AMA kopsavilkums: MakerDAO partnerība un DSR OKEx Pool

Pagājušajā nedēļā mēs ar lielu sajūsmu tikāmies ar MakaDAO Ķīnas vadošo Čao Panu sesijā “Jautājiet man jebko”, lai pārrunātu ekosistēmas partnerība starp OKEx un MakerDAO, un ekskluzīva DAI uzkrājumu likme (DSR) OKEx Pool 2020. gada 14. februārī.

MakerDAO ir pasaulē pirmais decentralizētais stablekoīns Ethereum blokķēdē. Pēc sadošanās rokās ar OKEx lietotāji var tieši iemaksāt DAI un ievietot to DSR, lai nopelnītu 9,5% ietaupījumu likmi, kā arī no mums iegūtu papildu atlīdzību..

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Čao tika lūgts dalīties ar mums MarkerDAO partnerībā, kam sekoja tiešraide Q&A mūsu grupā.

。。。。。

1. sadaļa – Twitter jautājumi:

1. Paskaidrojiet attiecības starp Okex un MakerDAO? Kā MakerDAO palīdzēs okex attīstīt OKChain & #OKExDEX?

OKEx ir mūsu galvenais partneris, un tā ir pirmā nozīmīgā platforma, kurā integrēta Maker’s Dai Savings Rate. Tā ir izrāviena sadarbība starp DeFi un tradicionālajām apmaiņām. Mēs priecājamies par labu Dai stabilitātei un ienesīgumam OK lietotājiem un palīdzam OKEx iekļūt decentralizētajā pasaulē.

BTW, apsveicu ar veiksmīgo OKChain testnet versiju!

2. Kā jūs domājat, kādas priekšrocības ekosistēmai rada partnerība starp novatorisku kalnrūpniecības baseinu, kas balstīts uz pasaules vadošo digitālo aktīvu apmaiņu @OKEx, un stabilu marķieri, piemēram, Dai, un ekskluzīvu DSR likmi OKExPool?

Kā daudzi no jums, iespējams, zina, ka kopējais baseins lietotājiem atalgo vairāk žetonu, kad viņi to bloķē uz noteiktu laiku. Tomēr pamatā esošo aktīvu vērtība bieži svārstās.

Dai ar DSR ir labākais no abām pasaulēm. Dai cena ir stabila, jo dolārs un Dai (DSR) atdeve tiek pilnībā nodrošināta ar sistēmā nopelnīto maksu, tāpēc bez riska.

3. Kādas ir Okex lietotāju priekšrocības un iespējas, izmantojot Dai Savings Rate (DSR)? Kāpēc MakerDAO izvēlējās Okex kā galveno partneri?

OKEx lietotāji jebkurā laikā var bloķēt un izņemt jebkuru savu Dai DSR, neuztraucoties par kapitālu. Domājiet par DSR kā par digitālā dolāra vai Alibaba YueBao ekvivalenta pašreizējo depozīta kontu, bet ar daudz lielāku ienesīgumu.

Ekskluzīvā likme, ko nodrošina OKEx Pool kopā ar labi izveidotu OK grupu zīmolu, var piesaistīt vairāk jaunpienācēju ārpus esošās tirgus iespējas.

4. Vai @MakerDAO protokola DSR, kas rada pasīvus ienākumus miljoniem lietotāju, ir @ OKEx veids, kā salīdzināt jaunākās ziņas par miljardu dolāru kriptogrāfijas naudu, kas plūst uz decentralizēto finansējumu?

DeFi (Decentralized Finance) neapšaubāmi ir kļuvis par fenomenu. Šīs nedēļas sākumā DeFi tirgos bloķētā vērtība sasniedza miljardu dolāru atskaites punktus, parādot DeFi priekšrocības un priekšrocības: droša, bez robežām un bez berzes.

OKEx ir tālredzīgs, parādot DeFi kā līderi tradicionālo finanšu jomā. DeFi kļūs par galveno, un mēs redzēsim vairāk finanšu institūtu, kas patērētājiem piedāvās kaut ko līdzīgu DSR, bankas, kas nespēj konkurēt ar DeFi uzkrājumu likmēm, iespējams, zaudēs patērētāju noguldījumus tādiem uzņēmumiem kā OKEx.

