AMA kopsavilkums: OKEx izpilddirektors Džejs Hao un Muhabits

6. augustā OKEx izpilddirektors Jay Hao pievienojās tiešraidē Ask Me Anything, kuru vadīja Muhabbit, viena no populārākajām kriptogrāfijas kopienām Turcijā, un atbildēja uz jautājumiem savā Telegram kanālā vairāk nekā 2000 dalībniekiem.

Tērzēšanas laikā Džejs apsprieda OKEx atvasināto instrumentu tirdzniecības veiktspēju un DeFi spēļu plānus, kā arī OKChain ekosistēmas attīstību.

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc OKEx ir labākais starp citām biržām vai kā mēs varam garantēt OKEx drošību? Uz šiem un vēl vairāk jautājumiem Džejs atbildēja tērzēšanā – kas šeit ir reproducēts.

OKEx ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Vai jūs varētu, lūdzu, paskaidrot mums, kas nepieciešams, lai būtu vieni no labākajiem šajā jomā?

Es uzskatu, ka katrai biržai ir sava unikālā pozīcija tirgū – bet paldies, ka jūs mūs apsverat par šo godu un atzīstat mūsu komandu centienus.

OKEx mums ir četras galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar citām apmaiņām, kas piesaista lietotājus mums:

  1. Pirmkārt, mēs piedāvājam plašs tirdzniecības produktu klāsts tirgotājiem, piemēram, spot tirdzniecība, nākotnes tirdzniecība, kreditēšana un aizņemšanās utt. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc lietotāji nāk tirgoties uz mūsu platformas.
  2. Otrkārt, mūsu riska pārvaldības sistēma piesaista lietotājus. Redzi, mēs piedāvājam nākotnes līgumus kopš OKEx pirmās darbības uzsākšanas. Gadu gaitā mēs esam nepārtraukti mācījušies, kā darbojas šis neparedzamais tirgus, un mēs esam pilnveidojuši savu riska pārvaldības sistēmu, lai lietotājiem nodrošinātu uzticamu tirdzniecības platformu..
  3. Treškārt, protams, attiecas uz mūsu likviditāti. Lieki piebilst, ka mēs esam vieni no labākajiem konkurentiem šajā jomā, un jūs to varat pateikt uzreiz, vienkārši pārbaudot mūsu pasūtījumu grāmatas izplatību un dziļumu. Mūsu ērču izmēri ir ļoti minimāli – t.i., 0,1 mūsu spot un perpetual swap tirgiem un 0,01 nākotnes tirgiem – un jūs joprojām varētu atrast pieejamu biezu dziļumu.
  4. Visbeidzot, mūsu konkurētspēja nodevas jābūt viszemākajai nozarē. Neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat spot, nākotnes vai mūžīgos mijmaiņas darījumus, jo vairāk jūs tirgojat, jo zemākas maksas ir visiem tirgiem. Šobrīd, ja jūsu kontā ir vairāk nekā 2000 OKB, varat izmantot 40% atlaidi.

Diagramma, kas ilustrē atklāto interesi BTC nākotnes biržās. Avots: šķībs.

Šonedēļ OKEx ekosistēma sasniedza nozares vadošo atvasināto instrumentu apgrozījumu un atvērto procentu līmeni. Pagājušās nedēļas nogalē piesaistīti vairāk nekā 1 miljarda USD vērtībā kriptonauda pozīcijas tika likvidētas pēkšņas cenu krituma dēļ. Neskatoties uz to, reģistrētais 0% atgūšanas un 0% automātiskās samazināšanas peļņas darījums, pateicoties mūsu visaptverošajai riska pārvaldības sistēmai.

Notiek pastāvīgi atjauninājumi un kampaņas, bet kādi ir vissvarīgākie jaunākie atjauninājumi?

OKEx galvenais mērķis ir ne tikai nodrošināt lietotājus ar labāko kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platformu, bet arī darboties kā vienas pieturas risinājums kriptogrāfijas pieņemšanai.

Mēs jau sen uzskatījām decentralizēto finansējumu par vienu no vissvarīgākajiem blokķēdes un kriptovalūtas attīstības virzieniem. Tā kā 2020. gadā izcēlās tik daudz augstas kvalitātes lietojumprogrammu, OKEx ir aktīvi atbalstījis DeFi, uzskaitot izcilāko DeFi projektu vietējos un pārvaldības marķierus, piemēram, BAL, SNX, CELO un DMG.

