DeFi savietojamība: kriptokreditēšanas inovāciju iekļaušana

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē decentralizētu finansējumu.

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai pārrunātu viņu DeFi progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Stāvu Kulečovu, Aave dibinātāju un izpilddirektoru. 2017. gadā Stani izlaida ETHLend, kas ir viens no pirmajiem jebkad izveidotajiem DeFi DApps. Kopš tā laika viņš ir izvirzījis savu misiju ar Aave protokola starpniecību radīt rīkus atvērtai, pārredzamai un taisnīgai finanšu ekosistēmai.

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

Džejs Hao: Nesen Aave ieguva nosēšanās licenci Apvienotajā Karalistē. Vai tāpēc jums vietnē ir fiat vārteja, un vai jūs izmantotu kādu no trešajām pusēm?

Stani Kulechov: Mēs saņēmām elektroniskās naudas licenci, tāpēc tās ideja ir: Aave protokols ir decentralizēts, bet mēs vēlamies izveidot piekļuves punktus decentralizētajos protokolos un palīdzēt cilvēkiem pāriet no fiat uz kriptogrāfiju vai noguldīt Aave protokols. Tātad, mūsu mērķis ir palielināt vispārēju ieviešanu un tuvināt fintech un decentralizētās tehnoloģijas.

Pašlaik mēs izmantojam divas vārtejas. Tas mums ļauj darīt, pārejot no pārskaitījuma jeb tā sauktā IBAN pārskaitījuma Eiropā un kredītkartes uz noguldījumiem Aave. Faktiski, lai veiktu iemaksu Aave, jums ne vienmēr ir jāiemaksā – jūs varat vienkārši nopirkt A žetonu, kad veicat iemaksu Aave. Piemēram, par 100 USDT jūs saņemat 100 A USDT pretī. Šis USD USD ir procentus nesošs USDT, kas algoritmiski pieaugs jūsu bilancē. Tas ir viens pret vienu ar to, ko jūs tur noguldāt, tāpēc tas ir veids, kā redzēt, kā aug jūsu bilance. Tas arī nozīmē, ka jūs varat doties uz jebkuru tirgu, kur tiek tirgoti šie A žetoni, un vienkārši tos iegādāties. Tad jums ir bez atļaujas piekļuve globālajam krājkontam. Šī ir ļoti forša lieta, it īpaši, ja atrodaties valstī, kur ir augsta inflācija. Ja jums ir vārti pāriet no fiat uz A žetoniem, tas būtībā ir viss, kas jums nepieciešams.

Džejs Hao: Šeit ir ļoti aizraujošas ziņas – drīzumā būs pieejams Aave v2! Papildus darījumu maksas optimizācijai un citām funkcijām Aave v2 sadarbosies ar nekustamā īpašuma tokenizācijas firmu RealT un atvērtiem privātiem tirgiem, lai atbalstītu visu veidu tokenizētus aktīvus. Kāds ir šī soļa cēlonis, un kā jūs vērtējat reālās pasaules aktīvu lomu DeFi?

Stani Kulečovs: Šis ir interesants jautājums, jo es stingri ticu lietu apzīmēšanas idejai – ka mums būs arvien vairāk līdzekļu, kas ir apzīmēti, kas nozīmē vērtības ņemšanu no reālās dzīves un nodošanu ķēdē, padarot to pieejamu un visiem nav atļauts tos izmantot rēķinu veidā vai vienkārši tirgojot vērtību vai izmantojot to kā nodrošinājumu.

Tā kā Aave ir kreditēšanas protokols, mūsu mērķis ir izmantot šo reālo aktīvu nodrošinājumu un atbrīvot no tā likviditāti. Mūsu mērķis ir izmantot šos marķētos īpašumus kā nodrošinājumu Aave, atsevišķā naudas tirgū ar atsevišķiem riska parametriem un korekcijām. Ideja ir tāda, ka tas, kam pieder tie – un ar "pieder," Es domāju, ka turat šo īpašību žetonus – pret tiem faktiski var aizņemties stablecoins. Tas ļauj izņemt kapitālu no reālās pasaules aktīviem.

Es domāju, ka mēs redzēsim vairāk virzību šajā virzienā, jo mēs esam apzīmējuši blokķēdes telpā vissvarīgāko lietu – dolārus. Mums ir tik daudz simbolizētu dolāru, un tas ir diezgan plašs. Es domāju, ka tas ir likumsakarīgs solis iet uz priekšu un apzīmēt lietas, kuras mums vēl nav.

Jay Hao: Ko vēl jūs cerat, ka centralizētie spēlētāji, piemēram, OKEx, var darīt, lai atvieglotu DeFi telpu?

Stani Kulechov: Nu, es domāju, ka centralizētajiem tirgus dalībniekiem ir daudz iespēju izpētīt DeFi. Es gribētu redzēt noguldījumu piesaistīšanu DeFi un tādiem protokoliem kā Aave, kas lietotājiem ļauj decentralizēti nopelnīt interesi.

Es noteikti uzskatu, ka decentralizētās tehnoloģijas ir mezgli, kuros var piedalīties visi. Tā ir laba iespēja piedalīties arī centralizētā apmaiņā. Noteikti, es esmu ļoti vērīgs, ka centralizētā apmaiņa varētu būt ļoti liela DeFi sastāvdaļa un ļoti svarīga tādām infrastruktūrām kā, piemēram, lietotāju iekāpšana.

Džejs Hao: Iesakiet vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni – un kāpēc?

Stani Kulečovs: Es teiktu "bez atļaujas" – ne tikai kā spēju izmantot DeFi, bet to, ka ikviens var balstīties uz DeFi.

Ikviens, jebkurā pasaules malā, var izveidot dažus interesantus DeFi naudas lego, vienkārši izmantojot jebkuru protokolu – piemēram, teiksim, Aave un kaut ko citu -, un tam vienkārši izveidojot savu protokolu un noņemot tradicionālo neefektivitāti. Man ļoti patīk šī ideja, ka ikvienam ir atļauts veidot lietas un piekļūt lietām. Es domāju, ka tieši tas man ir DeFi lielākais piedāvājums vērtībai.

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu & DeFi:

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors

OKEx oficiālais

https://www.instagram.com/okex_exchange/

Kredīts mūsu OKExDeFi apaļā galda viesim:

Stani Kulechov, dibinātājs & Izpilddirektors @Aave

https://twitter.com/stanikulechov

https://uk.linkedin.com/in/stani-kulechov-361284132

Aave

https://twitter.com/AaveAave

https://www.linkedin.com/company/aaveaave

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me