AMA kopsavilkums: Alysa Xu & DASH – Sāciet ar Dash Swap Trading – II daļa

Pēc tiešās “jautā-man-jebkas” (AMA) sesijas 1. daļas ar mūsu CSO Alysa Xu un Dash izpilddirektoru Fernando vadījām mūsu OKEx telegrammas 2. daļu ar 10 695 dalībniekiem (). Visā 2,5 stundu tiešraides tērzēšanas laikā viņi paskaidroja, kas ir Dash, kā tirgot Dash Perpetual Swap ar OKEx, priekšrocības, kas saistītas ar Dash tirdzniecību OKEx, viņu nākotnes plāni un daudz ko citu.!

Pārbaudiet zemāk esošo Q&Kad mēs jums esam sagatavojušies, ar visiem jautājumiem, ko Alysa atbildēja tērzēšanā.

Contents

1. daļa. Ievads domuzīmē

Fernando, sāksim ar pamatiem – vai jūs, lūdzu, varētu pateikt, kas ir Dash kriptonauda? Kādu problēmu tas atrisina?

Fernando: Protams! Domuzīme ir digitāla valūta, kas ir vērsta uz maksājumu izmantošanas gadījumu.

Dash lietotājiem ļauj brīvi pārvietot savu naudu jebkur, jebkuram, uzreiz, par simtdaļu. Tā kā darījumi ir tūlītēji, tā ir viena no vienīgajām kriptovalūtām, kas piemērota izmantošanai veikala kasē vai citiem laika ziņā jutīgiem darījumiem.

Dash ir arī neticami drošs, jo tas ir novērsis 51% uzbrukumu, kad mēs ieviesām tehnoloģiju ar nosaukumu ChainLocks. Turklāt funkcijas, ieskaitot tūlītējus darījumus, mikrodevas, neuzticamu drošību un pārvaldību, ļauj Dash nodrošināt līdz šim visdrošāko un izmantojamāko blokķēdi

Dash atrisina daudzas problēmas ar mantotajām maksājumu sistēmām.

Piemēram, Venecuēlā Dash tiek plaši izmantots. Lai gan bolivāra hiperinflācija noteikti ir noteicošais faktors, ar vietējiem maksājuma veidiem ir daudz citu problēmu.

Dolāri sāk kļūt ikdienišķāki, taču izmaiņu trūkums un mazāki rēķini maziem darījumiem rada ievērojamu berzi. Pārrobežu vērtības pārvietošana ir nozīmīgs izaicinājums arī tradicionālo naudas pārvedumu dēļ oficiālo valūtas kursu un melnā tirgus atšķirību dēļ.

Maksājumu sistēmas un elektrības uzņēmumi bieži nav uzticami. Tā kā liela un pieaugoša tirgotāju bāze pieņem Dash, lietotāji var atrisināt daudzus no šiem jautājumiem.

Viņi var saņemt pārskaitījumus Dash, tērēt pie vietējiem tirgotājiem, un tas darbojas pat tad, ja tradicionālā maksājumu infrastruktūra to nedara.

Dash arī novērš atmaksu par krāpšanu vērstām nozarēm, lēnu darījumu ātrumu un lielu maksu par naudas pārskaitījumiem. Mēs vienmēr meklējam jaunus lietošanas gadījumus ar Dash, un, izlaižot Dash Platform, risinājumi, kurus mēs varam atrisināt, ir ievērojami paplašinājušies.

Attiecībā uz tirdzniecību, pie kā strādā Dash Core Group, lai dotu labumu tirgotājiem?

Fernando: Dash ir un vienmēr būs maksājuma veids. Mūsu stratēģijas un tehnoloģijas vienmēr ir koncentrējušās uz maksājumu problēmu risināšanu dažādās nozarēs. Tomēr biržas un to lietotāji, kuru sastāvā ir daudz tirgotāju, ir vērtīga ekosistēmas sastāvdaļa.

Tāpēc mums bija svarīgi izveidot stratēģiju, kas vērsta uz apmaiņu, lai nodrošinātu, ka:

– Piekļuve Dash ir vienkārša (t.i., Fiat pāri stratēģiskajās valstīs, kur Dash ir pieaugoša kopiena)

– Dash cenas stabilitāte, lai nodrošinātu darbības ilgtspēju un Dash lietošanu.

– Lietotāju paturēšana – nav reāli pieņemt, ka katrs kriptogrāfijas lietotājs vēlas izmantot kriptonauda tikai maksājumiem. Visi pētījumi rāda, ka lielākā daļa kriptovalūtas darījumu apjoma notiek caur institucionāliem darījumiem. Tirgotāji savu peļņas mērķu sasniegšanai izmanto daudzus pakalpojumus, tāpēc ir lietderīgi nodrošināt, lai šie pakalpojumi būtu pieejami, lai tirgotāji darītu darījumus Dash.

Tāpēc Dash Core Group biznesa attīstības komanda ir izstrādājusi stabilu stratēģiju visu šo mērķu sasniegšanai. Mūsu ilgtermiņa partnerība ar OKEx ir galvenā tā sastāvdaļa.

Laika gaitā, kad vairāk biržu papildina pakalpojumus (piemēram, atvasinātos instrumentus) un funkcijas (piemēram, InstantSend), Dash ātrums un drošība ļaus tirgotājiem izmantot Dash visām savām tirdzniecības vajadzībām lielākajās un cienījamākajās biržās..

Turklāt mēs strādājam ar ārpusbiržas galdiem, lai ļautu mūsu lietotājiem gan individuāli, gan institucionāli nodrošināt lielisku lietotājiem draudzīgu pieredzi, strādājot ar lielu daudzumu Dash.

Mēs vērojamies pret atvasinātajiem instrumentiem, jo ​​šajā nozarē notiek virzība, tāpēc sadarbojamies ar saviem partneriem, lai pievienotu šos pakalpojumus lietošanai.

