AMA kopsavilkums: Alysa Xu & DASH – Sāciet ar Dash Swap Trading – I daļa

29. aprīlī mūsu CSO Alysa Xu pievienojās tiešraidei “jautā-kaut-ko (AMA)”, kuru vadīja labi izveidota kriptogrāfijas tirdzniecības kopiena DASH, un atbildēja uz jautājumiem savā Telegram kanālā ar 3 400+ dalībniekiemhttp://t.me/dash_chat). 90 minūšu tērzēšanas laikā Alysa iepazīstināja ar OKEx līgumu un atvasināto instrumentu tirdzniecību, kā arī kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības priekšrocībām.

Interesanti, ko atvasinātie produkti var novest jūs ārpus spot tirdzniecības darbības jomas? Kāpēc jums vajadzētu tirgot kripto atvasinājumus vietnē OKEx? Pārbaudiet zemāk esošo Q&Kad mēs jums esam sagatavojušies, ar visiem jautājumiem, ko Alysa atbildēja tērzēšanā.

Contents

1. daļa: Ievads līgumā un atvasinājumi

Alysa, sāksim ar pamatiem – kas ir līgums?

Alysa: Kriptogrāfijas iesācējiem mēs parasti tirgojam vietas, taču mums vajadzētu saprast, kas notiek arī atvasināto instrumentu tirgos. Nākotnes līgumi, pastāvīgie mijmaiņas līgumi, iespējas… Nu, atgriezieties pie līgumiem.

Līgums ir digitālās valūtas atvasinātais produkts. Lietotāji var nopelnīt ieņēmumus par cenu pieaugumu vai kritumu, pērkot garu līgumu vai pārdodot īsu līgumu. Gara pirkšana nozīmē, ka investori sagaida, ka tirgus nākotnē pieaugs un iegādāsies noteiktu daudzumu digitālo aktīvu garo līgumu.

Kā piemēru ņem DASH līguma darījumu. Ja DASH cena ir USD 60, mēs pērkam līgumu 1 DASH vērtībā. Ja DASH cena pieaugs līdz 70 ASV dolāriem, mēs varēsim gūt 10 ASV dolāru peļņu, pārdodot DASH līgumu. Īsā laika pārdošana attiecas uz ieguldītājiem, kuri sagaida, ka tirgus nākotnē samazināsies, un pārdos noteiktu daudzumu digitālo aktīvu īso līgumu. Ņemot par piemēru DASH līguma darījumu, kad DASH cena ir USD 60, mēs pārdodam līgumu 1 DASH vērtībā. Ja DASH cena nokrītas līdz USD 50 katram, mēs varam iegūt 10 USD peļņu, pērkot līgumu 1 DASH vērtībā.

Ieguldīšana tūlītējos darījumos nozīmē, ka peļņu var gūt tikai tad, kad tūlītējā cena paaugstinās. Bet peļņu var gūt līgumdarījumos neatkarīgi no cenas pieauguma un krituma, pērkot garus vai īsus pārdošanas darījumus.

Omārs kā Dash pārstāvis, kā jūs vērtējat atvasināto instrumentu pieaugumu kriptovalūtu tirgū?

Omārs: Īsā atbilde ir tā, ka mēs ticam, ka tas kādā brīdī vai citā brīdī notiks ar nozari. Iekļaujot institucionālo tirdzniecību, mēs redzējām varbūtību, ka daudzi produkti, kas pieejami mantotajos tirgos, tiks ieviesti kriptonauda nozarē, ir augsta. Tā ir laba lieta, jo tā ir palīdzējusi standartizēt un nobriest mūsu topošo nozari.

Turklāt šie līgumi piesaistīja vairāk institucionālu tirgotāju, kas kopumā izraisīja lielāku interesi par kriptonauda. Vēl svarīgāk ir tas, ka atvasinājumu ieviešana bija neizbēgama kriptogrāfijas tirgus svārstību dēļ. Es varu iedomāties visvairāk, ja ne visi šīs AMA lietotāji var atsaukties uz to, cik ātri cilvēka pozīcijas var mainīties no viena brīža uz otru.

Atvasinājumu un daudzu atvasinājumu veidu priekšrocības (mijmaiņas līgumi, iespējas līgumi, nākotnes līgumi, pastāvīgie periodi utt.) Var būt saistīti ar svārstību risku ierobežošanu. Tā kā kriptovalūtu industrija lielākoties virzās tajā pašā virzienā kā Bitcoin, investīciju ierobežošanai ir grūti izmantot citas kriptovalūtas.

