AMA kopsavilkums: OKEx izpilddirektors Jay Hao & Whalepool

14. aprīlī mūsu izpilddirektors Džejs Hao pievienojās tiešraides jautājumam par jebko (AMA), kuru vadīja labi izveidota kriptogrāfijas tirdzniecības kopiena Whalepool, un atbildēja uz jautājumiem savā Telegram kanālā ar vairāk nekā 14 000 dalībnieku (https://t.me/whalepoolbtc). Visu 90 minūšu tērzēšanas laikā Džejs dziļi iegremdējās OKEx produktos, kā arī riska sistēmā, aptverot dažādus mūsu piedāvātos tirdzniecības rīkus un pasākumus, kurus mēs veicam, lai pasargātu tirgotājus no ārkārtējas tirgus nestabilitātes..

Interesanti, ar ko OKEx izceļas no kriptogrāfijas tirgiem, un kā mēs saglabājam nulles atgūšanas rekordu visā tirgus katastrofā martā? Pārbaudiet zemāk esošo Q&Kad mēs jums esam sagatavojušies, ar visiem jautājumiem Džeja atbildēja tērzēšanā.

Contents

Laipni lūdzam @OKExJay, iespējams, jūs varat sniegt grupai ievadu par savu fonu un savu laiku OKEx.

Protams, es esmu pievienojies OKEx vairāk nekā divus gadus, kas man tagad īpaši patīk, ir blokķēdes uzņēmumu atvērtā kultūra. Uzņēmumā OKEx mēs esam ārkārtīgi ātri izauguši par uzņēmumu, kurā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku, taču mēs joprojām esam ārkārtīgi plakani un mūsu izpilddirektīva vēlas būt pēc iespējas pieejamāka.

Tagad es esmu arī galvenais klientu atbalsta darbinieks, kurš ir atbildīgs par klientu pieprasījumu izskatīšanu saistībā ar mūsu produktiem. Tātad, sekojiet man čivināt @ jayhao8.

1. daļa: OKEx produkti

Vai jūs varētu mazliet pastāstīt par to, kādus produktus jūs piedāvājat, lai ļautu cilvēkiem, kuriem nav kriptogrāfijas, iegādāties kriptogrāfiju?

Starp mūsu produktiem, Pērciet kriptogrāfiju un C2C tirgi ir tie, kas iekļaujas lietotājos, kuri ir jauni kriptogrāfijas tirgos un vēlas nokļūt uz kuģa.

Lai lietotāji varētu tieši un ērti iegādāties kriptogrāfiju ar fiat valūtām, izmantojot Buy Crypto, OKEx sadarbojas ar septiņiem fiat vārtejas partneriem, lai piedāvātu sešu veidu kriptovalūtas (t.i., Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, & Piesiešana). Izmantojot kredītkartes, jūs varat iegādāties šos kriptogrāfijas ar vairāk nekā 30 + fiat valūtām. Pārbaudiet vairāk šeit: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

Kriptogrāfiju ar fiat valūtām varat iegādāties arī mūsu C2C tirgos, kur lietotāji var savstarpēji tirgoties starp fiat valūtām un kriptogrāfiju..

Vai OKEx atbalsta fiat valūtas tirdzniecību vai tikai žetonu tirdzniecību?

Mēs atbalstām fiat valūtu noguldījumu apkalpošanu, izmantojot dažādus vārtus spot un atvasināto instrumentu tirdzniecībai. Tomēr mēs neatbalstām fiat-crypto vai crypto-fiat pārus. Tiem, kas interesējas par fiat pāru tirdzniecību, viņi var doties uz OKCoin, vienu no mūsu stratēģiskajiem partneriem – https://www.okcoin.com/

OKEx ir kreditēšanas produkts, ko var darīt lietotāji, kuriem ir jebkura kriptogrāfija "termiņnoguldījumi" vai "krājkonti". Vai varat pastāstīt vairāk par šo produktu piedāvājumu un no kurienes rodas procentu likmju atdeve?