Īsāk sakot, mēs integrējam savas funkcijas un sadarbojamies ar viscienījamākajiem uzņēmumiem visā ekosistēmā, lai nodrošinātu, ka lietotāju vēlamie pakalpojumi ir pieejami lietošanai, kad viņiem tas nepieciešams. Uzņēmējdarbības jomā mūsu maksājumu partneri paļaujas uz šiem pakalpojumiem viņu fiat un Dash vajadzībām.

Fernando, kā Dash vērtē atvasināto instrumentu pieaugumu kriptovalūtu tirgū?

Fernando: Īsā atbilde ir tāda, ka mēs ticam, ka tas kādā brīdī vai citā brīdī notiks ar nozari. Iekļaujot institucionālo tirdzniecību, mēs redzējām varbūtību, ka daudzi produkti, kas pieejami mantotajos tirgos, tiks ieviesti kriptonauda nozarē, ir augsta. Tā ir laba lieta, jo tā ir palīdzējusi standartizēt un nobriest mūsu topošo nozari.

Turklāt šie līgumi piesaistīja vairāk institucionālu tirgotāju, kas kopumā izraisīja lielāku interesi par kriptonauda.

Vēl svarīgāk ir tas, ka atvasinājumu ieviešana bija neizbēgama kriptogrāfijas tirgus svārstību dēļ. Es varu iedomāties visvairāk, ja ne visi šīs AMA lietotāji var atsaukties uz to, cik ātri cilvēka pozīcijas var mainīties no viena brīža uz otru.

Atvasināto finanšu instrumentu un daudzu veidu atvasinājumu priekšrocības (mijmaiņas līgumi, iespējas līgumi, nākotnes līgumi, beztermiņa un nemitīgi utt.) Var būt saistīti ar svārstību risku ierobežošanu. Tā kā kriptovalūtu industrija lielākoties virzās tajā pašā virzienā kā Bitcoin, investīciju ierobežošanai ir grūti izmantot citas kriptovalūtas.

Piemēram, mantotajos tirgos, neizmantojot atvasinātos instrumentus, varat ieguldīt pretcikliskos vai alternatīvos aktīvos, kas samazinās vai saglabā savu vērtību, kad tirgus palielinās, un otrādi.

Kriptovalūtā šī spēja nebija viegli pieejama, un gan peļņa, gan zaudējumi lielākoties bija pakļauti tūlītējiem tirgus spēkiem. Iestādes ar interesi vēroja kriptovalūtu tirgu, tāpat kā viņu klienti, tomēr, ņemot vērā tik augstu cenu svārstīgumu, kāds tas ir mūsu nozarē, iestādēm bija nepieciešams veids, kā mazināt riskus, un pārvaldītas tirdzniecības cenas, lai palielinātu atdevi.

Pēdējais jautājums tika atrisināts ar ārpusbiržas galdiem, tomēr riska mazināšanas komponents bija pieejams tikai tām iestādēm, kuras kriptonauda nozarē ieviesa atvasinātos instrumentus..

Ieguvums individuālajam lietotājam ir tas, ka tagad viņi var izmantot arī šīs riska mazināšanas metodes. Mēs uzskatām, ka atvasinātie finanšu instrumenti būs svarīga kriptovalūtu tirdzniecības ekosistēmas sastāvdaļa, un atzinīgi vērtējam OKEx par to, ka sper soļus šo pakalpojumu ieviešanā saviem lietotājiem..

Dash 2. Dash Perpetual Swap Trading vietnē OKEx

Alysa – cik daudzu Dash atvasinājumu produktu veidu TAGAD ir uzskaitīti OKEx un kādas priekšrocības tiem ir?

Alysa: Tā būs ilga atbilde, un es centīšos to saīsināt!

OKEx atbalsta divu veidu DASH atvasinātos produktus: DASH mijmaiņas darījums ar monētu un USDT maržas DASH mijmaiņas darījums

Ar monētām (reverss) nākotnes līgumi / mijmaiņas darījums tiek norēķināts pamatā esošajā kriptovalūtā, tas ir, atvēršanas un norēķinu valūta ir noteikta valūta. Piemēram, investori vēlas veikt BTC līgumu darījumus un atvērt pozīcijas ar BTC kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī BTC; ja investori vēlas veikt DASH līguma darījumus un atvērt pozīcijas ar DASH kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī DASH.

Nākotnes / mijmaiņas darījumu ar monētu priekšrocības: Ar nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumiem ar monētām ir piemēroti lietotāji, kuriem riska ierobežošanas nolūkā ilgstoši jātur noteikta valūta, un viņi var baudīt peļņu no cenu kāpuma un turēšanas garās pozīcijas līgumos ar monētām

No otras puses, USDT maržas līgumu sauc par nākotnes līgumu. Līguma starpība un norēķini par USDT maržināto līgumu ir USDT, tas ir: izmantojot USDT kā rezervi pozīcijas atvēršanai, ieņēmumi būs arī USDT. USDT starpības vērtība ir stabila, un tā var mazināt risku, ka lietotāja pozīcijas starpība samazināsies krītošā tirgū; jūs varat veikt vairāku valūtu līgumu darījumus, vienkārši turot USDT, kas arī samazina pozīciju maiņas tirdzniecības izmaksas; USDT maržas līgumu ir viegli pārslēgt un aprēķināt peļņu un zaudējumus, kas ir piemērots iesācējiem. Ja esat jauns lietotājs, kuram nekad nav bijuši līguma darījumi, ieteicams sākt darbu ar USDT starpību.

Šis piemērs parādīs atšķirību starp abu līgumu ieņēmumiem, kad tirgus iet uz augšu un uz leju. Pēc izpratnes par to darbību jūs varat izvēlēties pareizo līguma veidu dažādos tirgos.

Scenārijs ar īso pārdošanu:

Pieņemot, ka 1USDT ir USD1 vērts, ja DASH cena ir USD50:

Ar monētām marķēts (reversais līgums): jūs pārdodat īsu līgumu 10 DASH vērtībā ar 1 DASH un 10 reizes lielāku kredītplecu, pieņemot, ka jūs aizveraties pēc tam, kad DASH cena nokrītas par 10% (DASH vērtība nokrītas no 50 līdz 45 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi būs 1,1 DASH, un konta atlikums būs 95 USDT.

