AMA kopsavilkums: Alysa Xu un ONT – ONT mijmaiņas darījumi OKEx

26. maijā mūsu CSO Alysa Xu pievienojās tiešraides jautājumam par jebko (AMA) tiešraidē, kuru vadīja ONT, augstas veiktspējas publiskā blokķēde un izplatītā sadarbības platforma, un atbildēja uz jautājumiem savā Telegram kanālā ar 23 000+ biedriem un līdzdibinātāju. Endijs Džī (https://t.me/OntologyNetwork). Tērzēšanas laikā Alysa iepazīstināja ar OKEx pastāvīgo mijmaiņas darījumu ONT / USD un ONT / USDT, kā arī kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības priekšrocības..

Interesanti, kāpēc ONT mijmaiņas darījumi ir labāki? Kā tirgot ONT atvasinājumus vietnē OKEx? Pārbaudiet zemāk esošo Q&Kad mēs jums esam sagatavojušies, ar visiem jautājumiem, ko Alysa atbildēja tērzēšanā.

Contents

1. daļa: Twitter jautājumi

1. Kādas ir ONT mijmaiņas darījumu priekšrocības? Kāpēc ONT mijmaiņas darījumi ir labāki nekā citi darījumi? (@ M123Aleksejs)

Alysa: Paldies par jūsu jautājumu @ M123Aleksey Twitter. Par šo tēmu es varu runāt daudz.

Pirmkārt, sviras.

Līguma darījumos lietotāji var palielināt savus ienākumus, pielāgojot sviras. Piemēram, kad ONT cena ir 1 ASV dolārs, lietotājs A iegūst līgumu, kura vērtība ir 10 ONT, ar rezervi 1 ASV dolāri un 10 reizes lielāku kredītplecu. Ja ONT cena paaugstinās par 10% (no 1 līdz 1,1 USD), šī līguma peļņa būs 10110% = 1 USD. Tātad lietotājs A nopelna 1 USD par 10x sviru, kad ONT cena paaugstinās par 10%. Jāatzīmē, ka tad, kad ieņēmumi dubultojas ar aizņemto līdzekļu īpatsvaru, risks arī dubultojas. Tāpēc, lūdzu, izmantojiet sviras racionāli.

Otrkārt, riska ierobežošana.

Lietotāji, kuriem ir digitālie aktīvi, var izmantot nākotnes darījumus, lai panāktu riska ierobežošanu, it īpaši, ja tirgū notiek lejupslīde. Riska ierobežošana attiecas uz līguma kriptovalūtas mērķa cenas svārstību ierobežošanu, lai izvairītos no riskiem, ko rada svārstības šajā periodā.

Tas nozīmē, ka klients izveido reverso līguma pozīciju tā, ka pašas kriptovalūtas radītā peļņa un zaudējumi ir tieši pretēji peļņai un zaudējumiem, ko rada līgums, ja ir cenu svārstības, un kriptonauda kopumā gūst peļņu un zaudējumus, un līgums paliek nemainīgs.

Ievietojiet to scenārijā. Pieņemsim, ka pašreizējā ONT cena ir 1 ASV dolārs, lietotājam A pieder 10 ONT un sagaida, ka nākotnes ONT cena kritīsies, tāpēc, lai izvairītos no ONT krituma izraisītajiem zaudējumiem, lietotājs A pārdod līgumu, kura vērtība ir 10 ONT; Pieņemts, ka pēc 1 mēneša faktiskā ONT cena nokrītas līdz 0,8 USD, tad līguma ieņēmumi būs 2,5 ONT, kas atbilst 2 USD. Sākotnējais ONT zaudēs 2 ASV dolārus, un lietotājs A zaudēs peļņu. Iepriekš izveidojot reverso līguma pozīciju, jūs varat bloķēt savus galīgos USD ieņēmumus.

2. Kādas ir ONT konkurences priekšrocības OKEx? Un vai ir kādi tirdzniecības pasākumi, kas sagaidītu Ontoloģijas ierašanos?

Alysa: Tā kā jūs esat gatavs apmeklēt šo AMA, es varu pārliecināties, ka esat viens no ONT evaņģēlistiem vai vismaz ziņkārīgs par šo kvalitatīvo projektu. ONT ir unikāls top projekts, kuru vada profesionāli speciālisti dažādās jomās, piemēram, Endijs – par galveno mērķi lietotājiem uzskata decentralizētu tīkla vidi, kas atrisina galvenos identitātes drošības un datu integritātes jautājumus..