Piemēram, mantotajos tirgos, neizmantojot atvasinātos instrumentus, varat ieguldīt pretcikliskos vai alternatīvos aktīvos, kas samazinās vai saglabā savu vērtību, kad tirgus palielinās, un otrādi. Kriptovalūtā šī spēja nebija viegli pieejama, un Altcoins tūlītējās cenu tirgus kustības lielākoties tendētas vienā virzienā ar Bitcoin. Iestādes ar interesi vēroja kriptovalūtu tirgu, tāpat kā viņu klienti, tomēr, ņemot vērā tik augstu cenu svārstīgumu, kāds tas ir mūsu nozarē, iestādēm bija nepieciešams veids, kā mazināt riskus, un pārvaldītas tirdzniecības cenas, lai palielinātu atdevi.

Pēdējais jautājums tika atrisināts ar ārpusbiržas galdiem, tomēr riska mazināšanas komponents bija pieejams tikai iestādēm, kuras kriptonauda nozarē ieviesa atvasinātos instrumentus. Ieguvums individuālajam lietotājam ir tas, ka tagad viņi var izmantot arī šīs riska mazināšanas metodes. Mēs uzskatām, ka atvasinātie finanšu instrumenti būs svarīga kriptovalūtu tirdzniecības ekosistēmas sastāvdaļa, un atzinīgi vērtējam OKEx par to, ka sper soļus šo pakalpojumu ieviešanā saviem lietotājiem..

Tāpēc sakiet, ka esmu tikai pamata kriptogrāfijas tirgotājs, ko atvasinātie produkti var novest mūs ārpus spot tirdzniecības darbības jomas?

Alysa: Pirmkārt, sviras. Līguma darījumos lietotāji var palielināt savus ienākumus, pielāgojot sviras. Šis ir piemērs, kas palīdzēs labāk izprast aizņemto līdzekļu īpatsvaru: kad DASH cena ir 50 ASV dolāri, lietotājs A iegūst līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 ASV dolāru lielu rezervi un x10 aizņemto līdzekli. ja DASH cena paaugstināsies par 10% (no 50 līdz 55 ASV dolāriem), šī līguma peļņa būs 10 * 50 * 10% = 50 ASV dolāri. Tātad lietotājs A nopelna 50 ASV dolārus ar x10 sviru, kad DASH cena paaugstinās par 10%. Jāatzīmē, ka tad, kad ieņēmumi dubultojas ar aizņemto līdzekļu īpatsvaru, risks arī dubultojas. Tāpēc, lūdzu, izmantojiet sviras racionāli.

Otrkārt, riska ierobežošana. Lietotāji, kuriem ir digitālie aktīvi, var izmantot nākotnes darījumus, lai panāktu riska ierobežošanu, it īpaši, ja tirgū notiek lejupslīde. Riska ierobežošana attiecas uz līguma kriptovalūtas mērķa cenas svārstību nodrošināšanu, lai izvairītos no riskiem, ko rada svārstības šajā periodā. Tas nozīmē, ka klients izveido reverso līguma pozīciju tā, ka pašas kriptovalūtas radītā peļņa un zaudējumi ir tieši pretēji peļņai un zaudējumiem, ko rada līgums, kad ir cenu svārstības, un kriptovalūtas kopējo peļņu un zaudējumus, un līgums paliek nemainīgs.

Ievietojiet to vēlreiz scenārijā. Pieņemot, ka pašreizējā DASH cena ir 50 ASV dolāri, lietotājam A pieder 10 DASH un sagaida, ka nākotnes DASH cena samazināsies, tāpēc, lai izvairītos no zaudējumiem, ko rada DASH samazināšanās, lietotājs A pārdod līgumu 10 DASH vērtībā; Pieņemts, ka pēc 1 mēneša faktiskā DASH cena nokrītas līdz 40 ASV dolāriem, tad līguma ieņēmumi būs 2,5 DASH, kas atbilst 100 ASV dolāriem. Sākotnējais DASH zaudēs 100 ASV dolārus, un lietotājs A zaudēs peļņu. Iepriekš izveidojot reverso līguma pozīciju, jūs varat bloķēt savus galīgos USD ieņēmumus.

Omar ir kāds iemesls, kāpēc jūs varētu ieteikt tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus?