USDT līgums ar USD (nākotnes līgums): jūs pārdodat īsu līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 USDT un x10 kredītplecu, pieņemot, ka jūs aizveraties pēc tam, kad DASH cena nokrītas par 10% (DASH vērtība samazinās no 50 USD līdz 45 USD), tad jūsu ieņēmumi būs 50 USDT, un jūsu konta atlikums būs 100 USDT.

Īsāk sakot, īsais līgums gan ar USDT maržināto līgumu, gan ar monētu maržināto var nopelnīt peļņu, samazinoties BTC cenai, taču, samazinoties fiat maržai līgumā ar monētām, galīgie ieņēmumi no monētas maržinātiem ir mazāki nekā USDT maržas līgumam. Peļņas samazināšanās ir saistīta ar DASH cenas samazināšanos.

Scenārijs ar ilgu pirkšanu:

Pieņemot, ka 1 USDT ir USD1 vērts, ja DASH cena ir USD50:

Ar monētām marķēts (reversais līgums): jūs pērkat garu līgumu 10 DASH vērtībā ar 1 DASH un 10x kredītplecu, pieņemot, ka jūs slēdzat darbību pēc tam, kad DASH cena pieaug par 10% (DASH vērtība palielinās no 50 līdz 55 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi palielināsies ir 0,91 DASH, un konta atlikums būs 105 USDT.

USDT līgums (ar nākotnes līgumu): jūs pērkat garu līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 USDT un 10 reizes lielāku kredītplecu, pieņemot, ka jūs slēdzat darbību pēc tam, kad DASH cena pieaug par 10% (DASH vērtība pieaug no 50 līdz 55 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi būs 50 USDT, un jūsu konta atlikums būs 100 USDT.

Rezumējot: ilgs līgums gan ar USDT maržināto līgumu, gan ar monētu maržināto var nopelnīt peļņu, kad paaugstinās BTC cena, bet, palielinoties fiat maržai līgumā ar monētu, galīgie ieņēmumi no monētas maržinātiem ir lielāki nekā USDT maržas līgumam. Peļņas pieaugums ir saistīts ar DASH cenas pieaugumu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu akadēmiju, lai uzzinātu vairāk – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

Sakiet, ja es esmu tikai parasts kriptogrāfijas tirgotājs, ko atvasinātie produkti var novest mūs ārpus spot tirdzniecības darbības jomas?

Alysa: Pirmkārt, sviras.

Līguma darījumos lietotāji var palielināt savus ienākumus, pielāgojot sviras. Šis ir piemērs, kas palīdzēs labāk izprast aizņemto līdzekļu īpatsvaru: kad DASH cena ir 50 ASV dolāri, lietotājs A iegūst līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 ASV dolāru rezervi un 10 reizes lielāku kredītplecu. Ja DASH cena pieaug par 10% (no 50 līdz 55 ASV dolāriem), šī līguma peļņa būs 10 * 50 * 10% = 50 ASV dolāri. Tātad lietotājs A nopelna 50 ASV dolārus par 10 reizes lielāku kredītplecu, kad DASH cena pieaug par 10%. Jāatzīmē, ka tad, kad ieņēmumi dubultojas ar aizņemto līdzekļu īpatsvaru, risks arī dubultojas. Tāpēc, lūdzu, izmantojiet sviras racionāli.

Otrkārt, riska ierobežošana.

Lietotāji, kuriem ir digitālie aktīvi, var izmantot nākotnes līgumus, lai panāktu riska ierobežošanu, it īpaši, ja tirgū notiek lejupslīde. Riska ierobežošana attiecas uz līguma kriptovalūtas mērķa cenas svārstību nodrošināšanu, lai izvairītos no riskiem, ko rada svārstības šajā periodā. Tas ir, klients izveido reverso līguma pozīciju tā, ka pašas kriptovalūtas radītā peļņa un zaudējumi ir tieši pretēji peļņai un zaudējumiem, ko rada līgums, kad ir cenu svārstības, un kriptovalūtas kopējai peļņai un zaudējumiem, un līgums paliek nemainīgs.

Ievietojiet to vēlreiz scenārijā. Pieņemot, ka pašreizējā DASH cena ir 50 USD, lietotājam A pieder 10 DASH un sagaida, ka nākotnes DASH cena samazināsies. Tātad, lai izvairītos no zaudējumiem, ko rada DASH samazināšanās, lietotājs A pārdod līgumu 10 DASH vērtībā; Pieņemts, ka pēc 1 mēneša faktiskā DASH cena nokrītas līdz 40 ASV dolāriem, tad līguma ieņēmumi būs 2,5 DASH, kas atbilst 100 ASV dolāriem. Sākotnējais DASH zaudēs 100 ASV dolārus, un lietotājs A zaudēs peļņu. Iepriekš izveidojot reverso līguma pozīciju, jūs varat bloķēt savus galīgos USD ieņēmumus.

Kā es varu sākt lietot Dash? Vai es varu reģistrēties, izmantojot OKEx?

Alysa: Jūs varat iestatīt, izmantojot OKEx, iet cauri KYC procesam un reģistrēties, lai tieši iegādātos Dash vietnē OKEx.

Lai sāktu lietot Dash, lejupielādējiet Dash Wallet Apple vai GooglePlay, pēc tam, kad esat iegādājies Dash, izmantojot OKEx, dodieties uz Dash.org/where-to-spend/ atrast tuvumā esošu tirgotāju, lai ar Dash iegādātos preces un pakalpojumus.

Fernando: Mēs savā vietnē veidojam arī institucionālu lapu, kas nodrošinās vienas pieturas aģentūru visiem pakalpojumiem, kas iestādei būtu nepieciešami.

