OKEx kriptogrāfijas opciju principi un stratēģijas III: Delta un Delta-Neitrāla

Šī sērija aptver opciju grieķu, Delta un saistītās tirdzniecības idejas.

Es. Delta

Tagad mēs ievadām opcijas grieķu valodu, kas ir “daļēja opcijas cenas atvasinājums attiecībā uz katru cenu faktoru (pamatā esošo cenu, svārstīgumu, laiku līdz termiņa beigām, bezriska procentu likmi)”. Šajā rakstā mēs aplūkosim Delta, kas ir a pirmās daļas atvasinājums attiecībā uz bāzes aktīva cenu, un pārstāvēts kā

Lai tuvotos jēdzienam, piemēram, ja BTC izsaukuma opcijas cena mainās ar pieaugumu 50 USD, kad BTC spot cena palielinās 100 USD, delta ir 0,5 (: = 50/100). Attiecībā uz pārdošanas opcijām tas notiek pretēji, jo BTC cena pieaug, tad pārdošanas opcijas cena samazināsies, tāpēc sakiet, BTC no 9000 līdz 9200 ASV dolāriem, un pārdošanas iespējas cenu kritums par 100 ASV dolāriem, tad pārdošanas iespējas delta ir -0,5 (: = -100/200).

Turklāt, pie naudas opcijas, delta ir sarunājusies attiecīgi par 0,5 un -0,5 par zvanu un likmi, jo varbūtība atrasties naudā ir 50/50 (patiesībā zvanu delta ir neobjektīva līdz nedaudz augstākai nekā 0.5, un, lūdzu, atkārtojiet, kuram pieskaraties vispirms, kad pirmo reizi ienācāt opciju tirgū). Un dziļā naudas ziņā delta būs ļoti tuvu 1 pirkšanas iespējas opcijai, jo, palielinoties tūlītējai cenai, opcijas izmaksa tiks nodrošināta kā “S – K”. Tādējādi izsaukuma opcijas delta būs diapazonā no 0 līdz 1, bet pārdošanas opcijas delta būs diapazonā no -1 līdz 0.

Tomēr, OKEx BTC opcija Delta ir definēts kā [Black-Scholes Delta – Option zīmola cena] lai iegūtu perfektu dzīvžogu, un jūs redzēsiet, ka diapazons un skaitlis pats atšķiras ar vispārzināmo definīciju, kas norādīta sākumā, bet nav tālu no jūsu saprotamās un vēl vieglāk, efektīvāk! Mēs ieviesām šo pieeju, jo BTCUSD opcija atšķiras no tradicionālajām opcijām, cenu un tirgo, pamatojoties uz BTC. Mēs ticam, ka šī ieviešana uzturēs mūsu lietotājus labākā situācijā, ideālā gadījumā perfektus un rentablus, kad jūs patiesībā nodrošināsiet savu pozīciju. Apspriedīsim to tālāk nākamajā sadaļā.

Visbeidzot, pirms pāriet uz nākamo soli, ja jūs rakstāt (pārdodat) zvana opciju, delta tiks mainīta.

II. Delta-neitrāls?

Mēs esam dzirdējuši par delta neitrālu portfeli, kas novērsa pamatā esošo cenu kustības risku. Vienkārši tas darbojas šādi.

Pieņemsim, ka jums pieder 1 BTC. Jūs pozitīvi vērtējat BTC ilgtermiņa cenas pieaugumu, taču neesat pārliecināts vai pat uztraucaties par gaidāmo pusi samazinošo notikumu. Tātad, izlemiet uz brīdi izveidot delta neitrālu pozīciju, tāpēc iegādājieties 20 pārdošanas opcijas ar deltu -0,5, un jūs teorētiski esat nodrošināts. Kā?

Tomēr, ja jūs īstenojat šo ideju, tā darbojas tikai īsu laika periodu, jo delta ir balstīta uz bezgalīgi mazām izmaiņām, un jūs sapratīsit, ka ir grūti pārvaldīt katru BTC cenu svārstību minūti. Jā, pieeja mācību grāmatai! Tātad perfekta riska ierobežošana ilgst tikai īsu laika periodu (vai ļoti nelielu cenu izmaiņu ietvaros) un nedarbotos efektīvi faktiskajā kriptogrāfijas tirdzniecībā, kur indekss ir USD, bet cenu un tirgo BTC. Tādējādi mēs vēlētos iepazīstināt ar mūsu jauna delta definīcija.