Mūsu C2C aizdevuma pakalpojums (pašlaik pieejams tikai jaunākajā APP versijā) nodrošina lietotājiem aizdevuma pakalpojumu starp privātpersonām, lai varētu apmierināt lietotāju dažādās aizdevuma un ieguldījumu prasības. Šī infografika sniegs īsu priekšstatu par tā darbību:

Attēls

Tātad, no kurienes atgriešanās? Labs jautājums 🙂

C2C aizdevuma atdošana investoriem ir procenti, ko maksā aizņēmēji. Aizņēmēji var ņemt aizdevumu citiem ieguldījumiem, lai gūtu papildu peļņu un samaksātu par aizdevuma procentiem.

Tagad jūs varat ieķīlāt BTC aizņemties USDT. Mēs joprojām plānojam integrēt citus marķierus mūsu C2C aizdevuma pakalpojumā, un izlaišanas laiks tiks atklāts nākotnē.

Un kāpēc mūsu C2C aizdevuma pakalpojums izceļas ar citiem līdzīgiem produktiem?

 1. – Mūsu likvidācijas līnija ir 90%, bet citi 83%. Likvidēt no mūsu puses un tādējādi garantēt aizņēmēja līdzekļus ir grūtāk;

 2. – Mēs ļaujam lietotājiem pielāgot aizdevuma likmi, pamatojoties uz tirgus situāciju – kamēr citi nosaka augstu aizdevuma likmi, tādējādi aizņēmējiem jāmaksā augstāki procenti;

 3. – Mūsu nokavētie soda procenti ir salīdzinoši zemāki. Par aizņēmēja kavētu atmaksu īpašu iemeslu dēļ ir noteiktas soda sankcijas, taču tas viņiem maksā pārāk dārgi. Investori joprojām varēs iekasēt principu, ieskaitot soda procentus, kā OKEx garantē.
 4. – Akcijas laikā mēs neiekasējam nekādu pakalpojumu maksu (jā, šobrīd joprojām ir akcijas periods)

  – Mūsu C2C aizdevuma pakalpojums ir izdevīgs gan aizņēmējiem, gan investoriem.

Ir maržas tirdzniecība joprojām ir populāra tirgotājiem, kad viņiem ir iespēja tirgot augstākus piesaistītos nākotnes līgumus, mijmaiņas līgumus, opcijas?

Jā, es teiktu, ka tie ir dažādi produkti, kas paredzēti dažādām vajadzībām.

Neskatoties uz līdzību attiecībā uz sviras būtību, peļņas tirdzniecība dod labumu arī kā nodrošinājuma izmantošana. Būtībā jūs varat ieķīlāt BTC un altcoin USDT vai otrādi, lai palielinātu OKEx pirktspēju..

Protams, OKEx margin Trading produkts ir populārs no darījumu veikšanas viedokļa:

 • – Sviras ir zemākas, padarot tās risku kontrolējamāku
 • – Maržas tirgotājiem nav jāuzņemas likvidācijas vai atgūšanas risks
 • – Ir vairāk digitālo aktīvu veidu, kas atbalsta maržinālo tirdzniecību
 • – Nav piegādes, derīguma termiņa un finansēšanas maksas, bet ar procentiem padarot izmaksas vieglāk pārvaldāmas

Runājot par citiem lietojumiem:

 1. – Aizņemtos digitālos aktīvus (kas pārsniedz nepieciešamo starpības koeficientu) var pārsūtīt arī uz citiem OKEx tirdzniecības noteikumiem, lai tos izmantotu
 2. – Riska ierobežošana pret spot / nākotnes / opciju tirgu

Lielākā daļa tirgotāju, iespējams, pārzina OKEx tradicionālos Futures produktus. Bet apmēram pagājušajā gadā jūs esat pievienojis pastāvīgos mijmaiņas līgumus un nesen opcijas (BTC). Vai varat pastāstīt mums nedaudz vairāk par šiem produktiem?

