Negaidīts Bitcoin viltojums satricina kriptovalūtas tirgu – kriptotirgus katru dienu

Kriptovalūtu tirgū pēdējo 24 stundu laikā tika veikta izpārdošana – katrai 10 lielākās kriptovalūtas sarkanajai krāsai. Saskaņā ar OKEx BTC indeksa cenu Bitcoin cena (BTC) nokritās par 3,65%, nokrītot no 12 300 USD līdz pat 11 617 USD. Tomēr tirgū vadošā kriptonauda faktiski pārspēja lielāko daļu lielās kapitalizācijas altkoīnu, kas parasti samazinājās par 4–8%. 

Piemēram, Chainlink (LINK), kas piesaistīja visu pagājušās nedēļas uzmanību, vienas nakts laikā samazinājās par 7%. Tā bija trešā tiešā LINK tirdzniecības dienu samazināšanās diena, pirms stabilizēšanās samazinājās no 17 līdz 15 ASV dolāriem. Chainlink DeFi dominance samazinājās no svētdienas 51% līdz 46,85%, kā norādīts Debank dati.

Tikmēr pagājušajā naktī mēs redzējām YFI smaile cenu. Pēc piecām taisnīgas dienas guvumiem tā ir tirgojusi aptuveni 11 000 ASV dolāru, kas DeFi dominanci palielināja līdz devītajai vietai – 2,56%.

TRON (TRX) izraisīja zināmu haosu pēc tam, kad vakar steidzās uzsākt savu alternatīvo Uniswap projektu JUSTSwap. Naktī tas ir samazinājies par 12%. Daži no TRON ekosistēmas projektu izstrādātājiem kļūdījās, nepareizi bloķējot līguma adresē TRX 200 000 USDT vērtībā, kā rezultātā netika pievienoti līdzekļi likviditātes rezervēm.

Vakar plkst. 16:39 UTC Polkadot tīkla vietējais marķieris DOT oficiāli nonāca savā mainnet tīklā – ļaujot pārsūtīt ķēdē. Šīs funkcijas aktivizēšana ir līdzīga DOT aizvaru atvēršanai, un tā rezultātā DOT cena stundas laikā nokritās no USD 373 līdz USD 290.

Vidējā līmeņa altkīnos parasti samazinājās par 8–10%, piemēram, Kyber Network (KNC) un QTUM – vienīgais izņēmums bija THETA, kas tendenci palielināja par 9%.

Kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija samazinājās par 3.7%, nokrītoties zem 380 miljardiem USD. Tikmēr BTC dominance saglabājās pie 57.8%, kā liecina dati no MonētaGecko.

Galveno kriptovalūtu cenu dēlisOKEx Token Index Board no plkst. 8:00 plkst. 19:00 UTC. Avots: OKEx

Pēdējo 24 stundu laikā kritumam faktiski bija daži agrīni rādītāji, ka tas varētu notikt. Pirmkārt, kā mēs atzīmējām vakardienas Crypto Market Daily, BTC nākotnes līgumu kopējā atklātā procentu summa sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 5,8 miljardus USD. Otrkārt, BTC mūžīgo mijmaiņas darījumu finansēšanas izmaksas sasniedza vairāk nekā 100% gada izteiksmē – tas liecina, ka, ja cena ātri nepaaugstināsies, ilgie maksās ārkārtīgi augstas maksas par savu pozīciju saglabāšanu. Šobrīd mēs varam redzēt, ka BTC cena ilgstoši paliek zem kritiskā līmeņa USD 12 500. 

Kaut arī vakardienas iespējamais viltojums 12 000 ASV dolāru apmērā atkal ir satricinājis tirgus dalībnieku bullish noskaņojumu, Bitcoin daudzums, ko var viegli izmest apkārt, patiesībā nav tik liels, saskaņā ar BTC daudzumu, kas atrodas visu biržu maciņos, kā norādīts no datiem, kas iegūti no CryptoQuant.

BTC notika visu biržu maciņosVisu biržu maciņos turētā BTC summa. Avots: CryptoQuant

Top altcoin ieguvēji un zaudētāji

  • KCASH / USDT + 49,55%
  • CRV / USDT + 40,81%
  • DIA / USDT + 28,48%
  • CEĻA / USDT -15,50%
  • DOT / USDT -15,54%
  • ZIP / USDT -15,60%

Trešo dienu pēc kārtas KCASH izveidoja top altcoin ieguvēju sarakstu. Pēdējo 24 stundu laikā tas ir pieaudzis par 49,55% un nesen sasniedza maksimālo līmeni – 0,048 USD.

Vakardienas lielākais neveiksminieks Līkne (CRV) vienā naktī veica reversu. Tas ir par 40,81%.

Nesen uzskaitītais decentralizētās informācijas aktīvs (DIA) kopš tā iekļaušanas sasniedza 28,48% pieaugumu.

Līdz šim mēs līdz šim neesam redzējuši īpaši milzīgus kritumus altkoīnu vidū, un visi lielākie zaudētāji – ROAD, DOT un Zipper Network (ZIP) – ir samazinājušies par aptuveni 15%.

Jauni saraksti vietnē OKEx

Decentralizētais informācijas aktīvs (DIA) vakar tika kotēts OKEx vietējā tirdzniecībā.

Turklāt Kleros (PNK) šodien tika iekļauts OKEx sarakstā PNK / USDT un PNK / ETH spot tirdzniecībai. Pēc iekļaušanas sarakstā PNK palielinājās par vairāk nekā 80%.

BTC tehniskā analīze

Vakardienas viltus izlaušanās ļoti ietekmēja tirgotāju morāli. Tas visvairāk kaitē īstermiņa un vidēja termiņa modelim. Pretestības līmenis pie 12 080 USD ir dienas robeža. Ja BTC cena nespēj pārkāpt šo līmeni, 11 650 USD varētu būt nākamais skatāmā atbalsta līmenis. Vēl viens vidēja termiņa slieksnis ir aptuveni 11 200 USD. 

OKEx BTC Perpetual Swap 1h diagramma – 8/19. Avots: OKEx, TradingView

ETH tehniskā analīze

ETH iepriekšējais atbalsts 416 ASV dolāru apmērā pārgāja dienas pretestības līmenī. Zemāk ir lielāks atbalsts – 400 USD. Ja ETH cena var pārvarēt dienas pretestību, nākamā barjera atrodas 430 USD.

Ethereum cenu grafiks - 19. augustsOKEx ETH Perpetual Swap 4h diagramma – 8/19. Avots: OKEx, TradingView

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me