OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 6. aprīlis

BTC, lai pārbaudītu atslēgas pretestību ar jauktu noskaņu.

Key Takeaways

– BTC ir iestatīts, lai pārbaudītu USD7000-7200 līmeni pēc sānu tirdzniecības nedēļas nogalē.

– Nesenais hash likmju sabrukums varētu stiprināt buļļus, savukārt citi dati liecina, ka investori ir bijuši pārāk pārliecināti.

– Īsā / vidēja termiņa cenu nestabilitāte palielināsies lielākajos altīnos.

Tirgus pārskats

Acīmredzot tas ir jaukts kriptovalūtu tirgus sākums, jo cenas ir BTC nedēļas nogalē ir tirgojušies sāniski starp USD6600 zonu un USD 7200, bez ievērojamiem izrāvieniem. Tajā laikā, kad bitkoina bloku atlīdzība ir samazināta uz pusi gaidāms lai tas notiktu mazāk nekā 40 dienās, īstermiņa noskaņojums pār galveno kriptogrāfiju palika samērā zems, neskatoties uz neseno tirgus atlabšanu. Sentix Bitcoin Strategic Bias, kas novērtē BTC investoru sešu mēnešu gaidas, pagājušajā nedēļā strauji pieauga. Tomēr Sentix rīkotājdirektors Manfrēds Hubners norādīja, ka “Pārmērīgas pašpārliecinātības indekss (šeit nav parādīts) ir tirgojies ar +5, kas ir vairāk zonā, kas runā par pārāk lielu investoru pašapziņu. Tātad nav skaidras pozitīvas norādes par bitcoin cenu pieaugumu. ”

1. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi (Avots: Sentix)

2. attēls: Bitcoin Hash lente (Avots: Woobull diagrammas)

Pat tā šķiet, ka pamati to liek domāt BTC cenas varētu būt zemākas. Ievērojams Bitcoin analītiķis Vilijs Vū tvītoja Nesenais Hash Ribbons sabrukums liecināja par dažu kalnraču kapitulāciju, kas notika 12. marta tirgus katastrofas laikā, un viņš uzskata, ka kalnrači no šejienes nepievienos lielāku pārdošanas spiedienu..

Citur tas ir bijis jaukts maisiņš ar BSV tirgojās par aptuveni 1% zemāk, savukārt TRX ieguva vairāk nekā 7%. MKR palika uzmanības centrā, kā tas ir paredzēts Maker Foundation izšķīdis lai tas būtu pilnībā decentralizēts, šis solis ir daļa no centieniem izveidot pašpietiekamu MakerDAO. MRK pirmdien Āzijā samazinājās par 7%.

BCH vērotāji arī nevēlas palaist garām bloku atlīdzības samazināšanu uz pusi, kas sagaidāms 8. aprīlī. BCH kalnraču atlīdzība būs no 12.5 BCH līdz 6.25 BCH vienā blokā. BCH pirmdienas sesijā tirgojās par pusprocentu zemāk.

Cenu analīze

BTCUSDT – Fokusā izgriezuma pretestība

 • BTCUSDT ir atguvies no 12. marta pārdošanas, un šķiet, ka tas tuvojas 61,8% Fibonacci Retracement, kur tas ir tuvu iepriekšējā kakla un plecu modeļa kakla līnijai.
 • Momentāli tas ir bijis kaut kā jaukts, bet novirze šķiet nedaudz pozitīvās puses virzienā – RSI ir radījis dažus augstākus, savukārt UO – dažus zemākus. Tomēr neliels OBV izlaušanās, šķiet, tiek veidota, ja tas tiks apstiprināts, tas varētu palielināt bullish gadījuma iespējamību.
 • Ir vērts atzīmēt, ka tiek veidots arī neliels zelta krusts, 100-MA nedaudz virs 200-MA.
 • Lai gan tuvākajā laikā, visticamāk, atkārtoti pārbaudīs 61,8% FR, mēs uzskatām, ka izgriezuma pretestība netālu no USD 7200 līdz 7300 joprojām varētu būt veselīga.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSD – gaidāms izlaušanās

 • ETHUSDT ir izveidojusi augšupejoša trijstūra modeli, un šķiet, ka īsā laika posmā notiek izlaušanās. Bollinger Bands spiediens norāda arī uz cenu svārstību palielināšanos.
 • Gan RSI, gan OBV radīja pozitīvas izlaušanās, kas liecina, ka pāra pirkšanas impulss ir palielinājies, kas pastiprināja gadījumu, kad cena bija izšķiroša..
 • Pirmais skatāmais līmenis varētu būt 200-MA aptuveni 172, savukārt apakšējais balsts pie 120 ir vēl viena galvenā joma.

4. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ATOMUSDT – jauna attīstības tendence?

 • ATOMUSDT sākotnēji ar spēcīgu impulsu ir pārspējis februāra-marta tendences pretestību, jo RSI ir radījis skaidru izlaušanos.
 • Kaut arī cena, iespējams, stāv virs tendences līnijas, Bollinger Bands izspiež, liecina, ka cenu svārstīgums varētu palielināties no šejienes.
 • Sākotnējā OBV maiņa liecina, ka pirkšanas impulss ir palielinājies, turpmāks augšupejošā impulsa pieaugums varētu ļaut cenai no šī brīža sākt jaunu vidēja termiņa tendenci.
 • 20. marta maksimums 2,48 varētu būt pirmais skatāmais līmenis.

5. attēls: ATOMUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me