Mēs pārbaudīsim attiecīgo riska ierobežošanas efektivitāti attiecībā uz PnL, izveidojot delta neitrālu portfeli ar mūsu BTC nākotnes līgumiem, kura pamatā ir tas pats pamatā esošais indekss un lētāks instruments salīdzinājumā ar spot, arī termiņa ziņā.

Pieņēmums

Pašreizējais BTCUSD indekss ir 10 000 ASV dolāru, un jūs ilgi izmantojat 10 pārdošanas opcijas ar streiku 15 000 ASV dolāru apmērā, kura derīguma termiņš beidzas divu mēnešu laikā. Jūs redzētu opcijas cenu USD 5400 (ekvivalents – 0.54 BTC) ar BS deltu kā -0.7899. Tomēr, lai nodrošinātu perfektu risku, OKEx nodrošina Delta kā -1,3299 (: = -0,7899–0,54), nevis -0,7899. Kāpēc?

1. scenārijs. Bn Delta bāzes riska ierobežošanas PnL rezultāts

Ņemot vērā to pašu termiņa nākotnes līgumu (kura termiņš beidzas pēc diviem mēnešiem), nākotnes līgumu delta ir 0,01 (: = 100/10000).

Tātad nepieciešamais nākotnes līgumu skaits ilgtermiņa 10 pārdošanas opcijai ar BS delta Hedge tiek aprēķināts šādi:

Saskaņā ar BS Delta riska ierobežošanas pieeju ir nepieciešami 79 nākotnes līgumi, tāpēc mēs izveidojām savu portfeli ar 10 pārdošanas un 79 nākotnes līgumiem.

Pēc kāda laika cena mainījās, teiksim, BTCUSD indekss sasniedza 12000 USD. Kā mainās portfeļa vērtība?

Liekot nemainīt visus pārējos nosacījumus, izņemot to, ka cena pieauga par 2000 USD, mēs varam pārbaudīt, vai Put opcijas vērtība ir mainīta uz 3970 USD (: = 0,3309 BTC). Un nākotnes PnL mainījās uz 0,1316 (: = (100 / 10000–100 / 12000) * 79)

Tātad kopējais PnL = (0,3309–0,54) + 0,1316 ≈ -0,08 BTC

2. scenārijs. PA Delta bāzes riska ierobežošanas PnL rezultāts

Ar PA Delta, izmantojot to pašu pieeju no augšas,

Tādējādi jūs izveidojat savu delta neitrālu portfeli ar 10 Put un 133 nākotnes līgumiem.

Izmantojot to pašu pieeju, kas norādīta 1. scenārijā, jūs varat iegūt kopējo PnL šādi,

Nākotnes pozīcijas vērtības izmaiņas 0,2216 (: = (100 / 10000–100 / 12000) * 133)

Kopējais PnL = (0,3309–0,54) + 0. 2216 ≈ 0,01 BTC

Secinājums

Mēs esam pārbaudījuši iepriekš minētos gadījumus, lai pārbaudītu riska ierobežošanas efektivitāti ar esošajām Delta Hedge un jaunajām Delta Hedge. Vajadzētu būt noapaļojošam jautājumam, un opcijas vērtības nelinearitātes dēļ apvienojumā ar BTC cenu un tirdzniecības īpašumu radītiem nelieliem gružiem, virs PA Delta nodrošinātais PnL saplūda ar 0. Turklāt, ja pats simulējat ar citām cenu kustībām, vai nu uz augšu, vai arī uz leju, mūsu PA Delta ideja padara jūsu portfeli perfektā riska ierobežošanā darījuma brīdī un aizsargā jūsu portfeli no jebkādām cenu svārstībām neatkarīgi no tā, vai tā ir dziļa vai ārēja. Vēl labāk, gandrīz noteikti iegūst nelielu peļņu, jo tā ir veidota kā slīpa saplacināta parabola, seglu smaile dzīvžogs!

Visu iepriekš minēto iemeslu dēļ OKEx iespēju tirgotājiem būs noderīga paļaušanās mūsu uz lietotāju vērsto parametru serviss PA Delta, un nevis teorētiska ideja, kas ietekmē tirdzniecības lēmumus. Arī citi grieķi un parametri tiek apspriesti nākamajās sērijās, tāpēc, lūdzu, sekojiet līdzi un izbaudiet jaunu tirdzniecības gadu.

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me