Kriptogrāfijas tirgotājs, kurš paredzēja marta lāča tirgu, dala trīs mācības iesācējiem

Pagājušajā nedēļā OKEx pabeidza savu Atvasināto produktu atgriezeniskās saites programmu, sadarbojoties ar kriptogrāfijas tirgotājiem, lai iegūtu tiešas, ļoti novērtētas atsauksmes par dažiem mūsu jaunākajiem produktiem.

Pelns Deividsons – viens no tirgotājiem, kas izvēlēts dalībai programmā, – apsēdās (praktiski, protams!) Ar mums, lai runātu par kriptogrāfijas tirgotāja ikdienas dzīvi un to, kas jāzina jaunpienācējiem telpā..

12.-13.marts bija ļoti nežēlīgi attiecībā uz kriptogrāfiju un tirgus kopš tā laika ir bijis nestabils. Kāda ir jūsu perspektīva šai konkrētajai avārijai?

Pelns Deividsons: Es faktiski paredzēju kritumu līdz USD 4400 1. martā. Tas ir kaut kur manā čivināt [šeit – OKEx]. Es biju vairāk nekā gatavs, es atbrīvoju vairāk kapitāla no vecās peļņas, lai sagatavotos vairāku ieguldījumu diapazonu sasniegšanai.

Ar COVID-19 man bija iekšēja sajūta, ka cilvēki pārvietos kriptogrāfiju, lai būtu drošībā vai segtu dažus zaudējumus akciju tirgū, un tas notika.

Tas bija diezgan vardarbīgs, un es domāju, ka tas dažus cilvēkus saslima, toreiz atskatoties uz čivināt. Es domāju, ka mana domāšana atšķiras no lielākās daļas, jo viss, ko es izmantoju, ir peļņa un ieguvumi, ko izmantot tirgos. Bet es nevarēju domāt, kā es būtu reaģējis, ja būtu jauns un tirgū būtu jauns kapitāls … Es nekad neko tādu neesmu redzējis.

Vai jūs varat nosaukt 1-3 svarīgas lietas, par kurām esat iemācījušies tirdzniecību un kuras jūs varētu dalīties ar kriptogrāfijas jaunpienācējiem?

AD: Trīs lietas, erm. Es varētu viegli nosaukt 30, bet ejam ar vissvarīgāko.

  1. Atstājiet savas emocijas pie durvīm. Plānojiet jebkādus ieguldījumus vai tirdzniecību, ko darāt. Vienkārši. Tad ļauj tam spēlēt. No tā, cik daudz jūs ieguldāt vai veicat tirdzniecību, cik daudz esat gatavs zaudēt, ja tas notiek nepareizi, un cik daudz esat gatavs iziet. Plāni noņem daļu no emocijām.
  1. Uzziniet un PĀRBAUDIET, cik vien iespējams, pirms dodaties dzīvot. Ja jums ir metode, kas jums patīk, un kas atbilst jūsu dzīvesveidam, izmantojiet to, bet pārbaudiet to. Vispirms man patīk demonstrēt, tad man patīk dzīvot tirdzniecībā ar 10 ASV dolāriem, lai redzētu, kā tas ir tiešraidē, pēc tam es dodos no turienes 6-12 nedēļu laikā. Es pavadu apmēram 3 nedēļas, skatoties tikai diagrammas.
  1. Uzticieties savai citu cilvēku analīzei. Visi skatās uz vienu un to pašu vai dažādām lietām, viņiem ir priekšrocības un skatieties tikai uz savām, nevis kāda cita diagrammām.

Kad jūs sākāt tirgot kriptogrāfiju un kāpēc?

AD: Es sāku ieguldīt kriptovalūtā 2016. gadā. Man bija zināma iepriekšēja pieredze 2015. gada tirdzniecībā ar futbola un santīmu krājumiem. 2017. gadā es sāku tirgot kriptovalūtas. Man patika buzz, tas, ka īsā laikā jūs varat gūt daudz peļņas, salīdzinot ar akciju tirgu. Kopš tā laika es neesmu atskatījies.

Tikai Bitcoin vai arī altcoins? Vai vispār un kāpēc dodat priekšroku tirdzniecībai ar kriptogrāfijas atvasinājumiem vai tūlītējiem tirgiem??

AD: Es tirgoju galvenokārt atvasinājumus. Bitcoin, Ethereum un XRP ir tas, ar ko es galvenokārt nodarbojos ar tirdzniecību, lai tos uzkrātu. Es uzskatu, ka tie ir labākie, kurus turēt, tāpēc manās acīs iegūt vairāk, izmantojot tirdzniecību, nav slikta ideja ilgtermiņā.

Es mēdzu tirgot altkīnus, bet man palika slikti, ka man vienmēr jāsver Bitcoin un dominance, kā arī BTC pāra vai USDT galvassāpes. Tāpēc tagad es to daru vienkārši.

Kā izskatās jūsu tipiskā diena? Cik stundas dienā jūs tirgojat? Vai jums ir dienas darbs?

AD: Man ir ļoti viegla tirdzniecības diena. Es netirgoju pārāk bieži, jo es izmantoju augstākos laika posmus, lai noķertu šūpoles un laiku pa laikam noturētu pozīciju daudz ilgākā mērķī. Tāpēc es parasti apskatītu ikdienas slēgšanu un pēc tam eju no turienes.

Man ir izveidotas visas manas diagrammas, un es tikko saņēmu nelielu uzmanību acu taustiņiem. Tad, ja viņi nonāk diapazonā, es varu rīkoties. Es nesaprotu cilvēkus, kuri skalpa, pārāk daudz pūļu. Man patīk saglabāt jauku un atdzesētu. Visas dienas garumā, ja es gaidu vai auklēju kādu amatu, es daru saturu savam YouTube vai tikai manam uzņēmumam, maniem studentiem.

Ash Davidson ir Lielbritānijā bāzēts kriptogrāfijas tirgotājs un pedagogs. Viņš ir bijis spēlē kopš 2017. gada. Viņam varat sekot vietnē Twitter @CryptoMobsterYT.

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me