Kripto tirgus ikdienas (1,9) | Augšējā telpa pēdējā laikā ir ierobežota, stabilizējoties pie $ 7750 ~ $ 7850 var būt pēdējais atsitiens

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundas diagramma. Pēc tam, kad tika izveidots jauns maksimums 8460 ASV dolāru vērtībā, pašlaik cena ir samazinājusies zem 8000 USD.

No diagrammas mēs varam redzēt, ka 1 stundas kustības tendence iegūst galvas un pleca augšdaļas formu. Šī forma vienmēr nozīmē, ka pakāpiena atsitiens vai sūknis iet uz beigām. Kā es atzīmēju diagrammā, atzvanīšanas atsitiens (plecs 2) ir zemāks par pirmo (plecs 1). Tas nozīmē, ka nākamā atsitiena būs vājāka nekā otrā. Pēc tam, kad cena nokritās zem MA (60), šis mainīgais vidējais rādītājs kļūs par pretestību, kad notiks atsitiens.

Investoriem nevajadzētu būt pārāk optimistiskiem attiecībā uz nākamo atsitienu, jo pirkšanas apjoms nav tik spēcīgs kā iepriekš. Daudzas ienesīgas pozīcijas sāka letes tur pārdot pakāpeniski. Investoriem būtu jāpievērš lielāka uzmanība kritušajam riskam.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

No dienas grafika mēs varam redzēt, ka BTC ir atzvana gandrīz 70% atsitiena, un tas ir zināms, ka šis ikdienas atsitiena spēks kļūst vājš, un labas ziņas buļļiem ir tas, ka MA (90) var būt efektīva atbalsts īstermiņā, ja nedēļas nogalē cena stabilizēsies. Tendencei joprojām ir iespēja sākt nākamo atsitienu, bet augšējā telpa būs ierobežota ap USD 8500 ~ USD 8600.

Atgādiniet investoriem, ka pēc šīs atsitiena tirgum ir vajadzīgs laiks, lai nostiprinātu atsitienu un atzvanīšanu. Tādējādi, ja tendence nostiprinās, tā nav laba izvēle. Gaidīt apakšā vai augšā var būt laba ideja iekļūt.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8020 USD8130 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 7850 USD7750 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H konsolidācija

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, cena nespēja stabilizēties pēc MA (30) un dienas laikā pārkāpa zemāk. Tagad 138 USD ir īslaicīgs, lai tas būtu efektīvs atbalsts. Tendence iet uz atsitiena beigām, kā redzams no pirkšanas apjoma, pirms šī atsitiena posma ETH bija vājā tendencē, un pēc tam, kad naudas pirkšana ir ierobežota un peļņas fondi atstāj tirgu, 138 USD nebūs spēcīgs atbalsts tajā brīdī. Pastāv liela iespēja, ka ETH atradīs mainīgos vidējos rādītājus, lai meklētu atbalstu, tostarp MA (60), MA (90) un pat MA (180)..

Investoriem jāatceras, ka, ja augšējo tendenču līniju nevar salauzt, ETH būs iespēja atkal salauzt 138–140 USD un pārbaudīt 150 USD. Īstermiņā, ja cena stabilizēsies par 138 USD, cena vispirms var pārbaudīt 145 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 141,6 USD145,3 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 138 USD135 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP mūžīgais līgums: 4 stundu līmenī XRP ir nokritusies zem $ 0.2105 atbalsta apgabala, kas ir iepriekšējās pretintensīvās zonas apakšējā mala. Tas nozīmē, ka pārdošanas apjoms kļūst spēcīgāks, un apjoma rādītājs rāda, ka tagad MA (30) arī ir pārtraukta bez jebkāda atbalsta, ieguldītājiem būtu jāpievērš uzmanība vidējo un ilgtermiņa mainīgo vidējo rādītāju cikliem. Starp tiem MA (180) būs pirmais efektīvais atbalsts, jo nesen ir arī trieciena zonas augšējā mala, apgabals starp $ 0,1975 ~ $ 0,2000 būs visspēcīgākais atbalsta apgabals pēdējā laikā.

Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja cena var stabilizēties netālu no USD 0,2000, tai var būt labas izredzes nopelnīt atlecošo peļņu, bet augšējā telpa būs aptuveni USD 0,2100, neesiet šobrīd tik alkatīgs, konsolidācijas tendence, iespējams, parādīsies pēc liela apjoma beidzies.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 0,2075 USD Vidēja termiņa pretestība: $0.2107

Īstermiņa atbalsts: $0.1990 vidēja termiņa atbalsts :$0,1974

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me