Tā kā Bitcoin īstermiņa svārstības norāda uz augstu risku, tirgotāji vēlas atbalstīt gandrīz 6 550 USD: Crypto Market Daily

Pirmdiena, 13. aprīlis: Pēc svētdienas atsitiena lielākajā daļā lielāko kriptovalūtu tirgu dienā tiek novērotas 2-5 procentu korekcijas. Bitcoin (BTC), kas vakar salauza nedaudz vairāk kā 7000 USD, kopš agra rīta no rīta tirgoja sānos ap $ 6700.

BTC varēja redzēt krasas svārstības konsolidācijas periodā

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pagājušās nedēļas nogalē BTC īsi nostabilizējās virs 6750 USD pēc tam, kad tika izlauzts lāču ķīlis. Svētdienas vakarā, 12. aprīlī, cena atkal pieauga nedaudz zem 7200 USD pretestības.

Tomēr strauji sarūkot tirdzniecības apjomiem, tuvāko stundu laikā šī tendence iestājās konsolidācijā. Šorīt tas ātri samazinājās līdz aptuveni 6700 USD un atstāja pozitīvu ieejas modeli.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka Fibonacci retracement līnija parāda skaidru iespējamo virzības virzienu uz nākotnes tendencēm. Pašlaik labākā izvēle ir atvērt īsās pozīcijas, ja cena īsā laikā var pieskarties 6 900–7 000 USD; tad aizveriet aptuveni 6 070 USD, ja cena svārstās zem 6 550 USD, jo tur atrodas Fibonači līnija.

Tomēr šis pārrāvuma process būs ilgāks nekā parasti. Tā kā lāču apjoms ir pārspīlēts, tirgum ir vajadzīgs laiks, lai to labotu. Šajā konsolidācijas periodā jebkurā brīdī var notikt lielas svārstības.

BTC tirgi, visticamāk, atradīs atbalstu aptuveni 6500 USD

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Iepriekš redzamā Bitcoin ikdienas diagramma parāda, ka, lai arī svētdienas atsitiens parādīja apjoma un cenu pieauguma tendenci iepriekšējā periodā, šķiet, ka BTC seko tendencei atgriezties iepriekšējā augstākajā līmenī. Tomēr pirmais lācīgs svečturis parādījās šodien HKT 1:00 no rīta, un to pavadīja tilpumi, kas līdzīgi iepriekšējās stundas atsitienam. Tas liecināja, ka atsitiens ir bloķēts un svečturi aizvērti ar krustiem, kas pēc tam tuvāko stundu laikā tika pierādīti.

Šorīt kritums faktiski ir galveno fondu peļņas norēķins pēc tam, kad cena vakar atgriezās. Fakts, ka zemākais punkts nokritās zem 6750 USD, atspoguļo arī privāto ieguldītāju pārdošanas uzvedību vairākuma fondu darbības dēļ.

Pašreizējā posmā cena ir bijusi pakļauta spiedienam, sasniedzot 6750 USD. Pastāv liela varbūtība, ka tirgus turpinās atrast atbalstu aptuveni 6500 ASV dolāru apmērā.

6500 USD un 30 dienu mainīgais vidējais rādītājs (MA (30)) vienlaikus nodrošina cenu spēcīgu atbalstu – kā norādīts iepriekš redzamajā diagrammā. Šī iemesla dēļ tendencei nebūs viegli pārkāpt šo līmeni īsā laika posmā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 69,00 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6550 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6150 USD

ETH tirgus jutīgs, iespējams ātrs sūknis vai izgāztuve

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH ir nokavēts ar $ 154 līmeni pēc nokrišanas zem tā. Kā rāda 4 stundu diagramma, pārdošanas apjoms šodien ir gandrīz tāds pats kā piektdienas līmenim – lāču fondi joprojām ir spēcīgāki nekā bullish.

Tomēr fakts, ka pēdējā laikā lielāko daļu laika ir bijis zems, norāda, ka tendence joprojām ir konsolidācija. Tirgus būs jutīgs, un šajā periodā jebkurā brīdī var notikt strauja izgāšana vai sūknēšana. Iespējams, ka sākumā cena nedaudz pieaugs un pēc tam ātri kritīsies.

Sakarā ar pašreizējā tirgus stāvokļa vājināšanos ir iespējama arī lēna dempings, un nākamie divi atbalsta apgabali tādā gadījumā būtu aptuveni 140 USD un pēc tam 120 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 155 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 165 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 140 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP pagaidu konsolidācijā

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP 1 stundas diagramma parāda, ka pēc šī rīta krituma tendence ir īsā konsolidācijas periodā. Tomēr, ņemot vērā tā lielo svārstību diapazonu, vide šobrīd ir riskanta.

Ņemot vērā lielo pārdošanas apjomu pieaugumu, cena šodien var mainīties no 0,1860 līdz 0,1750 USD. Arī lāčiem ir nepieciešams laiks, lai atpūstos un, ja iespējams, sagatavotos nākamajai izgāztuvei. Ja nākamajā atlēcienā cena nevar pārsniegt 0,1925 USD, tendence var samazināties tieši uz leju, līdz tā sasniegs atbalsta līmeni ap 0,1760 USD. Šī ir potenciāla atgriešanās pozīcija, ja cena tur stabilizējas, pretējā gadījumā tā var virzīties uz leju, lai atrastu nākamo atbalsta līmeni ap $ 0,1660.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: $ 0,1853
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1925 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1760 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 1665 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me