3. daļa. Dash izpratne par sarežģītiem digitālajiem aktīviem

Fernando, vai vari pastāstīt vairāk par Dash tehniskajiem aspektiem un attīstību? Piemēram, pie kā vēl Dash strādā ārpus platformas un tirdzniecības?

Fernando: Protams!

Papildus tam, ka mēs koncentrējamies uz biržām un tirgotājiem, mums ir valstis, kuras cieš no hiperinflācijas, un naudas pārskaitījumi ir mūsu galvenā stratēģiskā joma. Mēs redzam un esam redzējuši strauju izmantošanas un pieņemšanas pieaugumu.

Attiecībā uz hiperinflācijas valstīm mēs Venecuēlā strādājam nenogurstoši. Sadarbībā ar mūsu komandām uz vietas, Ernesto Contreras, kurš arī strādā Dash Core Group un pats ir venecuēlietis, ir darījis ievērojamu darbu valstī.

Mums ir partnerattiecības maksājumu vietās, lielos mazumtirdzniecības veikalos, tirdzniecības centros, mobilajos tālruņos, restorānos, aptiekās … Visi tie padara Dash noderīgu kā maksājuma veidu.

Lai nokļūtu Dash cilvēku rokās, mēs esam strādājuši kopā ar komandām, lai rīkotu izglītojošus pasākumus, veidotu reklāmas, kas stimulētu Dash izmantošanu maksājumiem, un ar algas pakalpojumu sniedzējiem samaksāt venecuēliešiem daļu / visu savu algu Dash, padarot to viegli izmantot Dash preču un pakalpojumu iegādei.

Mēs strādājam, lai Dash kļūtu par alternatīvu nacionālajai valūtai. Tam ir lielāka stabilitāte, drošība (lietotājs pirkumu veikšanai nenes somas ar skaidru naudu) un ir ērtāk.

Tādā pašā veidā mēs visi zinām, ka kriptovalūtas acīmredzamais izmantošanas gadījums ir naudas pārskaitījumi un pārrobežu maksājumi.

Tā kā venecuēlieši dodas uz ārzemēm, lai iegūtu labākas ekonomiskās iespējas, naudas nosūtīšana saviem tuviniekiem vairāku iemeslu dēļ kļuva sarežģīta un dārga. Tāpēc mēs esam koncentrējušies uz naudas pārsūtīšanas kanālu veidošanu uz un no Venecuēlas, lai risinātu šo vajadzību.

Turklāt mēs veidojam Dash naudas pārvedumu kanālus, kur tradicionāli ir augstas izmaksas mantotajiem naudas pārskaitījumiem, piemēram, Subsahāras Āfrikā, ASV un Meksikā un daudzos citos..

Šīs stratēģijas, protams, ir hipotēzes, kuras mēs pārbaudām, un, kā jau iepriekš darījām, atkarībā no jaunām mācībām mēs pielāgosim esošo stratēģiju vai pievienosim papildu fokusu. Tomēr mēs uzmanīgi koncentrējamies uz izmērāmiem mērķiem, un mums ir spēcīgs procesu un metrikas kopums, kas palīdzēs noteikt, vai mēs gūstam panākumus kādā konkrētā stratēģijā.

Dzirdēju, ka uz Dash kaudzes tiek veidoti projekti un DAO organizācijas. Kas viņi ir?

Fernando: Mums ir daudz projektu visā pasaulē, kas balstīti uz Dash, izmantojot DAO (decentralizētu autonomu organizāciju) vai kuri ir integrējuši Dash kā maksājuma veidu. Saistībā ar pirmo Dash DAO finansē daudzas iniciatīvas Dash ekosistēmas audzēšanai. Pilns to komandu saraksts, kuras šobrīd meklē finansējumu, ir atrodams vietnē dashnexus.org.

Viena no mūsu lielākajām komandu un pūļu koncentrācijām ir Latīņamerikā. Brazīlijā Dash Brazil izstrādā izglītības programmas un veido partnerattiecības ar lielākajiem reģiona uzņēmumiem. Tie ietver apmaiņu un izmantošanas gadījumus, piemēram, komunālo maksājumu apmaksu. Venecuēlā mums ir vairākas komandas, kas strādā pie Dash izaugsmes.

Viena no tām, Dash Help, ir organizācija, kas izglīto lietotājus par Dash iegādi un izmantošanu. Cits, Dash Mall, vietējos tirdzniecības centrus pārvērš Dash ekosistēmās, ļaujot autostāvvietām un citiem tirgotājiem pieņemt Dash.

Tas ir ievērojami uzlabojis autostāvvietu struktūru efektivitāti šajos centros salīdzinājumā ar sistēmu, kurā bija nepieciešama karšu vai skaidras naudas izmantošana. Dash Text, cita Venecuēlas komanda, ir izstrādājusi tehnoloģiju, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt Dash, izmantojot tālruni, kurā iespējota īsziņa (nevis viedtālrunis), lai pilnībā izmantotu Dash maksājumiem. Mūsu komanda, Dash Core Group, balstās uz šīm iniciatīvām, veidojot partnerības un integrāciju reģionā. Eiropā, Āzijas un Klusā okeāna valstīs, ASV / Kanādā un Subsahāras Āfrikā jūs varat redzēt daudzas neefektivitātes, kas tiek pārvarētas ar Dash, izmantojot mūsu kopienas DAO organizācijas un Dash Core grupas komandu.

Daudzi uzņēmumi vairākos lietošanas gadījumos, nozarēs un reģionos izmanto Dash kā maksājuma veidu. Ja vēlaties apskatīt tuvumā esošus uzņēmumus, kas pieņem Dash head, rīkojieties šādi: Dash.org/where-to-spend/. Lai sāktu darbu ar Dash, lejupielādējiet Dash Wallet no Apple vai Google Play veikala. Saites uz abiem makiem varat atrast vietnē dash.org/downloads vai arī veikalos varat meklēt domuzīmi.

Pārejam pie masternodes. Kas tie ir un kādu lomu viņi spēlē Dash tīklā?

