OKEx tehniskais nedēļas izdevums: 2020. gada 24. februāris

Key Takeaways

 • Pēc tam, kad bitcoinam neizdevās nodrošināt galvenos 10000 līmeņus, kriptovalūtu tirgi ir izslēgta riska režīmā.
 • Dati liecina, ka vispārējs kriptogrāfisko aktīvu noskaņojums ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, taču pārmērīgs entuziasms par cenu varētu būt lācīgs.
 • ETH šķiet gaidīšanas un skatīšanās režīmā; LTC joprojām ir vieta, kur palaist; ADA uzrāda bullish atšķirības.

Pirmdien kriptovalūtas telpā tā bija riska sesija, jo bitcoin cena apstājās 9700 līmenī. Tas notika pēc tam, kad nedēļas nogalē bitcoin bija īsi tirgojies netālu no galvenās 10000 zonas. Tomēr šķiet, ka tirgotāji jau ir gaidījuši šo korekciju, jo CME nākotnes darījumi ir radījuši stundas starpību sesijas sākumā.

Lai gan pozitīvās cerības uz pusi samazināt joprojām ir neskartas, tirgus entuziasms ir BTC var pārvērsties par pārpildītu tirdzniecību, kas var palielināt ilgtermiņa izspiešanas risku vai īsā laikā negatīvi ietekmēt cenu.

1. attēls: Sentix Crypto Asset Class Sentiment (Avots: Sentix)

2. attēls: CME Bitcoin Futures Gap Down (Avots: Tradingview)

1. attēlā parādīts Sentix kriptovalūtas aktīvu klases noskaņojuma indekss. Indekss tikko sasniedza visu laiku augstāko līmeni -11,5. Lai gan negatīvā vērtība nozīmē, ka daudziem investoriem joprojām ir pesimistiska attieksme pret kriptogrāfiju kā aktīvu, taču šī tendence ir pieaugusi. Tomēr Sentix rīkotājdirektors Manfrēds Hubners uzskata, ka Bitcoin cenu kāpums varētu palēnināties, ja šāds "investoru entuziasms" turpinās.

3. attēls: CME CoT kopsavilkums (Avots: CME Group)

Ir vērts atzīmēt, ka ar piesaistīto kontu trīs nedēļas pēc kārtas CME nākotnes līgumos un opcijās tiek palielinātas to bitcoin īsās pozīcijas. Tas varētu stiprināt arī īstermiņa BTC lāču gadījumu.

Pēc tam mēs esam redzējuši cenu korekcijas lielākajos altīnos pēc tam BTC neizdevās atgūt kritisko līmeni 10000. Rakstīšanas laikā, ETH samazinājās par 1,5%, savukārt XRP atteicās no vairāk nekā 3%. Nesen labākie vārdi kā ATOM un XTZ abi samazināja vairāk nekā 8%.

Cenu analīze

BTCUSDT – Pirms pagrieziena vēl ir dažas vietas, lai atlektos?

 • BTCUSDT vairāk nekā nedēļu ir radījis dažus zemākus 4 stundu diagrammas rekordus un izveidojis īstermiņa lejupejošu kanālu.
 • Kaut arī cena ir svārstījusies netālu no vidējās Bollinger joslas, impulsa rādītājs liek domāt, ka īstermiņā cenu joprojām varēja palielināt. Tomēr atsitiens varēja saskarties ar savu pirmo pretestību netālu no 9950.
 • Nesenās lejas kanāla augšējā daļa ap 10050 varētu būt vēl viena ievērojama pretestība.
 • Ja cena nespēj pārtraukt kanāla pretestību, tas varētu pastiprināt lāča gadījumu, kad 38,2% Fibonači retracementu atkārtoti pārbauda netālu no 9320.

4. attēls: BTCUSDT 4 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – Gaidīšanas un skatīšanās režīms pēc masveida mītiņa?

 • ETHUSDT ir bijis 6 stundu diapazona ierobežots, un Bollinger joslas spieda ļoti lēni, liekot domāt, ka cenu svārstīgums varētu palielināties, bet varbūt vēlāk.
 • Šķiet, ka pāris ir izveidojis trīsstūra modeli, kas arī norāda, ka tirgotāji pēdējā laikā ir izmantojuši gaidīšanas un skatīšanās pieeju.
 • Tomēr impulsa rādītāji uzrāda nedaudz lācīgu atšķirību.
 • Augšējā pretestība 285 tuvumā varētu būt pirmais novērojamais līmenis, un 260 apakšējais gals varētu būt vēl viena atsauce.

5. attēls: ETHUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

LTCUSD – Buļļi joprojām nav noguruši?

 • Nesenais LTCUSDT rallijs pāra cenu šogad noveda no 38 līdz vairāk nekā 80, padarot to par vienu no galvenajiem ieguvējiem lielāko altkoīnu vidū.
 • Lai gan 2020. gada augšupejošā tendence joprojām ir nemainīga, nesenās cenu darbības varēja satraukt dažus LTC buļļus, jo tas nespēja pārvarēt 84 līmeņus.
 • Šķiet, ka top augšupejošais trijstūra modelis, un izlauzums uz augšu varētu ļaut pārim atkārtoti pārbaudīt 84 līmeņus. RSI augstākie augstumi arī nostiprināja īstermiņa LTC bullish gadījumu.
 • Ja ir redzams lācīgs gadījums, laukums 70 ir pirmais novērojamais līmenis.

6. attēls: LTCUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx, Tradingview)

ADAUSDT – bullish atšķirības pēc cietās dakšas

 • ADAUSDT ir guvis impulsu kopš pagājušās nedēļas, jo RSI ir vērojama bullish atšķirībās. Tajā pašā laikā William% R augšupejošā tendence palika neskarta, kas liek domāt, ka varētu būt gaidāms cenu kāpums.
 • Šķiet, ka veidojas Bollinger joslu saspiešana. Turpmāka spiediena samazināšanās varētu būt vēl viena iespējamā cenu svārstīguma pieauguma pazīme.
 • Iepriekšējais augstākais līmenis 0,063 varētu būt pirmais skatāmā līmeņa līmenis, un zemāks atbalsts pie 0,055 šajā brīdī šķiet pienācīgs.

7. attēls: ADAUSDT 6 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me