Mēs arī paplašinām paši savu darbību šajā jomā, izmantojot tādus produktus kā mūsu C2C aizdevums, kas rada pasīvus ienākumus mūsu lietotājiem un OKChain attīstību – ko izmantos, lai atbalstītu vispārējo DeFi infrastruktūru.

Papildus DeFi projektiem OKEx daudzveidīgais atvasināto instrumentu tirgus ir piesaistījis dažus pieredzējušus un profesionālus tirgotājus. Pagājušajā nedēļā mūsu platformai tika pievienoti divi pastāvīgi mijmaiņas produkti – DOTUSDT un FILUSDT. Lai gan Filecoin un Polkadot tūlītējā tirdzniecība pašlaik nav pilnībā gatava OKEx, tirgotāji šobrīd var izbaudīt šo novatorisko un aizraujošo projektu mijmaiņas darījumus. Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi veicam jauninājumus kriptovalūtu telpā un atrodam jaunus veidus, kā tirgotājiem nodrošināt iespēju izmantot dažādas tirdzniecības stratēģijas, lai izmantotu augstas kvalitātes projektu svārstīgumu, piemēram, šos, lai piesaistītu un piesaistītu vairāk tirgotāju.

Visbeidzot, mēs atļaujam OKB, mūsu pieņemto globālo lietderības marķieri, izmantot kā nodrošinājumu arī C2C aizdevumos. OKB tagad var noguldīt kā nodrošinājumu kopā ar Bitcoin (BTC) un Ether (ETH). Lietotāji var aizņemties USDT, ieķīlājot OKB ar nulles apkalpošanas maksu, izmantojot minimālās aizņēmuma procentu priekšrocības, kas ir tik zemas kā 0,01% dienā – patlaban zemākās nozarē, jo tipiskās dienas likmes citur ir aptuveni 0,1%. OKB nepārtraukti koncentrējas uz savu pieteikšanās scenāriju paplašināšanu, un mēs ar prieku piedāvājam īpašniekiem iespēju ņemt kredītus, izmantojot OKB par viszemākajām likmēm. Papildus tam OKB ir sadarbojusies ar Aeron’s Pilot Shop, lai ļautu īpašniekiem iegādāties preces un pakalpojumus, izmantojot OKEx pieņemto globālo lietderības marķieri..

Drošība ir viens no svarīgākajiem apmaiņas aspektiem, ko jūs varat pastāstīt par OKEx drošību?

Drošība un drošība patiešām ir mūsu galvenā prioritāte, un mēs nekad tajā nepiekāpjamies.

Līdzekļu drošībai mēs esam pieņēmuši multisig aukstos maciņus, lai sadalītu savus aktīvus līdz apmēram 500 BTC uz katru maku, lai mums nebūtu neviena auksta maka ar milzīgu aktīvu daudzumu, un mūsu riski ir sadalīti un labāk pārvaldīti. Mums ir arī diennakts drošības uzraudzības sistēma, lai aizsargātu mūsu lietotāju līdzekļus. Mūsu tīrais šīferis ir labākais mūsu centienu pierādījums.

Lietotāju dati un privātums ir arī labi aizsargāts OKEx. Lietotāju dati tiek šifrēti un saglabāti mūsu aizmugures sistēmā – ko optimizācijas laikā esam pavadījuši gadus, lai uzlabotu stabilitāti. Mēs arī divas reizes gadā veicam regulārus iespiešanās testus. Tiek izmantoti arī trešo personu aizsardzības dienesti.

OKEx tirdzniecības platforma ir stabila un uzticama, jo mums ir sarežģīta riska pārvaldības sistēma. Dati runā paši par sevi. OKEx šonedēļ ir bijis nozares vadošais atvasināto instrumentu apgrozījums un atklāta interese, pieaugot BTC.

Decentralizētās finanses pēdējā laikā ir viens no populārākajiem jēdzieniem. Vai jums kaut kas notiek DeFi un vai jums ir kādi plāni?