Fernando: Masternodes ir spēcīgi serveri, kurus atbalsta nodrošinājums, kas atrodas Dash, un ir paredzēti, lai nodrošinātu uzlabotus pakalpojumus un pārvaldību blokķēdē. Masternodes ir kritiska Dash tīkla sastāvdaļa kopš brīža, kad Dash drīz pēc projekta sākuma 2014. gadā izgudroja masternodes jēdzienu.

Masternodes uzņem pilnas blokķēdes kopijas un nodrošina tīklam unikālu pakalpojumu otro slāni, veicinot tādas uzlabotas funkcijas kā InstantSend, ChainLocks un lietotājvārdus blokķēdē. Pašlaik Masternodes ir jānodrošina ar 1000 Dash nodrošinājumu, un pretī tīklā sniegtajiem pakalpojumiem viņi saņem regulārus maksājumus no tīkla.

Daļas DAO tīkla ietvaros 2015. gadā tika ieviesta balsošanas sistēma, kas ļāva tīklam balsot par privātpersonu un uzņēmumu iesniegtajām stratēģiskajām iniciatīvām un dotācijām.

Masternode operatori katru mēnesi balso par līdz pat 10% no kopējās atlīdzības, lai finansētu šīs iniciatīvas.

Vai varat pastāstīt vairāk par Dash balsošanas sistēmu? Arī kas ir kase un kā tā darbojas?

Fernando: Es jau nedaudz paskaidroju iepriekšējā jautājuma beigās. Ejam dziļāk.

Tā darbojas, ļaujiet mums teikt, ka jums ir lieliska ideja par lietojumu, darbību, tehnoloģiju utt., Kas galu galā nāks par labu Dash tīklam. Tomēr, lai jūsu ideja tiktu realizēta, jums ir nepieciešama summa USD X apmērā. Pēc tam jūs saliktu priekšlikumu (faktiski biznesa piedāvājumu) ar summu, kas jums nepieciešama, lai to īstenotu, ar dažiem atskaites punktiem / rezultātiem, ko jūs apsolāt kopienai, kuru jūs sniegsit noteiktos laika vai attīstības brīžos..

Tad šis priekšlikums tiek iesniegts Dashcentral.org vai app.Dashnexus.org par cenu 5 Dash. Šis 5 domuzīme ir jānodrošina, lai lietotājs pirms iesniegšanas pārdomātu plānu un ideju (ja priekšlikums izturēs, lietotājs var atgūt 5 domuzīmes, kas iztērētas, lai ievietotu priekšlikumu).

Pēc tam Masternode īpašnieki balso par jūsu priekšlikumu. Ja neto balsis (jā, atskaitot nē balsis) sasniedz 10% no galvenajiem kodiem vai vairāk, jūsu priekšlikums tiks pieņemts un jūs saņemsiet pieprasītos līdzekļus.

Šī balsošanas sistēma ir bijis liels mūsu izaugsmes avots, ļaujot finansēt komandas daudzās vietās, un tā ir arī palīdzējusi mums pieņemt svarīgus lēmumus, kad to izmantojam masternode īpašnieku aptaujāšanai. Lielākais piemērs bija tas, kad Dash 2017. gada beigās nobalsoja par bloku palielināšanu uz 2 MB no 1 MB. Šis lēmums tika pieņemts 24 stundu laikā. Lielāko daļu 2-3 gadu Bitcoin pavadīja, apspriežot sava bloka palielināšanu, un tas nonāca dakšās.

Finansējums iepriekš minētajai balsošanas sistēmai nāk no grupas atlīdzības. Lielākā daļa kriptovalūtu ir izstrādātas, lai 100% no kopējā atalgojuma sadalītu kalnračiem. Dash izmantoja citu pieeju. Bloķēšanas atlīdzības tiek sadalītas trīs veidos: 45% kalnračiem, 45% masternode īpašniekiem un 10% nonāk valsts kasē, kas apmaksā šīs tikko aprakstītās iniciatīvas. Valsts kase finansē uzņēmumu, kurā strādāju, Dash Core Group, kā arī kopienas organizācijas visā pasaulē. Mēs visi konkurējam kā vienlīdzīgi par līdzekļiem, un masternode īpašnieki ir tie, kas lemj par pieejamo līdzekļu piešķiršanu.

Nesen mēs daudz dzirdējām par InstantSend un ChainLocks, ko jūs varat dalīties par tiem?

Fernando: Es vispirms gribētu teikt, ka nozare ir daudz parādā Bitcoin.

Dash, kā mēs zinām, ka tas pastāv tikai Bitcoin dēļ (Dash ir Bitcoin dakša, kas nozīmē, ka mēs izmantojām viņu kodu kā mūsu pamatu). Tomēr, koncentrējoties uz maksājumiem, mēs atradām daudzus veidus, kā nodrošināt draudzīgāku lietotāja pieredzi un uzlabotu drošību, kas padara Dash labāku maksājumiem nekā Bitcoin.

Dash ar InstantSend ļauj veikt gandrīz tūlītējus darījumus, ieskaitot norēķinus, par ASV centu daļu. Šis darījuma ātrums notiek ķēdē caur masternode tīklu, kas apstiprina darījumu pirms bloka atrašanas.

Jūs saņemat ātrumu un komfortu, ka darījums ir apstiprināts blokķēdē.

Pašam Bitcoin ir daudz lēnāks darījumu ātrums, lai gan šis ātrums var atšķirties diezgan lielā mērā atkarībā no vairākiem faktoriem. Arī Bitcoin darījumu izmaksas ir daudz augstākas nekā Dash, padarot to par sliktāku risinājumu mikromaksājumiem.

Daudzi apgalvos, ka zibens tīkls atrisina daudzus no šiem jautājumiem. Tomēr tas varētu notikt negaidīti. Tas prasa atvērt kanālus ar centralizētiem mezgliem, un darījumi notiek ārpus ķēdes, atšķirībā no domuzīmes.