Runājot par ONT popularitāti, tehnisko attīstību un ieviešanu, kopš tikšanās mēs esam uzturējuši ļoti lieliskas un ilgstošas ​​attiecības. Mēs OKEx esam ieviesuši dažādus ONT tirdzniecības produktus un pārus, piemēram, spot un perpetual swap utt. Un mūsu platformā notiks ONT swap tirdzniecības veicināšanas aktivitātes! Mēs paziņosim informāciju līdz šīs AMA beigām. Lietotāji var dalīties līdz USDT kopai, tirgojot ONT beztermiņa mijmaiņas līgumus. Pirmais, pirmais, pirmais. Lūdzu, pievienojieties aktivitātei, izmantojot šo saiti – https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

3. Lielākā daļa investoru tikai īstermiņā koncentrējas uz žetona cenu, nevis projekta patieso vērtību. Vai varat pateikt, kāda motivācija un ieguvumi ieguldītājiem ir ilgtermiņā? (@ memenci6)

Endijs: Hmm Ir grūti runāt par cenu tendenci. Bet mēs vēlamies nodrošināt, lai mūsu sabiedrība būtu orientēta uz lietderību, nevis uz naudu. Airdropping ONT, nevis jebkura veida līdzekļu piesaistīšana, mēs nododam savu žetonu pārbaudītu kriptovalūtu lietotāju vai reālu investoru rokās, nevis tikai spekulantu rokās..

Mūsu divu marķieru dizains nodrošina infrastruktūras attīstību un sniedz vairāk pakalpojumu, lai pamatotu infrastruktūras vērtību. Stakes ir gan fundamentāls pārvaldības modelis, gan arī var attīstīt virkni uz vērtību balstītu uzņēmumu. Mēs plānojam izlaist lielu likmes modeļa uzlabojumu, lai palielinātu mūsu HODL ilgtermiņa intereses. Mēs turpināsim ilgtermiņā uzraudzīt un uzlabot tīkla vērtību.

Turklāt ontoloģija ir nepārtraukti attīstījusies atbilstoši mūsu ceļvedim. Mēs esam valsts ķēde ar vienu no visaptverošākajām un nopietnākajām infrastruktūrām. Tas ir izšķiroši projekta ilgtermiņa attīstībai, un to izmanto arī, lai atbalstītu vēlākā posma piemērošanu, lai vislielākajā mērā nodrošinātu investoru intereses.

Mums ir pietiekami daudz līdzekļu, lai atbalstītu mūsu ilgtermiņa “Idealizēto eksperimentu”. Kāpēc gan nepievienoties mūsu datu apmaiņas revolūcijai un kļūt par maratona čempionu? Tā ir tava izvēle.

4. Vietējā tirdzniecība parasti ir mana iecienītākā ONT, bet ne tik labi pārzina atvasinātos produktus, piemēram, līgumus. Kas ir līgums? (@TraThoa)

Alysa: Lielisks @TraThoa jautājums. Kriptogrāfijas iesācējiem mēs parasti tirgojam vietas, taču mums vajadzētu saprast, kas notiek arī atvasināto instrumentu tirgos. Nākotnes līgumi, pastāvīgie mijmaiņas līgumi, iespējas… Nu, atgriezieties pie līgumiem jeb nākotnes līgumiem. Kas tas ir?

Līgums ir digitālās valūtas atvasinātais produkts. Lietotāji var nopelnīt ieņēmumus par cenu pieaugumu vai kritumu, pērkot garu līgumu vai pārdodot īsu līgumu. Gara pirkšana nozīmē, ka investori sagaida, ka tirgus nākotnē pieaugs un iegādāsies noteiktu daudzumu digitālo aktīvu garo līgumu.

Kā piemēru ņemiet ONT līguma darījumu. Ja ONT cena ir 1 USD, mēs pērkam līgumu 1 ONT vērtībā. Ja ONT cena pieaugs līdz 1,1 USD, pārdodot ONT līgumu, mēs varam gūt 0,1 USD peļņu. Īsā laika pārdošana attiecas uz ieguldītājiem, kuri sagaida, ka tirgus nākotnē samazināsies, un pārdos noteiktu daudzumu digitālo aktīvu īso līgumu. Ņemot par piemēru ONT līguma darījumu, kad ONT cena ir 1,1 USD, mēs pārdodam līgumu 1 ONT vērtībā. Ja ONT cena nokrītas līdz 0,9 USD katrs, mēs varam iegūt 0,2 USD peļņu, pērkot līgumu 1 ONT vērtībā.

