Alysa Xu: Par kriptogrāfijas tirgu, atvasinātajiem instrumentiem un globalizāciju

COVID-19, 3.12 tirgus sabrukums, Bitcoin samazināšanās uz pusi, un tagad mēs gandrīz esam pakāpušies 2020. gada otrajā pusē. Mēs esam daudz pārdzīvojuši “jaunā normālā” apstākļos, un tomēr – ko mēs esam iemācījušies par tirgu un ko mums vajadzētu gaidīt tālāk? Ko OKEx var darīt labāk, kad mēs stāvam kriptogrāfiskajā telpā? Šeit ir dažas manas domas par kriptogrāfijas tirgu, atvasinājumiem un OKEx turpmāko plānošanu.

I. Kriptogrāfijas tirgus un tradicionālo finanšu tirgu korelācija

Vispirms apskatīsim kopējo tirgus tendenci 2020. gada pirmajā pusē. No februāra vidus līdz marta sākumam pasaules ekonomika sāka samazināties, un tradicionālā tirgus likviditāte pamazām saruka. Tajā pašā laikā kriptogrāfijas tirgi atpalika no tradicionālajiem tirgiem, jo ​​uz pusi samazinošo cerību dēļ tirgus noskaņojums joprojām bija augsts.

12. martā kriptogrāfijas tirgus cieta globālās likviditātes krīzes apstākļos. Kopā ar iepriekšējo lielo sviras uzkrāšanos Bitcoin vienas dienas laikā samazinājās līdz pat 3 800 USD. Galējā lejupslīde izraisīja tirgus paniku, un atvasināto instrumentu tirdzniecības apjoms un pozīcijas nokritās zem februāra līmeņa. Pēc globālās likviditātes problēmas mazināšanās sekoja pakāpeniska atveseļošanās. Atskatoties uz priekšu, mēs to varam redzēt digitālo aktīvu tirgus nav pilnīgi neatkarīgs no tradicionālajiem tirgiem. Viņu atšķirīgā rakstura dēļ ir vajadzīgs laiks, līdz pēdējās likviditātes risks izplatās uz pirmo.

Šī krīze tomēr ir likusi arī bitkoinu vairāk cilvēku redzeslokā. Tradicionālāki investori pievērš uzmanību Bitcoin un ir sākuši tajā ieguldīt, padarot abus tirgus ciešāk saistītus.

Turklāt neviens vienotais tirgus nevar būt pilnīgi neatkarīgs no citiem, ja vien tas nav pilnībā izolēts. Kamēr ir iespēja šķīrējtiesai, tirgotāji izmanto priekšrocības, lai iznīcinātu starpību un apvienotu divus dažādus tirgus.

Visiem aktīviem ir savs vēršu lāču cikls, un Bitcoin nav izņēmums. Tas nevar vienkārši pieaugt visu laiku. Tomēr, ņemot vērā tā ilgtermiņa tendenci, ir daudz iespēju etalona kriptogrāfijai pieaugt nākotnē. Kvantitatīvās atvieglošanas gadījumā, lai nodrošinātu risku pret valūtas vērtības samazināšanās risku, ieguldītājiem ir jāizvēlas aktīvi, kas var radīt lielāku atdevi.

Bitcoin priekšrocības salīdzinājumā ar citiem aktīviem

(1) Pēc maksimuma sasniegšanas 20 000 ASV dolāru apmērā 2017. gadā BTC ienāca lāču tirgū 2018. gadā, sāka lēnu kāpumu 2019. gadā un tagad joprojām ir samērā pieņemamā vērtēšanas diapazonā aptuveni 9 000 USD.

(2) Bitcoin kopējā tirgus kapitalizācija ir mazāka par 200 miljardiem USD. Tā kā apjoms ir mazs, likviditātes mazināšanās kopējā ietekme šajā tirgū būs ātrāka un acīmredzamāka.

Aizjūras institucionālie investori pirmajā ceturksnī bija ļoti aktīvi kriptovalūtu tirgū, piemēram, Grayscale, piemēram, ceturksnī ieguldīja rekordlielu summu USD 389 miljonu apmērā, nopērkot aptuveni 60 000 Bitcoins, kas ir aptuveni 30 procenti no ceturksnī iegūtajiem jaunajiem Bitcoins. Pelēktoņos pašlaik ir 310 000 Bitcoins, kas aizņem apmēram. 1,7 procenti apgrozībā esošo Bitcoins.