Tas ietekmē apmaiņu daudzos tirgos, kuriem ir jāziņo par darījumiem ar privātuma elementiem. Bitcoin tiek izmantots arī kā standarts daudziem regulatoriem, tomēr zibens tīkls tieši ir pretrunā ar iemesliem, kādēļ regulatori pieņem Bitcoin.

Dash ir arī ļoti koncentrēts uz to, lai ikvienam būtu ērti to izmantot, kas LN noteikti nav. Lai gan, izmantojot trešo pušu platformas, LN uzlabojas, vidējam jaunajam lietotājam joprojām ir ļoti grūti izmantot kriptogrāfiju.

Gan Dash, gan Bitcoin ir droši, taču viņi to sasniedz dažādos veidos. Bitcoin ir drošs no tā lieluma viedokļa (būtu ļoti neticami veikt 51% uzbrukumu BTC tīklam). Dash drošību nodrošina novatoriska tehnoloģisko funkciju izlaišana ar nosaukumu ChainLocks.

Kā norāda nosaukums, šī funkcija bloķē ķēdi, izmantojot masternodes, novēršot ķēdes pārkārtošanos, kas var notikt, ja kāds kontrolē 51% kalnraču un var izraisīt atgriezeniskus darījumus. Tas ir noticis dažos Proof of Work blokķēdēs, kurām nav ChainLocks vai kuras nav tik lielas kā Bitcoin. Ievērojamākie šāda veida uzbrukumi notika pret Bitcoin Cash vai Ethereum Classic.

ChainLocks un InstantSend var arī integrēt kopā, lai atļautu 0 apstiprinājumu un 51% uzbrukuma pierādījumu darījumus. Faktiski tie tik un tā notiek tīklā, tāpēc, integrējot funkcijas, tas nozīmē, ka tie integrē spēju atklāt šos darījumus un saīsināt Dash apstiprināšanas laiku līdz 0.

4. daļa. Nākotnes plāni & Veicināšana

Hei Fernando, kādi ir Dash nākotnes plāni? Vai mums ir kādas aizraujošas lietas, ar kurām mēs varam dalīties??

Fernando: Mūsu aizraujošākā gaidāmā tehnoloģiju palaišana ir Dash platform.

Dash Platform pievienos tīklam daudzas jaunas iespējas. Tas ļaus izstrādātājiem viegli izveidot Dash vietējās lietojumprogrammas, kas piesaista Dash kā maksājuma veidu, vienlaikus nodrošinot lietotāju pieredzi, ko patērētāji ir sagaidījuši no tradicionālajām maksājumu lietotnēm..

Dash Platform pārvērš tīklu par decentralizētu, vienprātīgi atbalstītu datu bāzi kā pakalpojumu. Mēs sniedzam trūkstošo datu slāni decentralizēta tīmekļa vīzijā.

Izstrādātājiem mūsu produkts ir līdzīgs decentralizētai Firebase Cloud Firestore versijai. Reģistrējot datu līgumu platformā, lietotāji var gūt labumu no Dash vienprātības, kas tiek veikts pret jūsu datu stāvokli, kad lietotāji iesniedz un iegūst informāciju no tīkla. Viens no pirmajiem platformas izmantošanas gadījumiem ir mūsu decentralizētais vārdu pakalpojums, kas nodrošina cilvēkiem lasāmus lietotājvārdus, kas aizstās nepieciešamību apmainīt kriptogrāfiskās adreses, lai veiktu maksājumus..

Dash Platform ir izšķiroša nozīme mūsu maka jaunākajos uzlabojumos, kas ļaus sazināties, veikt maksājumus ar lietotājvārdu un kopumā izmantot lietotāju pieredzi, kas līdzvērtīga jebkurai lielākai maksājumu lietojumprogrammai. Tas viss notiks, nezaudējot nekādu drošību un privātumu, kas padara decentralizētos tīklus tik vērtīgus.

Kā ar tevi, Alysa? Pastāstiet vairāk par gaidāmo OKEx plānu.

Alysa: Tāds pats kā pēdējais AMA, mans komandas biedrs un es apsolām saviem lietotājiem nodrošināt pēc iespējas vairāk lietotāju orientētu digitālo aktīvu apmaiņu un veidot vislabāko kriptogrāfijas ekosistēmu

Tomēr šobrīd es vēlētos pavadīt kādu laiku, lai šeit virzītu mūsu akciju – īpašs bonuss Dash tirgotājiem: no 29. aprīļa līdz 6. maijam tirgotāji var tirgot līdz 20 000 USD, tirgojot Dash līgumus. Pirmais, pirmais, kas kalpoja. Lūdzu, pārbaudiet vairāk informācijas mūsu vietnē vai mobilajās lietotnēs.

Attēls

5. daļa: Q&A

Šeit no @ Wak33letal Fernando: Vai varat, lūdzu, izskaidrot likmju dinamiku domuzīmes ekosistēmā un to, kāda ir funkcijas Instant Send ”ietekme uz darījumu laiku un ātrumu?

Fernando: Man patīk šis jautājums, jo cilvēki to bieži sajauc. Dash nav staking šī termina tradicionālajā nozīmē. Dash ir masternode slānis, kā jau minēju iepriekš.

Masternodes saņem samaksu par noteiktu tīkla uzdevumu veikšanu. Tā kā viņiem arī jāpierāda, ka viņiem pieder 1000 Dash, tas var nedaudz līdzināties mietam. Neskatoties uz to, ir pakalpojumi, kas piedāvā Dash "miets".

Tas, ko viņi dara, ir apkopot daudzu lietotāju līdzekļus, lai sasniegtu 1000 Dash prasību, izveidot masternodu un pēc tam sadalīt šos maksājumus starp viņiem. Tātad tas izskatās līdzīgi kā miets, bet tas tā nav. Stakeri parasti izveido blokus, bet domuzīmē šo uzdevumu veic ogļrači, un masternodes veic citas lietas.