Omārs: Ļaujiet man ievadīt šo atbildi, sakot, ka tas nav tirdzniecības padoms, bet iemeslus, kāpēc kāds izmantotu atvasinājumus, var apkopot 3 vārdos – svārstīgums, riska ierobežošana un spekulācijas.

Nepastāvība – kriptovalūtu cenas var būt ļoti svārstīgas, kā jūs visi zināt. Atvasinātie instrumenti palīdz tirgotājiem pasargāt sevi no cenu svārstībām. Piemēram, ja jūs domājat, ka Dash cena pieaugs, tirgotājs var izmantot nākotnes līgumu, lai noteiktu laiku fiksētu cenu. Tāpat kā jūs vēlaties fiksēt interneta pakalpojuma mēneša cenu nākamajam gadam, lai izvairītos no riska, ka interneta pakalpojumu sniedzējs negaidīti palielinās likmes, jūs šeit darāt to pašu ar kriptogrāfijas un nākotnes līgumiem.

Hedging – Riska mazināšanas stratēģijas veids, īsumā ieguldītājs mazina vienu risku ar pretēju rīcību. Piemēram, ja persona tur 10 Dash, cerot uz cenu pieaugumu, tā var izvēlēties ieņemt īsu pozīciju, lai viena peļņa mazinātos no otras zaudējumiem. Īss būtībā nozīmē, ka jūs derat, ka tirgus samazināsies. Šeit ieguldītājs pārdotu īsu līgumu par pašreizējo tirgus cenu, tāpēc, kad šī aktīva cena samazinās, viņi saņem peļņu no starpības starp Dash cenu šajos divos atsevišķos laika punktos..

Ņemot to pašu piemēru, trešais iemesls būtu spekulācijas. Spekulēšanai var izmantot arī īssavienojumus, pastāvīgos līgumus, mijmaiņas līgumus un nākotnes līgumus. Ņemot iepriekš minēto piemēru, ja ieguldītājs tikai saīsināja Dash un viņam nebija iepriekšminēto 10 Dash, tad viņi spekulē, ka tirgus samazināsies un īsās pozīcijas pārdošana, lai no tā gūtu peļņu. Kaut ko tādu, kas lielākajai daļai nav iespējams spot tirgū. Īsāk sakot, šie atvasinājumi ņem vērā laiku, kas ir kritisks faktors daudzu tirgotāju stratēģijās.

2. daļa: Kāpēc un kā tirgot kripto atvasinājumus vietnē OKEx

Kāpēc tirgotāji atvasinājumu tirdzniecībai dod priekšroku OKEx nekā citām digitālo aktīvu biržām?

Alysa: Atbilde ir īsa – OKEx ir fantastisks

OKEx ir pasaulē vadošā kriptovalūtas birža, kas visā pasaulē sniedz tirgotājiem modernus un uzticamus finanšu pakalpojumus, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju.

Mūsu biržas lietotāji var tirgoties, neuztraucoties par aktīvu nozagšanu. Turklāt tirdzniecības procesā mums ir augstākā līmeņa riska kontroles pasākumi, piemēram, ārkārtas tirgus apstākļu aizstāvēšana ar zīmes cenu, nulles lietotāju sadales panākšana ar pakāpeniskām starpībām un augstas veiktspējas slēgšanas mehānismu un izvairīšanās no likvidācijas riska pietiekama riska rezerve.

Mums ir dažādi līgumu veidi – izņemot dažādus līgumus ar atšķirīgu rezervi, mums ir nākotnes līgumi un beztermiņa līgumi ar atšķirīgu derīguma termiņu. Nākotnes līgumus var noformēt katru nedēļu, divreiz nedēļā, ceturksnī un reizi ceturksnī, un beztermiņa līgumiem nav derīguma termiņa.

Mums ir dažādi pasūtījumu veidi – vairāki uzlaboti pasūtījumu veidi, lai palīdzētu lietotājiem ērtāk tirgoties. Lietotāji var veikt peļņas un apturēšanas zaudējumu pasūtījumus, lai kontrolētu riskus un bloķētu peļņu.

Mums ir dažādas tirdzniecības valūtas – papildus 9 galvenajām valūtām (BTC, ETH, EOS, ETC, LTC, BCH, TRX, XPP, BSV), mēs nesen esam uzsākuši līgumus ar dažām citām populārām valūtām, piemēram, LINK, DASH, NEO un gandrīz 20 veidu valūtas tiks uzsāktas drīz.

