Pasaka par diviem aktīviem

Kas varētu izraisīt nākamo bitcoin ralliju?

Key Takeaways

  1. Bitcoin cenas pēdējā laikā tirgo šaurā diapazonā, un daudzi tirgotāji ir pievērsušies altcoin vietai.
  2. Fundstrat pārstāvis Toms Lī uzskata, ka tad, kad S&P sasniedza jaunu visu laiku rekordu, bitkoīns sekotu šim piemēram.
  3. Lī pētījums arī atklāja, ka bitkoīns darbojas vislabāk, ja S&P gada atdeve ir 15 procenti.

Pārskats

Nesenā vājā Bitcoin cenu darbība ir pārbaudījusi kriptogrāfijas tirgotāju pacientus, jo situācija turpinās bez tendencēm. Lai gan šķiet, ka tam vēl nav gala, daudzi kriptogrāfiju vērotāji jautāja, kad tas beigsies? Vai mums vajadzētu sagaidīt pozitīvu iznākumu vai cenu korekciju? Nesenais smagā kriptogrāfa kritiķa komentārs izgaismo vadošās kriptovalūtas perspektīvas, un kapitāla tirgi var turēties pie nākamā bitkoina rallija atslēgas. Mēs esam izpētījuši Bitcoin kā droša patvēruma, piemēram, digitālā zelta, raksturu, un mēs izpētīsim Bitcoin riska pazīmes un to, kas varētu izraisīt noskaņojuma maiņu.

Bitcoin nav iedvesmojošs

Bitcoin cenas ir diapazona tirdzniecībā kopš jūlija sākuma, un pēdējās nedēļās diapazons ir kļuvis arvien šaurāks. Lai gan šķiet, ka tirgi parasti uzskata, ka blāvās cenu darbības ir daļa no vadošā kriptogrāfijas nākamā lielā virziena uzstādīšanas, daudzi tirgotāji ir izmantojuši gaidīšanas un skatīšanās pieeju, pakāpeniska tirdzniecības apjoma palēnināšanās varētu dot jums attēls (1. attēls), daži komentāri ir pat pesimistiskāki, sakot, ka Bitcoin dominance ir sasniegusi 70 procentus un diez vai atgriezīsies pie 80 procentu līmeņa, ko mēs redzējām pirms trim gadiem. (2. attēls).

1. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 2. attēls: Galvenās kriptogrāfijas kopējā tirgus kapitalizācija (Avots: Coinmarketcap)

Kaut arī kopējais bitkoina attēls joprojām ir lielā mērā pozitīvs, piemēram, paredzams, ka institucionālā platforma Bakkt darbosies vēlāk šajā mēnesī. Platforma nodrošina tikai Bitcoin nākotnes produktus, un ir sagaidāms, ka tas veicinās pieprasījumu pēc Bitcoin. Tomēr daudzi tirgotāji ir jautājuši, kad notiks Bitcoin cenu pieaugums neatkarīgi no virziena. Akciju tirgos var būt atslēgas.

Akcijas: Bitcoin Rally atslēga

Nesen smagsvara kriptogrāfijas speciālists ir izgaismojis, kas varētu būt nākamais lielākais bitkoina solis, un kas varētu izraisīt šo kustību. Intervijā ar CNBC Toms Lī, Fundstrat Global Advisors līdzdibinātājs, rīkotājdirektors un pētījumu vadītājs, uzskatīja, ka bitkoina nesenā cenu apstāšanās ir saistīta ar apstājušos makro perspektīvu. Lī piebilda, ka “Pasaule bez tendencēm, bitkoīns neiet uz augšu.” Viņš paziņoja, ka tad, kad S&P sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni, tas būtu bullish attiecībā uz bitcoin. Kad mēs ieskatāmies pēdējos divos gados, kad S&P bija diapazona tirdzniecībā, nejauši, bitcoin bija arī diapazona tirdzniecībā (4. attēls). Tas notiek divas reizes 2018. gadā un vienu reizi nesen.

3. attēls: S&P 500 un BTCUSD redzētajos modeļos (Avots: Tradingview)

S&Pēc mēnesi ilgas konsolidācijas P 500 ir tuvojies visu laiku augstākajam līmenim – gandrīz 3027 (4. attēls). SPX ir bijis diapazona tirdzniecības režīmā kopš augusta sākuma, atlēcis aptuveni laika posmā no 2822 līdz 2943. Septembra sākumā indekss izlauzās un mēģināja atgūt jūlija augstākos rādītājus un svārstījās tieši zem visu laiku augstākā līmeņa..