Nu, es vispirms sniegšu īsu atvasinājumu produktu ievadu.

OKEx nākotnes līgumi ir viens no pirmajiem mūsu platformas tirgū laistajiem produktiem, un mūsdienās tas ir kļuvis par lielāko tirgu visos kriptogrāfisko atvasinājumu tirgos.

Pašlaik mēs piedāvājam 9, četru nedēļu, ceturkšņa un divu ceturkšņu nākotnes līgumus ar 9 galvenajiem digitālajiem aktīviem, lai izpildītu dažādas tirdzniecības prasības, piemēram, hedžēšanu, arbitrāžas utt..

Kas attiecas uz pastāvīgo mijmaiņas darījumu, tas tika uzsākts 2018. gada beigās. Tirdzniecības apjoms un likviditāte pēc tam strauji pieaug. Un tagad tas, iespējams, ir vispopulārākais atvasinātais instruments, ko izmanto digitālo aktīvu tirdzniecībai, īpaši mazumtirdzniecības lietotāju vidū.

Atšķirībā no nākotnes līgumiem, pastāvīgajam mijmaiņas darījumam ir finansēšanas mehānisms, kas nostiprina mūžīgo mijmaiņas cenu uz tūlītējo tirgus cenu. Bez termiņa beigu datuma un lielas aizņemšanās līdz 100x, pastāvīgais mijmaiņas darījums ir laba izvēle tendenču tirgotājiem. Turklāt finansēšanas mehānisms piedāvā lielisku iespēju šķīrējtiesai.

OKEx opcijas tika uzsākta vēlāk šī gada janvārī (pašlaik ir pieejams BTC / USD opciju tirgus, kas vēl gaidāms). Lai gan kriptogrāfijas tirdzniecībai tas ir salīdzinoši jauns, iespējas tradicionālajā tirgū ir populārs atvasinājumu instruments. OKEx iespēju ieviešana būtu lielisks papildinājums visai platformas tirdzniecības infrastruktūrai.

Paralēli esošajiem tūlītējās tirdzniecības, maržinālo, nākotnes un pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirgiem opcijas ļauj OKEx lietotājiem dažādot tirdzniecības un riska ierobežošanas stratēģijas vienā pieturā..

Kas vēlas uzzināt vairāk, tur ir opcijas101: https://medium.com/okex-blog/okex-options-101-68b6da96a7ac

Vai varat pastāstīt, kāpēc jūs piedāvājat gan lineāro USDT (līdzīgu Binance), gan monētu starpību (vairāk kā Huobi)?

Atšķirība starp šiem diviem līgumu veidiem ir būtiska.

USDT nodrošinātie nākotnes līgumi ir lineārs līgums, savukārt ar monētām maržināti nākotnes līgumi ir apgriezti. Lielākā atšķirība starp tām ir nodrošinājuma aktīvs un līguma nominālvērtība.

Nākotnes līgumi ar USDT nodrošinājumu ļauj noguldīt USDT kā rezervi jebkādu līgumu tirdzniecībai. Pieņemsim, ka, ja vēlaties tirgot BTC, ETH un EOS līgumus, jums būs jāiemaksā tikai daži USDT. Lai atvērtu pozīciju, jums vairs nevajadzēs tirgot savus aktīvus BTC, ETH un EOS.

Arī nominālvērtība ir ~ 1 USD, kas nozīmē, ka pozīcijas atvēršanas slieksnis ir pazemināts. Lietotājiem ir daudz vieglāk aprēķināt savu peļņu, izmantojot USDT kā starpību. Tomēr tas ir paredzēts, lai apmierinātu mūsu lietotāju dažādās vajadzības.

Futures tirgos ir arvien vairāk konkurentu, piemēram, Binance, FTX, Bybit, HuobiDM – kā OKEx plāno saglabāt konkurētspēju ar tik daudziem jauniem produktiem un spēlētājiem tirgū?