5. Cik ilgs laiks pagāja, lai integrētu DSR ātrumu OKExPool tīklā, vai varat sniegt augsta līmeņa pārskatu par iesaistītajām darbībām un kopsavilkumu par @MakerDAO un @OKEx kopas mijiedarbības apjomu?

Integrācijas process faktiski bija diezgan raits.

Maker protokols ir pilnībā atvērts un brīvi sastādāms. Laba līdzība ir Money Legos. Ikviens, sākot no valūtas maiņas, makiem līdz pat kreditēšanas platformām, var uz tā veidot interesantus produktus.

Mums ir detalizēts izstrādes ceļvedis, kuru varat atrast MakerDAO github lapā.

https://github.com/makerdao/developerguides/blob/master/dai/dsr-integration-guide/dsr-integration-guide-01.md

6. Vai varat pateikt, kā saskarne izskatīsies? Vai DApp būs savienots ar OKEX / pieejams caur Okex, vai jūs Okex platformā ieviesīsit jaunu lietotāja saskarni? Vai arī tas darbosies pilnīgi automātiski, bez nepieciešamības konfigurēt nekādus iestatījumus un tāpēc bez lietotāja saskarnes?

Lietotājiem nav nepieciešamas papildu konfigurācijas, process ir vienkāršs:

  1. 1) Atveriet lietotni OKEx
  2. 2) Atlasiet "Baseins" cilni
  3. 3) Iet uz "Staking" un atlasiet "Dai"
  4. 4) Ievadiet Dai daudzumu, kuru vēlaties likt
  5. 5) Izbaudiet

7. Kāpēc man kā finanšu risinājumu vajadzētu izmantot OkexPool DSR funkciju? Vai šī ir man iespēja piedzīvot decentralizētu finansējumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem tirgiem?

Es nedomāju, ka decentralizētā finansēšana ir pretrunīga tradicionālo tirgu aizstāšana, drīzāk tā ir uzlabojoša sastāvdaļa.

DSR funkcija OKEx Pool ir lielisks tilts tiem, kas pieraduši pie tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem, izbaudīt DeFi priekšrocības, neatstājot uzticamo platformu.

8. Cik atšķirīgs ir DAI, salīdzinot ar USDT, jo abi ir sava veida stabila monētas piegādes lietotājam ?

Nenoliedzami, USDT ir ļoti populāra daudzu biržu vidū. Lai gan USDT ir liela likviditāte, tai ir arī daži trūkumi, jo tā ir centralizēta un to var izmantot, un vēl skaidrāk, USDT nemaksā jums atdevi.

USDT darbojas vēl labāk, ja jūs to varat viegli pārveidot par Dai, lai turētu un nopelnītu DSR, un pēc tam viegli pārveidot atpakaļ uz USDT, kad jums ir nepieciešams piekļūt citām aktivitātēm, piemēram. fiat ramp-off, nākotnes tirdzniecība.

9. Es domāju, ka 2020. gads ir svarīgs kriptogrāfijas un blokķēdes gads. Tātad, kāds ir jūsu skatījums uz kriptovalūtu nākotni šajā un nākamajos gados? Ko #okex un #makerdao var darīt, lai arvien palielinātu adopciju ?

2020. gadā, es domāju, ka būs vairāk DeFi un tradicionālo finanšu savienojumu.

Mēs esam priecīgi strādāt ar OKEx, lai nodrošinātu labāku lietotāju pieredzi un izglītotu kriptogrāfijas lietotājus par Dai un DSR priekšrocībām.

10. Kā jūs izveidojāt lietotāju, partneru un satura veidotāju ekosistēmu, nodrošinot klasē labākos digitālos pakalpojumus jaunajos tirgos?

Dai vīzija ir pirmā neobjektīvā valūta pasaulē. Maker jau darbojas jaunajos tirgos, ieskaitot fonda dalībniekus & kopienām Āzijā, Latīņamerikā, Āfrikā un citur visā pasaulē.

OKEx partnerība noteikti palīdzēs paplašināt Maker atpazīstamību un paātrināt Dai globalizāciju.

