PayPal baumas nosaka Bitcoin cenu, bet beidzas opcijas, kas palielina svārstīgumu: Tehniskā otrdiena

Īsumā

  • Bitcoin (BTC) cena ir atguvusies līdz 9 600 USD zonai par baumām par PayPal kriptogrāfijas integrēšanu
  • Paredzams, ka tirgus svārstīgums palielināsies pirms galveno BTC opciju līgumu termiņa beigām
  • Dati rāda, ka BTC pašreizējam vērtējumam ir lielāks augšupvērsts potenciāls un iespējas augt

Tirgus pārskats

Noskaņojums kriptovalūtu tirgos uzlabojās otrdienas agrā rītā Āzijā (UTC plkst. 8–21), jo Bitcoin pirms īsas korekcijas sākotnēji atguva $ 9,600–9,800. Atsitiens notika pēc tam atskaites uzsvēra Paypal’s darba sludinājumi meklē kriptogrāfijas inženierus, veicinot baumas par iespējamo Bitcoin integrāciju.

Tomēr paredzams, ka tirgus svārstīgums šonedēļ saglabāsies augsts, neskatoties uz Paypal baumām, jo ​​jūnija BTC opciju līgumi tuvojas beigām. Ir vērts atzīmēt, ka tūlītējie tirgi parasti ir nepastāvīgāki pirms un galveno opciju termiņa beigām.

Tikmēr Glassnode dati rāda, ka BTC tirgus vērtības un realizētās vērtības (MVRV) attiecība ir saglabājusies salīdzinoši zemā līmenī, neskatoties uz neseno cenu pieaugumu.

Bitcoin MVRVBitcoin MVRV attiecība (7d-MA); Avots: Glassnode

MVRV koeficients norāda, vai BTC ir tirgojis virs vai zem tā patiesās vērtības attiecībā pret tā realizēto cenu. Kad attiecība ir starp 1 un 2, tas nozīmē, ka BTC varētu tikt nepietiekami novērtēts, ja koeficients ir lielāks, tas atspoguļo pārvērtējumu. Ar pašreizējo MVRV koeficientu 1,6 Bitcoin augošais potenciāls joprojām ir liels, pat ja tirgus cenas ir tuvojušās 10 000 USD.

Citur DigiByte (DGB), Ontoloģija (ONT) un Bitcoin Diamond (BCD) bija vieni no lielākajiem ieguvējiem altcoin telpā, savukārt Hycon (HYC) un Orbs Hybrid Blockchain (ORBS) agrā otrdienas sesijā atteicās no 6% līdz 9%.

Cenu analīze

BTC / USDT – vēl nav tendences maiņa?

Moments ir kļuvis pozitīvs BTC / USDT, jo pāris atklāja, ka apakšējie balsti trīsstūra zīmējumā ir neskarti. Šis augšupvērstais impulss atspoguļojas arī RSI un DMI. Lai gan MACD palika sarkans, atšķirība starp abām līnijām ir samazinājusies. Tomēr RSI ir izkļuvis no nesenās tendences, savukārt + DI ir izvirzījies virs -DI un ADX. Abi rādītāji liecina par pozitīvu pārmaiņu norisi.

Neskatoties uz šo pozitīvo noskaņojuma maiņu, otrdienas cenu darbības ir grūti nosaukt par tendences maiņas sākumu. Tas ir tāpēc, ka pāris joprojām tirgo trijstūra shēmas ietvaros, un ir nepieciešams sadalījums, lai apstiprinātu noteiktu apvērsumu.

Ja pozitīvais noskaņojums paliek neskarts, pāris var atkārtoti pārbaudīt $ 9 800 līdz $ 10 000 apgabalu, kas joprojām ir ievērojams pretestības līmenis.

Atbalsts 9 200 ASV dolāru apmērā varētu būt zemākā skatāmā zona, kas, pārbaudot, var palielināt varbūtību pārskatīt viena gada pretestības atbalsta tendences līniju netālu no 8 850 USD.

BTC USDT diagramma BTC / USDT atrada atbalstu trīsstūra apakšējā daļā; Avots: OKEx, Tradingview

ETH / USDT – topošā šaušanas zvaigzne?

ETH / USDT atspoguļo impulsa izrāvienu, kas līdzīgs BTC / USDT sasniegumam; tomēr mēs neesam redzējuši pietiekamu pirktspēju tuvu otrdienas augstākajam apmēram 246 ASV dolāriem. Šajā scenārijā pāris var viegli izveidot katru dienu "Krītoša zvaigzne" raksts, kas parasti ir lācīgs svečturis ar garu augšējo ēnu.

Pāris ir gandrīz sasniedzis arī augšējo Bollingera joslu, ko var uzskatīt par agrīnu pārpirkšanas pazīmi, neskatoties uz RSI, kas paliek zem 70. Turklāt tirdzniecības apjoms līdz ar cenu arī būtiski nepalielinājās, vēl vairāk nostiprinot lietu par īstermiņa korekcija. Diapazons no $ 227 līdz $ 251, ko mēs uzsvērām savā pēdējā publikācija palika spēkā, un tas joprojām varētu būt atsauce uz šo nedēļu.

ETH USDT diagrammaETH / USDT ikdienas ‘Shooting Star’ top; Avots: OKEx, Tradingview

XRP / USDT – ir jāveic īstermiņa atsitiens?

Iepriekšējā tehniskajā otrdienā mēs uzsvērām, kā pagājušajā nedēļā XRP lāči palika vadībā, un kopš tā laika XRP / USDT ir pieskāries trīsstūra zemākajam atbalstam.

Sākotnējās pazīmes liecina, ka buļļi drīz var sākt atgriezties, un stohastiskie rādītāji rada bullish crossover un RSI sāk izlauzties. Tomēr, pat ja īstermiņa atsitiens ir noticis, trijstūra augšējā pretestība, kas ir tuvu 0,198, paliek spēkā. Arī šajā brīdī tendenču maiņu nevar apstiprināt.

XRP USDTXRP / USDT no šejienes varētu atgriezties; Avots: OKEx, Tradingview

ONT / USDT – pārpirkšana?

ONT / USDT šo otrdien ir bijis viens no labākajiem OKEx tirdzniecības platformas altkoiniem, sesijas laikā iegūstot 5%.

Pāris ir radījis izlaušanos uz augšu no neseno trijstūra modeļa, un šo augšupvērsto impulsu var redzēt arī MACD. Tomēr, tirgojoties augstāk, tas arī tuvojas 365 dienu slīdošajam vidējam rādītājam, kas, šķiet, ir spēcīgs pretestības līmenis.

0,7 ASV dolāri varētu būt pirmais novērojamais apgabals, pēc kura mēs redzējām, kā pāris sasniedza 0,76 ASV dolārus. Negatīvās puses, 0,63 ASV dolāri paliek aktīvi.

ONT USDT diagrammaONT / USDT radīja ikdienas izlaušanos; Avots: OKEx, Tradingview

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me