Jā, es arī to apzinos. Mēs turpināsim paplašināt savu produktu tirgus dziļumu un klāstu, piemēram, piedāvājot vairāk pamatā esošo aktīvu un derīguma termiņu utt. Nu, ļaujiet man sadalīt savas domas vairākos punktos:

Es uzskatu, ka katrai biržai ir sava pozīcija tirgū. OKEx mēs piedāvājam tirgotājiem visplašāko tirdzniecības produktu klāstu, piemēram, spot tirdzniecību, nākotnes tirdzniecību, C2C, likmes utt. Tas ir viens no veidiem, kā mēs sekojam konkurentiem.

Nemaz nerunājot par mūsu riska pārvaldības sistēmu. Redzi, mēs esam piedāvājuši nākotnes līgumus kopš OKEx izlaišanas. Un jūs zināt, ka kriptogrāfijas tirgus šos 2 gadus ir bijis mežonīgs. Mēs turpinām mācīties no šī neparedzamā tirgus, pilnveidojot riska pārvaldības sistēmu, lai mūsu lietotājiem nodrošinātu uzticamu tirdzniecības platformu.

Mēs piedāvājam arī dažādus algo pasūtījumus, lai palīdzētu lietotājiem ērti tirgoties. Viņi pat var izmantot mūsu atvasināto instrumentu tirgus datus, lai iegūtu ieskatu par saviem darījumiem. Es teiktu, ka mēs saviem lietotājiem piedāvājam diezgan daudz noderīgu rīku. Tas nav kaut kas, kas jums var būt citās platformās.

Un, protams, mūsu likviditāte, lieki piebilst, ka mēs esam viena no galvenajām biržām. Laba likviditāte aizsargā mūsu lietotājus no ārkārtējiem tirgiem.

Vai varat īsi pateikt, kā OKEx sistēma ir veidota tā, lai tā būtu stabila un uzticama tirgotājiem pat nestabilos laikos?

Protams! Mēs pie tā esam paveikuši daudz darba.

Kā nozares līderis mēs noteicām ārkārtīgi augstākus standartus mūsu tirdzniecības sistēmām. Papildus mūsu tirdzniecības sistēmas jaunināšanai 2018. gada augustā mēs esam ieviesuši mūsu nākamās paaudzes Lightning 2.0 sistēmu ar pasaules vadošo veiktspēju pēc vairākiem jauninājumiem.

Zema latentuma un augsta caurlaidspēja ir atslēgas, lai nodrošinātu, ka lietotāji var normāli tirgoties pīķa laikā, piemēram, ārkārtīgi nestabili. Un tas ir arī noslēpums, kāpēc mēs pārvarējām 3.12 avāriju – lielā mērā pateicoties mūsu sistēmas jaunināšanai.

Mūsu jaunā sistēma tagad var ērti apstrādāt ne mazāk kā 100 000 pasūtījumu sekundē. Arī mūsu finanšu tirgu direktors Lenikss šo tēmu ir apskatījis tālāk – https://medium.com/okex-blog/on-okex-lightning-2-0-674d47196721.

2. daļa – Riska pārvaldība

Cik lielu kredītplecu jūs piedāvājat nākotnes / mijmaiņas / opciju produktiem un kā jūs novēršat vaļu tirgus manipulācijas?

Ir vērts izlasīt veselu rakstu, izmantojot mūsu riska pārvaldības sistēmu. Bet vienkārši sakot, es vairāk paskaidrošu iespējas – kas daudziem tirgotājiem var būt jauns.

Mūsu riska pārvaldības sistēma OKEx Opciju tirgum galvenokārt sastāv no markas cenas, cenu limita, opciju maržām, kā arī no apdrošināšanas fonda.

Marka cena atspoguļo taisnīgu un objektīvu tirgus aktīvu cenu. Mēs izmantojam atsauci uz kopējām tirgus cenām, lai noteiktu opciju līguma patieso cenu un izmantotu to, lai aprēķinātu konta starpību un pārvaldītu platformas risku, lai līdz minimumam samazinātu likvidācijas riskus, kas rodas no tirgus manipulācijām..

