OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 14. aprīlis

Nekur neaiziet

Galvenie līdzņemamie

 • – Neskatoties uz nesenajiem neveiksmīgajiem mēģinājumiem atgūt USD 7000–7200 līmeni, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums ir maz vai nemainīgs..
 • —Atcoin lielākais attēls izskatās drūms, jo bijušais BTC tirgus ierobežojums parāda lāču atšķirības.
 • -Bitcoin Gold uzmanības centrā, jo šonedēļ gaidāma uz pusi.

Tirgus pārskats

Kriptovalūtu tirgi pēc tam atbildēja ar remdenu entuziasmu BTC cenas saņēma vairākus noraidījumus USD 7200 līmenī. Vadošā kriptovalūta otrdien Āzijā ir mainījusi rokas netālu no USD 6800, pēc tam, kad Lieldienu garajā nedēļas nogalē īsi pieskārās USD 6500 līmenim. Savā pēdējā tehniskās nedēļas izdevumā mēs esam minējuši, ka pretestība netālu no iepriekš minētās izgriezuma saglabājās spēcīga un acīmredzot tā joprojām ir neskarta.

Sentimentāli dati rāda, ka vidējā termiņā BTC ieguldītājiem ir maz vai nemainās cerības BTC cenas, kaut arī daži īstermiņa tirgotāji ir pauduši nedaudz pozitīvu viedokli. Sentix Bitcoin noskaņojuma indekss atsitās un gandrīz pieskārās neitrālajam līmenim. Tomēr Manfreds Hubners, Sentix izpilddirektors, uzskata ka “bitcoinam ir nepieciešams ievērojams stratēģiskā aizsprieduma pieaugums, lai cenas vēl vairāk virzītos uz augšu. Lai gan šī aizspriedumi pašlaik ir lielāki nekā noskaņojums, tas nav pieaudzis vēl vairāk. Tādējādi nav izveidojusies principiāli jauna situācija.

1. attēls: Sentix Bitcoin Sentiment Index Avots: Sentix

2. attēls: Kripto kopējais avots: Tradingview

Citur galvenie altkoīni pēc tam galvenokārt bija zaļā krāsā BTC’Atsitiens. Cenas BCH un BSV sākotnēji ir stabilizējušies pēc pagājušās nedēļas cietās dakšas. Iepriekš izsūtītās dakšu cenu darbības ir nosūtītas BCH līdz USD 280 līmenim, savukārt BSV hit USD 220 zonu.

Tomēr plašākā perspektīvā, altcoin vērotāji varētu atrast iemeslus uztraukties par tirgiem. Kopējā bijušā BTC kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma impulsa rādītājs ir bijis lācīgs, kas atšķiras no cenas, kas var norādīt, ka plašāks altkoīna atsitiens varētu būt īslaicīgs. Protams, tas nenozīmē, ka sāksies altcoin pārdošana īstermiņā. Tomēr plašāka aina šeit varētu būt drūma.

Cenu analīze

BTCUSDT – atbalsts un pretestība tuvojas viens otram

 • Iepriekšējā galvas un plecu izgriezums saglabāja spēcīgu pretestību pārim, kurš nāca pēc neveiksmīgajiem mēģinājumiem bremzēt virs kakla līnijas pagājušajā nedēļā un atstāja šaušanas zvaigznei līdzīgu modeli, kas tika uzskatīts par lācīgu zīmi.
 • Papildus tam 50 dienu slīdošais vidējais šķiet vēl viena būtiska pretestība.
 • Pēc momenta tas parādīja jauktu signālu, jo MACD ir sarucis, bet OBV palika sāniski, un pagrieziens vēl nav jāapstiprina.
 • Ņemot vērā plašāko remdeno noskaņojumu, mēs uzskatām, ka iespēja, ka cena pārsniegs kakla līniju, vismaz īstermiņā joprojām bija neliela. Tomēr arī varbūtība, ka tiks veiktas nozīmīgas korekcijas, ir maza.
 • Tuvākajā laikā nevajadzētu izslēgt 7100 līdz 7200 atkārtotu mēģinājumu. Apakšējā skatāmā platība varētu būt no 6700 līdz 6500, ja redzama, 61.8% Fibonacci Retracement atkārtotais tests netālu no 6300 kļūs ticamāks.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagrammas avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSDT – Galvenais tendenču atbalsts, kas jāpārbauda

 • Mēs pēdējā laikā izcēlām ikdienas augšupejošā trijstūra veidošanos <Tehniskais nedēļas izdevums>, un pozitīvs iznākums ir apstiprināts. Tagad ir jautājums, vai cenu augšupejošā tendence var turpināties.
 • Neobjektivitāte varētu nedaudz saslimt uz negatīvo pusi, jo MACD liecina, ka impulss ir mazinājies, bet galīgais oscilators nokrita līdz tendences atbalsta līmenim.
 • Tomēr šķiet, ka stohastiskajā oscilatorā notiek ikdienas bullish crossover, kas liecina, ka tuvākajā laikā ieplūde pārī ir palielinājusies.
 • Kritiskais novērojamais līmenis varētu būt tuvu 150, kas ir pretestības pagrieziena atbalsta līmenis no iepriekšējā augošā trijstūra. 164 ir vēl viens galvenais skatāmā līmeņa līmenis, kas ir tuvu FR 38,2%.

4. attēls: ETHUSDT ikdienas diagrammas avots: OKEx; Tirdzniecības skats

LTCUSDT – tendence uz negatīvo pusi?

 • LTCUSDT ir vēl viens interesants pāris skatīties, jo tas ir radījis dažus 3 stundas zemākus augstumus, šķiet, ka ir izveidojies dilstoša trīsstūra modelis.
 • Lai gan tiek izstrādāts īstermiņa lejupvērsts kanāls, galvenais oscilators ir radījis bullish atšķirības ar dažiem augstākiem augstumiem. Paredzams, ka impulsa rādītājs tuvākajās dienās pārbaudīs savu tendenču atbalstu, un tas varētu būt izšķiroši cenu darbības attīstībai īstermiņā.
 • MACD norāda, ka impulss ir nedaudz palēninājies.
 • Noslēgumā pāris vispirms varēja atkārtoti pārbaudīt 3 stundu trīsstūra atbalstu pie 250-MA pie 39,5, pirms mēģināja atgūt augšējo pretestību 41,3 tuvumā..
 • Lai gan gaidāms izlaušanās, tomēr vēl ir par agru noteikt izlaušanās laiku.

5. attēls: LTCUSDT 3 stundu diagrammas avots: OKEx, Tradingview

BTGUSDT – pagrieziens pirms uz pusi?

 • Bitcoin Gold ir vēl viena tirgus uzmanības centrā šonedēļ, jo paredzams, ka tās atlīdzības uz pusi samazināšanās notiks ceturtdien.
 • Neskatoties uz pusi, tas parasti var pozitīvi ietekmēt cenu; nesenais rallijs izskatās noguris un varētu pietrūkt tvaika.
 • Lēnā stohastika atkal ir sasniegusi pārpirkto zonu. Tas ir bijis spēcīgs signāls par cenu, iespējams, nāksies pagriezties, kā ieteica iepriekšējie gadījumi.
 • 250 dienu slīdošais vidējais rādītājs tuvu 8.90 varētu būt pirmais skatāmais līmenis, kas ir apgabals netālu no iepriekšējā kanāla augšdaļas, ja no šādiem līmeņiem atteiktos, ir jāizslēdz nesenā kanāla atbalsta atkārtota pārbaude 8.30 tuvumā..

6. attēls: BTGUSDT ikdienas diagrammas avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me