OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 3. februāris

Šīs nedēļas kriptogrāfiskās tirdzniecības tirgus tehniskā analīze

Kriptovalūtu tirgos optimistiskais noskaņojums palika neskarts, jo koronavīrusa uzliesmojums turpinās un kā tas varētu ietekmēt pasaules ekonomikas izaugsmi. Pārejot uz februāri, sagaidāms, ka tirgus dalībnieki Ķīnā atgriezīsies tirdzniecībā pēc Mēness Jaunā gada brīvdienām. Akciju tirgu attīstība ir arī cita uzmanība, kā SHCOMP pēc jaunā gada pārtraukuma atklātajā zemē kritās pat 9%. Turpretī agrā pirmdienas Āzijas sesijas laikā bitcoin cenas īsi pieskārās 9600 līmeņiem.

Tā kā tirgi ir trīs mēnešu attālumā no bitkoina samazināšanās uz pusi, jaunākie dati rāda, ka gan institucionālie, gan privātie ieguldītāji tagad ir pozitīvi BTCVidēja termiņa perspektīvas. Sentix Strategic Bias, kas novērtē Bitcoin vērtības vidēja termiņa uztveri, ir pieaudzis līdz +0,23, kas ir augstākais līmenis kopš 2019. gada augusta. Sentix rīkotājdirektors Patriks Husijs uzskata, ka lasījums liecina par pieaugošo vēlmi pirkt un ir pozitīvs signāls šai aktīvu klasei.

1. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi (Avots: Sentix) 2. attēls: CME Bitcoin nākotnes 1 stundas diagramma (Avots: Tradingview)

Tomēr mēs arī vēlētos norādīt, ka CME bitcoin nākotnes stundu starpība joprojām nav aizpildīta. 2. attēlā parādīta plaisa, kas izveidojusies pagājušajā nedēļā, atrodas no 9255 līdz 9120. Mēs uzskatām, ka plaisa varētu palikt neizpildīta, ja pozitīvais noskaņojums un bitumena impulss turpinās pieaugt. Joprojām ir neliels labojums BTC īstermiņa peļņas gūšana varētu būt iespējama, ja tā ir redzama, tas varētu radīt iespēju aizpildīt plaisu. Tomēr tas varētu nozīmēt arī citu pirkšanas iespēju pirms uz pusi.

Pozitīvais noskaņojums atspoguļojas arī altkoīna telpā, kā patīk vadošajiem altkoīniem ETH un XRP abas sesijas sākumā pieauga par 5% līdz 6%, bet vidēja / maza vāciņa nosaukumi, piemēram, XTZ un ICX pieauga attiecīgi par 11% un 22%. Interesanti, ka dati to parāda ETH ogļrači ir uzkrājuši vairāk ETH žetonus pēdējo sešu mēnešu laikā.

Dati no Santiment liecina, ka ētera žetonu skaits ir visiem ETH kalnrūpniecības baseini sasniedz visu laiku augstāko līmeni – 1,69 milj ETH. Daudzi Eth vērotāji tika uzskatīti par marķiera pozitīvo faktoru.

3. attēls: ETH kalnraču bilance laika gaitā (Avots: Santiment)

Kas tev pietrūka

 • Deutsche Bank uzskata, ka bitcoin joprojām ir “pārāk nepastāvīgs”, lai kļūtu par vērtības krātuvi. Savā nesenajā pētījumā “Maksājuma nākotne” banka teica, ka “kriptovalūtas ir nokārtojušas kritisko punktu, kas vajadzīgs, lai kļūtu modē”, un atsaucoties uz gadījumiem no 2018. līdz 2019. gadam, sakot, ka bitcoin ir “pārāk nestabils”, lai būtu uzticams veikals. vērtības.
 • Japāna turpināja iesildīties savā digitālajā valūtā. BoJ gubernatora vietnieks Masajaši Amamija sacīja, ka centrālajai bankai jābūt gatavai emitēt digitālās valūtas, ja strauja tehniskā attīstība norēķinu sistēmās veicina sabiedrības pieprasījumu. Viņš piebilda, ka “ir svarīgi, lai BoJ turpinātu pārbaudīt iespēju izdot CBDC.
 • Kriptogrāfijas kopienai tagad ir vēl viens veids, kā čivināt par bitcoin, bitcoin emocijzīmi. Twitter līdzdibinātājs Džeks Dorsijs nedēļas nogalē tvītoja tikko pievienoto bitcoin emocijzīmi. Kriptogrāfijas kopiena ir sirsnīgi atzinīgi novērtējusi bitcoin emocijzīmi, un daudzi no viņiem to ir čivinājuši paši, tostarp OKEx izpilddirektors Jay Hao un CSO Alysa Xu.
 • Cardano varētu būt viena no decentralizētākajām kriptovalūtām, tā apgalvo Cardano līdzdibinātājs Čārlzs Hoskinsons. Intervijā laikrakstam Cointelegraph Hoskinsons sacīja, ka viņš uzskata, ka marķierim noderēs gaidāmā cietā dakša, un tas galu galā varētu vēl vairāk palielināt Cardano decentralizēto raksturu.

Cenu analīze

BTCUSDT

 • BTCUSDT ir pagarinājis savu ralliju pēc tam, kad janvārī nodrošināja 30% pieaugumu, un pāris turpināja palikt virs 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa.
 • Tomēr rallijs var izskatīties nedaudz noguris. Lai gan cena ir radījusi dažus augstākus rādītājus, gan 9 dienu RSI, gan galīgais oscilators nespēja sekot šim piemēram, kas liecina, ka rallija impulss varētu nedaudz izbalināt.
 • 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs un 61,8% Fibonači atkārtota ārstēšana šķiet pienācīgs atbalsts, ja no šejienes tiek novērota cenu atkāpšanās, un šie līmeņi tiek saskaņoti arī ar pēdējā kanāla zemāko atbalstu.
 • Turklāt OKEx BTC Long / Short Ratio ir saglabājies netālu no pēdējā laika augstākā līmeņa, kas liecina, ka šortu potenciālā peļņa ir pieaugusi.

4. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 5. attēls: OKEx BTC Long / Short Ratio (Avots: OKEx)

XRPUSDT

 • XRPUSDT rallijs varētu nonākt kritiskā brīdī, jo šķiet, ka pāris gatavojas atkārtoti pārbaudīt 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju.
 • Bollingera lentes sākotnēji ir sākušas izspiesties, kas liecina, ka svārstīgums pārskatāmā nākotnē var palielināties. RSI arī norādīja, ka impulss, šķiet, paliek neskarts.
 • iespējams, ja tas tiks apstiprināts, nākamais skatāmais līmenis varētu būt apgabals 0,30, un pēdējā kanāla apakšējā daļa varētu būt arī atsauces apakšējā daļa.

6. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT

 • Nesenajā ETHUSDT rallijā varētu pietrūkt tvaika, jo rādītāji neliecināja par ilgtspējīgu impulsu, un RSI līdzās rallijam nav spējis radīt augstākus augstākos līmeņus.
 • Šķiet, ka tiek veidots arī MACD lācīgs crossover, kas tiek uzskatīts par īstermiņa lācīgs signālu, ja tas tiek apstiprināts.
 • Mēs esam redzējuši līdzīgu gadījumu janvāra vidū, kur cena ir pieaugusi, un impulsa rādītāji nesekoja.
 • Pāris varētu pārbaudīt apakšējā kanāla atbalstu, kas atrodas 182. apgabalā, ja vēsture atkārtojas.

7. attēls: ETHUSDT 4 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me