2. sesija – Live AMA jautājumi

1. Lūdzu, sīki paskaidrojiet, kas ir DAI un kā radās DAI ideja? @pychao

Interesants fakts – nosaukums Dai ir atvasināts no ķīniešu rakstzīmes 貸, kas nozīmē aizdot vai nodrošināt aizdevuma kapitālu.

2. DeFi “PIEŅEMŠANAS” liktenis ir saistīts ar Ethereum mērogojamību un lietojamību. Kā MakerDAO adresē šo paziņojumu par Defi pieņemšanu?

Tas ir lielisks jautājums. Pašlaik Ethereum joprojām ir labākais DeFi blokķēde tā decentralizācijas un drošības dēļ. Ethereum ātrums nav kļūda, bet gan funkcija. Ir sānu ķēdes, valsts kanālu risinājums mikrotransakcijām, kurām nepieciešams lielāks ātrums. Un ETH2.0 lielā mērā pievērsīsies mērogojamības problēmai. Tā kā DeFi infrastruktūra, Maker protokols ir ļoti elastīgs, ti, to var migrēt dažādās ķēdēs dažādām vajadzībām, tomēr es domāju, ka tuvākajā nākotnē ETH mums, iespējams, ir mājas ķēde.

3. Kādas ir priekšrocības & DAI priekšrocības, izņemot Staking? Vai mēs to varam izmantot norēķiniem kādā veikalā vai tiešsaistes veikalā?

Jā tu vari. Dai ir integrēta kā norēķinu iespēja Coinbase tirdzniecībā, piedāvājot stablecoin miljoniem, izmantojot Shopify, WooCommerce un citus tirgotājus.

Dai Integrated as a Payment Option on Coinbase Commerce, Offering the Stablecoin to Millions via Shopify, WooCommerce, and Other Merchants

Mēs sadarbojamies arī ar daudziem kredītkaršu izsniedzējiem (piemēram, WireX), jūs varat nosūtīt Dai tieši uz savu kontu un maksāt par to, kur tā pieņem Visa / Mastercard.

4. Kādas ir daudzu nodrošinājumu Dai (MCD) priekšrocības salīdzinājumā ar viena nodrošinājuma Dai (SCD), piemēram, piemēram, ETH?

MCD ir Dai pilnā versija. ETH kā nodrošinājumu Dai izsniegšanai varat izmantot ne tikai jūs, bet arī citi digitālie aktīvi protokolā ir pieņemami. Tas atraisīs Maker sistēmas potenciālu arī masveida reālās pasaules aktīvu pārņemšanā.

5. Jūs pašlaik izmantojat DAI kā jauku attīstības pamatu. Bet ļauj domāt globāli. Ne katrs bezsaistes tirgotājs ir gatavs blokķēdei. Kā jūs plānojat neitralizēt pieņemto mazumtirgotāju inerci sakarā ar nevēlēšanos pāriet no viņu pašu mantotās lojalitātes sistēmas uz jūsu sistēmu? Vai viņiem ir kāds būtisks finansiāls stimuls, kas ļaus jums paplašināt sava produkta ieviešanu?

Tas ir lielisks punkts. Mēs nevēlamies no jauna izgudrot riteni, pārliecināt katru tirgotāju tieši izmantot blokķēdi ir nereāli. Tāpēc mēs sadarbojamies ar tradicionālajiem uzņēmumiem, sākot no apmaiņas līdz maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Tātad lietotājiem ir visvieglāk. Dai unikālā priekšrocība ir tā, ka tas rada neapturamu, bez berzes globālu naudas tirgu, tāpēc Dai būs viskonkurētspējīgākā valūta tirgū.

。。。。。

Pievienojieties mūsu telegrammu grupai, lai uzzinātu jaunumus un privilēģijas

Nepalaidiet garām mūsu dāvanas, akcijas, pasākumus un daudzus citus piedāvājumus mūsu angļu telegrammas grupā (https://t.me/OKExOfficial_English). Piedalieties OKEx kopienā, lai apmainītos ar tirdzniecības idejām ar mūsu lietotājiem no visas pasaules un paaugstinātu savu kriptogrāfisko tirdzniecību.

Drīz būs pieejams vairāk AMA. Līdz nākamajai reizei priecīga tirdzniecība!

。。。。。

。。。。。

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me