OKEx jau ilgu laiku seko DeFi telpas izaugsmei – pat veic pasākumus, lai izveidotu mūsu pašu ekosistēmu. Sākot ar ierakstiem, piemēram, MakerDAO un dažiem DEX marķieriem, līdz tehniskām integrācijām, piemēram, DAI Saving Rate (DSR) un Compound Open Oracle System, mēs domājam, ka esam lieliski strādājuši ar savu pašreizējo ekosistēmu.

Protams, mēs domājam, ka šie ir tikai pirmie soļi, un sagaidām vēl vairāk DeFi sadarbības un projektu tālāk.

Parunāsim vairāk par DeFi žetonu uzskaitīšanu. Mēs uzskatām, ka mēs piedāvājam augstas kvalitātes risinājumus un nodrošinām vērtību un likviditāti mūsu lietotājiem, piemēram, MakerDAO un Compound. Mēs iepriekš veicam pilnu novērtējumu, lai novērtētu projekta lietotāju bāzi un kopienu, tā potenciālu, iepriekšējo sniegumu, attīstības darbību, juridisko statusu utt. Tagad, kad mēs esam integrējuši FCAS (ti, pamata kriptogrāfijas aktīvu rādītāju) ar mūsu platformu, mūsu lietotājiem var arī gūt labumu, pārbaudot kriptogrāfisko aktīvu stāvokli, kurus mēs uzskaitām pirms tirdzniecības lēmumu pieņemšanas. Nesen mēs esam pievienojuši arī dažus jaunus potenciālos DeFi pārvaldības marķierus, piemēram, BAL, SNX un DMG.

Lai gan daži cilvēki uzskata, ka centralizētās apmaiņas un DeFi nav savienojamas, mēs domājam, ka noteikti vēl ir vieta abiem. Neskatoties uz to, ka DeFi telpā jau ir nospiedums, mēs uzskatām, ka sava loma ir arī centralizētai apmaiņai – it īpaši tāpēc, ka DeFi infrastruktūra joprojām nav pilnībā izveidota un varētu augt un nobriest, izmantojot centralizēto apmaiņu.

Vēl viens interesants vērts apsvērt faktors ir COVID-19 pandēmija. Es uzskatu, ka tas zināmā mērā paātrinās virzību uz decentralizētu finansēšanu. Tomēr mums jāatceras neskriet, pirms varam staigāt. Darba pierādīšanas blokķēdes vienkārši nav pietiekami ātras, lai apstrādātu masveida darījumus, tomēr – un Ethereum 2.0 šo problēmu var novērst tikai pakāpeniski. Kosmosā kopumā ir nepieciešama vēl lielāka izglītība, kā arī tehnoloģiju, orākulu, viedo līgumu, TPS, savietojamības uzlabojumi … Man nav kristāla lodītes, bet es necerētu redzēt plašu pieņemšanu, iespējams , vēl vismaz piecus līdz 10 gadus.

OKEx vietnē mēs ļoti ticam #FinanceForAll – ka DeFi nodrošinās visiem vienlīdzīgu piekļuvi finanšu pakalpojumiem. Lai īstenotu mūsu redzējumu, mēs rīkojam jaunu virtuālu #OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar līderiem – tādiem kā Compound, MakerDAO, DMM, Bancor un Loopring -, lai apspriestu viņu DeFi progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Vēl viens jautājums. Vai jūs plānojat tikties ar mūsu investoriem Turcijā? Mēs labprāt jūs redzētu Turcijā!

Pilnīgi, mēs ļoti vēlētos! Pašlaik koronavīrusa pandēmijas dēļ es uzskatu, ka daudzu cilvēku ikdiena ir daudz ietekmējusi. Kad situācija uzlabosies, mēs noteikti vēlētos rīkot tikšanās Turcijā!

Jautājumi no Turcijas kriptogrāfijas kopienas

Lūdzu, lūdzu, pastāstiet mums par OKChain? Vai tā ir standarta blokķēdes tehnoloģija? Ja nē, kāda ir atšķirība?

OKChain ir komerciāla blokķēde, kuru izstrādājusi OKEx. Tas bija vietnē Cosmos, bet tagad mēs esam palaiduši tā testnet. Cerams, ka mainnets sāk darboties ļoti drīz! 

