs faktiski pārskata iespēju sākt OKB OKEx PiggyBank (ar ikdienas procentiem), jo $ OKB nav PoS.

Kreditēšanai – atbildēja iepriekš.

Par nākotnes līgumu – jā, mēs apsveram USDT tirgu. Mūsu sistēma ir ļoti elastīga. Tātad, kad tas ir apstiprināts, mēs varam to nekavējoties sākt jebkurā laikā.

Kas man jādara kā lietotājam veiksmīgai mijmaiņai? (Twitter lietotājs: @Parpalyga)

Ja es zinātu, kā es tagad šeit nestrādātu. hahaha!

Joks malā, ļaujiet man to izteikt šādi. Kā birža mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai garantētu tirgotājiem profesionālu tirdzniecības infrastruktūru un vidi, lai viņi sasniegtu savus tirdzniecības mērķus.

Tomēr mēs negarantējam nekādus ieguvumus / zaudējumus vai kāpumus / kritumus, lietojot mūsu tirdzniecības produktus, un es nevaru sniegt nekādus padomus tirdzniecībai. Ko es varu teikt, veiciet mājasdarbus pirms tirgojat. Ieguldiet tajā, ko zināt. ”

Vai plānojat mainīt nākotnes līgumu / BTC un ETH minimālās cenas pieaugumu uz tādu pašu kā spot? Pašlaik cenas pieaugums ir 0,01 USD, kas nozīmē, ka ir redzami tikai pirmie 20 USD no grāmatas. Bitmex jūs varat redzēt pilnu grāmatu! (Reddit lietotājs: u / joyser)

Jūsu ierosinājums tiek uzklausīts. Drīz mēs uzlabosim savu pasūtījumu grāmatu līdz pilnam pasūtījumu grāmatas dziļumam. Sīkāka informācija sekos.

Sveiki, vai plānojat piedāvāt citus atvasinātos instrumentus, piemēram, opcijas? (Reddit lietotājs: u / okex_newbie)

Jā, mēs ļoti drīz izvēršam opciju tirgu.

Izņemot parasto iespēju. Lai palīdzētu mūsu lietotājiem maksimāli palielināt fonda izmantošanu, OKEx opcija sāks portfeļa starpību, kurai nepieciešama ievērojami zemāka marža nodrošinātajām pozīcijām. Pro tirgotājiem noteikti vajadzētu pamēģināt.

Ko darīt, ja mana konta starpības koeficients ir mazāks par nepieciešamo starpības koeficientu? Vai jums ir atbalsts šāda veida situācijām? (Telegrammas lietotājs: @ davidc510)

Uzturēšanas starpības koeficients ir minimālais starpības koeficients, kas nepieciešams atvērtās pozīcijas uzturēšanai. Ja tas neizdosies, jūsu pozīcija tiks (daļēji) piespiedu kārtā slēgta. Sīkāku informāciju par mehānismu varat atrast šeit:

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028014232-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-System-Partial-Liquidation

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028531292-Adjustment-of-Perpetual-Swap-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-Schedule

Pašlaik mūžīgā mijmaiņa & nākotnes līgumi joprojām neatbalsta tirgotāju noteikt papildu pasūtījumus, piemēram, apstāšanās ierobežojumu, vilcienu pieturas … piemēram, MT4 vai bitmex apmaiņas platformu. Tātad nākamajā reizē Okex pievienos to pašu rīku tirgotājam? Kāda stratēģija Okex ir, lai piesaistītu tirgotājus un konkurētu ar citām maržinālo tirdzniecības platformām, piemēram, bitmex …? (Telegrammas lietotājs: @ NguyenKhang1610)

Šogad mēs jau esam uzsākuši uzlabotus limitu un stop-limit rīkojumus mūsu spot, nākotnes un pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirgos, kā arī citas algo pasūtījumu iespējas. Jūs varat atsaukties uz šīm saitēm:

Stop-limit rīkojums: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027766731-Token-Trading-What-is-Stop-Limit-

Papildu ierobežojumu secība: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027767671

Kas ietekmē pastāvīgo mijmaiņas līgumu aizdevuma maksu, vai Okex plāno samazināt pastāvīgo mijmaiņas līgumu un nākotnes maksu, piemēram, izmantojot OKB, lai samaksātu nodevas? (Telegrammas lietotājs: @VoDanhReal)

Mūsu vietnē ir detalizēti aprakstīts pastāvīgā mijmaiņas darījuma finansējuma likmes aprēķins. Pārbaudiet šeit: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360020412631-XI-Funding-Rate-Calculations

Finansējums ir paredzēts, lai stabilizētu un sašaurinātu pamatu starp mijmaiņas cenu un spot indeksa cenu. Diemžēl es baidos, ka jūs nevarat nokārtot finansējuma maksu ar OKB.

Ņemot vērā ērtības un jaunus riska pārvaldības pasākumus, vai tas nozīmē, ka pastāvīgais mijmaiņas darījums ir labāks instruments nekā esošie nākotnes līgumi? (Telegrammas lietotājs: @hunterrcoin)

Tie ir divi dažādi atvasinātie instrumenti, lai apmierinātu dažādas tirdzniecības vajadzības. Nākotnes līgumiem ir lielāks līguma termiņš un piegādes datums, savukārt pastāvīgajam mijmaiņas līgumam nav mazāka līguma termiņa, un tajā ir iekļautas finansēšanas maksas. Jūs varat izvēlēties vienu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

100x kredītplecs ir tik liels un tirgotājiem nedaudz riskants. Vai kāds var tirgoties, izmantojot mūžīgo mijmaiņas darījumu? (Telegrammas lietotājs: @tuckergomar)

100x kredītplecs ir tikai iespēja, un tā nav obligāta katram mūžīgo mijmaiņas darījumu tirgotājam. Es ļoti iesaku visiem lietotājiem pirms tik lielas sviras izmantošanas izprast viņu riska toleranci un tirgus tendences.

Un, lai samazinātu ar to saistītos tirgus riskus, simtkārtīga aizņemšanās iespēja ir pieejama tikai mazām pozīcijām.

Mūžīgā mijmaiņa & nākotnes programma palielina naudas un aktīvu ātrumu. Kā jūs aizsargājat lietotāju aktīvus, kādu arhitektūru vai sistēmas izmantojat? Ikviens zina, vai mēs redzam citu apmaiņu, viņiem ir SAFU (Secure Assets Fund for Users) garantija. (Twitter lietotājs: @apgādnieks 1602)

Mēs ļoti nopietni uztveram fondu drošību.

Mums ir ilggadēja pieredze drošības tehnoloģiju jomā, un mēs patstāvīgi esam izstrādājuši gan karstos, gan aukstos makus un multi-sig tehnoloģiju, lai aizsargātu līdzekļus. Līdz šim es ar lepnumu saku, ka mums ir tīrs ieraksts par drošības pārkāpumu neesamību. Mēs esam pārliecināti, ka arī turpmāk saglabāsim tīru lapu.

Kas attiecas uz drošības fondu, mēs neizveidojām īpašu fondu un to tirgojām plašsaziņas līdzekļiem. Bet es varu jums apliecināt, ka mums ir vairāk nekā pietiekama rezerve, lai rīkotos jebkurās negaidītās situācijās.

Daudzām atvasināto instrumentu biržām ir bijušas problēmas nestabilu kustību laikā, it īpaši, ja to indeksa cena ir balstīta tikai uz 2 vai 3 biržām. Kā @OKEx aizsargās tirgotājus & vai viņiem ir taisnīga vide tirdzniecībai? (Twitter lietotājs: TheGemClub)

Lūdzu, esiet droši, ka mūsu indeksu cenu sastāvs tirgū ir visaugstākais.