Mums ir daudzveidīgi produktu rīki – dažādi tirdzniecības rīki, kas palīdz lietotājiem ātrāk un ērtāk veikt darījumus

Līguma kalkulators: lietotāji var izmantot kalkulatoru, lai ātri aprēķinātu peļņu, beigu cenu un likvidācijas cenu atbilstoši savām pozīcijām bez sarežģītām aprēķina operācijām.

Daudzdimensionāli darījumu dati: desmit galvenie tirgus dati var palīdzēt tirgotājiem vispusīgi analizēt tirgus situāciju un attiecīgi pielāgot savus tirdzniecības plānus.

Mums ir vislielākais tirdzniecības apjoms, starpības un produktu veiktspēja – OKEx ir ieguvis lietotāju atzinību ar izciliem produktiem ar pasaulē vadošo līgumu tirdzniecības apjomu, kas veido vairāk nekā 30% no visa tirgus tirdzniecības apjoma. OKEx nākotnes līgumu / perpetual swap vidējā starpība ir daudz mazāka nekā citās biržās

Un mums ir pārliecība 🙂

Tātad, kā es varu sākt ar Dash spot vai atvasināto instrumentu tirdzniecību? Vai es varu reģistrēties, izmantojot OKEx?

Omārs: Jūs varat iestatīt, izmantojot OKEx, iziet KYC procesu un reģistrēties, lai tieši iegādātos Dash vietnē OKEx. Lai sāktu lietot Dash, lejupielādējiet Dash Wallet Apple vai GooglePlay, pēc tam, kad esat iegādājies Dash, izmantojot OKEx, dodieties uz Dash.org/where-to-spend/, lai atrastu tuvumā esošu tirgotāju, lai iegādātos preces un pakalpojumus Domuzīme.

Mēs savā vietnē veidojam arī institucionālu lapu, kas nodrošinās vienas pieturas aģentūru visiem pakalpojumiem, kas iestādei būtu nepieciešami.

Cik veidu ir OKEx līgumam? Kādas viņiem ir priekšrocības?

Alysa: OKEx atbalsta divu veidu līgumus: ar monētām marķēti nākotnes līgumi / mijmaiņas darījumi un USDT maržas nākotnes līgumi / mijmaiņas līgumi

Ar monētām (reverss) nākotnes līgumi / mijmaiņas darījums tiek norēķināts pamatā esošajā kriptovalūtā, tas ir, atvēršanas un norēķinu valūta ir noteikta valūta. Piemēram: investori vēlas veikt BTC līgumu darījumus un atvērt pozīcijas ar BTC kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī BTC; ja investori vēlas veikt DASH līguma darījumus un atvērt pozīcijas ar DASH kā starpību, galīgais peļņas un zaudējumu norēķins būs arī DASH.

Nākotnes / mijmaiņas darījumu ar monētu priekšrocības: Ar nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumiem ar monētām ir piemēroti lietotāji, kuriem riska ierobežošanas nolūkā ilgstoši jātur noteikta valūta, un viņi var baudīt peļņu no cenu kāpuma un ieņemot garas pozīcijas līgumos ar monētām

No otras puses, USDT maržas līgumu sauc par nākotnes līgumu. Līguma starpība un norēķini par USDT maržināto līgumu ir USDT, tas ir: izmantojot USDT kā rezervi pozīcijas atvēršanai, ieņēmumi būs arī USDT. USDT starpības vērtība ir stabila, un tā var samazināt lietotāja pozīcijas starpības samazināšanās risku ienirt tirgū; jūs varat veikt vairāku valūtu līgumu darījumus, vienkārši turot USDT, kas arī samazina pozīciju maiņas tirdzniecības izmaksas; USDT maržas līgumu ir viegli pārslēgt un aprēķināt peļņu un zaudējumus, kas ir piemērots iesācējiem. Ja esat jauns lietotājs, kuram nekad nav bijuši līguma darījumi, ieteicams sākt līgumu ar USDT starpību

Šis piemērs parādīs atšķirību starp abu līgumu ieņēmumiem, kad tirgus iet uz augšu un uz leju. Pēc izpratnes par to darbību jūs varat izvēlēties pareizo līguma veidu dažādos tirgos

Scenārijs ar īso pārdošanu:

Pieņemot, ka 1USDT ir vērts 1 ASV dolāru, ja DASH cena ir 50 ASV dolāru:

Ar monētām marķēts (reversais līgums): jūs pārdodat īsu līgumu 10 DASH vērtībā ar 1 DASH un x10 kredītplecu, pieņemot, ka jūs aizveraties pēc tam, kad DASH cena nokrītas par 10% (DASH vērtība samazinās no 50 līdz 45 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi būs 1,1 DASH, un konta atlikums būs 95 USDT

USDT līgums ar USD (nākotnes līgums): jūs pārdodat īsu līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 USDT un x10 kredītplecu, pieņemot, ka jūs aizveraties pēc tam, kad DASH cena nokrītas par 10% (DASH vērtība samazinās no 50 USD līdz 45 USD), tad jūsu ieņēmumi būs 50 USDT, un jūsu konta atlikums būs 100 USDT

Īsāk sakot, īsais līgums gan ar USDT maržināto līgumu, gan ar monētu maržināto var nopelnīt peļņu, samazinoties BTC cenai, taču, samazinoties fiat maržai monētu maržās, galīgie ieņēmumi no monētas maržinātiem ir mazāki nekā līgumu ar USDT. Peļņas samazināšanās ir saistīta ar DASH cenas samazināšanos

Scenārijs ar ilgu pirkšanu:

Pieņemot, ka 1USDT ir vērts 1 USD, ja DASH cena ir 50 USD:

Ar monētu starpību (reversais līgums): jūs pērkat garu līgumu 10 DASH vērtībā ar 1 DASH un x10 kredītplecu, pieņemot, ka jūs slēdzat darbību pēc tam, kad DASH cena pieaug par 10% (DASH vērtība pieaug no 50 līdz 55 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi palielināsies ir 0,91 DASH, un konta atlikums būs 105 USDT.

USDT līgums (ar nākotnes līgumu): jūs pērkat garu līgumu 10 DASH vērtībā ar 50 USDT un x10 kredītplecu, pieņemot, ka jūs slēdzat darbību pēc tam, kad DASH cena pieaug par 10% (DASH vērtība palielinās no 50 līdz 55 ASV dolāriem), tad jūsu ieņēmumi būs 50 USDT, un jūsu konta atlikums būs 100 USDT.

Rezumējot: ilgais līgums gan ar USDT maržināto līgumu, gan ar monētu maržināto var nopelnīt peļņu, kad BTC cena paaugstinās, bet, palielinoties fiat maržai monētu maržās, galīgie ieņēmumi no monētas maržinātiem ir lielāki nekā līgumu ar USDT. Peļņas pieaugums ir saistīts ar DASH cenas pieaugumu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu akadēmiju, lai uzzinātu vairāk – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

3. daļa: OKEx nākotne & DASH

Kādi ir Dash nākotnes plāni? Vai mūsu rīcībā ir kādas aizraujošas lietas, ar kurām mēs varam dalīties??

Omārs: Mūsu aizraujošākā gaidāmā tehnoloģiju ieviešana ir Dash Platform. Dash Platform pievienos tīklam daudzas jaunas iespējas, kas ļaus izstrādātājiem veidot Dash vietējās lietojumprogrammas vienkāršā veidā, kas piesaista Dash kā maksājuma veidu, vienlaikus nodrošinot tādu lietotāja pieredzi, kādu patērētāji ir sagaidījuši no tradicionālajām maksājumu lietotnēm..

Izmantojot tādus piedāvājumus kā mūsu decentralizētā API (DAPI), decentralizētā nosaukuma pakalpojums (DPNS) un jaunie SDK, izstrādātāji varēs viegli izveidot lietojumprogrammas, kurās maksājuma veids tiek izmantots, izmantojot Dash, vienlaikus nodrošinot tādu lietotāja pieredzi, kādu patērētāji sagaidījuši no tradicionālās. maksājumu lietotnes.

Faktiski mūsu darbs pie Dash Platform pārvērš tīklu par decentralizētu, vienprātīgi atbalstītu datu bāzi kā pakalpojumu. Mēs sniedzam trūkstošo datu slāni decentralizēta tīmekļa redzējumā. Mūsu produkts ir līdzīgs Firebase Cloud Firestore decentralizētajai versijai. Reģistrējot platformā datu līgumu (t.i., datu bāzes shēmu), lietotāji var gūt labumu no tā, ka Dash konsenss tiek veikts pret jūsu datu stāvokli, kad lietotāji iesniedz un izgūst informāciju no tīkla.

