Paredzams, ka Bitcoin svārstīgums atgriezīsies kā nākotnes atvērto procentu likme šonedēļ: Nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Nākotnes piektdienas attēls

Pēdējo septiņu dienu laikā Bitcoin’s (BTC) cena nav tik daudz novirzījusies, svētdien sasniedzot neseno zemāko līmeni – 9 940 USD, bet pēc tam atgūstoties, lai sekotu globālajām akcijām, un trešdien nedēļas maksimums sasniedza 9 599 USD. Tomēr cena kopš tā laika ir vājinājusies, atkal nokrītot līdz USD 9 300, liecina OKEx ceturkšņa nākotne (BTCUSD0925), kas arī atspoguļo prēmiju 80 USD.

Skatoties uz OKEx tirdzniecības dati, mēs varam redzēt, ka atklātā interese jeb OI šonedēļ pieauga par 200 miljoniem līgumu un atgriezās marta vidū. Lai gan garā / īsā attiecība joprojām svārstās ap 1,0, maržinālo aizdevumu koeficients pēdējā laikā ir sasniedzis 4,1.

BTC pamats trešdien nepaaugstinājās līdz ar cenu un deva tirgotājiem iespējamu brīdinājumu par risku, taču tas joprojām ir augstāks nekā pagājušās piektdienas, kas norāda uz nelielu noskaņojuma maiņu pēc ceturtdienas korekcijas.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 4h diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējums OKEx tirdzniecības datu lapa izpētīt vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garā / īsā attiecība, svārstoties ap 1,0, daudz nemainījās pēc ātras kāpšanas virs 0,9 pagājušajā piektdienā. Otrdien tas sasniedza nedēļas augstāko līmeni 1,1, bet trešdien Bitcoin straujā pieauguma laikā tas atkal atkāpās, norādot, ka mazumtirgotāji cenu kāpuma laikā ieņēma īsas pozīcijas.

Pašlaik attiecība ir ap 1,05, kas norāda uz sargātu tirgus dalībnieku optimismu.

Datu apkopošanas laiks: no 7/3 4:00 līdz 7/10 4:00 (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pirmdienas BTC rallijā notika OKEx BTC ceturkšņa nākotne prēmija tikpat augsta kā 126 USD. Tomēr prēmija trešdien nesekoja cenu pieaugumam, norādot uz tās ilgtspējīgo raksturu.

Pēc ceturtdienas krituma prēmija ir samazinājusies līdz 80 USD jeb 0,9%, taču tā joprojām ir augstāka nekā pagājušās piektdienas 70 USD, kas liecina, ka tirgus dalībnieki nav pārāk lācīgi.

Datu apkopošanas laiks: no 7/3 4:00 līdz 7/10 4:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Pirmdienas rītā agrā stundā OI pēkšņi pieauga, palielinoties no 665 miljoniem līgumu līdz 775 miljoniem (1 līgums = 100 ASV dolāri). Tikmēr cena pieauga no 9 200 USD līdz 9 300 USD. Tad OI trešdien palielinājās līdz nedēļas augstākajam līmenim – 868 miljoniem – līdz ar cenu pieaugumu.

Ceturtdienas krasās korekcijas laikā mēs novērojām ievērojami lielus tirdzniecības apjomus, bet OI samazinājums bija salīdzinoši maigāks. Pašreizējais OI ir gandrīz atkal sasniedzis līmeni pirms marta vidus avārijas, bet augstāks OI norāda arī uz kumulatīvo risku.

Datu apkopošanas laiks: no 7/3 4:00 līdz 7/10 4:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un OI īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai bija spiestas likvidēties. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan OI, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Maržinālo aizdevumu rādītājs ir pieaudzis no pagājušās piektdienas 2.2 līdz pašreizējai vērtībai 4.1 – jauns augsts kopš jūnija vidus. Šī attiecība norāda, ka tirgotāji tūlītējās starpības tirgū tagad ir optimistiskāki, taču arī galējās vērtības ir rūpīgi jāraugās kā iespējamās izmaiņas.

Datu apkopošanas laiks: no 7/3 4:00 līdz 7/10 4:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir spot tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir to saīsināt.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Tā kā OI nedēļas laikā ievērojami pieauga, sagaidāms, ka vidējā termiņā cena atkal būs nepastāvīga. Tomēr, tā kā Bitcoin nesenās kustības ir bijušas ļoti cieši saistītas ar akciju tirgu, ir grūti izveidot neatkarīgu tendenci.

Bitcoin šonedēļ veica viltus pārsvaru 60 dienu slīdošajā vidējā līmenī (aptuveni 9400 USD), taču šis līmenis joprojām ir galvenā pretestība. Nākamo atbalsta līmeni var redzēt 9 000 ASV dolāru apmērā, kas, ja tas tiks pārkāpts, vidējā termiņā pavērs ceļu 8500 ASV dolāru pārbaudei..

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me