Katram digitālo aktīvu indeksam mums ir 3 līdz 5 komponenti, atkarībā no aktīva. Kopā ar markas cenu, uzturēšanas rezerves koeficienta sistēmu un daļēju likvidācijas mehānismu mūsu tirgi ir droši pārdzīvojuši dažus no nestabilākajiem mirkļiem pēdējā laikā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā darbojas mūsu riska pārvaldības sistēma, varat skatīt šo rakstu: https://medium.com/okex-blog/perfecting-okex-futures-market-cc23f179e4eb

2. OKB

Tuvākajā nākotnē Okex būs izcili sasniegumi, lai kļūtu par perfektu tirdzniecības platformu, lai pārvarētu Binance. Ko Okex konkrēti darīs, lai OKB valūtas vērtība būtu lielāka nekā BNB? (Twitter lietotājs: @ dinhnam1996)

Es uzskatu, ka katrai biržai ir sava pozīcija tirgū.

OKEx piedāvā tirgotājiem visplašāko tirdzniecības produktu klāstu. Tas ir viens no veidiem, kā mēs esam priekšā Binance. Bet, protams, viņiem ir savas stiprās puses tirgū, un mēs mīlam spēcīgus konkurentus. OKEx Jumpstart jaunākajam projektam ir gājis ļoti labi, ceru, ka jūs, puiši, esat guvuši labumu no tā.

Es priecājos, ka visiem rūp OKB cena. Lai gan mēs to nekad nedarījām kā birža un nekad nekontrolēsim OKB cenu.

Viss, ko mēs darām, ir #buidl. Mēs konsekventi tērējam milzīgas pūles, veidojot OKB ekosistēmu un pilnvarojot pilnvaru, padarot to par vienu no vērtīgākajiem digitālajiem aktīviem tirgū. Es redzu lielu potenciālu OKB, un es domāju, ka visiem vajadzētu redzēt to pašu.

kādas stratēģijas jūs izmantotu, ja USD OKB būtu ļoti dramatisks cenu kritums, piemēram: līdz -12%? (Twitter lietotājs: @ danar808)

Pat ja tas patiešām notiek, mēs neko nedarīsim, lai manipulētu ar cenu.

OKB vērtību nosaka tā lietderība, tāpēc mēs turpināsim dot iespēju OKB un attīstīsim OKB ekosistēmu, lai padarītu OBK vērtīgāku tirgū.

3. Sarakstīšana

Kad jūs uzskaitīsit EOS dappus, piemēram, EOSBet? (Twitter lietotājs: @Discoverweeklyx)

Mēs augstu vērtējam ikviena interesi iekļauties OKEx. Attiecībā uz iekļaušanu sarakstā mēs redzam objektīvu apmaiņu, kas piedāvā vienlīdzīgas iespējas labiem projektiem iekļūt sarakstā. Mums ir savi saraksta noteikumi, kurus varat atrast mūsu vietnē un citos oficiālajos kanālos. Mēs turpināsim regulāri pārskatīt un atjaunināt savus noteikumus un izpētīt jaunākās iespējas tirgū. EOS dapps noteikti būs viens no mūsu ieinteresētajiem projektiem.

Kad IEO noteikumus var mainīt? (Twitter lietotājs: @ Cherria11)

4. Inovācijas & jauni produkti

Nesen dažas populārākās tirdzniecības biržas plāno sākt kreditēšanas pakalpojumu, vai esat tam gatavs? (Twitter lietotājs: @hiamPluto)

Mēs ļoti drīz izlaižam savu kreditēšanas produktu. Lūdzu, sekojiet jaunumiem.

Vai plānojat izveidot savu decentralizētu tirdzniecības platformu? (Twitter lietotājs: @hiamPluto)

Protams. Tā ir neizbēgama tendence.