Viens no pirmajiem platformas lietošanas gadījumiem ir mūsu decentralizētais vārdu pakalpojums, kas nodrošina cilvēkiem lasāmus lietotājvārdus, kas aizstās nepieciešamību apmainīt kriptogrāfiskās adreses, lai veiktu maksājumus. Turklāt Dash Platform ir izšķiroša nozīme mūsu maka jaunākajos uzlabojumos – sauktajos DashPay -, kas ļaus sazināties, veikt maksājumus ar lietotājvārdu un kopumā izmantot lietotāju pieredzi, kas līdzinās jebkurai lielākai maksājumu lietojumprogrammai. Tas viss notiks, nezaudējot nekādu drošību un privātumu, kas padara decentralizētos tīklus tik vērtīgus.

Kā ar tevi, Alysa un OKEx?

Alysa: Protams, mans komandas biedrs un es centīsimies izveidot uz lietotājiem visvairāk orientētu un profesionālu digitālo aktīvu apmaiņu, kā arī izveidot vislabāko kriptogrāfijas ekosistēmu

Bet šeit es gribētu pavadīt kādu laiku, lai mūsu reklāmas virzītu šeit! Īpašs bonuss nākamajiem Dash tirgotājiem: no 29. aprīļa līdz 6. maijam tirgotāji var tirgot līdz 20 000 USDT, tirgojot Dash līgumus.

Pirmais, pirmais! Lūdzu, pārbaudiet vairāk informācijas mūsu vietnē vai mobilajās lietotnēs.

4. daļa: Q&A

Šeit no @ cryptococuk01: Daudzas apmaiņas ir uzlauztas, kaut arī tām ir augsts drošības līmenis. Vai jums ir mehānisms, kā novērst šādus uzbrukumus? Vai jūs kompensēsit lietotājiem, ja notiks šāds uzbrukums??

Alysa: Nu tas ir ļoti labs jautājums! Es šeit nevaru pavadīt daudz laika, jūs, puiši, varat lasīt mūsu rakstus mūsu akadēmijā! Bet lemme dod jums nelielu noslēpumu, kas pieejams tikai AMA šeit:

Lietotāji un drošība ir otrajā vietā, neatkarīgi no tā, vai tā ir līdzekļu drošība, tirdzniecība, dati un privātums.

Mēs pieņemam multisig aukstu maku, lai sadalītu savus līdzekļus līdz aptuveni 500 BTC uz vienu maku, lai mēs nēsātu nevienu aukstu maku ar milzīgu aktīvu daudzumu un riskus sadalītu un labāk pārvaldītu..

@DustyLoooza jautā: DROŠĪBAS ziņā: domuzīme lepojas ar 51% ATTACK IMMUNITY, tagad, kā tas ir iespējams? Lūdzu, izstrādājiet procesu, kā domuzīme iegūst šo drošības funkciju?

Omārs: Dash piemīt funkcija, ko sauc par ChainLocks, kas palīdz mazināt 51% uzbrukumu Dash blokķēdei risku. Šādus uzbrukumus var izdarīt ļaunprātīgs kalnračnieks vai kalnraču grupa, kas kontrolē vairāk nekā 50% tīkla skaitļošanas jaudas.

ChainLocks stimulē kalnračus nekavējoties publicēt apstrādātus blokus, tādējādi samazinot slepenās ieguves priekšrocības un palielinot vienprātības uzbrukuma veikšanas grūtības.

Dash tīklā tiek izmantota kvoruma sistēma, kurā tiek izmantoti Long Living Masternode Quorums (LLMQ). Šeit bloki tiek apstiprināti, kad 60% vai vairāk no LLMQ, kas sastāv no dažiem simtiem nejauši izvēlētu masternodu (MNO), apstiprina pirmo bloku aktīvajā ķēdē

Pirmais bloķētais tiek bloķēts ar ChainLock parakstu, kas novērš ķēdes pārstrukturēšanu (ti, kļūst neiespējami).

@RoginJohn Kāda veida atvasinājumi tagad ir pieejami OKEx?

