Bitcoin Miners paredz lietainu sezonu, jo cena paliek zem 10K: Kripto tirgus katru dienu

Sākot ar preses laiku (plkst. 11:00 pēc UTC), Bitcoin (BTC) tirgo tuvu 9800 ASV dolāriem un pēdējo 24 stundu laikā ir samazinājies par 0,25 procentiem par OKEx BTC indeksa cenu. Pašlaik kopējā kriptovalūtas tirgus kapitalizācija ir palielinājusies par 0,1 procentiem, un BTC dominance ir 66,7 procenti, kā norādīts MonētaGeckoDatus.

Kriptogrāfijas valūtas ar lielu kapitālu iet uz sāniem – ar Ethereum (ETH) samazināšanos par 0,12 procentiem un Litecoin (LTC) par 0,42 procentiem.

OKEx Token Index Board (no plkst. 11:00 pēc UTC). Avots: OKEx

Saskaņā ar OKEx monētu informāciju ORBS ir labākais ieguvējs pēdējo 24 stundu laikā ar 18,16 procentu atdevi. Citi labākie ieguvēji ir DEP un THETA.

APM ir lielākais zaudētājs pēdējo 24 stundu laikā – zaudējis 14,23 procentus no savas vērtības.

Labākie ieguvēji 24 stundu maiņa Labākie zaudētāji 24 stundu maiņa
ORBS / USDT 18,16% APM / USDT -14,23%
DEP / USDT 17,35% DGB / USDT -12,85%
THETA / USDT 16,10% KCASH / USDT -8.47%

Labākie ieguvēji & Zaudētāji (USDT) pēdējās 24 stundas. Avots: OKEx

Bitcoin ieguves grūtību samazināšanās var paaugstināt cenu

Saskaņā ar OKLink blockchain pārlūks, Bitcoin mainīja grūtības šodien plkst. 10.06 pēc Honkongas laika. Bitcoin tīkla grūtības samazinājās par sešiem procentiem līdz 15.14T.

Kopš 2011. gada ir bijušas 264 grūtību korekcijas, no kurām 48 ir korekcijas uz leju. Vairāk nekā sešu procentu lejupvērstās korekcijas ir notikušas 15 reizes – kopumā ņemot attiecīgi 31,25 procentus BītlsNews dati.

BītlsNews piebilda, ka BTC cenas ir palielinājušās gandrīz par 50 procentiem vai vairāk mēnesī pēc katras vairāk nekā sešu procentu grūtības korekcijas – izņemot 2019. gada 7. novembra cenu. 

Lietus sezona vēl nav pienākusi

Tā kā elektrības cenas kalnračiem ir tik svarīgas, lietainā sezona Ķīnas dienvidrietumu reģionā noteiks, vai varētu būt otra dzīvība vecākām kalnrūpniecības platformām, piemēram, Antminer S9.

Saskaņā ar BlockBeats ziņojumu, daudzi ogļrači teica, ka viņi joprojām gaida lietus sezonu. Sakarā ar augsto temperatūru Sičuaņas provincē šajās dienās dzīves pieprasījums pēc elektroenerģijas ir strauji pieaudzis – tas noveda pie elektroenerģijas pārneses no Bitcoin ieguves, lai iedzīvotāji nodrošinātu ikdienas elektroenerģijas izmantošanu.

Vietnē F2Pool’s vietne, tajā uzskaitīts, ka daži kalnrūpniecības baseini lietus sezonā var nodrošināt 0,032 USD / kWh. Saskaņā ar šīm elektrības izmaksām dažas S9 platformas var atgriezties pie rentablas ieguves.

Institucionālie investori, kas ienāk ar infrastruktūru, tiek uzlaboti

Kā mēs atzīmējām vakardienas Crypto Market Daily, ir skaidras pazīmes, ka Volstrīta ienāk Bitcoin tirgū. Pēdējās nedēļas laikā CME opciju atklātā interese pieauga visu laiku augstākā – tuvojas 150 miljoniem dolāru.

Milzīgais CME Bitcoin Options Open Interest (OI) pieaugums vēl vairāk atklāja, ka institucionālie tirgotāji ir vairāk derējuši kriptogrāfijas laukā. Kopējā opcija OI ir ieņēmusi 14 procentus no kopējās tirgus daļas uz vienu Šķībs dati, kā vakar.

Strauji augošo OI varētu izskaidrot ar iespēju, ka ilgtermiņa amatus ieņem vairāk institucionālu klientu.

Kopējās BTC opciju atvērtās procentu likmes. Avots: Šķībs

Tā kā vairāk institucionālo klientu ir iekļauti CME un Bakkt, drošības problēmas atkal tiek apspriestas. Vairāku biržu uzlaušana visā pasaulē ir apdraudējusi dažus investorus. Piemēram, Binance bija uzlauzts pirms vairāk nekā 7000 bitkoiniem pirms gada.

Arca savā jaunākajā ziņojumā atzīmēja, ka CME piedāvā maz zināmu "Apmaiņa pret fizisko" opcija – kas ir divpusējs nolīgums starp darījumu partneriem, kas ļauj nokārtot savu garo pozīciju ar faktiskajiem bitkoiniem.

Bakkt regulētā Ņujorkas fiziski piegādātā kriptogrāfijas birža paziņoja par savu jauno apdrošināšanas segumu un ir ziņots ka tajā ir iekļauti 70 institucionālie klienti. Šīs infrastruktūras attīstība arī palīdzēs piesaistīt vairāk institucionālo investoru.

Bitcoin tehniskā analīze

Par OKEx BTC ceturkšņa nākotnes (BTCUSD20200626) cenu Bitcoin joprojām darbojas no 9 280 līdz 10 200 USD īstermiņā un joprojām ir augšupejošā kanālā. Kamēr atbalsta 9 280 USD, īstermiņa tendencē dominē buļļi.

Sakarā ar nemainīgo tirdzniecības apjomu dienas tirdzniecībā cenas dzenāšana augšupejošā tendencē varētu būt ļoti riskanta. Mēs sagaidām, ka šaurais diapazons beigsies vēlākais līdz maijam, kura derīguma termiņš beigsies.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 4H diagramma. Avots: OKEx

Ethereum tehniskā analīze

OKEx Ethereum ceturkšņa nākotnes līgumiem (ETHUSD0626) 205 ASV dolāri ir galvenais īstermiņa tirdzniecības atbalsta līmenis. Ja mēs nevaram redzēt cenu sadalījumu virs 220 USD ar milzīgu apjomu, tas varētu būt vēl viens vēršu slazds.

Ētera cenā mēs joprojām nevaram redzēt neatkarīgu tendenci.

OKEx ETH ceturkšņa nākotnes līgumu (ETHUSD0626) 4H diagramma. Avots: OKEx

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me