Aizpildiet nepilnības: reālā pasaules finanšu tirgu decentralizēšana – #OKExDeFi apaļā galda sanāksme

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē DeFi. 

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu #OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai DeFi pārrunātu viņu progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Koriju Kaplanu, DeFi naudas tirgus galveno tehnoloģiju vadītāju. Korija aizraušanās ar DeFi telpu sniedzas tālu ārpus DMM, un arī 2018. gada sākumā viņš ir līdzdibinājis un izveidojis Dolomite decentralizēto apmaiņu. Kad viņš nedarbojas ar DMM, viņš bieži studē jaunākās DeFi tendences, veido viedus līgumus un spēlē ar DApps.

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

Mēs nolēmām pagājušajā nedēļā OKEx iekļaut DMM: Governance (DMG)! Papildus uzskaitījumam, ko jūs domājat, ka kriptogrāfijas telpā centralizēti spēlētāji, piemēram, mēs, darīsim, lai atvieglotu DeFi telpu?

Tas ir lielisks jautājums. Iemesls, kāpēc mēs nolēmām vispirms strādāt ar OKEx, ir tāpēc, ka mēs domājām, ka sadarbība var iet tālu – ne tikai DMG uzskaitīšana. Tātad mēs redzam, ka tādi dalībnieki kā jūs paši esat DMG dalībnieki un faktiski piedalāties balsošanā, jo mēs redzam jūs kā ļoti spēcīgu ekosistēmas dalībnieku bortu.

Mēs arī domājam, ka indivīdiem ir potenciāls turēt savu DMG OKEx un joprojām var balsot par dažādiem priekšlikumiem, kas arī notiek. Tātad, mēs domājam, ka ir daudz sadarbības iespēju.

Un trešā lieta – kas ir nedaudz progresīvāka un kas, mūsuprāt, nāks tālāk pa ceļu – ir tāda, ka mūsu ekosistēmā ir šāda parāda griestu koncepcija, jo ikreiz, kad mēs piedāvājam procentus, tas ir jāatbalsta ar pasaules aktīvi. Mūsu viedo līgumu ekosistēma, ko pārvalda DMG, prasa, lai mūsu ekosistēma būtu pārāk nodrošināta. Līdz ar to mums ir ieviesti parāda griesti, kas nodrošina, ka mēs nekad neaizdodam vairāk aktīvu, nekā mums faktiski ir ekosistēmas atbalstam..

Tātad, ja mūsu mTokens pieprasījums būtu, piemēram, 100 miljonu ASV dolāru vērtībā, bet mūsu parāda griesti ir tikai 10 miljoni ASV dolāru, tas nozīmētu, ka pieprasījuma pārpalikums vai pārsniegums ir 90 miljonu ASV dolāru apmērā – un tas pāriet otrreizējā tirgū tirdzniecība ar mToken. Mēs domājam, ka tā ir ļoti svarīga lieta, jo mūsu viedie līgumi drīzāk ir primārais tirgus – bet došanās uz profesionālām vietām, piemēram, OKEx, būtu sekundārā tirgus vieta, kur tirgot mTokens ar prēmiju, ja mums ir likviditātes krīze..

Kāda loma ir Chainlink decentralizētajam orākula ietvaram, palīdzot DMM uzturēt pilnībā nodrošinātu, pārredzamu un ar uzticību minimālu naudas tirgu?

Izmantojot Chainlink, ir četras galvenās viņu līdzdalības jomas. Sākšu ar vienkāršajiem un sākšu vēl nedaudz ienirt tajos.

Tātad, pirmais ir tas, ka, mērot nodrošinājumu, mums ir nepieciešami kopīgi aprēķina līdzekļi. Mums šim nolūkam mēs izmantojam ASV dolāru – bet citās valstīs mēs būtu varējuši izmantot citu, piemēram, Ķīnas juaņu. Pašlaik ar kriptonauda, ​​kuru mēs turam pie rokas, mēs izmantojam viņu cenu plūsmas ķēdē, lai aprēķinātu, cik daudz kriptogrāfija patiesībā bija vērts. Mēs varam izmērīt to, kas mums ir noguldījumos.