Turklāt, aplūkojot ķēdes datus, vaļu adrešu skaits, kurās ir vairāk nekā 1000 Bitcoins, tagad pārsniedz 2000, pārsniedzot 2017. gada buļļu tirgus augstāko līmeni, un vēl trīs adreses satur vairāk nekā 100 000 Bitcoins. Adrešu skaits, kuru rīcībā ir vairāk nekā 0,1 Bitcoin, arī sasniedza visu laiku augstāko līmeni – vairāk nekā 3 miljonus. Ilgtermiņā, kad bitcoin pievienojas galveno globālo aktīvu rindām, vairāk cilvēku nākotnē izmantos Bitcoin aktīvu sadalei.

II. Strauja atvasinājumu tirgus izaugsme

Kopš 2020. gada sākuma atvasināto finanšu instrumentu tirgus ir uzplaukums. Mēs sagaidām, ka tā turpinās straujo izaugsmi visa gada garumā. Sākot ar 1.ceturksni tirdzniecības apjoms atvasināto finanšu instrumentu tirgū pārsniedza 2 triljonus USD ar 6,6 triljonu tūlītējās tirdzniecības apjomu. Atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības apjoms bija aptuveni viena trešdaļa no tūlītējā tirgus, vidējais dienas atvasināto finanšu instrumentu tirgus apjoms ceturksnī bija 23,3 miljardi USD, kas ir par 274% vairāk nekā pagājušajā gadā, un spot apjoms pieauga par aptuveni 104% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

OKEx ir pētījis atvasināto finanšu instrumentu tirgu apmēram 7 gadus. Pašlaik mūsu vienas pieturas platforma nodrošina visplašākos tirdzniecības produktus, tostarp pastāvīgos, nākotnes līgumus un opciju līgumus, un visiem tiem ir USDT vai citu kriptovalūtu rezerves iespējas. OKEx ir vadījis tirgu tirdzniecības apjoma un pozīciju ziņā, galvu pret aci ar Bitmex. Tā kā mēs pastāvīgi optimizējam un uzlabojam savus produktus attiecībā uz funkcijām un riska kontroles mehānismiem, tagad mēs esam 1-2 gadus priekšā nozarei.

Pirmkārt, mēs uzlabojām tehnisko arhitektūru, lai uzlabotu veiktspēju. Tā kā digitālo aktīvu tirgus darbojas ātri, prasības attiecībā uz sistēmas vienlaicīgumu, pasūtījumu apstrādes ātrumu, apstrādes jaudu katru dienu ir lielākas. Tāpēc OKEx jaunināja Zibens sistēma 2.0 un super atbilstošs dzinējs pagājušajā gadā, lai pārliecinātos, ka tā var darboties stabili pat ārkārtējos tirgus apstākļos. Tās sistēmas pieejamība sasniedza 99,999%, pārsniedzot nozares līmeni. Kopš platformas jaunā sistēma sāka darboties 2019. gadā, pasūtījumu apstrādes ātrums ir kvalitatīvi uzlabojies. Pasūtījumu iesniegšanas aizkavēšanās kopumā tika samazināta par 50%. Tajā pašā laikā mēs sākām reāllaika tirgus izsekotāji visiem tirdzniecības produktiem, kas atbilst profesionālu tirgotāju vajadzībām.

Otrkārt, mums ir sarežģīta riska pārvaldības sistēma. Mēs esam ielikuši Daudzpakāpju starpības koeficienta sistēma vietā, lai optimizētu piespiedu likvidācijas un dalītās kārtības algoritmu, un uzlaboja aprēķinu iezīmēta cena. Pašlaik mēs saglabājam nulles atgūšanas rekordu nākotnes līgumu un pastāvīgā mijmaiņas darījumu tirgū. Un mūsu apdrošināšanas fonds turpina pieaugt, šobrīd tam ir gandrīz 100 miljoni dolāru.