5. Kāds ir jūsu projekta galvenais USD ONT mērķis šajā 2020. gadā? un kāda ir jūsu VĪZIJA un MISIJA #ONT Marketing? (@enesdre)

Endijs: Ontoloģija ir uzņēmumam draudzīga publiskā ķēde, kas veltīta risinājumu sniegšanai liela mēroga uzņēmumu lietojumu scenārijiem. Mēs lepojamies, ka vienmēr esam ievērojuši mūsu ceļvedi kopš projekta pirmās dienas. 2020. gadā mēs vairāk koncentrēsimies uz uzņēmējdarbību, piemēram, automobiļu rūpniecību, stablecoin un digitālo valūtu un datu koplietošanu. Šie divi vai trīs scenāriji nodrošina naudas plūsmu, stratēģisko vērtību un lielu caurlaidspēju.

Mēs esam apsprieduši ar Svariem, Celo, Bitcoin Suisse, Paxos, Circle un Transfero, lai integrētu iekļaujošu maksājumu rīku. Tikmēr mēs izlaidām FinTech platformu – Rail.One, kas biznesa partneriem nodrošina debetkarti, priekšapmaksas VISA / Master karti un virtuālo kredītkaršu risinājumu. Tas nozīmē, ka jūs varat uzglabāt, maksāt un ieguldīt, izmantojot ONT karti.

Es iesaku Alysa izmēģināt mūsu jaunās preces.

Vēl viena tēma – DATA ir katra paša privātums, kurā nevar dominēt neviens cits un kuru var pārsūtīt aktīvos ar blokķēdes tehnoloģiju, pat apmainīties un gūt peļņu, ja viņi to vēlas. Ontoloģija viņiem piedāvā risinājumu neatkarīgi no 2B vai 2C ar mūsu tehnoloģiju stiprumu, īpaši ONT ID, un izstrādājumos ir teikts: ONTO un SAGA.

Runājot par globālo tendenci, mēs turpināsim sazināties ar globālajiem regulatoriem. Mēs uzskatām, ka iestādes var vadīt šo apaļo kriptogrāfisko revolūciju. Tātad mēs runājam ar institucionālāku draudzīgu infrastruktūru, piemēram, aizbildnības pārdevēju – enkurvietu, monētu bāzes aizbildnību, bitgo, ugunsdrošo bloku un bakkt noliktavu; ETF pārdevējs – bitu un vanEck; Regulēta apmaiņa – Coinbase, Bitstamp, Gemini; Uzticība iegulda – pelēktoņu. Redzēsim, ka būs vēl vairāk partnerattiecību.

6. Kādi ir to lietotāju ieguvumi, kas ir labāki nekā citas Atvasināto instrumentu biržas, tirgojot ONT Perpetual mijmaiņas darījumus ar OKEx? (@ShinoTohkaNC)

Alysa: Man patīk šis jautājums, @ShinoTohkaNC! Mēs esam pasaulē vadošā kriptovalūtas birža, kas globāliem tirgotājiem sniedz modernus un uzticamus finanšu pakalpojumus, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija. Jūs noteikti tirgosiet ONT perpetual swap šeit, nevis citās platformās, jo mums šajā nozarē ir visaugstākais drošības līmenis – mūsu biržas lietotāji var tirgoties, neuztraucoties par nozagtajiem aktīviem. Turklāt tirdzniecības procesā mums ir augstākā līmeņa riska kontroles pasākumi, piemēram, ārkārtas tirgus apstākļu aizstāvēšana ar zīmes cenu, nulles lietotāju sadales panākšana ar pakāpeniskām starpībām un augstas veiktspējas slēgšanas mehānismu un izvairīšanās no likvidācijas riska ar pietiekamu riska rezervi.

Mums ir dažādi pasūtījumu veidi – vairāki uzlaboti pasūtījumu veidi, lai palīdzētu lietotājiem ērtāk tirgoties. Lietotāji var veikt peļņas un apturēšanas zaudējumu secību, lai kontrolētu riskus un bloķētu peļņu.