Dodoties vienu slāni dziļāk, attiecībā uz visiem nodrošinājumiem, kas mums pašlaik ir, mēs faktiski iegūstam datus no melnās grāmatas. Chainlink strādā ar mums, lai šos datus faktiski piesaistītu ķēdei. Būtībā tas, ko viņi dara, ņem datus no melnās grāmatas un tos attīra ar apmēram 912 transportlīdzekļiem, kas mums ir sēdējuši baseinā, un viņi tiem piešķir vērtību, lai mēs faktiski varētu izmērīt, kā daudz mums patiesībā ir reālās pasaules aktīvos, kas palīdz atjaunot ekosistēmu. Tātad, tas ir vēl viens liels tieši tur.

Dienas beigās mums ir protokols, kas pastāv ķēdē. Mēs patiešām uzskatām sevi par galveno protokolu, kas mēģina apvienot reālās pasaules aktīvus blokķēdes vidē – kas ir potenciāli ļoti netīrs un grūti izdarāms, it īpaši tiem, kas ir tehniskāk domājoši un saprot orākulu problēmas, no kurām var rasties to. Mums Chainlink ir labākais risinājums.

Pārējās lietas, pie kurām mēs ar viņiem strādājam, ir divējādas. Pirmais ir nauda, ​​kas ieplūst DMM ekosistēmā. Vispirms tas, protams, ienāk kā kriptogrāfija, un mēs vienmēr turēsim pie rokas labu daudzumu kriptogrāfijas. Mūsu viedie līgumi faktiski nosaka, cik daudz mums tur jāpatur – tāpēc mēs nevaram apkrāpt sistēmu – un vienmēr būs daļa, kas ieplūst reālās pasaules aktīvos. Var būt pāris dienu periods, kad nauda tiek pārvietota no kriptogrāfijas uz šiem aktīviem, un šajā periodā tā varētu būt kriptogrāfija vai varētu būt fiat. Chainlink var palīdzēt mums faktiski izsekot šai naudai, lai ekosistēmas dalībniekiem vienmēr būtu ērti redzēt, kur nauda faktiski plūst, kad tā netiek piešķirta vai tā nesēž tieši DMM viedajos līgumos – kas ir diezgan svarīgi. Tā ir trešā lieta.

Ceturtā lieta – kas, manuprāt, ir stilīgākā, un tieši šeit mēs ar viņiem veicam daudz pētījumu un attīstības – ir faktiskais DAO jeb DMG. Ja jūs iedomājaties ekosistēmu, kurā visi DMG turētāji sanāk kopā, lai kaut ko balsotu … pieņemsim, viņi balsos par jauna aktīva, kas šajā gadījumā ir PC-12 lidmašīnas, iekāpšanu. Tātad, mūsu raksts par to faktiski nepiesaista lidmašīnu. Mēs vienkārši darām to, kas, mūsuprāt, šobrīd ir mūsu galvenais pienākums, kas ir jauna darījuma plūsma DAO kā viena no lietām, kas to var palīdzēt pagaidām. Dienas beigās DAO vai DMG īpašniekiem ir jābalso par tā pastāvēšanu.

Tātad, kad DMG īpašnieki to nobalsos un viņi to vēlēsies ieviest, būs daži gudri līgumi un dažas tehniskas lietas, kurām jānotiek. Papildus tam mēs domājam, ka Chainlink orākuli var faktiski nolasīt ķēdes balsojuma iznākumu un faktiski to izplatīt, lai veiktu reālās darbības. Vienkāršāk sakot, tas varētu būt kaut kas līdzīgs, pamatojoties uz balsošanas iznākumu, uz mūsu bankas kontu nosūtot API zvanu, kas var pārvietot līdzekļus no vienas dienas uz otru, lai samaksātu aizdevuma pakalpojumu, lai sāktu procesu. faktiski ievedot lidmašīnu PC-12. Tās varētu būt ļoti visaptverošas lietas.

Tomēr bez spēcīga, neatkarīga orākula risinājuma, piemēram, Chainlink, kas veic neatkarīgu darbību, kā es tikko aprakstīju, tas pēc savas būtības vairs nav uzticams, un tas faktiski apiet visu mērķi, ko mēs vadām kā DAO, būtībā pārvietojot daudz šo reālo pasaules darbība, tad uz Chainlink – vai faktiski vēl vairāk decentralizējot procesu un pārvietojot to uz neatkarīgu partiju, kas mūs faktiski noved pie brīvroku.