Alysa: Mums ir pastāvīgs mijmaiņas darījums, nākotnes līgumi un iespējas līgumi (Nākotnes līgumi / mijmaiņas līgumi ar monētām un USDT maržas nākotnes līgumi / mijmaiņas līgumi). Bez mazo valūtu līgumiem, piemēram, DASH, NEO, Link un XTZ, kas ir uzsākti, drīzumā nāks arī vairāk mazu valūtu līgumu, piemēram, ZEC un ADA. Sekojiet līdzi!

@Simonwong Kā iesācējam līgumu tirdzniecībā, man ir zināmas bažas par tirdzniecību ar saviem līdzekļiem. Vai OKEx varētu nodrošināt iesācējiem testnet, lai viņi varētu izmantot kādu līgumu tirdzniecības praksi?

Alysa: Testnet … lieliska ideja 🙂 Mēs saprotam, ka iesācējiem ir bažas par tirdzniecību ar saviem līdzekļiem un iespējamiem zaudējumiem, ko rada viņu nepietiekamā pieredze.

Tādējādi, lai mazinātu iesācēju bažas, OKEx palaida testnet. OKEx nodrošinās jums pietiekamus testēšanas līdzekļus, lai jūs varētu izjust visu tirdzniecības procesu, neuztraucoties par zaudējumiem.

@RoginJohn Kādas ir DASH priekšrocības uzņēmumiem?

Omārs: Ir daudz priekšrocību, ja Dash tiek pieņemts kā maksājuma veids (es pieņemu, ka tieši to uzdeva jautājums). Arī šie ir daži galvenie atšķirības punkti no citām kriptovalūtām. Pirmais ir ātrums un zemas darījumu maksas par Dash darījumiem uz jebkuru vietu pasaulē. Dash darījumi, izmantojot InstantSend, ir tūlītēji (ieskaitot norēķinus), maksājot daļu no ASV santīma. Kā jau iepriekš minēts AMA, Dash ir vienīgais 51% no uzbrukuma drošais kriptonauda, ​​pateicoties mūsu tehnoloģijai, tāpēc darījumi ir ļoti droši. Turklāt Dash ir plaša globāla kopiena ar kopienas organizācijām un biedriem visā pasaulē, kuri vēlas izmantot Dash maksājumiem. Tas nozīmē vairāk potenciālo klientu viņu biznesam. Mēs patiešām ticam saviem partneriem un vienmēr strādājam, lai panāktu izaugsmi kopā, izmantojot dažādus veidus, ieskaitot šādus AMA. Uzņēmumi var arī piesaistīt līdzekļus projektiem un iniciatīvām, kas galu galā nāks par labu Dash tīklam, izmantojot priekšlikumu sistēmu. Daļa no mūsu DAO tīkla. Caur to pašu DAO tīklu viņi var būt tikpat aktīvi vai neaktīvi, kā viņi vēlētos, kas nozīmē iesaistīt viņu nākotnes klientu bāzi. Kopš pandēmijas uzņēmumi vēlas pārvietoties arī tiešsaistē, un Dash ir lieliski piemērots tiešsaistes, globāliem un pat mikromaksājumiem, ņemot vērā zemās darījumu maksas. Visbeidzot, tā kā galvenā komanda izlaiž vairāk tehnoloģiju, ir vairāk iespēju paplašināt uzņēmējdarbības pakalpojumus un palielināt efektivitāti.

@ Ahmad10112 Kāds ir veids, kā glābt sevi no 51% uzbrukuma

Omārs: Izmantojiet Dash;)

@ Kitty081089 Kādas ir #Dash izmantošanas priekšrocības salīdzinājumā ar citām?

Omārs: Izmantojot Dash, jūs varat nosūtīt un saņemt Dash (ieskaitot norēķinus) jebkurā pasaules malā ar daļu no ASV centa. Turklāt jūs varat piedalīties mūsu DAO un pievienoties kopienai un pat saņemt finansējumu, lai sāktu projektu.

Vairāk AMA nākt

Jebkura tēma, kuru vēlaties aplūkot, informējiet mūs!

Katru reizi, kad pabeidzam AMA, mēs jūtamies ļoti pārsteigti un pārsteigti par to, cik ļoti vēlas mūsu kopienas uzzināt vairāk par mums. Kā minēts iepriekš, turpināsies arī citas AMA sesijas. Ja jums ir kādas lieliskas idejas par tēmu, kuru mēs varam atspoguļot, lūdzu, nekautrējieties informēt mūs par mūsu sociālo mediju kanāliem. Līdz nākamajai reizei priecīga tirdzniecība!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me