Mums ir dažādi produktu rīki – dažādi tirdzniecības rīki, kas lietotājiem palīdz veikt darījumus ātrāk un ērtāk:

Līguma kalkulators: lietotāji var izmantot kalkulatoru, lai ātri aprēķinātu peļņu, beigu cenu un likvidācijas cenu atbilstoši savām pozīcijām bez sarežģītām aprēķina operācijām.

Daudzdimensionāli darījumu dati: desmit galvenie tirgus dati var palīdzēt tirgotājiem vispusīgi analizēt tirgus situāciju un attiecīgi pielāgot savus tirdzniecības plānus.

Mums ir visaugstākā likviditāte, starpības un produktu veiktspēja – OKEx ir ieguvis lietotāju atzinību ar izciliem produktiem ar pasaulē vadošo līgumu tirdzniecības apjomu, kas veido vairāk nekā 30% no visa tirgus tirdzniecības apjoma. OKEx nākotnes līgumu / perpetual swap vidējā starpība ir daudz mazāka nekā citās biržās. Un mums patīk dzirdēt jūsu ieteikumus 🙂

7. Kopējā piegāde ir 1 miljards ONT. Tātad, vai ir kādi atpirkšanas plāni, lai ierakstītu vai bloķētu žetonus, lai palielinātu ONT vērtību? (@ Johaneri01)

Endijs: Veicot ieguldījumus ekosistēmā, mēs esam guvuši vairāk nekā 3 miljonus USD peļņu. To izmantos, lai atpirktu mūsu ONT marķieri. Katru mēnesi mūsu atpirkšanas atjauninājumus varat atrast mūsu Twitter un Telegram paziņojumos. Mēs esam arī izlaiduši mūsu finanšu pārskatu (https://link.medium.com/pdl56o5gD6) nesen.

Lai vēl vairāk paplašinātu globālo ietekmi un izveidotu labāku ekosistēmu, mēs aicinām vairāk kopienas locekļu strādāt ar mums kā mūsu globālās kopienas līdzautoriem un GCC mezgliem. Venecuēlas Blockchain, CryptoMondays Madrid un CryptoDiffer ir vieni no pirmajiem četriem GCC mezgliem, lai paātrinātu blokķēdes tehnoloģijas piemērošanas procesu taustāmiem uzņēmējdarbības gadījumiem Eiropas, Latīņamerikas un Austrumeiropas tirgos.

Ontoloģija ļoti vērtē sabiedrības atsauksmes. Lai uzlabotu Ontoloģijas pārvaldību un ekonomisko modeli, līdz 31. maijam ir pieejami 10 000 ONG. Balsojiet un paziņojiet mums savus jaunos ieteikumus šeit: https://forms.gle/4Lq4LoDhDeFqDnbm9 Mēs vēlamies dzirdēt lielāku sabiedrības balsi.

8. Pašlaik OKEx ir atvēris mijmaiņas līgumu tikai ONT / USDT pārim. Vai ir paredzams, ka nākotnē ONT marķierim tiks palaisti vairāk pāru? (@ cryptoboy237)

Alysa: Jūs atkal @ cryptoboy237! Es domāju, ka mēs to darīsim. Tomēr pirms jebkura pakalpojuma vai tirdzniecības pāra izlaišanas mūsu komandai ir rūpīgi jāpārbauda produktu riska pārvaldība, ilgtspēja un draudzīgums lietotājam. Tas prasīs daudz laika, lai klausītos visu jūsu balsi, ko mēs darām katru dienu. Ja mums būs kādi jauni paziņojumi, mēs tos ievietosim visos mūsu kanālos, lai jūs drīz informētu par to 🙂

9. Es dzirdēju par jaunu produktu, ko SAGA piegādās Team ONT. Kā tas nākotnē palīdzēs ieviest visā ONT ekosistēmā, lūdzu, sniedziet īsu ideju sabiedrībai? (@ Johaneri01)

Endijs: SAGA datu tirgus darbību nodrošina pilnīgs datu mijiedarbības protokols, kura pamatā ir Ontology publiskā ķēde. Datu vērtēšanas, peļņas sadales, datu drošības un privātuma aizsardzības process ir pilnībā decentralizēts, izmantojot Ontology blokķēdi. Privātpersonas un uzņēmumi, kas izmanto SAGA datu tirgu, var gūt labumu no neapstrādātiem datiem un datu apstrādes pakalpojumiem un ieskatiem, vienlaikus saglabājot pilnīgu kontroli pār saviem datiem, izmantojot Ontology publiskās blokķēdes unikālās iezīmes.