Tradicionālajā pasaulē tas varētu izskatīties šādi: ja mums nebūtu kaut kas līdzīgs Chainlink, tad DMG turētāji balsotu par kaut ko, un tad DMM fonds darītu darbību, pamatojoties uz jebkuru balsojumu, bet neviens mūs faktiski neliek rīkoties. Ja par priekšlikumu tiktu nobalsots un rezultāts teiktu, ka neiekāpjiet PC-12 lidmašīnā, bet, ja mēs par to būtu atbildīgi izdarīti DMM fondā, mēs varētu tikai teikt, ka nepiekrītam balsojumam. Mums nepatīk tas, par ko viņi nobalsoja. Un mēs varētu vienkārši iet uz priekšu un darīt to vienalga. Bet tas nav tas, par ko DAO faktiski nobalsoja, kas acīmredzami atspoguļo to, uz ko balsošana un dalība sliecas.

Tātad, izmantojot šim nolūkam Chainlink, tā vietā, lai cita puse to izdarītu manuāli, to varētu darīt neatkarīgā puse. DMM fonds to nekādi nevarētu apiet. Būtu tikai tas, ka tas, ko viņi dara, atspoguļo priekšlikuma darbības un DAO balsošanu. Mēs nekādā veidā nevarētu apkrāpt sistēmu vai apiet to. Tas ir tas, kas ir. Un mums jātiek galā ar balsojuma iznākumu – un tas ir taisnīgākais.

Tātad, mēs domājam, ka tas patiešām ieviesīs jaunu DAO laikmetu. Mēs domājam, ka mēs varam palīdzēt parādīt šo jauno tehnoloģiju.

Vai varat ieteikt vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni un kāpēc?

Es domāju, ka šis vārds būtu "paātrinot. ” Es domāju, ka daudziem indivīdiem, kuri sākotnēji nonāca šajā ekosistēmā, mēs ienācām, jo ​​dzirdējām šo stāstu par to, kā šī tehnoloģija var izspiest bankas – lai mēs varētu piedāvāt finanšu resursus tiem, kuriem to vēl nebija, vai piedāvāt labākus finanšu resursus tiem, kuriem iepriekš tam nebija piekļuves. Vai arī viņiem patika ideja par iespēju vienmēr izsekot, kur atrodas nauda.

Iemesls, kāpēc es saku “paātrina”, ir tāpēc, ka es domāju, ka mēs redzēsim lielu izaugsmi visā nozarē. Es domāju, ka DeFi būs viens no lielākajiem nozares katalizatoriem, jo ​​tas ir ļoti, ļoti spēcīgs izmantošanas gadījums.

Es domāju, ka spēles, kas tiek veidotas virs blokķēdes, un citas šāda veida lietas ir ļoti svarīgas – un es domāju, ka tās ir ļoti foršas. Bet dienas beigās es domāju, ka finanšu kustība šeit pagaidām ir vislielākā spēle. Tā ir viena no vissvarīgākajām lietām – jo naudas sistēma, kā mēs redzējām, ir kļuvusi ļoti, ļoti sarežģīta. Dažos gadījumos tas ir ļoti korumpēts. Dažos gadījumos piekļūt lietām var tikai daži cilvēki. DeFi līdz šim ir bijis šis milzīgais ekvalaizers, jo tas ļāva ikvienam iesaistīties, redzēt, kas notiek, un varēja piekļūt lietām, kurām iepriekš nebija piekļuves..

Es domāju, ka tiem, kas ilgu laiku ir bijuši šajā nozarē, tā būs virzība uz jaunākiem, iepriekš neredzētiem augstumiem, par kuriem mēs visi esam sajūsmā. Tiem cilvēkiem, kuri meklē labāku finansiālo brīvību un kuriem ir grūtības to atrast, es domāju, ka viņiem būs daudz cieņu un viņi pārcelsies uz DeFi telpu. Tiem cilvēkiem, piemēram, Džejs un es, kuri šobrīd palīdz izveidot protokolus, kuri sāk daudz adoptēt, es domāju, ka mums būs ļoti jautri, ja varēsim palīdzēt uz nākamo dalībnieku vilni. ekosistēmā.

Redaktora piezīme: skaidrības labad šis teksts ir nedaudz saīsināts un rediģēts.

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu un DeFi:

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors 

https://twitter.com/JayHao8

https://www.linkedin.com/in/jayhaookex/

OKEx oficiālais

Kredīts mūsu #OKExDeFi apaļā galda viesim:

Korijs Kaplans, DeFi naudas tirgus (DMM) CTO

https://twitter.com/coreycaplan3

https://www.linkedin.com/in/corey-caplan

DeFi naudas tirgus (DMM)

https://twitter.com/DMMDAO

https://www.linkedin.com/company/dmmfoundation/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me