Kad OKChain kļūs stabils, OKB tiks migrēts no ERC-20 tīkla uz OKChain mainnet, kur OKB kļūs par OKChain tīkla vietējo valūtu un tiks izmantots darījumu maksu apmaksai, kā arī decentralizētām lietotnēm, kuras parasti sauc par DApps. tiek izstrādāti OKChain.

DeFi šobrīd ir viena no karstākajām tēmām blokķēdes telpā. Vai varat padalīties ar mums par savu viedokli par DeFi? Vai jūs domājat, ka DeFi izjauks pašreizējo finanšu sistēmu? Kāda ir OKB pieeja DeFi sektoram?

Bieži vien projekti, uzņēmumi, žetoni un idejas konkurē savā starpā. Bet patiesībā mēs visi vēlamies sasniegt masu un piesaistīt vairāk cilvēku kriptogrāfijai. Tā vietā, lai cīnītos viens pret otru, mums vajadzētu sadarboties, lai kosmoss spīdētu uz globālās skatuves. Šī ir vieta centralizētai finansēšanai, decentralizētai finansēšanai, publiskiem blokķēdēm, mazumtirgotājiem un iestādēm. Mums visiem viņiem ir nepieciešams pilnībā izmantot mūsu potenciālu, realizēt savas ambīcijas un padarīt finanšu pakalpojumus pieejamus visiem.

OKEx ir ievērojams pēdas nospiedums DeFi. Piemēram, mūsu pašu publiskajā ķēdē OKChain lietotāji var izveidot paši savu decentralizēto apmaiņu. OKChain atbalstīs arī DeFi lietojumprogrammu izlaišanu, un lietotāji var paši izstrādāt izplatītus finanšu lietojumu scenārijus.

Lai uzlabotu OKB vērtību, atbalstu un apkalpošanas pieredzi, jūlijā ekosistēma visā pasaulē pievienoja 11 partnerus. Papildinājumi aptver daudzas svarīgas jomas – tostarp DeFi pakalpojumus, tiešsaistes maksājumus, atlaižu prēmijas, drošības pakalpojumus, kā arī parasto tirdzniecību. OKB nostiprināja stratēģisko sadarbību ar labi pazīstamu DeFi pakalpojumu sniedzēju Saturn Network. Lietotāji var veikt OKB DEX atvasinājumus, tirgojoties Saturn Network platformā.

Kādas ir OKEx saraksta politikas? Kurus posmus projektiem vajadzētu iziet, lai tie tiktu iekļauti OKEx?

Kas attiecas uz iekļaušanu sarakstā, mums ir stingras prasības projektiem. Ir skaidri uzskaitītas un svītrotas vadlīnijas attiecībā uz informācijas atklāšanu, rīcību tirgū un drošību – tikai dažus no tiem.

Tas, vai projekts ir karsts vai jauns, nav vienīgais aspekts, ko mēs meklējam. Runājot par sarakstiem, mēs ceram iepazīstināt mūsu lietotājus ar kvalitatīviem projektiem, lai viņiem būtu iespēja tajos ieguldīt. Mēs vēlētos izvēlēties tikai labākos tirgū.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat pārbaudīt mūsu tīmekļa vietni un nosūtīt savus projektu profilus uz [email protected] – mūsu darbinieki tos apskatīs.

Vai OKEx plāno iegūt / izveidot sistēmu, kas darbojas kā apdrošināšanas fonds, ja biržā notiek uzlaušana?

Mums nav īpaša apdrošināšanas fonda aktīvu zaudējumu segšanai. Bet, ja mūsu sistēma nākotnē tiks apdraudēta, mēs varam un sedzam visus zaudējumus mūsu lietotājiem.

Tomēr mūsu atvasināto instrumentu tirgos mums ir apdrošināšanas fonds. Mēs uzskatām, ka apdrošināšanas fonda pietiekamība norāda apmaiņas riska kontroles līmeni. Patiešām, OKEx esošā apdrošināšanas fonda un riska pārvaldības sistēmas – tostarp daudzpakāpju uzturēšanas starpības sistēmas, cenu zīmes, cenu ierobežojuma un tā tālāk – kombinācija padara mūs pietiekami spēcīgus, lai pretotos visām galējībām, kas var notikt kriptogrāfijas tirgū.