Ontoloģijas unikālie digitālās identitātes un datu sadarbības produkti palīdz SAGA tirgum sasniegt svarīgo mērķi – nodrošināt augstu drošību un atbilstību. Izmantojot Ontoloģijas izplatīto datu apmaiņas tīklu un ONT ID, SAGA datu tirgus sasniedz:

Datu īpašumtiesību un autentiskuma pārbaude

Datu drošība un privātuma aizsardzība

Peer to peer starpplatformu datu tirdzniecības tehnoloģija

Data Token kļūs par jūsu nākotnes digitālo zeltu.

10. Es redzēju, ka OKEx atbalsta divu veidu līgumus – uz nākotnes līgumiem / mijmaiņas darījumiem ar monētu un USDT maržas nākotnes līgumiem / mijmaiņas darījumiem. Kāda ir atšķirība starp viņiem? (@ M123Aleksejs)

Alysa: OKEx atbalsta divu veidu līgumus: ar monētām marķēti nākotnes līgumi / mijmaiņas darījumi un USDT maržas nākotnes līgumi / mijmaiņas līgumi.

Ar monētām (reverss) nākotnes līgumi / mijmaiņas darījums tiek norēķināts pamatā esošajā kriptovalūtā, tas ir, atvēršanas un norēķinu valūta ir noteikta valūta. Piemēram: investori vēlas veikt BTC līgumu darījumus un atvērt pozīcijas ar BTC kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī BTC; ja investori vēlas veikt ONT līguma darījumus un atvērt pozīcijas ar ONT kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī ONT.

Nākotnes / mijmaiņas darījuma ar monētu priekšrocības: Ar nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumiem ar monētām ir piemēroti lietotāji, kuriem riska ierobežošanas nolūkā ilgstoši jātur noteikta valūta, un viņi var baudīt peļņu no cenu kāpuma un ieņemot garas pozīcijas ar monētām maržinātos līgumos.

No otras puses, USDT maržas līgumu sauc par nākotnes līgumu. Līguma starpība un norēķini par USDT maržināto līgumu ir USDT, tas ir: izmantojot USDT kā rezervi pozīcijas atvēršanai, ieņēmumi būs arī USDT. USDT starpības vērtība ir stabila, un tā var samazināt lietotāja pozīcijas starpības samazināšanās risku ienirt tirgū; jūs varat veikt vairāku valūtu līgumu darījumus, vienkārši turot USDT, kas arī samazina pozīciju maiņas tirdzniecības izmaksas; USDT maržas līgumu ir viegli pārslēgt un aprēķināt peļņu un zaudējumus, kas ir piemērots iesācējiem. Ja esat jauns lietotājs, kuram nekad nav bijuši līguma darījumi, ieteicams sākt līgumu ar USDT starpību.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu akadēmiju, lai uzzinātu vairāk – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

2. daļa: Jautājumi tiešraidē

Sveiki @alysaxuokex. Vai varat īsi pateikt, kā OKEx sistēma ir izveidota kā stabila un uzticama mijmaiņas / nākotnes tirgotājiem pat nestabilos laikos?

Alysa: Tirdzniecības procesā mums ir augstākā līmeņa riska kontroles pasākumi, piemēram, ārkārtas tirgus apstākļu aizstāvēšana ar zīmes cenu, cenu ierobežojuma noteikumiem, nulles lietotāju sadales panākšana ar pakāpeniskām starpībām un augstas veiktspējas slēgšanas mehānismu un izvairīšanās no likvidācijas riska ar pietiekamu riska rezervi. un mēs šogad esam optimizējuši savu sistēmu, saskaņošanas ātrums ir daudz ātrāks un stabilāks.

Parādoties daudziem blokķēdes projektiem, īpaši maksājumu projektam, kuram ir jaunākā tehnoloģija, mērogojamība, efektivitāte, pat par darījumu nav jāmaksā. Vai Ontoloģija izjūt spiedienu no tā uz globālo maksājumu risinājumu sacīkstēm?

