Mazumtirgotāji piesardzīgi izturas pret Bitcoin cenu atgūšanu pēc otrdienas smagā krituma: nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin’S (BTC) cena pēdējās septiņas dienas ir bijusi amerikāņu kalniņos, sākot ar ātru strauju pieaugumu nedēļas sākumā, sasniedzot 10 548 USD Pirmdiena nakts. Tomēr pēc mazāk nekā vienas dienas tirdzniecības, kas pārsniedza 10 000 ASV dolāru, BTC otrdienas pēcpusdienā atkāpās, nokrītot tik zemu kā 9 195 USD. Kopš tā laika OKEx ceturkšņa nākotne (BTCUSD0626) tirgū.

Skatoties uz OKEx tirdzniecības dati, mēs varam redzēt, ka gan BTC Long / Short Ratio, gan Margin Kreditēšanas Ratio deva mājienu mazumtirgotājiem, kuri šīs nedēļas sākumā veica cenu kāpumu. Atvērtie procenti (OI) tomēr norāda, ka lielie vaļi pirmdienas tirdzniecības diapazona augšdaļā atvēra īsas pozīcijas, kad liels skaits likvidācijas rīkojumu paaugstināja cenu.

Pašlaik pozitīvais BTC pamats un lēnām atgūstamā atklātā procentu likme liecina, ka tirgus noskaņojums joprojām ir optimistisks, bet mazumtirgotāji ir piesardzīgi ar garām pozīcijām.

OKEx BTC USD cenaOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējums OKEx tirdzniecības datu lapa izpētīt vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

No pirmdienas vakara līdz otrdienai mēs varam redzēt, kā BTC Long / Short Ratio pārvietojas uz augšu un uz leju tandēmā ar Bitcoin cenu. Attiecība pieauga līdz 1,76 no 1,19 mazāk nekā sešās stundās, kas norāda uz mazumtirgotāju mītiņiem. Pēc tam, kad mazumtirgotāji un investori sāka FOMO darbību, tirgus tomēr mainījās, un pēc otrdienas korekcijas attiecība atkal samazinājās līdz 1,1.

Neskatoties uz to, ka cena ir atguvusi 700 ASV dolārus, attiecība pašlaik ir aptuveni tajā pašā līmenī (1,1), kas liecina par neizlēmību un piesardzību mazumtirgotāju vidū.

OKEx BTC garš / īssDatu apkopošanas laiks: 5/29 6:00 līdz 6/5 6:00 (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pēc pirmdienas rallija OKEx BTC Quarterly Future piemaksa pieauga līdz 160 USD. Bet augstā prēmija un augstā finansējuma likme piesaistīja daudzus arbitrāžas tirgotājus, kuri pakāpās īsās pozīcijās, lai izmantotu cenu atšķirības. Otrdienas strauja cenu korekcija samazināja prēmiju līdz mazāk nekā 30 ASV dolāriem. Tomēr nākamajās dienās tas atkal atjaunojās, jo Bitcoin šķita gatavs vēlreiz pārbaudīt 10 000 USD.

BTC pamatsDatu apkopošanas laiks: 5/29 6:00 līdz 6/5 6:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātā interese (OI) atklāj iespējamo ieskatu par kriptogrāfisko vaļu uzvedību. Pirmdienas vakarā Bitcoin cena pieauga no aptuveni 9 600 USD līdz vairāk nekā 10 300 USD, un OI palielinājās no 640 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 USD) līdz 810 miljoniem. Mēs redzējām cenu kāpumu, kas izraisīja īsās pozīcijas likvidāciju, bet OI nesamazinājās līdzās.

Šī uzvedība norāda, ka daži vaļi atvēra īsas pozīcijas diapazona augšdaļā, kad likvidācijas rīkojumi paaugstināja cenu. Arī otrdienas strauja cenu korekcija atbalsta šo viedokli.

OI pēdējās dienās lēnām aug, un var sagaidīt, ka tas turpinās pieaugt, jo Bitcoin novērtē cenu.

BTC atklātā procentu likmeDatu apkopošanas laiks: 5/29 6:00 līdz 6/5 6:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likmes izmaiņas bija līdzīgas iepriekš apspriestajām garajām / īsajām attiecībām, taču ar nelielu kavēšanos. Attiecība pieauga no 3,3 un otrdienas pēcpusdienā bija virs 7,1, tieši pirms cenu sabrukuma. Kopš tā laika šī attiecība nav uzlabojusies un ir aptuveni 2,5.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficientsDatu apkopošanas laiks: 5/29 6:00 līdz 6/5 6:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir spot tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir to saīsināt.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Tā bija ļoti nestabila nedēļa ar dienas iekšienē esošo 10 procentu pump and dump – tipiska Bitcoin kustība. Tomēr dažu nākamo dienu laikā svārstīgums var samazināties, jo atklātā procentu likme atgūst ļoti lēni.

Tikmēr nepārtrauktais pirkšanas apjoms tūlītējā tirgū nedēļas nogalē var paaugstināt cenu. 9450 ASV dolāru slieksnis ir izšķirošs līmenis vidējā termiņā, un, ja cena var noturēties virs tā, visticamāk, notiks vēl viens 10 000 vai 10 200 ASV dolāru tests.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me