OKEx opcijas 101.

Uzziniet opciju tirdzniecības pamatus, galvenos noteikumus un priekšrocības

Atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecība kripto telpā pieaug, jo tas ir populārs riska ierobežošanas un arbitrāžas rīks profesionāliem tirgotājiem. Ja jums ir kārdinājums ienirt šajā ienesīgajā tirgū un cerat uzzināt vairāk par opciju tirdzniecības pamatjēdzieniem, galvenajiem terminiem un priekšrocībām, esat nonācis īstajā vietā.

Kā mēs sākam OKEx opcijas drīz, mēs esam sagatavojuši šo rakstu, lai jūs varētu izprast visus pamatus par iespējām. Palaidiet garām viktorīnu *, jo jūs varat iegūt balvas par visu pareizo atbilžu saņemšanu!

* Periods: 2019. gada 12. – 19. Decembris (UTC)

Kādas ir iespējas?

Iespējas ir līgumi, kas pircējiem dod tiesības, bet ne pienākumu, pirkt vai pārdot bāzes aktīvu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā laika posmā.

Ir tikai divu veidu iespējas, proti, zvana opcija un pārdošanas opcija.

Kad jūs sagaidāt bāzes aktīva cenu celties, nopirkt a zvanu opcija. Pēc cenas pieauguma jūs varat iegādāties aktīvu par iepriekš noteiktu cenu, kas ir zemāka par tirgus cenu.

Gluži pretēji, ja jūs sagaidāt, ka cena būs nomest, nopirkt a pārdošanas opcija. Pēc cenas pazemināšanās jūs varat pārdot savu aktīvu par iepriekš noteiktu cenu, kas ir augstāka par tirgus cenu.

Kad pircējs vēlas izmantot opciju noteiktā termiņā, pārdevējam tas jāpārdod pircējam. Un, kad pircējs izvēlas to neizmantot, pārdevējam šajā gadījumā nekas nav jāmaksā.

Tālāk mēs izskaidrosim visus galvenos opciju tirdzniecības nosacījumus.

Galvenie opciju tirdzniecības termini:

Bāzes aktīvs: Tirdzniecības aktīvs, uz kura ir balstīts atvasinājums, aptverot preces, finanšu aktīvus, procentu likmes un saliktus indeksus. Bitcoin opciju pamatā esošais aktīvs ir BTC / USD indekss.

Zvana opcija: Tas dod īpašniekam tiesības iegādāties aktīvu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā laika posmā.

Put opcija: Tas dod īpašniekam tiesības pārdot aktīvu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā laika posmā.

Derīguma termiņš: Datums, kurā beidzas opcijas termiņš.

Opcijas prēmija: Cena, ko pircējs maksā par opcijas līgumu. Tas palielinās, palielinoties tirgus svārstībām.

Vingrinājuma cena (vai sākuma cena): Cena, par kuru pircējs var pirkt vai pārdot bāzes aktīvu, attiecīgi izmantojot pirkšanas vai pārdošanas iespēju.

Eiropas variants: Līguma veids, kuru var izpildīt tikai tā termiņa beigās. (OKEx opcijas ir Eiropas iespējas).

Amerikāņu variants: Līguma veids, kuru var izmantot jebkurā laikā pirms tā termiņa beigām.

Daļēja likvidācija: Lai pircēji ieņemtu garu pozīciju, nav nepieciešama starpība. Tādējādi daļēja likvidācija nenotiks rezerves trūkuma dēļ. Tikai opciju pārdevējiem ir jāmaksā starpība sakarā ar viņu pienākumu izpildīt līgumu. Ja pārdevēja konta atlikums tirgus svārstību dēļ nokrītas zem uzturēšanas starpības līmeņa, tiks aktivizēta daļēja likvidācija.

Līguma nosaukšana: Katrs opciju līgums tiek nosaukts secībā “pamatā esošais aktīvs – derīguma termiņš – izmantošanas cena – līguma veids (pirkšana / pārdošana)”. Piemēram, “BTCUSD-190830–10000-C” nozīmē, ka šis ir BTC opciju līgums, kura termiņš beidzas 2019. gada 30. augustā un kura sākuma cena ir USD 10 000, un tā ir pirkšanas opcija.

Kā tirgot OKEx iespējas?

OKEx BTC / USD opciju līgums tiek norēķināts BTC (un drīzumā pienāks vairāk kriptovalūtas pamatā esošo līgumu). Katra opciju līguma nominālvērtība ir 0,1 BTC.

Lai sāktu, tirgotāji var vai nu:

 1. Samaksājiet opcijas prēmiju, lai iegādātos pirkšanas vai pārdošanas opciju – lai fiksētu bāzes aktīva pirkšanas vai pārdošanas cenas, beidzoties opciju līguma termiņam; vai
 2. Pārdod opcijas līgumu – lai nopelnītu opciju prēmiju nekavējoties un izpildītu pienākumu līdz termiņa beigām pirkt vai pārdot saskaņoto bāzes aktīvu skaitu par fiksētām cenām.

Gan pircējs, gan pārdevējs var slēgt atvērtās pozīcijas un iepriekš atbrīvot savas tiesības un pienākumus. Slēgto opciju pozīciju peļņu var pārskaitīt pēc ikdienas norēķiniem.

Opciju tirdzniecības priekšrocības

Tirdzniecības iespējas pievieno vairāk vērtību jūsu kopējam ieguldījumu portfelim un ļauj izbaudīt šādas priekšrocības:

 1. Izmaksu samazināšana

  Opcijas nodrošina sviru. Tirgotāji var iegādāties līdzīgu bāzes aktīva vērtību ar daudz mazāku fondu, salīdzinot ar pirkšanu uz vietas tirgū.

 2. Samazināts risks

  Tā kā pircējiem nav jāmaksā nekāda pozīcijas starpība, maksimālais opciju pircēju zaudējums ir opcijas prēmija. Turklāt tas var palīdzēt samazināt risku tūlītējā tirgū, nodrošinoties pret bāzes aktīvu cenu svārstībām.

 3. Elastīgāk

  Kad ieguldītāji nav 100% pārliecināti par kriptogrāfijas tirgus nākotnes tendencēm, viņi vispirms var piešķirt nelielu līdzekļu daudzumu opcijas līguma iegādei, kas tikai rada nelielu risku.

Opciju tirdzniecībā ir četru veidu stratēģijas, tostarp ilgtermiņa, ilgtermiņa, īss un īss. Investori var tirgot iespējas, pamatojoties uz pamatā esošo aktīvu kustību, kā arī laiku un svārstībām, nopelnot vairāk peļņas ar dažādām ieguldījumu stratēģijām.

OKEx opciju pamati (kā piemēru ņemiet BTC / USD opcijas):

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me