Cenas ierobežojums ir noteikts, lai ierobežotu pasūtījumu cenu diapazonu, pamatojoties uz aktīva markas cenu. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu investorus un novērstu tirgus manipulācijas.

Opciju pircējiem ir saistošs maksimālās cenas ierobežojums, savukārt pārdevējiem – minimālās pieprasītās cenas ierobežojums. Opciju starpība ir nodrošināt, lai tirgotāji varētu veikt darījumus normāli, proti, pirkt, pārdot, turēt un izmantot opciju līgumus pēc termiņa beigām.

Ir pasūtījuma, pozīcijas un uzturēšanas starpība. Pēdējie divi ir garantēt, ka pārdevējiem ir pietiekami daudz līdzekļu darījumu veikšanai.

Apdrošināšanas fonds ir drošības tīkls, lai novērstu atgūšanas risku liela apjoma likvidācijas dēļ ārkārtējas tirgus nestabilitātes gadījumā.

Ja vēlaties izprast informāciju par mūsu riska pārvaldības sistēmu, droši pārlūkojiet mūsu lietotāja rokasgrāmatu šeit: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/sections/360007491391-OKEx-Coin-Margined-Options-User-Agreement-Guide

Attiecībā uz nākotnes līgumiem un mijmaiņas darījumiem jūs piedāvājat BTC maksimāli 100x lielu sviru un kaut ko līdzīgu 50x altkoiniem?

Jā, galvenie tirdzniecības pāri ir līdz 100x un altkīni svārstās no 20x līdz 50x.

Kā OKEx stimulē likviditāti tirgos? Vai OKEx ir iekšējie tirgus veidotāji, lai nodrošinātu konsekventu likviditātes nodrošināšanu? Ko cilvēki var darīt, ja viņi ir ieinteresēti nodrošināt likviditāti OKEx?

Mūsu tirgus mikrostruktūra ir precīzi definēta, lai stimulētu tirgotājus nodrošināt reālu likviditāti, vienlaikus saglabājot zemu maksu tirgotājiem, lai atvērtu pozīciju. Mums ir dažādas tirgus veidošanas programmas, kas paredzētas dažādu līmeņu tirgus veidotājiem, izmantojot dažādus instrumentus.

Tāpēc, atšķirībā no mūsu vienaudžiem, OKEx nav iekšējo tirgus veidotāju, un nav riska, ka iekšējie tirgus veidotāji uzņemas klienta plūsmas, ļaunprātīgi izmanto klientu krājumus pretējā virzienā, kā arī likvidācijas medības.

Mūsu ieņēmumi ir no maksām, nevis tirdzniecības pnl. Mums nav iekšējā rekvizītu tirdzniecības galda. Tomēr mums ir ļoti pārredzama tirgus marķieru programma likviditātes nodrošinātājiem. Nekautrējieties nosūtīt e-pastu uz [email protected] tālākai diskusijai.

Jums ir vairāki apdrošināšanas fondi, viens katrā tirgū, un kopā tie šobrīd pārsniedz 75 miljonus ASV dolāru.

Mēs uzskatām, ka apdrošināšanas fonda pietiekamība norāda biržas riska kontroles līmeni. Patiešām, OKEx esošā apdrošināšanas fonda un riska pārvaldības sistēmas, tostarp daudzpakāpju uzturēšanas starpības sistēmas, cenu zīmes, cenu ierobežojuma un tā tālāk, kombinācija padara mūs pietiekami spēcīgus, lai pretotos visām galējībām, kas var notikt kriptogrāfijas tirgū.

Kā redzam, daži ārkārtēji tirgus notikumi, piemēram, 12. marta avārija, mūs nepievīla. Pat vairāk, mēs patērējām tikai saprātīgu apdrošināšanas fonda summu, lai aizsargātu mūsu tirgotāju peļņu no atgūšanas vai automātiskas samazināšanas ārkārtējā tirgus dēļ.