InstantSend ir viena no lietām, ko dara masternodes. Tiek izvēlēti 50 masternodi un pārbauda darījuma derīgumu, tiklīdz tas ir nosūtīts. Kad 60% no viņiem par to vienojas, kalnračiem nav iespējams iegūt neko, kas tam ir pretrunā. Tātad nedaudz vairāk nekā pēc sekundes darījums ir pilnīgi galīgs. Tas nebūtu iespējams bez masternodiem, un tas ir ļoti svarīgi labai maksājuma pieredzei.

Alysa, @ Samet68756998 vēlējās uzzināt, "Kā nesenais COVID-19 ir ietekmējis jūsu projektu? Kā jūs izdzīvosit, pieņemsim, ja šī COVID-19 kalpos gadu ilgāk?"

Alysa: Tā kā mūsu klientu, biroja un darba mērogs vienmēr ir globāls, attālinātais darbs jau ilgu laiku ir ieradums lielākajai daļai mūsu kolēģu. Tālummaiņa tālrunim, telegramma vai WeChat saziņai, Google disks vai OneDrive failiem … tik izplatīta tādai globālai komandai kā mēs, un mēs nezaudējam savu profesionālās un pasaules klases digitālo aktīvu apmaiņas konsekvenci un efektivitāti.

Protams, COVID-19 ir padarījis mūs daudz aktīvākus nekā pirms dažiem mēnešiem – tagad vairāk cilvēku pērk Bitcoin un kriptogrāfijas. Var redzēt, ka Bitcoin cena šodien atkal ir pārsniegusi 9000 USD 🙂

Vēl viens jautājums Fernando “Kāpēc Dash nolēma izvēlēties OKEX kā vadošo partneri Perpetual Swap darījumos? Kādas ir tās priekšrocības un vai tas ilgtermiņā palielinās DASH monētu vērtību? ” no @ nillerfect310

Fernando: Atvasinājumi ir sarežģīti, un ar tiem ir saistīti daži riski, tāpēc jūs vēlaties tos tirgot tikai biržās, kuras ir ļoti cienītas, drošas un

Atvasinātie instrumenti ir sarežģīti, un ar tiem ir saistīti daži riski (kā iepriekš paskaidroja Alysa), tāpēc jūs vēlaties tos tirgot tikai biržās, kuras ir ļoti labi ievērotas, drošas un kurām ir augstas tehniskās iespējas.

Nav šaubu, ka OKEx ir viena no galvenajām biržām pasaulē un tai ir visas šīs lietas, tāpēc mēs esam patiesi priecīgi, ka strādājam kopā. Kā paskaidrots iepriekš, atvasinājumi ir noderīgi projektam, jo ​​tie palielina tirgotāju iespējas un galu galā palielina likviditāti, kas ir noderīga visiem. Tāpēc ilgtermiņā tas radīs vērtību Dash bez šaubām.

Alysa tagad ir jūsu kārta! "Viens no ievērojamākajiem trūkumiem ir tas, ka lietotāji nevar tieši noguldīt līdzekļus naudā $ Lai darbotos ar OKEx, jums jāpērk bitcoīni citā biržā un pēc tam jāpārskaita savi līdzekļi. Kāpēc, ja Dash vēlas būt ātrās tirdzniecības marķieris, vai tas nedara līgumi ar citu platformu?" no @DiegoanAntonio

Alysa: Starp mūsu produktiem Buy Crypto un C2C tirgi ir tie, kas iekļaujas lietotājos, kuri ir jauni kriptogrāfijas tirgos un vēlas nokļūt uz kuģa.

Lai lietotāji varētu tieši un ērti iegādāties kriptogrāfiju ar fiat valūtām, izmantojot Buy Crypto, OKEx sadarbojas ar 7 fiat vārtejas partneriem, lai piedāvātu 8 kriptovalūtu veidus (t.i., Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Tether, EOS un TRON). Izmantojot kredītkartes, jūs varat iegādāties šīs kriptogrāfijas ar vairāk nekā 30 + fiat valūtām. Pārbaudiet vairāk šeit: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

Jūs varat arī iegādāties kriptogrāfiju ar fiat valūtām mūsu C2C tirgos, kur lietotāji var savstarpēji tirgoties starp fiat valūtām un kriptogrāfiju..

Pēdējais jautājums no Twitter @ Trung34566, Fernando. Lielākā daļa investoru īstermiņā koncentrējas tikai uz simbolisko cenu, nevis projekta reālo vērtību. Vai DASH var man pateikt ieguvumus investoriem, kuri ilgtermiņā tur DASH?

Fernando: Mēs uzskatām, ka patieso vērtību rada lietderība.

Ir daudz marķieru ar centralizētām shēmām, kas koncentrējas uz aktīva cenu un neko citu, bet Dash ir vērsts uz lietošanu. Ja marķieris ir noderīgs daudziem lietotājiem, tam būs vērtība neatkarīgi no tā.

Papildus tam, Dash ir ilga piegādes vēsture. Mēs esam pastāvējuši vairāk nekā sešus gadus, un komanda turpina virzīties uz priekšu. Šis nav jauns spīdīgs projekts, kas sola, ka viņi nezina, vai viņi var pilnvērtīgi. Mēs nepazudīsim krīzē tāpat kā citi, mēs jau esam pārdzīvojuši dažus no tiem un turpinām jauninājumus.

@ MIVQ_3:

Hei @fernandogutierrez Dash kopiena ir viena no vecākajām BTC dakšām, cik viegli jaunam kopienas loceklim ir vadīt masternodu? Kādas ir prasības?

Fernando: Jums ir jābūt 1000 Dash. Iemesls tam ir tas, ka masternodes veic kritiskus tīkla uzdevumus, un mēs nevēlamies ļaut daudziem no tiem iestatīt un rīkoties ļaunprātīgi..