Endijs: Mēs nejūtam spiedienu. Mūsu 2. slāņa risinājums nesen darbojas, un jūs varat izjust ātru un lētu maksājumu, pamatojoties uz Ontology blokķēdi. Saskaņā ar mūsu testu tas ir ātrāks nekā lielākā daļa jauno maksājumu bloku ķēdes projektu. Tikmēr ontoloģija labprāt sadarbojas ar šiem projektiem sadarbspējas ziņā un sniedz pakalpojumus attīstītajām un jaunattīstības valstīm.

Pašlaik OKEx klājas labi, un tam tiek pievērsta pozitīva uzmanība. Ko jūs darīsit, lai iegūtu vairāk ekspozīcijas un adopcijas? Kāds ir Okex ziņojums šodien Kopienai?

Alysa: Es priecājos to dzirdēt, jo mēs katru dienu strādājam ļoti smagi! Kā ar OKEx? Mēs esam domājuši par veidiem, kā labāk apkalpot esošos lietotājus, bet kur ir tirgus robežas? Kā mēs izveidojam jaunu tirgus telpu? Mūsu vadības konferencē gada sākumā mēs ierosinājām pilna cikla globālo stratēģiju, kas aptver visus mūsu biznesa virzienus.

No otras puses, mēs turpinām paplašināties visā pasaulē. “Patiesa globalizācija” nozīmē produkta lokalizāciju katrā valstī, lai kalpotu vietējiem lietotājiem. Tas ir jauns izaicinājums, lai mēs iesakņotos jaunajos tirgos, jo mums ir jāpieiet tuvāk vietējai kultūrai, lietotāju paradumiem un jāsaprot vietējā tirgus konkurenti.

Kā vienmēr, ar uzņēmēju domāšanu un pazemību mācīties, mēs nepārtraucam izpētīt jaunus produktus un tendences tirgū. Tajā pašā laikā prioritāte ir mūsu riska pārvaldības sistēma. Balansā starp ilgtermiņa attīstību un īstermiņa ieguvumiem mēs vienmēr izvēlēsimies pirmo.

Viena no lielākajām DApps problēmām ir neaktīvs un bezjēdzīgs stāvoklis. Cilvēki veido tikai DApps, bet tam nav izmantošanas gadījuma vai ieguldījuma blokķēdes ekosistēmā. Lai novērstu un atrisinātu šo problēmu, kas var rasties Ontology platformā, ko darīs jūsu komanda?

Endijs: Tā ir patiesība. Pēc viena gada izstrādes dApp mēs esam izlaiduši vairāk nekā 80 dApp spēļu, satura, DeFi un ārštata platformas jomā. Ja godīgi, pašreizējie dApps nav tik aktīvi un vēl nevar atbalstīt liela mēroga izmantošanu. Tomēr mēs atklājām dažus vertikālus dApps ar lielu potenciālu, piemēram, stablecoin un datu apmaiņu utt. Drīz Ontology blockchain platformā sāksim vairāk augstas kvalitātes dApps, piemēram, OGQ un augstas kvalitātes japāņu spēli.

Gaidāmajā dinamiskajā sezonā tirgus būs diezgan nepastāvīgs, lielākā daļa investoru šī gada pēdējās dienās būs mazāk aktīvi, tāpēc Okex plāno organizēt visus gaidāmos pasākumus, lai tas būtu aizraujošāks nekā tirgus. gada beigas vai nē?

Alysa: Mani kolēģi tagad plāno vairākus pasākumus! OKEx ir īpaši tirdzniecības notikumi ONT tirgotājiem. Lietotāji var tirgot ONT mijmaiņas darījumus, lai dalītos USDT balvu fondā. varat pievienoties pasākumam, izmantojot šo saiti: https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

Drīzumā gaidāms vēl viens elites tirdzniecības komandu konkurss, kuru rīko OKEx. Jūs varat pievienoties komandai un iegūt balvas. kopējais balvu fonds šim elites komandu konkursam ir līdz 150 000 USD. lūdzu, pārbaudiet šo saiti, lai iegūtu sīkāku informāciju: https://www.okex.com/trading-contest/team/1365

Sekojiet līdzi gaidāmajiem notikumiem un sekojiet mūsu C-suite čivināt! @alysaxuokex & @ jayhao8

Kāpēc jūs nolēmāt izvēlēties OKEx apmaiņu, nevis citas apmaiņas? Kādas ir OKEx priekšrocības ontoloģijā un otrādi?