Par atgūšanu pret automātisko samazināšanu – OKEx pašlaik izmanto tikai automātisko samazināšanu (tūlītēju atgūšanu), bet ne socializētu zaudējumu atgūšanu, labi?

Patiesībā mēs joprojām izmantojam socializēto zaudējumu atgūšanas mehānismu, taču ļoti reti. Pateicoties mūsu labi pārbaudītajai riska pārvaldības sistēmai, kopš mūsu darbības uzsākšanas gada laikā visu mūsu uzskaitīto digitālo aktīvu starpā pastāvīgi mijmaiņas darījumi notika 0 reizes.

Attiecībā uz nākotnes līgumiem starp galvenajiem digitālajiem aktīviem, piemēram, BTC, EOS un ETH, pēdējo 1,5 gadu laikā nav notikusi atgriešanās. Mūsu apdrošināšanas fondu fondā ir apkopoti attiecīgi 3070 BTC, 1,6 miljoni EOS un 42 000 ETH. Pēc riska pārvaldības risinājumu ieviešanas, piemēram, daudzpakāpju tehniskās apkopes starpības sistēmas, cenu zīmes un cenu ierobežojuma utt., Citiem aktīviem vairs nav prasību.

Tāpēc mūsu drošas riska pārvaldības sistēmas un 80 miljonu dolāru vērtā apdrošināšanas fonda aizsardzībā OKEx nākotnes līgumu un mijmaiņas darījumu tirdzniecība ir salīdzinoši ļoti droša. Tā kā atgūšana un ADL ir ļoti maz ticama (es teiktu, ka gandrīz 0% iespējas), jūsu peļņa ir droša ar jums.

Kāda ir OKEx sistēma attiecībā uz klientu līdzekļu glabāšanu?

Lietotāji un drošība ir otrajā vietā, neatkarīgi no tā, vai tā ir līdzekļu, tirdzniecības, datu un privātuma drošība. Mēs pieņemam multisig aukstu maku, lai sadalītu savus līdzekļus līdz aptuveni 500 BTC uz vienu maku, lai mēs nēsātu nevienu aukstu maku ar milzīgu aktīvu daudzumu un riskus sadalītu un labāk pārvaldītu..

Tātad, nav vēlēšanās izveidot kaut kādu "SAFU" fonds?

Kas attiecas uz drošības fondu, mēs neizveidojām īpašu fondu un nepārdeva to plašsaziņas līdzekļiem. Bet es varu jums apliecināt, ka mums ir vairāk nekā pietiekama rezerve, lai rīkotos jebkurās negaidītās situācijās.

Mums ir ilggadēja pieredze drošības tehnoloģiju jomā, un mēs patstāvīgi esam izstrādājuši gan karstos, gan aukstos makus un multi-sig tehnoloģiju, lai aizsargātu līdzekļus. Līdz šim es ar lepnumu saku, ka mums ir tīrs ieraksts par drošības pārkāpumu neesamību. Mēs esam pārliecināti, ka arī turpmāk saglabāsim tīru lapu.

Vairāk AMA nākt

Jebkura tēma, kuru vēlaties aplūkot, informējiet mūs!

Katru reizi, kad pabeidzam AMA, mēs jūtamies ļoti pārsteigti un pārsteigti par to, cik ļoti vēlas mūsu kopienas uzzināt vairāk par mums. Kā minēts iepriekš, turpināsies arī citas AMA sesijas. Ja jums ir kādas lieliskas idejas par tēmu, kuru mēs varam atspoguļot, lūdzu, nekautrējieties informēt mūs par mūsu sociālo mediju kanāliem. Līdz nākamajai reizei priecīga tirdzniecība!

Sekojiet OKEx vietnē:

 

https://twitter.com/OKEx

 https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me