Kā redzam, daži ārkārtēji tirgus notikumi, piemēram, 12. marta avārija, mūs nepievīla. Pat vairāk, mēs patērējām tikai saprātīgu apdrošināšanas fonda summu, lai pasargātu mūsu tirgotāju peļņu no atgūšanas vai automātiskas samazināšanas ārkārtējā tirgus dēļ..

Vai jūs varat izskaidrot, kāpēc manis kriptovalūtu piesaiste OKEx Pool ir izdevīga, nevis likšana uz jebkuras citas platformas? Vai OKEx Pool nodrošina lielāku atlīdzību vai citas priekšrocības??

Atšķirībā no citiem kalnrūpniecības baseiniem, OKEx Pool mērķis ir kļūt par pasaulē vadošo integrēto kalnrūpniecības baseinu, kas atbalsta gan darba pierādījumu, gan arī likmju / PoS variantu ieguvi. Mēs ne tikai atbalstām 13 lielākos kriptogrāfijas aktīvus PoW kalnrūpniecībā, bet arī nodrošinām riska ierobežošanas un sadales pakalpojumus, lai apmierinātu daudzveidīgās tirgus prasības.

Mēs nodrošinām četrus spēles periodus, lai apmierinātu dažādu lietotāju vajadzības. Lai iegūtu ienesīgumu, OKEx Pool sadala ieņēmumus lietotājiem katru dienu. Mēs turpinām uzsākt produktu veicināšanas kampaņu, lai palielinātu lietotāju ienesīgumu. OKEx Pool februārī uzsāka reklāmas kampaņu “Staking IOST Double Yield”.

Vai jums ir kādi plāni piesaistīt investorus, kas nav kriptogrāfiski, OKB – un, ja jā, tad kā? Kādas ir darbības, lai palielinātu izpratni par OKB ne-kriptogrāfiskajā telpā? 

Es vienmēr ticu, ka kopā mēs esam stiprāki. Mēs esam ļoti pateicīgi visiem mūsu partneriem, kuri mūs ir atbalstījuši, lai visa OKB un OKChain ekosistēma būtu zināma ārpus kriptotelpas.

Papildinājumi aptver daudzas svarīgas jomas – tostarp DeFi pakalpojumus, tiešsaistes maksājumus, atlaižu prēmijas, drošības pakalpojumus, kā arī parasto tirdzniecību. OKB nostiprināja stratēģisko sadarbību ar labi pazīstamu DeFi pakalpojumu sniedzēju Saturn Network. Lietotāji var veikt OKB DEX atvasinājumus, tirgojoties Saturn Network platformā. OKB arī secīgi sāka stratēģisko sadarbību ar Aeron un MyWish maksājumu jomā. Izmantojot Aeron, lietotāji var iegādāties Aeron piedāvātos aviācijas produktus ar OKB. Tajā pašā laikā lietotāji var izmantot OKB, lai veiktu maksājumus un izbaudītu inteliģento līgumu pakalpojumu, ko nodrošina MyWish. Turklāt OKB atbalstīja arī pazīstamu API stratēģijas platformu Haasonline, Cryptohopper un Mudrex palaišanu. Visi OKB lietotāji var baudīt maksas atlaides par robotu tirdzniecību iepriekš minētajās platformās.

Attiecībā uz legālo marķieru tirdzniecības kanālu paplašināšanu OKB uzsāka vadošo un likumīgo Dienvidamerikas valūtu tirdzniecības platformu Kamoney, kā arī plaši pazīstamo tirdzniecības platformu Cointopay, kas turpina attīstīt globālo ekosistēmu. Runājot par maciņiem, OKB ir panācis vienošanos ar labi zināmiem Indijas makiem BuyUCoin un lielāko kriptogrāfijas maku Krievijā – Trustee. Lietotāji var izmantot visu OKB ietaupījumu un tirdzniecības potenciālu, izmantojot iepriekšminētos makus.

Ar nepārtrauktiem centieniem OKB pašlaik ir 76 globālie partneri, un tā turpinās sniegt pirmās klases pakalpojumus miljoniem lietotāju un fanu visā pasaulē. Lai uzturētu ciešu saziņu ar lietotājiem un uzklausītu viņu ierosinājumus, jūlijā OKB rīkoja arī vairākas svarīgas kopienas aktivitātes.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me