Kriptogrāfijas tirgus dienā (1,20) | Vai īstermiņa tendencēm izšķiroša nozīme var būt tam, vai BTC stundas atsitiens var noturēties 8800 ASV dolāru vērtībā.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundu diagramma, kas mums parāda, ka liels kritums pagājušajā vakarā no pulksten 19 līdz 20 pārtrauca šajās dienās vērojamo tendenci. Svečtura apakšējā ēna reiz pieskārās 8400 USD un pēc tam atgriezās virs 8600 USD. Drīz vēl viena apakšējā ēna atkal pieskārās USD 8450 un arī atgriezās. Divas garās apakšējās ēnas nozīmē, ka lāči ir gatavi nomākt cenu, bet to atbalstīja buļļi, kas ienāca ap USD 8600. Tomēr buļļu tuvumā šai pozīcijai ir daudz mazāk nekā ienesīgajiem buļļiem, kuru cena ir zemāka un kuri vēlas pārdot, tas nozīmē, ka atbalsts tuvu 8600 USD var nebūt pietiekami efektīvs vairāku stundu laikā. Tā kā diagramma rāda, ka, ja atbalsts 1 ir salauzts, investori var pievērst lielāku uzmanību atbalsta 2 atbalstam, kas ir gandrīz USD 8400 ~ USD 8450. Personiski 8200 ASV dolāru atbalsta apgabals varētu būt visspēcīgākais atbalsts dienas laikā, jo konsolidācijas laiks šeit netālu ir ilgāks.

Mēs nevaram izslēgt iespēju sadalīt $ 8750 ~ $ 8800, taču apjoms norāda, ka ieguldītājiem ir svarīgi rūpēties par nepatiesu pārrāvumu risku.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas līmeņa diagramma, OKEx analītiķis Neo uzskata, ka kopš cena sāka pieaugt no 6800 USD, tā tikko piedzīvoja vienu formālu atkāpšanos laika posmā no 8. līdz 10. janvārim. Lai gan sekojošā tendence palielinājās līdz ar konsolidāciju, var novērot, ka katras konsolidācijas apakšdaļa 1 stundas līmenī ir daudz augstāka nekā iepriekšējā viļņa sākums. Tas nozīmē, ka joprojām ir vairāk procentu vēršu fondu un mazāk aktīvi pārdod fondus. Tomēr, pārmērīgi palielinoties optimismam, vēršu fondu apjoms tirgū pakāpeniski samazinās. Šajā gadījumā, kad tendence skar noteiktu spēcīgas pretestības diapazonu, noskaņojums ātri mainīsies, un agrīnajiem bullish fondiem šķiet, ka peļņas vieta ir pietiekama, un pēc tam sāk pārdot un atstāt tirgu, kas savukārt izraisa lielu skaitu ķēdes pārdošanas uzvedība un rezultātā liels kritums.

Ja šī atkāpšanās tendence var stabilizēties un atgriezties no pozīcijas, kas ir augstāka nekā 1. viļņa augšdaļa, nākamajai sūkņa tendencei joprojām var būt iespēja notikt nākotnē, pretējā gadījumā tas nozīmē, ka ikdienas atsitiens beidzas.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8750 USD9200 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8600 USD8450 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H konsolidācija

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, ir skaidri jāsaprot, ka pretestība ap $ 177 ir izšķiroša, lai turpinātu pieaugt, ETH dump diapazons ir augstāks nekā BTC, jo mēs varam redzēt, ka cena ir sadalīta MA (30) un tiek nomākta pēc tā tagad, salīdzinot ar BTC, ETH ir nepieciešams vairāk laika, lai sagremotu iepriekšējo sūkni, un 158 ASV dolāri ir salīdzinoši spēcīgs atbalsts īstermiņā, jo tas ir pēdējā konsolidācijas kanāla apakšdaļa. Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, lai arī cena var stabilizēties no 158 līdz 167 ASV dolāriem, tas nenozīmē, ka bullish var turpināties, tikai tad, ja atkāpšanās no 167 līdz 170 ASV dolāriem var būt iespēja vēlreiz pārbaudīt 177 USD. Atgriešanās pie kakla izgriezuma atbalsta, kas parāda diagrammu, nozīmē, ka šī tendence, iespējams, atkal atgriežas.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 167 USD173,5 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 164 USD158 USD

XRP mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP mūžīgais līgums: 4 stundu diagrammas līmenis parāda, ka šajās dienās bullish kanāls ir salauzts un šķiet, ka tendence ir ievilkusies, vakar atzīmētā atbalsta pozīcija ir salauzta un tagad mainīta pretestībā, kas ir gandrīz USD 0,2360, un nesenā atbalsta pozīcija ir gandrīz 0,2300 USD, taču tā var nebūt efektīva ilgu laiku, jo pirkšanas apjoms kļūst vājāks, investori varētu pievērst lielāku uzmanību 0,2230 USD atbalsta zonai, jo šī pozīcija atrodas netālu no iepriekšējās intensīvās tirdzniecības zonas – zonas vienmēr var dot pietiekami daudz atbalsta spēka. Tendencei var būt iespēja atgriezties, ja tā šeit var stabilizēties, pretējā gadījumā cena var pārbaudīt dibena kakla izgriezumu, kas ir USD 0,2165.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2360 Vidēja termiņa pretestība: $0,2430

Īstermiņa atbalsts: $0,2300 vidēja termiņa atbalsts :$0,2230

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me