Tomēr šie 1000 Dash vienmēr paliek jūsu makā, tāpēc nav riska. Kad esat pierādījis tīklam, ka jums ir 1000 Dash, jūs iestatāt serveri, kuram jābūt tiešsaistē 24×7, lai tas darbotos, darot to, kas tam jādara. Tad tīkls regulāri maksā. Servera iestatīšana nav mazsvarīga, jums jāspēj veikt dažas tehniskas lietas. Ir daudz ceļvežu, taču, ja vēlaties, varat arī algot citus sava servera uzturēšanai. Viņi saņem daļu no jūsu atlīdzības apmaiņā pret to. Tātad ikviens var izveidot masternodu, ja vēlas un pietiek ar domuzīmi.

@DeTuAnhButDepTrai:

Kādas ir priekšrocības pēc Dash Swap Trading? Un tā sekas?

Alysa: Jauks jautājums.

Priekšnosacījums ir bijis sviras efekts. Darījumu ziņā lietotāji var palielināt savus ienākumus, pielāgojot sviras. Kad ieņēmumi dubultojas, izmantojot sviras, risks arī dubultojas. Lūdzu, izmantojiet to uzmanīgi!

Riska ierobežošana ir mana mīļākā! Lietotāji, kuriem ir kriptogrāfijas, var izmantot nākotnes līgumus, lai panāktu riska ierobežošanu, it īpaši, ja tirgus samazinās. Tas attiecas uz līguma kriptovalūtas mērķa cenas svārstību ierobežošanu, lai izvairītos no riskiem, ko rada svārstības šajā periodā. Tas ir, klients izveido reverso līguma pozīciju tā, ka pašas kriptovalūtas radītā peļņa un zaudējumi ir tieši pretēji peļņai un zaudējumiem, ko rada līgums, kad ir cenu svārstības, un kriptovalūtas kopējai peļņai un zaudējumiem, un līgums paliek nemainīgs.

@bountycatcher:

Maksājumu pakalpojumiem ir pieejamas daudzas kriptovalūtas. Tātad, kas padara Dash unikālu un atšķirīgu?

Fernando: Dash ir tikpat ātrs un drošs, kā tas izpaužas, un maksa ir gandrīz nulle. Mēs esam arī ārkārtīgi ērti lietojami un kļūstam vēl vienkāršāki. Papildus tam mēs aktīvi strādājam pie adopcijas. Daudzi citi izstrādā lietas, bet, ja jūs neiet uz šo jomu, nerunājat ar lietotājiem un tirgotājiem un nepielāgojat viņiem nepieciešamo, jūs neko nepanāksiet.

@CryptoZaratustra:

Viena no pievilcīgākajām DASHPAY jaunajām funkcijām ir iespēja saņemt un nosūtīt DASH ar lietotājvārdu, vai jūs varat nedaudz paskaidrot, kā tas darbojas?

Fernando: ES piekrītu! tas pašlaik nav pieejams mainnet vietnē, taču drīz pēc tam, kad notiekošā testēšana būs pabeigta (testēšana ir publiska, ja vēlaties iedziļināties, izrakstieties dash.org/developers).

Kā tas darbojas, lietotāji var reģistrēt vārdu blokķēdē. Kad viņi to ir izdarījuši, viņi to var nodot kontaktiem, un viņiem tas vienkārši jāievieš makā, lai viņiem samaksātu. Nav nepieciešams kopēt / ielīmēt garas adreses. Tas ir pilnībā decentralizēts, un tajā fonā tiek izmantotas adreses, tāpēc privātums tiek saglabāts.

@Maksyrn:

Kāpēc OKEx mijmaiņas darījuma Dash tirdzniecība ir labāka par citu tirdzniecību?

Alysa: Pirmkārt, tirdzniecība uz mūsu platformas ir ļoti droša. Mums ir perfekta riska pārvaldības sistēma, piemēram, iezīmētu cenu izstrāde un gradientu starpības noteikumi, kas visi ir labi, lai pasargātu lietotājus no nenormālām tirgus svārstībām.

Otrkārt, mūsu tirdzniecības sistēmas atbilstības ātrums ir labākais nozarē, sniedzot jums visaugstāko tirdzniecības pieredzi.

Visbeidzot, tirgojot Dash ar mums, jūs varat baudīt 0% par gaidošajiem pasūtījumiem un līdz 0,035% komisijas atlaidi.

@zaferce:

Kā iegūt Evonet resursu izsekošanu? Kā pārraudzīt atmiņu, disku, IO, CPU un citu avotu metriku, lai sistēma būtu dzīva un stabila, un kā identificēt visas problēmas?

Fernando: Tas man ir pārāk tehniski, bet es ieteiktu jums apskatīt vietni dash.org/developers. Tur jums ir daudz informācijas un pat saite uz Discord serveri, kur tiek apspriests Evonet.

@ MIVQ_3:

Ko jūs domājat par publisko ķēdi ar privātuma funkcijām? Daudzas sabiedriskās ķēdes apsver iespēju pievienot privātuma funkcijas, piemēram, bez zināšanu pierādījumiem, Dash attīstīsies šajā jomā?

Fernando: Dash jau ir uzlabots privātums, taču mēs to padarām neobligātu. To sauc par PrivateSend, un tā pamatā ir CoinJoin. Tas ir pieejams darbvirsmas makā. Mēs uzskatām, ka privātums ir vidusmēra lietotāja aizsardzība, tāpēc ticam, ka to ir viegli iegūt. Tomēr pārredzamība ir ļoti svarīga arī citos lietošanas gadījumos. Tāpēc mēs to darām pēc izvēles.

Vairāk AMA nākt

Jebkura tēma, kuru vēlaties aplūkot, informējiet mūs!

Katru reizi, kad pabeidzam AMA, mēs jūtamies ļoti pārsteigti un pārsteigti par to, cik ļoti vēlas mūsu kopienas uzzināt vairāk par mums. Kā minēts iepriekš, turpināsies arī citas AMA sesijas. Ja jums ir kādas lieliskas idejas par tēmu, kuru mēs varam atspoguļot, lūdzu, nekautrējieties informēt mūs par mūsu sociālo mediju kanāliem. Līdz nākamajai reizei priecīga tirdzniecība!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me