Alysa: OKEx ir pasaulē vadošā kriptovalūtas birža, kas visā pasaulē sniedz tirgotājiem modernus un uzticamus finanšu pakalpojumus, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju. Jūs noteikti tirgosiet ONT perpetual swap šeit, nevis citās platformās.

Mums šajā nozarē ir visaugstākais drošības līmenis – mūsu biržas lietotāji var tirgoties, neuztraucoties par nozagto aktīvu.

Mums ir visaugstākā likviditāte, starpības un produktu veiktspēja – OKEx ir ieguvis lietotāju atzinību ar izciliem produktiem ar pasaulē vadošo līgumu tirdzniecības apjomu, kas veido vairāk nekā 30% no visa tirgus tirdzniecības apjoma. OKEx nākotnes līgumu / perpetual swap vidējā starpība ir daudz mazāka nekā citās biržās.

Sveiki! @kristinaontology, es redzu, ka #Ontoloģijas terminoloģija ir ļoti filozofiska (t.i. Sokrats, Platons, Aristotelis) kāpēc tas tā ir? Vai ir kāds nākotnes plāns paplašināšanai uz ASV tirgiem? Paldies

Endijs: Ontoloģija ir termins, kuru iecienījuši filozofi, datoru geeks un dzejnieki. Mēs ceram atrast blokķēdes patieso vērtību, izpētot Ontoloģiju. 2020. gadā mēs koncentrēsimies uz ienākšanu ASV regulēšanas tirgū. Mēs pievienojāmies Digitālajai kamerai, lai paplašinātu lietojumu scenārijus ASV tirgū, sadarbojoties ar Bison Trails un Kingdom Trust, lai iekļūtu iestāžu jomā. Es ceru, ka Coinbase mēs varēsim redzēt ONT nosaukumu.

Sveiki, @ alysaxuokex kundze, cik liela ir ONT Swap tirdzniecības maksa par OKEx? Vai OKEx ir maksa par funkcijām ar OKB marķieri?

Alysa: ONT Swap līguma lietotāju uzņemšanas maksa visos līmeņos ir 0%, un pasūtījuma atlaide var būt līdz 0,035%. mums ir atlaides maksas likme OKb īpašniekiem. Uzziniet vairāk mūsu vietnē šeit – https://www.okex.com/en/fees.html

Kāds ir jūsu plāns, lai veicinātu ONT ieviešanu Dienvidamerikā, lai izmantotu to, ka pēdējā laikā pieaug kriptogrāfijas uzplaukums un izmantojiet šos potenciālos investorus, kas būtu ļoti noderīgi ONT nākotnei?

Endijs: Mēs izveidosim ārštata darbinieku platformu ar Mircroworkers latem lietotājiem, lai palīdzētu vairākiem lietotājiem Latīņamerikā atrast darba iespējas un viegli, rentablāk maksāt un pakalpojumiem nodrošināt stabilu monētu bez inflācijas. Mēs sadarbojamies ar Venecuēlas Blockchain un Settle Network no Argentīnas, vairākiem Brazīlijas uzņēmumiem, lai turpinātu izpētīt apmaiņu un mijmaiņu starp ONT un vietējām fiat iespējām. Mēs arī uzsāksim ONTO spāņu valodā, lai nodrošinātu labāku lietotāju pieredzi un uzlabotu ikdienas dzīvi Latīņamerikas iedzīvotājiem. Ceru, ka jums patīk mūsu pakalpojumi.

Atbildot uz katru jautājumu, jūsu tirdzniecības pieredze var kļūt patīkama. Tas ir kļuvis par lielu apmaiņas platformu standartu, lai nodrošinātu diennakts klientu atbalstu ar zinošiem cilvēkiem, kuri reāllaikā risina tehniskas problēmas. Vai varat pastāstīt mums par OKEx klientu atbalstu?

Alysa: Mums ir starptautiska un profesionāla klientu atbalsta komanda, kas nodarbojas ar katra lietotāja lietām, un, manuprāt, visbrīnišķīgākais ir tas, ka mūsu atbalsts tiek paplašināts līdz mūsu Telegram kanālam! Jūs varat vienkārši nosūtīt privātu ziņojumu mūsu klientu attiecību virsniekiem Telegram DM. Bieži uzdotie jautājumi, pieprasījuma veidlapa, iesācēju rokasgrāmata, API dokumentācija, izdevuma apraksts un lieliska un skaidra FAQ datu bāze!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me