OKEx Technical Weekly: 2020. gada 2. marts

Sākotnēji kriptovalūtu tirgi ir stabilizējušies pēc tam, kad nedēļas nogalē bitkoina cenas kritās no 10000 līmeņiem līdz aptuveni 8500. Savā pēdējā tehniskās nedēļas izdevumā mēs esam uzsvēruši pārmērīgo entuziasmu BTC varētu apdraudēt ralliju un īstermiņā negatīvi ietekmēt cenu. Kopš tā laika, BTC nedēļas laikā ir atteicies no aptuveni 14% vērtības un nav spējis uzturēt savu atbalstu pie 200 dienu mainīgā vidējā līmeņa.

Lai gan tirgi kopumā saglabājās pozitīvi BTC gaidāmā uz pusi samazināšanās dēļ mēs uzskatām, ka aizspriedumi īstermiņā joprojām varētu būt neitrāla / nedaudz negatīva, jo īslaicīgā apetīte šķiet samērā augsta. Mēs redzējām, ka OKEx BTC Long / Short Ratio ir neseno augstāko līmeni, bet joprojām ir salīdzinoši augsts (2.34), salīdzinot ar janvāra sākuma rādījumiem (1.06 ~ 1.33).

1. attēls: OKEx BTC Long / Short Ratio (Avots: OKEx)

Šis neizlēmības noskaņojums atspoguļojās arī atklātā interese un tirdzniecības apjoms. Mēs pamanījām, ka mūsu BTC atklātā interese ir samazinājusies kopš februāra vidus, kas norāda, ka tirgū ieplūst mazāk jaunas naudas. Tomēr tas varētu arī nozīmēt, ka pašreizējā cenu tendence varētu beigties. Turklāt tirdzniecības apjoms ir kļuvis mazāks, un tas varētu nozīmēt, ka tirgotāji ir turējuši savas pozīcijas un to varētu uzskatīt par cenu stabilitātes pazīmi.

2. attēls: OKEx BTC nākotnes atvērto procentu un tirdzniecības apjoms (Avots: OKEx)

Tirgi ir arī iecienījuši mīksto sākumu altcoin telpā ar ETH un XRP samazinājās par aptuveni 2%, bet XTZ un SAITE agrīnā Āzijas tirdzniecībā atteicās no vairāk nekā 6%. Mēs esam redzējuši arī sākotnēju stabilitātes pazīmi altcoin telpā, jo šķiet, ka Total Ex-BTC Crypto Market Cap spēj uzturēt savu atbalstu 365 dienu slīdošajā vidējā līmenī. Altcoin vērotāji, iespējams, vēlas saglabāt šo diagrammu zem saviem radariem.

3. attēls: Kopējais kriptogrāfijas tirgus ierobežojums Ex-BTC (Avots: Tradingview)

Cenu analīze

BTCUSDT – īstermiņa atsitiena ieskats?

 • BTCUSDT pēdējās nedēļas laikā nav spējis uzturēt kritisko 200 dienu kritisko atbalstu; tomēr rādītāji parādīja, ka pašreizējais stāvoklis varētu atbalstīt īstermiņa atsitienu.
 • Gatavošanas laikā esam redzējuši pozitīvu ikdienas svečturi, ja tas tiks apstiprināts, tas būs pirmais pēc septiņiem secīgiem negatīviem svečturiem. Pēc modeļa to var pārveidot par rīta zvaigznes modeli, līdzīgu tam, kas notika novembra beigās un decembra vidū (sarkanās kastes). Abos gadījumos īslaicīga atsitiena parādījās pēc rīta zvaigznes modeļa.
 • Momentum rādītāji arī uzcēla to pašu ainu. Gan RSI, gan galīgais oscilators novembra un decembra gadījumos tika pārdoti zemākajā tirgū. Līdzīga situācija novērota arī nesen – 9 dienu RSI bija 29, un UO pieskārās 40.
 • Lai gan īstermiņa atlēciens ir iespējams, vidēja termiņa cenu atgūšana joprojām varētu būt apšaubāma, un ir pāragri saukt reālu reversu.
 • 200-SMA varētu būt pirmais skatāmais līmenis, kas atrodas ap 8700 rokturu vidusdaļu. Ja redzams, 38,2% Fibonacci retracement varētu redzēt lielāku pretestību. Zemāks atbalsts pie 8220 būtu vēl viena atsauce.

4. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – izlaušanās?

 • ETHUSDT joprojām ir salīdzinoši labākā formā nekā bitcoin un daži citi galvenie altkoīni, jo pāris joprojām lielā mērā paliek virs 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa.
 • Tomēr nesenā cenu korekcija, šķiet, padara pāri ikdienas dilstošā trijstūra formā, un izlaide parādās drīz, un tas, visticamāk, ir negatīvs. Ja tas būs redzams, tas varētu noteikt cenu, lai atkārtoti pārbaudītu novembra augstāko līmeni 195.-1988. Paredzamais izvērsums ir paredzēts arī, lai pārbaudītu janvāra-februāra tendenču atbalstu.
 • Impulsa rādītāji liecināja, ka pāris joprojām nav pārpārdots. Arī patīk BTC, OKEx ETH Long / Short Ratio saglabājās salīdzinoši augstā līmenī. Abi faktori stiprināja lāču ETH.
 • Pirmais novads, kas jāaplūko, varētu būt novembra augstākais rādītājs 195. – 1988. gadā.

5. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 6. attēls: OKEx ETH garā / īsā attiecība (Avots: OKEx)

XRPSDT – vairāk vietas, kur nokāpt?

 • XRPUSDT jau vairāk nekā piecas dienas ir zem 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa, salīdzinoši vājāks sniegums nekā ETH.
 • Šķiet, ka pāris ir izveidojis galvas un plecu zīmējumu, kas varētu liecināt par vidēja termiņa vēršanos pret lāci-lāci.
 • Šis modelis varētu ļaut pārim atkāpties līdz aptuveni 0,175 līmeņiem, kas sakrīt ar decembra vidējo zemāko līmeni. Ja tiek novērots šāds līmenis, tas var iztvaikot 2020. gada ieguvumus.
 • Lai gan mēs negaidām, ka cena īsā laika posmā noslīdēs līdz šādam līmenim, un tuvākajā laikā ir atļauts pat īslaicīgs atsitiens. Mēs uzskatām, ka galvenā uzmanības joma būtu no 0,213 līdz 0,216.

7. attēls: XRPUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me