Treškārt, mūsu produktu klāsts ir visaptverošs. 2018. gada sākumā mēs laidām klajā pastāvīgā mijmaiņas darījumu tirdzniecība, kas tagad atbalsta 15 galvenās valūtas; attiecībā uz nākotnes tirdzniecību mēs pievienojām divu ceturkšņu līgumi, un tas atbalsta USDT vai citu kriptovalūtu rezerves opcijas, padarot lietotājiem ļoti ērtu daudzveidīgu ieguldījumu stratēģiju īstenošanu. Janvārī mēs arī uzsāka iespēju tirdzniecību, piedāvājot vairākus derīguma termiņus, bagātīgas izpildes cenas un vairāk nekā 100 līgumus tirgotājiem. Mēs arī pievienojām trīs jaunas funkcijas, lai palīdzētu lietotājiem vairāk saprast opciju tirdzniecību, tostarp opciju atklāšanu, opciju kalkulatoru un reāllaika tirgus izsekotājus pēc izvēles..

OKEx ir visdažādākais kriptovalūtu tirgus laukums šajā nozarē, un mēs turpināsim koncentrēties uz sistēmas darbību stiprināšanu, lietotāju pieredzes uzlabošanu un tirgus likviditātes veicināšanu arī turpmāk.

III. OKEx pilna cikla globalizācijas izkārtojums

Es vēlos padalīties vēl ar dažām pārdomām par mūsu apmaiņu, tostarp par stratēģisko pozīciju OKEx.

Neskatoties uz desmit gadu attīstību, kriptogrāfiskās ekosistēmas visstiprākais biznesa modelis joprojām ir apmaiņa. Pēc remdenā primārā tirgus par jauno hitu kļuva atvasinātie instrumenti. Attiecībā uz kriptogrāfijas apmaiņas attīstību mēs varam sagaidīt, ka nākotnē redzēsim šādas tendences.

Pirmkārt, visā tirgū tiks ievērots 80/20 noteikums, kurā galvenā tirgus daļa būs pirmā līmeņa uzņēmumiem, savukārt nišas tirgū konkurēs otrā un trešā līmeņa platformas..

Otrkārt, pirmā līmeņa apmaiņa veidos bagātāku un visaptverošu ekoloģisko sistēmu un kļūs par integrētu un vienas pieturas pakalpojumu platformu kriptogrāfijas aktīvu produktiem un pakalpojumiem; savukārt otrā un trešā līmeņa biržas koncentrēsies uz sadalītu tirgu.

Treškārt, centralizētās biržas uz noteiktu laiku paliks dominējošas nozarē, bet DEX pakāpeniski attīstīsies, un sagaidāms, ka abi papildinās viens otru.

Visbeidzot, runājot par pasaules tirgiem, pirmā līmeņa biržas var tikt definētas no jauna. Tā kā daži jaunie tirgi aug, piemēram, Indonēzija un Krievija, kur vietējās biržas veido gandrīz 50% vai vairāk no vietējā tirgus.

Kā ar OKEx? Mēs esam domājuši par veidiem, kā labāk apkalpot esošos lietotājus, bet kur ir tirgus robežas? Kā mēs izveidojam jaunu tirgus telpu? Gada sākumā rīkotajā konferencē mēs ierosinājām pilna cikla globālo stratēģiju, kas aptver visus mūsu biznesa virzienus.

No otras puses, mēs turpinām paplašināties visā pasaulē. "Patiesa globalizācija" nozīmē produkta lokalizāciju katrā valstī, lai apkalpotu vietējos lietotājus. Tas ir jauns izaicinājums, lai mēs iesakņotos jaunajos tirgos, jo mums ir jāpieiet tuvāk vietējai kultūrai, lietotāju paradumiem un jāsaprot vietējā tirgus konkurenti.

Kā vienmēr, ar uzņēmēju domāšanu un pazemību mācīties, mēs nepārtraucam izpētīt jaunus produktus un tendences tirgū. Tajā pašā laikā prioritāte ir mūsu riska pārvaldības sistēma. Balansā starp ilgtermiņa attīstību un īstermiņa ieguvumiem mēs vienmēr izvēlēsimies pirmo.

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me