Visi veselīgi rādītāji, kas noved pie Bitcoin trešās puses: nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Kriptogrāfijas valūtas tirgus šonedēļ atkal kļuva nepastāvīgs, jo Bitcoin (BTC) tuvojas trešajam bloka-atlīdzības samazināšanas pasākumam.

Pārbaudot iepriekšējos pretestības līmeņus no 7 800 līdz 8 000 ASV dolāriem vairākas reizes zemākā laika posmā, Bitcoin cena beidzot izlauzās 29. aprīļa rītā (UTC), un OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0626) cena dienā pieauga par 13,82 procentiem. Pēc tam, sasniedzot 9 500 USD, tas ātri atkāpās un preses laikā konsolidējas gandrīz 8700 USD līmenī.

Bitcoin tagad ir pilnībā atguvis zaudējumus no marta vidus avārijas. BTC cena ir sekojusi tās vēsturiskajai tendencei, aprīlī pieaugot par 36 procentiem par OKEx Quarterly Future cenu – vēl vienu saldu aprīli.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, daudzos rādītājos ir vērojama atveseļošanās. Aizdevumu īpatsvars pieauga līdz augstākajam līmenim kopš marta vidus un pašlaik ir jau otro nedēļu pēc kārtas. Pēc cenu pieauguma BTC Basis atkal ir pozitīvā stāvoklī. Tomēr Open Interest, ņemot vērā rallija lielumu, īpaši neuzlabojās.

Tirdzniecības noskaņojums atvasinājumu tirgū joprojām ir ļoti piesardzīgs.

Bitcoin cenaOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short attiecība pirms trešdienas pakāpeniski samazinājās, nokrītot no 1.3 līdz 0.9. Tad tas strauji atlēca līdzās Bitcoin cenai, kas 29. aprīļa pēcpusdienā (UTC) pārkāpa 8600 dolārus – norādot, ka tirgū nebija stingras vienprātības par ievērojamo cenu pieaugumu..

Pašlaik attiecība ir virs 1,2, kas norāda, ka vairāk cilvēku ieņem garas pozīcijas nekā īsas.

Šis rādītājs joprojām ir zems, salīdzinot ar februāra maksimumu virs 2,5 un marta vidū aptuveni 1,7.

OKEX BTC garā / īsā attiecībaDatu apkopošanas laiks: 4/24 12:00 līdz 5/1 12:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta gara pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai saglabātu līdzsvaru. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

BTC Basis bija lielākajā daļā nedēļas pirms ceturtdienas rallija lielākajā daļā.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes prēmija nav tikusi paaugstināta. Tas ir tikai aptuveni 40 USD piemaksa par spot cenu par 30. aprīļa slēgšanas laiku (UTC). Pēdējo reizi, kad Bitcoin martā tirgojās netālu no 9000 USD, prēmija bija lielāka par 400 USD.

Bitcoin nākotnes tirgi joprojām ir piesardzīgi attiecībā uz ralliju pirms uz pusi.

Bitcoin nākotnes līgumiDatu apkopošanas laiks: 4/24 12:00 līdz 5/1 12:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

BTC fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz turpmāko Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas arbitrāžai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērtā procentu likme (OI) var ilustrēt noskaņojumu, līdzīgi kā BTC Basis rādītājs.

Atvērtā procentu likme nav īpaši palielinājusies, ņemot vērā rallija lielumu. Pašreizējais OI 8,37 miljonu ASV dolāru apmērā (viens līgums = 100 ASV dolāri) joprojām ir tālu no 14. februāra maksimuma 12,3 miljonu ASV dolāru apmērā – tas norāda, ka ralliju galvenokārt veicināja reāla spot pirkšana.

Ja Bitcoin cena joprojām var palikt spēcīga, var sagaidīt, ka atvērtā procentu likme pieaugs līdz augstākam līmenim kopā ar tirgus uzticību.

Bitcoin atklāta intereseDatu apkopošanas laiks: 4/24 12:00 līdz 5/1 12:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēties. Tāpat, ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērušās daudzas pozīcijas.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likme ir pieaugusi divas nedēļas pēc kārtas.

Šonedēļ maržinālo aizdevumu rādītājs strauji pieauga no aptuveni 0,6 līdz 1,7 – augstākajam līmenim kopš marta vidus – norādot, ka lietotāju, kas aizņemas Tether (USDT), skaits strauji pieauga.

USDT aizņēmēju mērķis parasti ir atvērt garās pozīcijas.

Datu apkopošanas laiks: 4/24 12:00 līdz 5/1 12:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas Tether (USDT), salīdzinot ar Bitcoin (BTC) aizņēmumiem USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties Bitcoin. Tikmēr aizņēmēju mērķis ir saīsināt pamatā esošo monētu.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad starpības aizdevuma koeficients ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējie skaitļi vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Bitcoina cena 30. aprīļa vakarā (UTC) grūti atbalstīja 8 400 USD.. Nākamajās dienās, ja vien cenu konsolidācija nepārkāps šo atbalstu, mēs varam sagaidīt vairāk iespēju uz augšu. Zemāka laika perioda laikā daudzsološs ir 9 000 ASV dolāru līmeņa atkārtots tests.

Pēc septiņām secīgām zaļajām nedēļām, mēs varam sagaidīt zināmu pircēju izsīkumu. Tomēr BTC saīsināšana joprojām nav ideāla, pirms tā samazinās uz pusi. Īslaicīga konsolidācija nākamo pāris dienu laikā, kam seko vēl viens mītiņš pēdējās nedēļas laikā pirms pusi, ir mana prognoze.

Visi šajā rakstā minētie rādītāji šobrīd ir veselīgi. Ja tirgus noskaņojumu var uzlabot uz pusi, šiem rādītājiem ir vairāk iespēju paaugstināties, kā arī cenai.

Filips Svifts, LookIntoBitcoin.com tirgotājs un veidotājs

Pēc sprādzienbīstamas 48 stundas Bitcoin svārstīgums tagad samazinās. Visticamāk, nākamajās pāris dienās mēs iestāsimies konsolidācijas periodā, kad tirgotāji un investori veic pārskatu un paredz nākamo..

OKEx Long / Short Ratio norāda to tirgotāju skaitu, kuri atver garās un īsās pozīcijas. Kopš Melnās ceturtdienas kapitulācijas tirgotāju pēdējās sešās nedēļās lielākoties nav bijis. Noskaņojums tagad sāk mainīties un kļūt pozitīvs, jo Bitcoin ir samazinājies uz pusi tikai 11 dienu attālumā.

Tā kā investori turpina interesēties arī par lielāko naudas drukāšanas iniciatīvu kontekstā, es uzskatu, ka BTC perspektīva joprojām ir ļoti spēcīga.

Filipu Sviftu var atrast vietnē Twitter ar lietotājvārdu @PositiveCrypto.

Sekojiet OKEx vietnē:

Twitter: https://twitter.com/OKExInsights

Telegramma: https://t.me/OKEx_Insights

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me