4. attēls: S&P 500 YTD diagramma (Avots: Tradingview)

Intervijā Marketwatch intervijā JP Morgan galvenais globālā kapitāla stratēģis Mislavs Matejka uzskatīja, ka ASV akciju tirgi pieaugs gada beigās. Matejka teica: “Galvenais aicinājums ir tas, ka ASV nav uz recesiju. Patērētājs ir spēcīgs, procentu likmes samazinās un ir pazīmes, ka globālā izaugsme atsāksies. ”

Lasīt vairāk: Veicinām uzticēšanos

Vai Bitcoin iepriecinās tirgu H2 2019? Medium.com

“Pasaule bez tendencēm, bitkoīns neiet uz augšu.”

Toms Lī, Fundstrat globālo konsultantu līdzdibinātājs un MD

Labākais no abām pasaulēm

Lī pētīja S salīdzinošo atdevi&P un bitcoin, viņš atklāja, ka bitcoin vislabāk darbojas tad, kad S&P ir palielinājies par vairāk nekā 15 procentiem (5. attēls). Viņa secinājumos secināts, ka bitcoīns ir kā monēta ar divām pusēm, no vienas puses, kad tirgos notiek satricinājumi, tas darbojas kā digitālais zelts, no otras puses, kad tirgi ir riska režīmā, arī bitcoin var būt riskants aktīvs.

5. attēls: Bitcoin un S salīdzinošā atdeve&P 500 kopš 2010. gada (Avots: Fundstrat; Bloomberg; Factset)

Risk-on Now?

Sākot ar 2019. gada pēdējo ceturksni, visā pasaulē bija vērojamas optimisma pazīmes. Nākotnē daži makro notikumi potenciāli varētu būt tirgus virzītāji.

  1. Tirdzniecības optimisms: Ķīnas tirdzniecības amatpersonas šonedēļ gatavojas doties uz ASV, lai sagatavotos dažām augsta līmeņa tirdzniecības sarunām vēlāk oktobrī. Lai gan daudzi uzskata, ka ir daudz darāmā, lai panāktu visaptverošu darījumu, joprojām tiek piedāvāta iespēja noslēgt pagaidu ierobežotu tirdzniecības darījumu. Tikmēr aģentūra Reuters ziņoja, ka prezidents Tramps paziņoja, ka ASV un Ķīnas tirdzniecības darījums varētu noslēgties pirms 2020. gada vēlēšanām.
  2. Vairāk likmju samazinājumu kartē: ASV federālo rezervju likmes lēmums ir jāpieņem trešdien (18/9), tiek sagaidīts, ka FOMC atkal pazeminās procentu likmes par 25 bps. Tiek cerēts uz papildu likmju samazināšanu atlikušajām divām FOMC sanāksmēm šogad, kas notika pēc tam, kad Eiropas Centrālā banka šā mēneša sākumā samazināja etalona likmes un atsāka obligāciju pirkšanas programmu.
  3. Droša patvēruma aktīvu pārbaude: Vispārīgi runājot, ja tirgos valda riskants noskaņojums, droša patvēruma aktīvi, piemēram, zelts un JPY, nebūtu labvēlīgi, un kapitāla plūsma palielinātu riskantākus aktīvus, piemēram, akcijas un augstu beta FX. Apskatīsim tuvāk USDJPY, pāris šonedēļ lielāko daļu laika tirgoja virs 108, daži analītiķi uzskata, ka atsitiens varētu sasniegt 108,85. No otras puses, pēc naftas objekta uzbrukumiem Saūda Arābijā zelts pieauga par 1 procentu, taču joprojām nav daudz darbību ap 1500 apgabalu. Tomēr minēto drošu patvēruma perspektīvas joprojām lielā mērā ir atkarīgas no tā, kā tirgi interpretē Fed nākotnes norādījumus.

Secinājums

Mēs esam redzējuši, ka bitcoīna cenas ir mainījušās šaurā diapazonā, savukārt tirgotāju uzmanība ir pievērsta altcoin pasaulei. Tomēr, pēc ievērojama kriptogrāfijas analītiķa teiktā, buļļa gadījums ar bitcoin joprojām ir spēcīgs, un akciju tirgu mītiņi var izraisīt jaunu Bitcoin pirkšanas kārtu un var pārvērst vadošo kriptonauda no droša patvēruma uz riskantu ieguldījumu. Tomēr šķiet, ka aina paliek nedaudz sajaukta, kad runa ir par vērtspapīru tirgu.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me