Kā jau paziņots, tā kā mūsu pašu publiskā ķēde OKChain tagad ir testa pēdējā posmā, mēs OKChain izveidosim savu decentralizēto apmaiņas platformu OKDEX un palaidīsim to, kad mūsu komanda piekritīs, ka tirdzniecības pieredze ir pietiekami liela.

KAS IR YR STAKING nākotnes plāns. TIK DAUDZ APMAIŅU, DAROT ŠOS (Twitter lietotājs: @ ARVINDS67194835)

Nesen mēs esam uzsākuši EOS PoS dalību OK Pool. Turpmāk tiks atbalstītas vēl citas PoS monētas.

Kad OKex būs saulains pieturas punkts Ios? Okex Vai investoriem ir kāda nākotne? (Twitter lietotājs: @ XunPht10)

Manuprāt, šis pirmās puses jautājums: Stop-loss rīkojuma veids drīz tiks pievienots OKEx iOS App.

Vai jūs varētu, lūdzu, @ me čivināt, lai ļautu man sīkāk paskaidrot jūsu jautājuma otro pusi? Es uz to atbildēšu pēc tam. Paldies!

OKEx attīstība

Vai Okex ir ceļā uz nākotnes kļūšanu par pasaules top 3 digitālo banku? (Telegrammas lietotājs: @HissizAdam)

Interesants jautājums.

Manuprāt, jūs nevarat salīdzināt digitālo pasauli ar tradicionālo pasauli. Viņi daudzējādā ziņā ir diezgan atšķirīgi.

Un mēs nevēlamies “banku”. “Banka” ir pārāk maza un ierobežota, lai būtu tas, uz ko mēs tiecamies būt.

Kad Okex Indonesia atbalstīs Indonēzijas Fiat un Bank depozītu vai izņemšanu? (Telegrammas lietotājs: @ MrBrown22)

OKEx koncentrējas tikai uz kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecību, taču mēs atbalstām C2C ​​tirdzniecību starp fiat-to-crypto vairākām fiat valūtām. Valūtu iespējas varat skatīt mūsu C2C tirgū šeit: https://www.okex.com/otc

Kāds ir jūsu viedoklis par 90% viltus apjomu @OKEx apgalvojumā? (Twitter lietotājs: AshishS17228231)

Es esmu ļoti priecīga, ka jūs mums uzdeva šo jautājumu.

Uzņēmumā OKEx mēs savā platformā neveicam nekādu pašpārdošanu, mazgāšanas tirdzniecību vai cita veida tirgus manipulācijas.

Attiecībā uz šīm baumām jūs varat vienkārši apskatīt mūsu pasūtījumu grāmatas izplatību un dziļumu. Mūsu ērču izmēri ir ļoti minimāli, t.i., 0,1 mūsu spot un perpetual swap tirgiem un 0,01 nākotnes tirgiem, un jūs joprojām varat atrast pieejamu biezu dziļumu.

Es domāju, ka pierādījums ir ļoti acīmredzams, ka mums tirgū ir augstākās klases likviditāte. Neticiet baumām.

Kā citi konkurenti, piemēram, Bybit, ¿kā jūsu plataforma izvairītos no iespējamām sistēmas pārslodzēm pasūtījumu izvietojumā, kad nepastāvība sasniedz maksimumu? (Twitter lietotājs: martinvergaX)

Pēc gadiem ilgiem uzlabojumiem mūsu sistēmas veiktspēja ir ļoti optimizēta, un reti ir latentuma gadījums. Mums ilgu laiku nav problēmu ar pārslodzi.

Vairāk AMA nākt

Mēs vēlamies pateikties visiem mūsu kopienās par AMA īstenošanu un savu ideju paziņošanu ar mums. Ņemot vērā iespaidīgos rezultātus, mēs nākotnē rīkosim vairāk AMA sesiju. Ja jums ir kādi ieteikumi par mūsu AMA uzlabošanu, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs par visiem mūsu sociālo mediju kanāliem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me